>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka La Liga [01.12 - 04.12.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Malaga - Levante
BTS @ 1.90
buk: BaH


Malaga w środku tygodniu nie podołała w Pucharze Króla i odpadła. Teraz spokojnie mogą skupić się na spotkaniach ligowych, a szczególnie na odbiciu się od dna tabeli. Parę dni temu pisałem, że Malaga ma obecnie jedną z najsłabszych obron w lidze przez co regularnie traci bramki. Levante z pewnością jest w stanie to wykorzystać. Na wyjazdach radzą sobie dość nieźle i regularnie strzelają gole. W dobrej dyspozycji są ofensywni gracze tacy jak Morales czy Bardhi, na których obrońcy Malagi będą musieli uważać. Jest to spotkanie drużyn z dołu tabeli i tak naprawdę remis w tym spotkaniu nie zadowoli nikogo. Drużyna Michela ostatnio prezentuje się coraz lepiej, a w spotkaniu przed własną publicznością liczyć się będzie dla nich tylko zwycięstwo. Spodziewam się dość wyrównanego spotkania w którym padnie minimum po jednej bramce dla każdej z ekip. Gospodarze dziś bez Baysse, Kuzmanovica, Miguel Torresa. Myślę, że nawet przy takich osłabieniach, Malaga stać na gola i BTS pokryje się w pierwszej połowie.​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja zamiast BTS polecam Malaga win. 1.7 Fortuna.
Malaga lapie rytm , Malaga w formie. Gol za golem. Depor u siebie ograny 3:2, ale mieli mecz pod kontrola. Porazka z Realem 2:3 ale kto trafia na wyjeździe Realowi az 2 gole ?? Brac po 1.7 , ewentualnie Malaga wygra dwoma.
0:0. Sytuacje byly ale brak skuteczności.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sewilla win 1,45

Kryzys formy w ekipie z Sewilli zazegnanany dwa spektakularne powroty w dwoch meczach w lidze mistrzow i w laliga znaczna poprawa w grze i skutecznosci zwyzka formy zawodnikow ofensywnych duzo stalych fragmentow na polowie rywala.. czesto zamienianych na bramki.
Depo w kryzysie duzo straconych goli ostatnio przegrana przeciez nie z jakims mega mocnym Bilbao. Brak pomyslu i jakosci dzis kolejny raz spowoduje porazke ekipy z La Coruni
Ben Yedder w sztosie..
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Sewilla win 1,45

Kryzys formy w ekipie z Sewilli zazegnanany dwa spektakularne powroty w dwoch meczach w lidze mistrzow i w laliga znaczna poprawa w grze i skutecznosci zwyzka formy zawodnikow ofensywnych duzo stalych fragmentow na polowie rywala.. czesto zamienianych na bramki.
Depo w kryzysie duzo straconych goli ostatnio przegrana przeciez nie z jakims mega mocnym Bilbao. Brak pomyslu i jakosci dzis kolejny raz spowoduje porazke ekipy z La Coruni
Ben Yedder w sztosie..
Podbijam typ kolegi.
Proponuję pograć ten typ z Schalke i mamy dubelka z kursem ~ 2 (grają z kiepską Kolonia, na pewno ostatni remis w derbach podbudowal drużynę z Gelsenkirchen i wygrają łatwo z Kozlami)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie polecam pogranie Bilbao +1 w meczu z Realem po @1,65 fortuna.✅ Real w mojej opinii caly czas w kryzysie formy, graja slabo, bez polotu, to nie jest ekipa która rok temu grała bardzo skutecznie. Bilbao u siebie zawsze mocne, tam gra się niezywkle trudno. Bilbao lubi zmotywować się na Real, szczególnie na swoim boisku gdzie w ostatnich latach wyniki były bardzo stykowe, wygrane Realu max jedną bramką. Polecam chociaż typ ryzykowny, z resztą każdy typ jest na swój sposob ryzykowny ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dubel
16:15 Atletico - Real Sociedad
Atletico @ 1.44
18:30 Sevilla - Deportivo
over 2.5 gola @ 1.51
AKO: 2.17


Tutaj raczej nie powinno nic zawieść. Atletico jak i Sevilla w spotkaniach domowych zawsze były mocne, pomimo tego, że w tygodniu czekają ich trudne spotkania w LM to pogram ten dubel. Atletico na pewno nie jest w tak świetnej formie jak w poprzednim sezonie. Wymęczone zwycięstwa i brak jakiejkolwiek świeżości niestety nie przynosi zachwytu nad tą drużyną. Goście są cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. A odpadnięcie w tygodniu z Pucharu Króla jest tylko tego dowodem. Real Sociedad dzisiaj bez ważnego ogniwa jakim jest środkowy obrońca Diego Llorente, a problemy zdrowotne ma Adan Januzaj. Atletico natomiast bez Juanfran, który nie otrzymał powołania. Šime Vrsaljko, który prawdopodobnie w styczniu pożegna się z klubem. Poza kadrą meczową znalazł się również będący w słabej dyspozycji Nicolás Gaitán. Jestem zdania, że Atletico to zwycięstwo wymęczy i wygra ponownie skromnie 1:0, 2:0. W drugim spotkaniu idę w stronę goli. Sevilla może nie strzela ich tak dużo, ale ich rywale grają ostatnio ofensywnie co może zadecydować o tym, że spotkanie to będzie ciekawe i padnie w nim kilka bramek. Na dodatek gdy spojrzymy na H2H to w spotkaniach pomiędzy oba klubami lubią padać gole.​
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Wiecie co, chyba przestanę typować moją ukochaną Primera Division. Okej, Barcelona strasznie dała ciała z niewykorzystanymi setkami. Ale jeżeli wygrywasz z Valencią 2:1, później wygrywasz z Celtą Vigo 3:2, a w zamian dostajesz do tabeli 2 remisy, to niestety proszę Państwa, ale coś tutaj jest nie tak. To słabe sędziowanie kiedyś mnie bawiło, ale z sezonu na sezon coraz bardziej razi w oczy to wypaczanie wyników. Nie chodzi o sam mecz, bo nie obstawiałem go, ale o atrakcyjność rozrywek gdzie nie wszystko zależy od piłkarzy ale także od sędziów którzy zapominają na boisko wyjść z psem przewodnikiem.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Chłopaki nie ma co płakać nad Barceloną. Zastanówmy się i spójrzmy na to co niesie nam La Liga a myślę iż warto wykorzystać ten błąd i potknięcie Barcelony aby zainwestować w mecz Getafe - Valencia. Co prawda Getafe w tym sezonie jest dość poukładaną ekipą jednak Valencia zmotyowana po tym co zrobił sędzia w meczu Barcelony będzie miała okazję wykorzystać i doskoczyć do liderującej Barcelony.
Getafe - Valencia
Zwycięstwo Valencii
@ 2.35
forBet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Leganes - Villarreal
Villarreal DNB @ 1.77
buk: BaH


Drużyna Leganés po czterech porażkach z rzędu w końcu się przełamała i wygrała skromnie 1:0 z Valladolid w Pucharze Króla. Taka wygrana z pewnością wpłynie na zespół gospodarzy motywująco, lecz trudno będzie im zatopić Żółtą Łódź Podwodną. Villarreal utrzymuje stabilną formę od początku sezonu. W ostatniej kolejce prowadzili z Sevillą 2:0 i wydawało by się, że to oni dopiszą do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Tak się niestety nie stało, a Sevilla pokazała po raz kolejny swoją moc odwracając losy meczu i ładując rywalowi trzy bramki. Mecz z Leganes będzie dobrą okazją do przełamania za tamtą porażkę, bo rywale ostatnio grali słabo i zanotowali serię porażek z mocniejszymi rywalami, do których należy też Villarreal. Goście dziś bez Ruiza, który musi pauzować za kartki, nie zagrają też Sansone, Semedo, Cheryshev oraz Castillejo. U gospodarzy również braki w składzie (Dos Santos, Amrabat,Siovas).
16:15 Getafe - Valencia
Valnecia DNB @ 1.65
buk: BaH

Valencia po wczorajszych wpadka Realu i Barcelony będzie chciała zgarnąć trzy punkty. Jednak nic w tym dziwnego bowiem nawet gdyby Barca i Real wygrały swoje mecze, to Valencia jest na tyle w gazie, że powinna sięgnąć dziś po kolejne trzy punkty. Niewiem na kim Nietoperze się zatrzymają, ale nie będzie to dziś Getafe, które ostatnio miało dobre tygodnie, ale w ostatnich dwóch spotkaniach zanotowali porażki z zespołami swojego pokroju. Valencia dziś to bierze, dlatego ja idę w ich kierunku. Na koniec chcę dodać, że goście dziś mają problemy z kontuzjami defensorów (Murillo, Garay), na dodatek nie zagra Guedes. Brak tego trzeciego może być dziś najbardziej widoczny. Nie zapominajmy, że goście mają w ataku zawodników, którzy są w świetnej formie Zaza, Rodrigo, a za środek pola odpowiedzialny jest Kondogbia.​
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Wiecie co, chyba przestanę typować moją ukochaną Primera Division. Okej, Barcelona strasznie dała ciała z niewykorzystanymi setkami. Ale jeżeli wygrywasz z Valencią 2:1, później wygrywasz z Celtą Vigo 3:2, a w zamian dostajesz do tabeli 2 remisy, to niestety proszę Państwa, ale coś tutaj jest nie tak. To słabe sędziowanie kiedyś mnie bawiło, ale z sezonu na sezon coraz bardziej razi w oczy to wypaczanie wyników. Nie chodzi o sam mecz, bo nie obstawiałem go, ale o atrakcyjność rozrywek gdzie nie wszystko zależy od piłkarzy ale także od sędziów którzy zapominają na boisko wyjść z psem przewodnikiem.
Każda seria się kończy, może dziś ,,wtopi,, właśnie Valencja? Wczoraj po analizie zaryzykowałem na gol Celty (mimo iż Barca u siebie straciła do tej pory tylko 2 bramki ),ale przekonała mnie para Gomez -Aspas. Mamy początek meczu i wypada obrońca gości - i kto tu jest nie fair? 22 minuta i mamy już wyrównanie i czemu tego dalej Barca nie pociągnęła do zwycięstwa ? to już tylko oni wiedzą... Sędziowanie- fakt ,nie wierzyłem,aż nie zacząłem częściej oglądać La Liga. Początek Ligi stawiałem Betis i Sociedad , teraz szala jest na Valencję i Villareal... może warto przyjrzeć się właśnie Celcie i ambitnej Gironie? Nadal nie ruszam Sevilli i obu ekip z Madrytu.. Poprzedni sezon , dodać należy Athletic Bilbao - w tym sezonie szkoda na nich kasy.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
No sluszne dywagacje.. w ostatnich meczach Getafe u siebie bilans 3-0-3, brak Guedesa to spore oslabienie, ostatnie mecze na boisku dzisiejszych gospodarzy to dwa remisy 2:2. Gospodarze prezentuja sie naprawde niezle strzelaja sporo bramek wygladaja calkiem solidnie. Ale no jak widze jak radza sobie Soler Zaza Rodrigo czy kapitan Nietoperzy.. Tu Valencia bedzie cisnac i mysle over 4,5 roznych gosci 1,62 milenium ma sens. Mysle tez powaznie o golach bo head to head naprawde obiecujace a forma obu ekip kusi..
Moim zyczeniem zwyciestewo Valencii..
 
R 125

roger12

Użytkownik
Za rok wam wprowadzą VAR-a w La Liga to będziecie mieli sprawiedliwsze sędziowanie

(heheh żart)
Getafe - Valencia
Dla mnie NO BET Real nie dał rady Barca straciła punkty wg mnie Nietoperze też stracą. Getafe u siebie jest bardzo mocne co prawda Valencia w tym sezonie rewelacja ale ten mecz będzie bardzo ciężki dla nich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom