>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (02.11-05.11.2018)

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Smaczne kursy jutro na Wisłę. Jak to już pisałem trzeba ich grać w takich sytuacjach bo graja rollercoastera. W poniedziałek na prawdę było słabo więc teraz będzie.ok. Piast będzie czuć w nogach wtorkowe 120min z Legią a w Polsce na tym poziomie to.rarytas grac mecz ligowy tylko 3dni po takim meczu pucharowym.
Wisla@3,05 totolotek
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok typ 2 kurs 2.16 Fortuna
Jagiellonia aktualny vice-lider na ten moment w Ekstraklasie. Zespół z którym przyjdzie się zmierzyc Jadze to aktualnie ostatni zespół z Ekstraklasy - Zagłębie Sosnowiec. Nie daje tego spotkania gdyz widze ,że Sosnowiczanie zajmuja pozycje taka jak widac w tabeli. Zagłębie bardzo dobrze radzi sobie na swoim obiekcie. Przegrali zaledwie jeden mecz. Jagiellonia w Katowicach ostatnio grali dogrywke. Czołowi zawodnicy Jagi nje grali za wiele minut wiec mysle ze beda na dopiero poniedziałkowe spotkanie w stu procentach gotowi. Zagłebie Sosnowiec w Pucharze szybko zakonczyli swoja przygote przegrywajac z bardzo przecietna pierwszoligowa Olimpia Grudziadz. Trzeba powiedziec ze Jagiellonia bardzo dobrze poczyna sobie w meczach wyjazdowych. Jesli Jaga mysli o czym Mistrzostwie Kraju w tym sezonie takie mecze musi przychylic na swoja korzysc. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Smaczne kursy jutro na Wisłę. Jak to już pisałem trzeba ich grać w takich sytuacjach bo graja rollercoastera. W poniedziałek na prawdę było słabo więc teraz będzie.ok. Piast będzie czuć w nogach wtorkowe 120min z Legią a w Polsce na tym poziomie to.rarytas grac mecz ligowy tylko 3dni po takim meczu pucharowym.
Wisla@3,05 Totolotek
Ja rzucę Wisłę bez remisu @ 2,35 Totalbet. Ostatnie kilka spotkań Piasta może poza Legnicą kończyło się dla niego korzystnymi rezultatami bardziej dzięki słabszej postawie rywali niż własnej, przeważającej grze. Dodatkowo we wtorek grał bez wątpienia trudny mecz z Legią w Pucharze Polski. Ekstraklasowe spotkanie w pucharze z poprzedniej rundy Lechii i Krakowskiej Wisły miało negatywny wpływ na osiągane przez nich wyniki ligowe. Kraków już w pucharze nie gra i może się całkowicie skupić na lidze, co prawda nie ma długiej przerwy, gra poniedziałek - piątek, ale dwóch najlepszych strzelców Ondrasek i Imaz zagrało z Zagłębiem mniej niż pół godziny.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Wisła K. 2:0
podwójna szansa 2-2 @2,29
fortuna ⛔
Wisła DNB @2,25 Unibet ⛔
Drugie piątkowe starcie w naszej lidze, próbowałem na różne sposoby rozłożyć to spotkanie i zawsze coś mi nie grało, więc postanowiłem pójść po najprostszej linii oporu i zagrać po prostu na Wisłę, tak jak zostało już napisane Piast we wtorek grał z Legią w Pucharze Polski i odpadł dopiero po rzutach karnych, to na pewno będzie musiało mieć wpływ na dzisiejszą grę gospodarzy, bo mimo kilku roszad w składzie część podstawowych piłkarzy jednak zagrała te ponad 120 minut, goście grali w poniedziałek i trener Stolarczyk dał odpocząć swoim dwóm najlepszym strzelcom, wpuścił ich dopiero w drugiej połowie, gdy wynik nie był zadowalający dla jego ekipy, dzisiaj prawdopodobnie zagrają od początku zarówno Ondrasek jak i Imaz, a to duże wzmocnienie siły ofensywnej Białej Gwiazdy, jeżeli dołożymy do tego zmęczenie Piasta to Wisła musi wziąść ten mecz. H2H obu ekip rozgrywanych w Gliwicach mniej wiecej wyrównane z lekkim wskazaniem na Wisłę, do tej pory 8 meczy, 2 wygrane Piasta, 3 remisy i 3 wygrane Wisły. Obie drużyny mają identyczną zdobycz punktową oraz podobnie punktują zarówno u siebie jak i w delegacji, więc teoretycznie wychodzi remis, ale dokładając pucharowe zmęczenie gospodarzy proponuję wygraną gości, jednocześnie asekurując się zwrotem w przypadku remisu lub podwójną szansę, czyli że Wisła będzie prowadzić do przerwy lub wygra mecz, dla odważniejszych czysty win Wisły po kursie ~3 jest też bardzo atrakcyjny, ja jednak spróbuję delikatniej.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Piast Gliwice -:- Wisła Kraków
obie strzelą gola @ 1.61
Fortuna
Wynik:

20:30 Piast Gliwice -:- Wisła Kraków
Wisła @ 3.00
Fortuna
Wynik:

Dwa tygodnie temu Wisła Kraków była najlepszą drużyną jeśli chodzi o ich grę w defensywie. W ostatnich dwóch spotkaniach stracili łącznie pięć goli co daje trenerowi trochę do myślenia aby to naprawić. Wisła można powiedzieć, że dość niespodziewanie zremisowała z Zagłębiem bowiem wszyscy stawiali na wygraną zespołu z Krakowa. Teraz czeka ich kolejny trudne sprawdzian bowiem mecz na wyjeździe z Piastem. Wiślacy bardzo dobrze spisują się w ofensywie, bowiem ostatnie stracone gole może nie dały trzech punktów, ale na brak strzelonych goli również nie mogą narzekać. Niespodzianką w spotkaniu z Zagłębie było wystawienie do pierwszego składu Brożka oraz Wojtkowskiego. W drugiej połowie zastąpili ich Ondrasek oraz Imaz i od razu to zaowocowało w postaci strzelonej bramki. Imaz jest w mega formie i wątpię w to żeby mecz z Piastem zaczął na ławce, to samo tyczy się Ondraska oraz Arsenica. Trener Stolarczyk trochę się przeliczył chyba w spotkaniu z Zagłębiem i dziś wystawi swoje najlepsze działa. Piast nie potrafi wygrać od pięciu spotkań, ale pomimo tego u siebie jest naprawdę mocny 4-1-1. W każdym z ostatnich pięciu meczach strzelali przynajmniej raz do siatki rywala. Gospodarze w tygodniu mają za sobą 120 minut meczu z Legią w ramach PP, i jestem ciekaw jak to wpłynie na gospodarzy, bowiem na mecz z Legią wybiegło kilku podstawowych zawodników. Jesteśmy już na półmetku sezonu i przed kolejną przerwą na reprezentacje. Jestem zdania, że obie drużyny na pewno strzeloną tu przynajmniej po jednej bramce, bowiem obie tracą gole, ale również je strzelają. Na zwycięstwo jednej jak i drugiej drużyny spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów, ale kursu 3.00 na zwycięstwo Wisły nie można przejść obojętnie. Stolarczyk pokazał, że ma pomysł na tą drużynę, w składzie nie ma kontuzji, a zawodnicy odpowiedzialni za zdobywanie goli potwierdzają tylko swoją wysoką dyspozycję, dlatego oprócz bramek widzę tu wygraną gości.
 
A 320

azael

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj dwa remisy w naszej lidze. Analizy nie będzie bo zarówno moją jak i wasze można o kant dupy otrzeć patrząc na to co się dzieje w Ekstraklasie.
Mam pograne w obu meczach obie strzelą i remis @16.50
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 14
04.11.2018 18:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: X2
Kurs: 1.74
fortuna
W niedzielę na polskich boiskach Lech podejmować będzie obecnego lidera Lechię Gdańsk. Ekipa z Poznania na chwilę obecną nie jest w dobrej formie w ostatnich meczach jeśli wygrywają to minimalnie różnica jednej bramki. Jednak ostatnie dwa spotkania to dwie porażki. Najpierw w Szczecinie z Pogonią gdzie to gospodarze udzielili Kolejorzowi solidnej lekcji futbolu wygrywając trzy do zera a mogło być więcej lecz zabrakło odrobinę skuteczności, później przyszło im odpaść w Pucharze Polski z pierwszoligową drużyną z Częstochowy. Pretendentowi do Mistrzostwa Polski nie powinno się zdarzyć coś takiego na tym etapie. W Poznańskiej drużynie brakuje zawodnika który przejął by kontrolę w środku pola. Sam Gytkjaer notabene strzela ostatnio dużo to za mało żeby zdobywać regularnie punkty. Gdańszczanie przestąpią do tego meczu w wyśmienitych nastrojach, w minionej kolejce w derbach Trójmiasta pokonali Arkę obejmując tym samym fotel lidera. Podopieczni Stokowca w minionych kolejkach dołożyli jeszcze punkcik z Piastem i 3 punkty z Zagłębiem gdzie to odprawili gości z kwitkiem wygrywając aż 4-1. Forma Gdańszczań na wyjeździe jest dosyć kluczowa w odniesieniu do niedzielnego starcia a ta nie jest taka zła. Na 7 rozegranych spotkań zdołali uzyskać 11 punktów i dopiero trzy ostatnie mecze nie wyszły im najlepiej, oprócz wspomnianego jednego punktu z Piastem doznali dwóch porażek z obiema Wisłami. Lechia jest o wiele lepszej formie od gospodarzy tego spotkania dodatkowo w tygodniu nie rozgrywali meczu w pucharze więc mieli więcej dni na regenerację co na pewno będzie dużym handicap biorąc dodatkowo pod uwagę iż Lech swój mecz przegrał. Kolejarz na pewno będzie próbował osiągnąć tutaj jak najlepszy rezultat jednak wątpliwe żeby udało się spotkanie wygrać przy obecnej formie gości.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Korona Kielce typ 1 kurs 2.40 ForBET

Zagłębie z nowym szkoleniowcem. Powiem szczerze, że po zatrudnieniu Lewandowskiego spodziewałem się szybszej dymisji tego trenera mimo to chwile potrenował. Zagłębie ostatnie mecze katastrofalne. Odpadnięcie z Pucharu Polski Huragan Morąg. Walki nie ma co odmówić Zagłębiu pokazali to chociażby w meczu z Wisłą Płock. Korona Kielce przegrała ostatnie dwa mecze z Cracovia i Lechem. Porażka także w Pucharze Polski z Wisłą Sandomierz. Oba zespoły widać, że formą się za bardzo nie szczycą. Pierwszy mecz nie można zbyt wiele oczekiwać od trenera Lubinian, ale pierwsze kroki już na pewno będą widoczne. Zagłębie przy kolejnej stracie punktów oddalą się już bardzo znacząco od czołówki ligi więc jeśli myślą o czymś więcej niż tylko utrzymanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk typ 1 kurs 2.05 forBET

Lech Poznań ostatnie dwa mecze nie były wykonaniu Lecha zagrane tak jak by sobie oczekiwali. Porażka w Pucharze Polski dość nieoczekiwana mimo, iż Raków aktualnie jest liderem Nice 1 Ligi. W lidze łomot od Pogoni, przegrana trzema bramkami. Lechici zajmują aktualnie szóstą pozycję w lidze. Przyjdzie im się zmierzyć z aktualnym liderem Ekstraklasy - Lechia. Lechici jeśli chodzi o mecze rozegrane u siebie zajmują zaraz po Lechii drugą pozycję. Lechia ostatnie trzy mecze wyjazdów nie może zaliczyć do udanych dwie porażki jeden remis. Piast miał Lechie na wyciągniecie ręki, ale bramka wpadła w końcowej fazie meczu. Według mnie Lech zwycięży z liderem Ekstraklasy i przybliży się do czołówki. Lechia gra fajną piłkę, ale jest to zespół jak najbardziej do pokonania. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ
: Wisła wygra co najmniej 1 połowę ⛔
Kurs: 1.9 (fortuna)
Piast był bliski zwycięstwa w Płocku, jednak w ostatniej minucie strzelił sobie bramkę. Trochę dziwny mecz, w pierwszej połowie nic nadzwyczajnego, w drugiej były momenty gdzie każda ze stron atakowała większą ilością zawodników, przy czym jakieś formacje, odległości schodziły na dalszy plan. Po jednym z takich ataków bramkę strzelił Piotr Parzyszek - nie zmieniam zdania, słaby i do odstrzału. W PP Piast został niemiłosiernie wymęczony przez Legię po czym odpadł z Pucharu. Morale trochę opadły, buki w ocenie sytuacji obu klubów dają szansę większe na zwycięstwo Piasta. Wisła po porażce w poprzedniej rundzie z Lechią Gdańsk &quot;miała wolne&quot; od spraw krajowych. W poprzedniej kolejce trochę Maciej Stolarczyk pozmieniał w skutek czego Wisła straciła u siebie punkty z Sosnowcem. Nie wyobrażam sobie, aby dziś Wisła wyszła na Piast i czekała na kontry. Sądzę, że mają na tyle wysoki potencjał że mogą prowadzić grę i atakować rywali. Chciałbym jeszcze słówko o Papadopulosie. Macie wrażenie, że w porównaniu z poprzednimi sezonami jest jakiś lepszy. Chodzi mi o zwinność, dynamikę? Pamiętam go jako typową 9, czekać na piłkę do strzału itp. A tu i teraz gra nawet 1 na 1. Z drugiej strony z formą wystrzelił Imaz. Od pewnego czasu gra równo, akcja bramkowa kolejkę temu była niesamowita. Chodzą pogłoski, że zimą odejdzie przy Reymonta. Jeszcze jest kilka plotek, ale zostawmy sobie trochę do dyskusji innym razem.
Chciałbym nadmienić, że Piast frajersko oddaje punkty ostatnio. Z Lechią i Wisłą Płock. Gdyby nie to, dziś mielibyśmy pojedynek lidera z Wisłą Kraków. Też przypomniało mi się, że podróż do Gliwic jest bardzo bliska. Wisła nie jedzie na Pomorze czy gdzieś dalej. Mają blisko, pogoda jest ok więc nic tylko czekać na fajny mecz.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
powyżej 29,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Nie udał się gospodarzom ostatni mecz derbowy w Gdańsku gdzie przegrali 1-2 tracąc bramkę w samej końcówce spotkania. W zgoła innym nastroju są goście, którzy przed tygodniem pewnie i wysoko pokonali Lecha 3-0. Obie ekipy dzieli w tabeli tylko 1 punkt, gra toczy się o górną połówkę tabeli, w której obecnie są Arkowcy ale po dzisiejszym spotkaniu może się to zmienić. Pogoń czeka dzisiaj trudna przeprawa w Gdyni, może stadion Arki nie jest jakąś twierdzą nie do zdobycia ale na razie z 5 drużyn wygrała tam tylko Jagiellonia, z kolei goście tylko raz w delegacji ugrali komplet punktów z Zagłębiem L.
Zwycięzce trudno wskazać, taki mecz na remis stąd typ na faule. Zarówno zawodnicy Arki jak i Pogonie nie patyczkują się z rywalami i popełniają sporo fauli. Na koncie gospodarzy 202 (śr 15,53) przewinienia, po stronie gości 214 (śr 16,46).
Patrząc na miejsca w tabeli tych drużyn, brak wyraźnego faworyta do wygrania i dobre statystyki fauli nie pozostaje mi nic innego jak zaproponować właśnie taki typ.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Arka - Pogoń
Typ: over 9,5 rożnych
Kurs: 1,8 w PZBUK
Wynik: 10 rożnych ✅

Pierwszy mecz tej kolejki, a ja w nim widzę sporo rzutów rożnych. Już w poprzednich kolejkach kilkukrotnie stawiałem na rożne w meczach Portowców, ale wówczas tylko te wykonywane przez nich. Pogoń w tym sezonie jest maszyną do rożnych, wykonała ich najwięcej w całej stawce, bo 82, czyli średnio nieco ponad 6/mecz. Ich styl rozgrywania akcji sprzyja kornerom ze względu na oskrzydlanie akcji. Arka w tej statystyce jest w drugiej części tabeli z 57 rożnymi, co daje powyżej 4/mecz. Generalnie Pogoń bardzo nie siedzi Arce w ostatnich latach, dawno nie strzelili im nawet bramki. Teraz jednak po prawie miesiącu rozgrywają mecz u siebie, będą starali się zrewanżować kibicom za przegrane derby, Pogoń w dobrej formie, więc idąc logikom Ekstraklasy bardzo możliwa jest bramka Arki, która by bardzo pomogła w nabijaniu kornerów przez gości. Jednak nie chcę ograniczać się do typowania rożnych jednej drużyny, gdyż parę razy złapałem się na tym, że mecz był w nie obfity, ale wykonawała nie ta drużyna, co powinna ;)
Piast - Wisła Kraków
Typ: Wisła strzeli w drugiej połowie
Kurs: 1,89 w LVBET
Wynik: 2:0 ⛔

Zgadzam się generalnie z analizami i typami w kierunku Wisły Kraków, jednak sam jako jej kibic nie chcę się zbytnio na to napalić, bo różnie to bywa, gdy do bukmacherki dopuścimy sympatie klubowe ;) Jednak moją uwagę przykuł inny typ, mianowicie bramka Wisły w drugiej połowie. Mecze w Gliwicach między tymi drużynami w ostatnich latach nie były obfite w bramki, dziś się to może zmienić, bo pamiętając choćby ostatni ich mecz w Gliwicach w lutym tego roku, to mimo siarczystego mrozu obie drużyny miały swoje świetne okazje na bramkę. Wisła na wyjazdach w tym sezonie gra dobrze, aczkolwiek zauważalna jest tendencja do lepszej gry w drugich połowach, gdzie najczęściej muszą gonić wynik. Dodatkowo Piast pół pierwszego składu ma po długim meczu w ramach Pucharu Polski z Legią, który przegrali w fatalnych okolicznościach - najpierw w dogrywce strzelił Carlitos, a w ostatnich minutach strzelili bramkę i znów był entuzjazm i euforia, a potem karne i odpadli. Psychika w sporcie jest ważna i dodając do tego zmęczenie myślę, że Wisła powinna być dziś faworytem. Miałem początkowo grać over 1,5 gości po super kursie (bodajże 2,8), ale ostatecznie bezpiecznie idę w ich bramkę w drugiej połowie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Kraków
powyżej 9,5 rożnych @ 1,82 ✅
forBet
Ciekawe spotkanie kroi nam się dzisiaj w Gliwicach. Jak już wielu wspomniało gospodarze wymęczyli się mocno we wtorek w PP i odpadli po karnych z Legią. Aż tak tego zmęczenia nie brał bym pod uwagę bo w tym sezonie Piast ma dobrą i wyrównaną kadrę i na ławce Fornalik często sadza zawodnika, który mógłby spokojnie grać od pierwszej minuty. Wspomnę tylko, że w wtorek nie zagrali i nawet nie byli w 18 meczowej tacy zawodnicy jak Sedlar, Kirkeskov, Pietrowski, Hateley czy Mak, którzy dzisiaj pewnie zagrają w wyjściowym składzie, Valencia grał dopiero od 73&#39;, Papadopulos wszedł w 46&#39; a wcześniej z Wisłą Płock dopiero w 72&#39;.
Poza tym to ciekawe jak to jest z tym układaniem terminarza. Legia gra piątek-wtorek-sobota (8 dni - 3 mecze), Piast sobota-wtorek-piatek (6 dni - 3 mecze), jest różnica co nie.
Wracając do spotkania liczę na szybkie i dobre widowisko z wieloma akcjami pod bramkami. Goście mają bardzo dużo jakości w formacji ofensywnej i stwarzają wiele sytuacji. W składzie Gliwiczan są szybcy i dobrzy technicznie zawodnicy jak Valencia, Badia czy Felix, którzy potrafią zakręcić przeciwnikiem i wrzucić piłkę w pole karne gdzie powinien polować na nią Papadopulos. W bramce mam nadzieję, że zagra podobnie jak we wtorek Plach bo ostatnio te straty bramek w końcówkach przez co uciekły punkty w meczach z Lechią czy Płockiem to zasługa słabo spisującego się Szmatuły.
Decyduję się dzisiaj na rożne bo obie ekipy trochę ich w spotkaniach nabijają, Piast 76 (5,84), Wisła 63 (4,84). Po rożnych właśnie obie ekipy zdobyły po 4 bramki i jest to jeden z lepszych wyników w lidze, tylko Zagłębie Lubin zdobyło 5 bramek po rożnych.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Patrząc na miejsca w tabeli tych drużyn, brak wyraźnego faworyta do wygrania .
Patrząc na miejsce w tabeli, może i fakt, natomiast patrząc na h2h obu drużyn ewidentnie widać, że Pogoń jest drużyną lepszą. Jednak co do typu na faule w zupełności się zgadzam.
Ja proponuję natomiast na ten mecz 2 dnb po kursie 1,56 fortuna. ✅ Wątpię, żeby żółto niebiescy zatrzymali rozpędzonych Szczecinian. Arka ( z ciężkim sercem, bo jestem z Gdyni ) nie gra wcale nic ponad swoje możliwości, dotychczasowe mecze u siebie rozegrali raczej z dolną połową tabeli ( poza beznadziejnym w tym sezonie Lechem, któremu udało się strzelić bramkę, ale nie ma co się temu dziwić) więc nie było mowy o poważniejszych problemach. Zawodnicy również mają w nogach mecz ze słynnym Huraganem, w którym padła tylko jedna bramka. Goście natomiast grają ładny, otwarty futbol, tworzą sobie dużo sytuacji strzeleckich, które potrafią wykorzystać. Dla odważniejszych czysta 2 po kursie 2,3. Na osobnym kuponie mam postawione x2 jak jeszcze stał po 1,43 teraz spadek na 1,3.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk typ 1 kurs 2.05 forBET
Lechici jeśli chodzi o mecze rozegrane u siebie zajmują zaraz po Lechii drugą pozycję. Lechia ostatnie trzy mecze wyjazdów nie może zaliczyć do udanych dwie porażki jeden remis. Piast miał Lechie na wyciągniecie ręki, ale bramka wpadła w końcowej fazie meczu. Według mnie Lech zwycięży z liderem Ekstraklasy i przybliży się do czołówki. Lechia gra fajną piłkę, ale jest to zespół jak najbardziej do pokonania. Pozdrawiam trzymajcie się.
Lech? Serio? Po porażkach w Szczecinie i Częstochowie gdzie zaprezentowali się katastrofalnie. Z pierwszoligowym Rakowem stworzyli sobie dwie sytuacje bramkowe mimo utraty gola na samym początku. Nie widać było sportowej złości po laniu z Pogonią. W zespole nie funkcjonuje nic. Każdy rywal ich dominuje. Taktycznie i przede wszystkim fizycznie. Raków zabiegał ich na amen.
Po meczu w Częstochowie Djurdjevic w rozmowie z kibicami miał krytykować piłkarzy. Nieoficjalny serwis LP informuję, że trener chce się kilku piłkarzy odsunąć/pozbyć. Ponoć lista trafiła już do zarządu. Atmosfera w klubie na pewno jest fatalna. Sam jestem ciekaw czy nie będzie mocnych roszad w jedenastce po ostatnich &quot;popisach&quot;?
Faktycznie Lech u siebie ma mimo wszystko dobry bilans, jednak może on być trochę mylący. Kolejorz w Poznaniu wygrywał ostatnio z Koroną (2:1, Kielczanie zasłużyli na remis), Miedzią (2:1, gdzie było nerwowo mimo słabej postawy rywala). Dalej? Z Piastem 1:1, Wisłą (2:5!), Sosnowcem (niby 4:0, ale to cud że Zagłębie wtedy nic nie strzeliło), Cracovią (2:1, przeciwnik na początku sezonu wszystko przegrywał).
Racjonalnych podstaw do grania jedynki po prostu nie ma.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Piast 2:0 Wisła
Dla mnie mecz Piasta z Wisłą jest bardzo trudny do wytypowania. Patrząc na tabelę to dwie równorzędne drużyny. Patrząc na grę można odnieść podobne wrażenie. Obie ekipy ostatnio mają mały problem z wygrywaniem. Wisła dwa ostatnie spotkania to remisy, a Piast aż trzy remisy. Dodatkowo Piast po meczu pucharowym. Rzeczywiście jest to handicap dla Białej Gwiazdy, ale w spotkaniu z Zagłębiem wielu też wieściło łatwe i przyjemne zwycięstwo, a skończyło się inaczej. Cóż, cały urok naszej ligi. W tym pojedynku bliżej mi do postawienia na zawodników trenera Stolarczyka, ale jakoś nie mam przekonania, by wyłożyć na to pieniądze. Jedyny pomysł jaki chodzi mi po głowie to under. Ostatnie bezpośrednie pojedynki tych zespołów kończyły się niskimi wynikami. Piast w obecnie również często notuje undery. Dla odmiany w pojedynkach Wisły często pada wiele bramek, ale może akurat dziś tak nie będzie.
Moja propozycja:
under 2.5 kurs: 1.91 buk: fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Typ:
Śląsk Wrocław i Robak strzeli (występ od poczatku)
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie! Ciąg dalszy 14 kolejki pierwszej kopanej. O meczu i sytuacji obu zespołów napisał już użytkownik Czmieniak. Czas najwyższy, żeby Śląsk zaczął częściej punktować w domu. W pazdzierniku na wyjeździe bezbłędnie. Jaga 4:0, Miedź 5:0 i Bytowia 3:0. W domu niestety po wygranej z Piastem 4:1, dwie jednobramkowe porażki z Legią i Arką. Z kolei Nafciarze na wyjazdach nie zachwycają. Porażki z Cracovią 3:1 i Pogonią 4:0 oraz remis z Lubinem 3:3. Marcin Robak. Przedstawiać nie trzeba. Aktualny lider klasyfikacji strzelców z 10 trafieniami. Pierwsza strzelba wrocławian. Ciekawa charakterystyka zdobywania goli. Aż 7 na wyjeździe. 2 duble i hattrick z Jagą. W domu po jednej bramce. Ostatni raz dubla ustrzelił nieco ponad rok temu. Czas najwyższy na przełamanie, a kurs soczysty (6,2 @ Fortuna). Osobiście gram oba, a do konkursu bramka Marcina i zwycięstwo Śląska po bardzo przyzwoitym kursie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Lech gra coraz gorzej. Ich defensywa wygląda jak szer szwajcarski. Sporo dziur, mało asekuracji i zgrania. Przed nimi bardzo trudne zadanie ponieważ będą gościć aktualnego lidera Ekstraklasy - Lechię Gdańsk. Jest to charakterna drużyna, która na pewno przyjedzie powalczyć o 3 punkty widząc obecną dyspozycje Kolejorza. Będzie to również świetna okazja do przerwania złej passy czyli kilkunastu lat bez zwycięstwa w stolicy wielkopolski w ekstraklasie.
W dobre wyniki Lecha wierzy na pewno ich trener Ivan Djurdjević. Jednak patrząc realistycznie, to nie zanosi się na wygraną Kolejorza. Lechia jest zmobilizowana po zwycięstwie w derbach a Lech ciągle w dołku po porażce z Pogonią Szczecin w lidze w pucharze z Rakowem Częstochowa. Jednak z tym potencjałem w ataku i dobrych indywidualnościach są w stanie strzelić gola u siebie, jednak ofensywa gości zweryfikuję obronę Lecha strzelając im minimum 2 gole. Stawiam na 2:1 dla Lechii
btts + Lechia wygra @6.00 fortuna
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom