>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.10-30.10.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Pogoń
Śląsk @2,22
fortuna ✅
Podwójna szansa 1-1 @1,84 fortuna ✅
Pierwszy mecz 14 serii spotkań Ekstraklasy, do Wrocławia przyjeżdża czerwona latarnia ligi, czyli Pogoń Szczecin. Śląsk po serii 8 meczy bez porażki ostatnio złapał dołek i przegrał 2 kolejne mecze, Pogoń natomiast nie wygrała już w lidze od 7 kolejek, a 2 ostatnie mecze również przegrała. W tym meczu idę w kierunku gospodarzy, którzy będą chcieli się zrehabilitować za ostatnie potknięcia i myślę, że 2-3 gole zaaplikują przyjezdnym, natomiast jeśli chodzi o gości to atmosfera w drużynie jest nie najlepsza, po ostatnim meczu swoją frustrację próbowali wyładować kibice Portowców, którzy chcieli dostać się do szatni zawodników, ale po akcji z ochroną i policją ostatecznie tam nie dotarli. Śląsk u siebie jak do tej pory rozegrał 6 meczy (4z 1r 1p bramki 10:7), jeśli chodzi o dorobek Pogoni na wyjazdach to również rozegrała 6 meczy (2z or 4p bramki 7:12), ale ostatnie 3 mecze w delegacji przegrała, a na zwycięstwo czeka od sierpnia, kiedy w derbach pomorza pokonała Arkę. Dodatkowo Pogoni zawsze ciężko się grało we Wrocławiu o czym świadczy fakt, że ostatni mecz tam wygrała 16 lat temu. Jeśli chodzi o absencje to w Śląsku prawdopodobnie nie zagrają narzekający na urazy Dankowski, Jovic i Kokoszka, w Pogoni wszyscy są gotowi do gry.

Lech - Wisła
Lech @1,77
fortuna ⛔
obie strzelą @1,75 fortuna ✅
Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki Lotto Ekstraklasy, do Poznania przyjeżdża Wisła Kraków. Lech po dwóch wyjazdach, gdzie zanotował dwa remisy wraca na Bułgarską z nadzieją na ligowe zwycięstwo, natomiast Wisła po pokonaniu Śląska poległa u siebie z Legią i też za pewne będzie chciała zapunktować w Poznaniu. Jednak liczę, że Kolejorz w meczu u siebie pokona Białą Gwiazdę, osobiście stawiam na 2:1 po zaciętym meczu. Poznaniacy są aktualnie liderem Ekstraklasy, ale mają tyle samo punktów co Górnik i Zagłębie, natomiast Wisła zajmuje obecnie 6 pozycję, ale ma tylko 3 punkty straty do Lecha.Jeśli chodzi o dorobek w meczach u siebie to Poznaniacy wygrali do tej pory 4 razy i zanotowali 2 remisy, a stosunek bramek 13:2, natomiast jeśli chodzi o Wisłę i jej mecze w delegacjach to nie wygląda to za dobrze, wygrali 3 mecze i doznali 4 porażek, a bramki 9:12. Jeśli chodzi o nieobecnych to u gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Barkroth i Vujadinovic, natomiast w Wiśle Małecki, nie pewny jest też występ Ondraska i Valeza.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Slask - Pogon 1 @2.25
Betstars
Tutaj zdecydowanie kurs i bet kolejki.Do Wroclawia przyjezdza zamykajaca tabele Pogon,ktora ma ostatnio powazne problemy i czeka ja ciezki mecz na goracym terenie Slaska.Mysle,ze frustracja po ostatnim spotkaniu wysoko przegranym z Wisla Plock jest duza u gospodarzy i napewno Janek Urban wjedzie troche chlopakom na ambicje.Pilkarze ze Szczecina sa wyzywani wulgarnie przez swoich &#39;&#39;kibicow&#39;&#39; co pewnie tez nie pozwala im na spokojne przygotowania a wedle mojej opinii raczej demotywuje do gry. Stawiam tutaj na zwyciestwo Wroclawian po dobrym kursie,ktory zapewne spadnie do czasu spotkania, ja wjezdzam dosc grubo, pozdrawiam z fartem!
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 27.10.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 1.5 bramki Śląsk Wrocław / Kurs: 2.15 / Buk: 1xbet
Śląsk po świetnym okresie, pogubił ostatnio mnóstwo punktów, stąd przy takim ścisku miejsce w tabeli nie jest za wysokie. Czego brakowało Śląskowi w ostatnich meczach to tej skuteczności z którą do tej pory nie mieli problemów, sporo sytuacji zmarnowanych szczególnie u siebie w starciu z Wisłą Kraków. Drugi problem to wyjazdy ale o tym nie ma sensu pisać bo dziś wracają do Wrocławia a tutaj po za starciem z ekipą z Krakowa strzelają i punktują a na rozkładzie mieli już Legie, Lecha czy Lechię przynajmniej dwa razy ta piłka w siatce rywali lądowała to samo było też z Cracovia jedynie z Termalica padł remis 1:1. Śląsk tutaj gra ofensywna piłkę a nie ma co ukrywać ma kim grać w przodzie a po tym 4:1 w Płocki będzie chcieli się mocno zrehabilitować i widzę tutaj Śląsk bardzo mocno skupiający się na ofensywie bo to ich broń, tym przyciągają kibiców no i te problemy kadrowe w defensywie sprawiają że to ataku będzie potrzebny do zdobycia punktów i raczej na jednej bramce nie skończą, bo w defensywie nie ma kto grać wobec kontuzji i kartek i raczej z czystym kontem tego meczu nie skończą. Teoretycznie lepszego rywala na przełamanie nie mogli dostać Pogoń zamyka tabelę, jest rozbita, wydawało się że z Termalic jest blisko zwycięstwa ale rywale w końcówce podjęli ryzyko zaatakowali i ekipa Skorży się posypał przegrywając ostatecznie 2:3, to już drugi mecz z rzędu w którym łatwo tracą trzy bramki poprzednim zespołem któremu się to udało to Cracovia która też nie zachwyca. Ogólnie bilans na wyjeździe to na ten moment aż 12 bramek straconych w 6 spotkaniach a tak z całym szacunkiem dla innych zespołów to tylko Zagłębie to był rywal z topu na ten moment który wygrał gładko 3:0 – Płock, Sandecja, Piast to nie byli tak mocni rywale w ataku jak Śląsk. Atmosfera w zespole jest nerwowa, każdy chce to na pewno ale chyba ta presja ich przerasta i dlatego tak to wygląda i szczerze po ostatnich wydarzeniach nie widzę znaczącej pop
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Slask-Pogon
BTS- kursy 1.6- 1.7 zalezy od Buka. ⛔
Slask obrona to Atrapa, Czerwo Tarasovsa, cos tam nie gra od poczatku w tej formacji.Srodek i atak na plus, jest 3-4 zawodnikow potrafiacych strzelic wiec tu sie nie boje, Pogon juz nie ma nic do stracenia , musi sie otworzyc, bo murarka meczu nie wygraja, a 3 pkt tu sie licza!kursy na Portowcow leca w dol.Oni po prostu sa pod sciana.
Jak dla mnie obie strzela, sami ocenicie ile dacie na ten typ.Czas pokaze.
ps.Brawo dla kolegi Stanley z typow dnia co Czerwo od Raczkowskiego wykrakal, dalem ten typ bo koles jak nie karne to kartony drukuje.pewniak na Lige mistrzow haha.Nawet Real uratowali w LM ostatnio.smiech na sali.pozdro
edit: Właśnie dzisiaj bylo dokładnie widać, kto jest parodystą w obronie Śląska ;) Igorek mam nadzieję nie podniesie się długo z ławki. A za miesiąc wraca Kokoszka. Robson1416

Niestety typ na minus ze wzgledu na indolencje tworcza Portowcow, tyle sytuacji, tyle rogow i nic...Braku zaangazowania nie mozna odmowic ale jakosci to juz nie ma nic. Dobrze, ze ten Tarasovs odpocznie, bo to byla bomba zegarowa.chlopaki nie byli z nim zgrani.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań
Kurs 1.67
Buk LVBet
Dziś idę w stronę Lecha. Walczy o mistrzostwo Polski. Meczu u siebie nie może nie wygrywać. Nawet im trochę kibicuje aby zdobyli mistrza w tym roku, ale będzie to niezwykle ciężkie zadanie. Wydaje mi się, że Legia się ogarnie. Lech wygrał z Legią 3:0 nie po to by oddać punkt lub punty Wiśle. Wisła została sprowadzona na ziemię przez Legię. Wyjazdy ma ogólnie kiepskie, wyniki lepsze niż gra. Widziałem ich kilka kolejek temu na stadionie w Kielcach i nic nie grali. Dużo lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Cracovia, Termalica... Brak było wiary w sukces, nie ma drużyny. Piłkarze kłócą się po nieudanych zagraniach, nie jest to drużyna w przeciwieństwie do Lecha. W Wiśle piłkarze nie mobilizują się wzajemnie w trakcie meczu. Jeśli Lech do 30 minuty strzeli bramkę to Wisłę rozjedzie. Carlitos to za mało na Lecha. Czekamy na mecz i życzę sukcesów.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań
Kurs 1.67
Buk LVBet
Lech wygrał z Legią 3:0 nie po to by oddać punkt lub punty Wiśle. Wisła została sprowadzona na ziemię przez Legię. .
Patrząc na to o jakiej lidze rozmawiamy to Wisła powinna wygrać z Lechem a już na pewno nie przegrać.
Kursy po 1,67 ( do tego -12%) w Ekstraklasie nie są opłacalne do gry
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Śląsk-Pogoń
Wrzucę od siebie kilka wniosków na temat WKS&#39;u. Im dalej w głąb własnej bramki tym gorzej.Jak drużyna prowadzi to jest fajnie i wszystko się układa,jak nie to jest padaka.Sądze,że gdyby nie czerwona karta w Płocku,to i tak by to przegrali.Tarasovs zawala już chyba 3 mecz , Celeban jak popełnia błędy ,to takie na stratę bramki.Bramkarz Wrąbel ma dziurawe ręce przy banalnych wrzutkach,a zarazem potrafi wybronić sytuacje sam na sam.Kontuzjowany Dankowski grywa tylko dlatego,że Śląsk ma mega benefity($) od PZPN z racji występu młodzieżowca.Vacek to gość ,który nadal nie wie w której drużynie gra,a raczej człapie...Trener przy grze w 10 daję...zadebiutować 19 latkowi.
PS. 2- Śląsk to ekipa ,która( od wielu lat ) prowadząc 3:0 po 80min. potrafi mecz przegrać (Górnik za Nawałki, Piast czy Jagiellonia )
PS.3- Śląsk to idealna drużyna na przełamanie się ligowych łamag ,czerwonych latarnii czy tzw. ogórków.
-osobiście nie tykam meczów drużyn ,którym kibicuję ,ze względu na dość subiektywne zaćmienie mózgu podczas takiego typowania-
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Lech - Wisła Over 2,5 i obie strzelą @2.23 Fortuna
Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie.
Co skłania do grania tego typu?
Wisła dzisiaj wystąpi bez wykartkowanego Ivana Gonzaleza, który jest ważnym ogniwem w grze defensywnej Wiślaków. Pomimo to Biała Gwiazda jest zespołem drugim od końca pod względem straconych bramek na wyjazdach (12), a gorszy jest tylko Piast. Dzisiaj przyjeżdżają na ciężki teren i w obliczu tego osłabienia dodatkowo Lech może im postrzelać. Z przodu mają natomiast tego gościa, na którego zawsze trzeba uważać - Carlitosa.
Z drugiej strony Lech, który też w defesywie nie jest najmocniejszy. Co prawda stracili tylko 2 bramki u siebie w tym sezonie, natomiast dziś nie zobaczymy w składzie podstawowego defensora Rafała Janickiego, który w meczu z Lechią nabawił się urazu. Z Lechią stracili w ostatniej kolejce 3 bramki, także myślę że Wisłę na przynajmniej jedną bramkę jest stać.
W obliczu tych osłabień z jednej i drugiej strony spodziewam się ciekawego widowiska z bramkami obu ekip, ale jednak czuję, że to Lech wyjdzie z tej batalii zwycięsko.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Śląsk DNB @1,61 Fortuna ✅ ✅

Nie radzę tu stawiać czysto Śląska, to że Pogoń jest w tak fatalnej sytuacji nie oznacza że nie mają szans. Skorża z tego co czytałem zaproponował w klubie nowe rozwiązania i pomysły, a piłkarze je ponoć zaakceptowali. Szczerze to sam już nie wiem, czy to oni grają tak tragicznie, czy robią to specjalnie aby go zwolniono. Na pewno Pogoni brakuje skuteczności, Frączczak na którym ciąży największa presja ma za ledwie 3 gole, Gyurcso prezentuje się przeciętnie, Formella po dobrym początku również nie pokazuje zbyt dużo dobrego w grze. Ostatnia porażka to na prawdę nie powinna się przydarzyć i pretensje mogą mieć tylko do siebie jeżeli mają dobry wynik i tracą 2 gole w bodajże 10 minut, przy czym są zduszeni w swoim polu karnym i tylko wybijają na pałę te piłki. Nie zagra w Pogoni Dvali który pauzuje za kartki. Co do Śląska, za dużo tych dobrych wyników. Odkąd kibicuje Śląskowi i pamiętam, za każdego trenera była tak sytuacja że jak układało się wszystko znakomicie, były jakieś tam passy zwycięstw, brak porażek to nagle przychodziła gorsza sytuacja, także to nie nowość. Mecz w Płocku niby przegrany przez szybką czerwoną i karniaka, ale w tym meczu drużyna grała tak że mimo przegrywania nie chcieli atakować, i nie wiem czy nawet jakby tej kartki nie było, Wrocławianie wywieźli by chociaż 1 punkt. Defensywa w tym sezonie na prawdę fatalnie, Celeban za duzo pochwał chyba, bo to on w głównej mierze popełnia kluczowe błędy, często na wagę gola. Tarasovsa zabraknie w tym meczu za czerwoną właśnie z meczu w Płocku, wróci Riera co jest plusem (pauzowała za 4 zółte) i dzisiaj za pewne zagra, dodatkowo Kosa ostatnio nieźle i Robak także o atak dzisiaj się nie martwię i powinni spokojnie ukłuć Pogoń, natomiast boję się o sytuację właśnie w defensywie, Urban będzie musiał załatać dziurę po Igorze, ale on nie odbiega formą od Piotrka i może jego brak nie będzie odczuwalny, wiadomo na środku mógłby zagrać Pawelec, do dyspozycji z defensywnych graczy są też Augusto i Srnić, bo nie ryzykowałbym młodymi w tym meczu, według mnie jest on ważny bo Pogoń będzie chciała wykorzystać tą zadyszkę Śląska i na pewno nastawia się tu mocno na wygraną.Także ja mam nadzieję na ciekawe spotkanie, głównie ze strony Śląska i oczywiście 3 punkty, ale tak jak mówię linia defensywna jest nie stabilna i gram w razie co DNB.
E: Dobry mecz Śląska, dalej to samo czyli po strzeleniu gola oddanie inicjatywy, a początek 2 połowy to było około 15 minut dominacji Pogoni, na połowie WKS-u praktycznie cały czas, BRAWA dla Wrąbla, 2 czyste konto i nareszcie on sam coś pokazał, mecz jednak bez historii, rywal na niskim poziomie i nie ma czym tu się kierować
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Śląsk-Pogoń
Wrzucę od siebie kilka wniosków na temat WKS&#39;u. Im dalej w głąb własnej bramki tym gorzej.Jak drużyna prowadzi to jest fajnie i wszystko się układa,jak nie to jest padaka.Sądze,że gdyby nie czerwona karta w Płocku,to i tak by to przegrali.Tarasovs zawala już chyba 3 mecz , Celeban jak popełnia błędy ,to takie na stratę bramki.Bramkarz Wrąbel ma dziurawe ręce przy banalnych wrzutkach,a zarazem potrafi wybronić sytuacje sam na sam.Kontuzjowany Dankowski grywa tylko dlatego,że Śląsk ma mega benefity($) od PZPN z racji występu młodzieżowca.Vacek to gość ,który nadal nie wie w której drużynie gra,a raczej człapie...Trener przy grze w 10 daję...zadebiutować 19 latkowi.
PS. 2- Śląsk to ekipa ,która( od wielu lat ) prowadząc 3:0 po 80min. potrafi mecz przegrać (Górnik za Nawałki, Piast czy Jagiellonia )
PS.3- Śląsk to idealna drużyna na przełamanie się ligowych łamag ,czerwonych latarnii czy tzw. ogórków.
-osobiście nie tykam meczów drużyn ,którym kibicuję ,ze względu na dość subiektywne zaćmienie mózgu podczas takiego typowania-
Rozumiem, bo tez za każdym razem obiecuje sobie nie grac na swoich, a i tak to robię ; )
Ładnie to opisałeś i ciężko się nie zgodzić, ale nie oglądałeś chyba Pogoni? Dvali??? Przecież ten gość z nami na hali w piłkę by nie pograł. Tam są niezłe kwasy w tej Pogoni, a gra jest dramatyczna. Ciężko wymienić gościa który się wyróżnia????Może Drygas??? Termalica wbiła 3 bramki. Ja mimo tego ze Wrąbel ma dziurawe ręce, Tarasovs zawala mecz, idę stronę Śląska. Pogon w obecnej chwili główny spadkowicz. A co ważne, w Śląsku fajne to ze mimo gry w 10 dalej grali do przodu.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków (piątek 20:30)
Typ: Obie strzelą - NIE ⛔ Jak zwykle w ostatniej minucie
Kurs: 1.96 (fortuna)
Kolejny sprawdzian dla trenera krakowskiej Wisły. Kiko miał ostatnie 4 mecze naprawdę trudne, dziś ostatni z cyklu z Lechem. Póki co jest źle, na 4 ostatnie mecze tylko 4 punkty (bramki 3-3) i mówiąc szczerzę, gra nie powala. Jestem w stanie wymienić 5,6 zespołów z ESA, które grają lepszy futbol. Miałem okazje oglądać tylko 1 połówkę z Legią i znów powtarzał się ten sam schemat. Gdy zamknęli Legie na własnej połowie znów nie dawali rady wypracować sobie jakiś sytuacji bramkowych. Jeżeli jakieś sytuacje były to w większości po wrzutkach w pole karne czy jakieś złe wybicia legionistów pod nogi Wiślaków. Przed meczem ze Śląskiem gdzieś przeczytałem, że Śląsk gra super i broni twierdzy, Wisła przyjeżdża w kiepskim okresie i ten mecz może skończyć się jedynie zwycięstwem gości. Wynik się sprawdził, świetnie zagrał wówczas Imaz, Carlitos i cała drużyna. Kolega wspomniał już o braku Ivana na środku obrony, ale dla mnie i tak dopóki nie wróci Fran Velez to Wisła będzie grała w kratkę. Z Franem na początku sezonu spisywali się nadzwyczaj dobrze (2,16pkt/mecz), bez Frana 1 punkt na mecz! Teraz prymat wiedzie Llonch, który nawet z Franem wtedy grał drugą rolę, teraz jest w znacznie lepszej formie i daje znacznie więcej drużynie niż na początku sezonu. Basha kolejny póki co dobrze wyglądający pomocnik. Brakuje tylko tego Brleka, ciekaw jestem jakby teraz wyglądała Wisła nie sprzedając chorwackiego pomocnika. Ktoś wyżej pisał, że over 2,5 jest dobrą opcją. Powiem szczerzę, nie wydaję mi się. Nawet pomijając statystykę (ostatnie 5 meczy, 4 bez overa) to Wisła dobrze poczyna sobie w obronie. Sadlok gra znakomicie, Arek Głowacki wrócił do składu (jednak widać już wiek, wolny, mało zwrotny), dziś pewnie Arsenić na ŚO a Cywka wróci na prawą stronę obrony.
Lech z kolei wraca na własny stadion od ostatniego meczu 3:0 nad Legią. Dwa pojedynki i tylko 2 punkty. Napisałem tylko, bo kto oglądał mecz z Jagą ten wie, że mecz powinni wygrać, z Lechią też gdyby nie błędy bramkarza przy 3 bramce samobójczej Dilavera - też mogli wywieźć 3 punkty. Ten mecz dużo kosztował Lechitów. Widać było szybkie tempo, niestety trener Bjelica zaryzykował Situmem i musiał go zmienić, Janicki także wyleciał ze składu z powodu kontuzji. Chyba wszyscy się zgodzimy, że ofensywie Lecha brakuje tylko wyborowego strzelca (taki np Rudnevs) aby Lech mógł wygrać ligę. Co prawda w ostatnim meczu strzelił Gytkjaer ale miał przecież więcej sytuacji niż tę na pustą bramkę. Z braku laku nawet Rakels wszedł i zaliczył asystę. Dla fanów Kolejorza chyba najbardziej pocieszająca statystyka to ta bycia gospodarzem w meczach ESA. 14 punktów na własnym boisku w 6 meczach zasługuje na brawa. Daje to 2,33 punktu na mecz. Dziś remis w meczu z Wisłą to może być za mało dla Lecha, czołówka jest bardzo płaska i zwycięstwo może wypchnąć Lecha przed czołówkę do meczu Górnika i Zagłębia.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Typ: Wygrana Śląska (Zakład bez remisu)✅60
Kurs: 1,60
Bukmacher: forBET
Typ:
Obie drużyny zdobędą bramkę⛔100
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1XBET
Śląsk rozbudzony do ambicji podiumowych serią dobrych wyników ze znanymi drużynami
(wygrane z Legią, Lechem, remis z Górnikiem) został boleśnie sprowadzony
do grupy spadkowej. Obecnie wyrównał najsłabszy poziom formy z kolejek 1-5 (5pkt na 5 meczy). Pogoń obecnie osiągnęła najsłabszą formę w sezonie (1 pkt na 5 meczów).
Dodatkowo ma teraz serię 7 kolejnych meczów bez wygranej.
Zespół z Wrocławia gra dziś u siebie, wszystkie statystyki są lepsze
gdy gra we Wrocławiu, 13 z 17 zdobytych punktów zdobyte we Wrocławiu,
10 z 16 bramek zdobyte we Wrocławiu, połowa meczów ze zdobyczą dwóch bramek,
a łącznie 67% na poziomie + 1,5 bramki w ataku. Bolączką wydaje się obrona tylko raz i też we Wrocławiu udało się zakończyć mecz bez straty gola. Tendencja jest negatywna w ostatnim meczu z Wisłą w Płocku stracili najwięcej bramek w sezonie, przegrywając 4:1. Zespół ze Szczecina prezentuję się nieco inaczej lepiej idzie mu na wyjazdach, 6 z 9 punktów zdobył na obcym terenie, tak samo bramki 7 z 11 zdobyte na wyjazdach. Jednak często zdarza im się nie trafić do siatki rywala. W cały sezonie w 46% meczy, a na wyjazdach w 1/3. Obrona też uległa pogorszeniu w ostatnim czasie. Aż w 3 z 5 ostatnich meczów w tym w dwóch ostatnich podopieczni Macieja Skorży dawali rywalom trafić do bramki po trzy razy.
Absencje, WKS dziś bez Igorsa Tarasovsa, podstawowego gracza, który do momentu otrzymania czerwonej kartki w ostatnim meczu zagrał komplet we wszystkich spotkaniach.
Portowcy bez Laszy Dwalego, który pojawił się w składzie od meczu a Arką i też rozegrał komplet. Oba zespoły są pod presją na osiągnięcie wreszcie dobrego wyniku. Ostanie wyniki drużyn pokazują w przytłaczającej większości (90%), że do wygrania meczu nie wystarczyło
strzelić jednej bramki, co wpłynie na postawę, zwłaszcza podopiecznych Jan Urbana,
mogą się po prostu rzuci dziś na rywala od samego początku. Ale z drugiej strony,
ostatnie duże ilości straconych bramek, mogą spowodować też zacieśnienie obrony w tych miejscach, gdzie wtedy zawodziła, skłania to do rozważenia czy zespoły nie będą grały trochę zachowawczo w pierwszych 15 - 30 minutach spotkania.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk - Pogoń
Śląsk @ 2.16
buk: Bah
+116
&#39;&#39;Mecz na przełamanie&#39;&#39;


Śląsk, który był na fali wznoszącej teraz nagle zaczyna spadać i wracać do tego co prezentował nam na początku sezonu. Po przerwie reprezentacyjnej w tej drużynie znowu coś pękło i od dwóch kolejek nie potrafią odnieść zwycięstwa. Dzisiaj mam nadzieje, że się to zmieni bowiem przyjeżdża do nich najsłabsza drużyna ligi. Pogoń nie potrafi odnieść zwycięstwa od kilku spotkań, ale nic w tym dziwnego skoro w drużynie brak osób, które powinny odpowiednio zmotywować piłkarzy. W między czasie doszło do jednej zmiany w sztabie. Trenera przygotowania fizycznego. Paolo Terziottiego zastąpił Rafał Buryta. Skorża natomiast dostał duży kredyt zaufania, bowiem wdraża nowy pomysł, który został w pełni zaakceptowany przez pana prezesa. Oby tylko nie było za późno z tymi pomysłami. Zaufanie stracili natomiast kibice, którzy mają dość tego wstydu i tych porażek. Portowcy w każdej kolejce szukają punktów, lecz nie na wiele to się zdaje, gdyż w zespole brakuje świeżości, a zespół ma duży problem ze zdobywaniem goli. Śląsk musi się otrząsnąć i wrócić do tego co prezentował trzy tygodnie temu. Dziś jest do tego najlepsza okazja aby wrócić na właściwe tory i zacząć z powrotem serię zwycięstw. Gospodarze powinni wystąpić w swoim najsilniejszym zestawieniu czyli w składzie powinni się znaleźć min: Robak, Pich, Chrapek, Piech, Kosecki. Zabraknie Riery, który musi pauzować za kartki. Podsumowując, obok takiego kursu na zwycięstwo gospodarzy nie można przejść obojętnie. Obie drużyny są w dołku z którego chcą się jak najszybciej wydostać, i ja tu jednak widzę schody do góry po stronie Śląska, który wygląda solidniej i pewniej, a w spotkaniach u siebie potrafią odnieść wysokie zwycięstwa.
20:30 Lech - Wisła
Lech @1.63
buk: Bah
-100


Piłkarze Lecha jak i Lechii dali nam w ostatniej kolejce niezłe show. Oby tego show nie zabrakło również w Poznaniu. Kolejorz ostatecznie zremisował w Gdańsku 3:3, ale nie był zespołem gorszym.Z pewnością sporo planów trenera Bjelicy pokrzyżowały kontuzje w pierwszej połowie spotkania. Chorwat musiał dokonać dwóch zmian. Lech ma to do siebie, że po porażce ze Śląskiem szybko się obudził i w ofensywie wygląda naprawdę dobrze. To dzisiejszego wieczora może być decydujące, a to dlatego, że Wisła jest uzależniona od Carlitosa. Niestety tak to wygląda, nikt po za Carlitosem nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie i poprowadzić Białą Gwiazdę do zwycięstwa. W spotkaniu z Legią, Wisła miała większe posiadanie piłki, miała kilka okazji do wyrównania, lecz po raz kolejny zabrakło skuteczności. W tym sezonie nie widziałem ich jeszcze aby wygrali pewnie z dużą ilością bramek. Inaczej to wygląda w Poznaniu, gdzie po za Makuszewskim gole strzelają min. Gajos, Trałka, Gytkjaer czy Situm. Kolejorz w tym spotkaniu jest bez względnym faworytem i jeśli straci punkty, to tylko przez zlekceważenie przeciwnika albo słabszą dyspozycję dnia.​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
powyżej 28,5 fauli @ 1,8 ⛔
Śląsk wygra DNB @ 1,65 ✅
Totolotek
Niby Śląsk to powinien wygrać, bo Pogoń w strasznym dołku ale wiadomo to tylko nasza Ekstraklasa i różne cuda się dzieją. Pogoń na wyjazdach jeszcze bez remisu i możliwe, że dzisiaj ich taki wynik zadowoli. W takim przypadku ja wolę jak już coś mam zagrać to ponownie kieruje się w stronę fauli, te przynajmniej zawsze są.
Gospodarze zapewne mocno podrażnieni ostatnią klęska w Płocku będą chcieli za wszelką cenę się odkuć.
Z kolei po ostatniej porażce u siebie z Bruk-Betem zawodnicy Pogoni dołączyli do grona piłkarzy zmotywowanych przez zniecierpliwionych kibiców ich słabą postawą. Także możemy oczekiwać dzisiaj ich z strony trochę więcej zaangażowania w grę.
Co do statystyk z tego sezonu to obie drużyny popełniają faule podobnie, Śląsk 200 (śr. 15,4) Pogoń 190 (śr. 14,6).
W ostatnich 3 spotkaniach we Wrocławiu linia zostawała pokryta bezproblemowo: 32, 39, 34.
Liczę, że dzisiaj zobaczymy na boisku sporo walki zarówno ze strony gospodarzy jak i &quot;zmotywowanych&quot; gości.
Co do wygranej to więcej szans daje jednak gospodarzom ale wolę zabezpieczyć się jednak zwrotem w przypadku remisu.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Śląsk - Pogoń under 2,5 @ 1,94 unibet ⛔ 3

To powinien być ciężki mecz do oglądania. Śląsk grał fajnie ale wpadł w dołek, z drugiej strony Pogoń potrzebuje punktów ale jest kompletnie bezzębna. Coś tam próbuje Delev szarpnąć, czasem ktoś inny ale ogólnie kreowanie gry leży i po za krótkimi zrywami w meczu marnie to wygląda, za mało konkretni są portowcy pod bramką rywala. Myślę, że ostatnie wyniki Śląska mogą sprawić, że trochę zejdzie z nich powietrze. Pogoń postawi dzisiaj mocno na walkę i może być taka typowa piątkowa kopanina. Wypada z gry Dvali to akurat na plus moim zdaniem patrząc na to co ostatnio wyprawia ale wypada też Fojut.. Pogoń w ostatnich spotkaniach dostawała szybkie gongi (z Cracovią 62 sekunda, z Termalicą 3minuta) więc raczej tym razem podejdą od początku bardzo skoncentrowani. Wszystko to sprawia moim zdaniem, że od początku zobaczymy szachy i sporo leniwej gry, człapania. Mocno spadły kursy na over, bo Pogoń ma 6-0 over na wyjazdach w tym sezonie ale ja idę w przełamanie tej serii, bo spodziewam się nudnego meczu z niskim wynikiem.
edit: Od początku mecz na wysokim poziomie, sądzę, że gdyby nie postawa Wrąbla byłoby wyżej. Robson1416
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Płock 1x
Sandencja Nowy Sącz - Górnik Zabrze x2

@2.03 Fortuna ✅
Mój kombos na sobotę. Piast walka o utrzymanie, zespół dużo lepiej prezentuje się &quot;u siebie&quot;, suche staty 7:8 dom, 6:14 wyjazd, na pewno będą gryźli trawę. Wisła ma bardzo dobry &quot;run&quot; 4-0-1 ,ale wszystkiego wygrywać nie będą. W Kielcach 0:2 lub z Górnikiem 0:4 pokazuje że są do ogrania a serie i tak mają dość długą jak na Polskie realia. Drugi mecz to w sumie typowy bet pod Górnik bo osobiście imponują, nie sprowadzają murzynów którym za zimno na bieganie tylko poszli inna drogą i najlepiej się ich ogląda. Na ostatnie 5 wyjazdów przegrali tylko raz 2:3 z Lubinem i nie ma w tym raczej niespodzianki bo Zagłębie gra na własnym stadionie najlepiej w lidze. Nie widzę ich kolejnej przegranej zwłaszcza że ostatni mecz zremisowali a to na pewno drażni bo stracili fotel lidera.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Psychol32 zgadzam się, że gra po kursie 1,67 nie opłaca się,ale generalnie nie gram żeby zarobić, to jest za duże ryzyko to tak jakby iść do kasyna, nie da się zarobić. Obstawianie traktuje hobbystycznie. Za dużo czasu pochłania praca. Lubię sport, mamy w Kielcach drużynę z ekstraklasy niezależnie od jej poziomu chodzę na mecze. Na żywo dużo lepiej wszystko widać, podejście drużyn do meczu. Część zespołów gra tylko żeby dotrwać do 90 minuty. Najlepszą drużyną goszczącą w tym sezonie w Kielcach była Wisła Płock, najgorszą Wisła Kraków. Staram dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Polecam granie dziś Lecha a w poniedziałek Korony w Gdańsku. Niezależnie od wielu opinii. Szedłem 3 mecze w wyjazdowe zwycięstwo Korony, kursy szły w górę z każdym z nich wczoraj było w granicach 5,0 z asekuracją ponad 3.0, ale tak jak mówię obstawianie traktuję hobbystycznie bo nie da się tu zarobić. Życzę samych wygranych i uważajcie na pewniaki ich nie ma. Co do mojej gry z podatkiem, tak wybrałem i tak robię. Nie chcę później mieć dodatkowych kłopotów gram z podatkiem, nie ściągam filmów itd. itp. ... nie liczę na zysk w bukmacherce. Cenię forum i niektóre osoby, ale to właśnie to na forum uświadomiłem sobie, że tu się nie zarobi obstawiając mecze, ale to jest moja osobista opinia. Powtarzam dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Obecnie w dobrej formie są: Wisła Płock i Korona, są jeszcze na te drużyny wysokie kursy. Wisła Kraków cienka, tak jakby Hiszpanie z Polakami nie dogadywali się, nawet nie chodzi o zgranie. Polecam grac przeciwko nim na obecną chwilę.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Kraków 27.10.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:1 ⛔ (KTO OGLĄDAŁ TEN WIDZIAŁ ŻE OVER POWINIEN BYĆ )
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.04 / Buk: 1xbet

Niesamowite jak w tym sezonie tabela Ekstraklasy jest spłaszczona, wystarczy popatrzeć na to że pierwsza ósemka mieści się w trzech punktach. Dlatego co tydzień możną powiedzieć że mamy szlagier ale na pewno takie starcie jak to które zostanie rozegrane dzisiejszego wieczoru pomiędzy Lechem a Wisłą taki status ma od dawana.
Lech lider rozgrywki ale dla mnie taki dziwny bo to bardzo nierówna ekipa w tym sezonie, które miewa w wielu spotkaniach świetnie momenty jak i tragiczne. Cały czas jest to zespół który stracił najmniej bramek w lidze 10 ale ten poziom gry w tej formacji naprawdę aż tak nie powala, mści się na nich minimalizmy i marnowanie sytuacji tak było w dwóch ostatnich kolejkach gdzie zremisowali z Jagiellonią 1:1 oraz Lechią 3:3. Potrafią jednak skupieni wykorzystać swój potencjał o czym przekonała się tutaj Legia przegrywając 3:0 nie maja tak naprawdę za wiele atutów. Jak wspomniałem na początku Lech to cały czas wielka niewiadoma potrafią być skuteczni, fajnie operować piłki by za chwilę grać strasznych piach na tyłach, dla mnie pierwszy aspekt dziś będzie przynajmniej solidny i tych akcji nie zabraknie, powody proste – grają u siebie o utrzymanie lidera a wiadomo że tych kibiców tutaj będzie sporo i defensywnego Lecha nie będą chcieli oglądać, zresztą tutaj Lech strzela bramki, szlagier na który potrafią się motywować, no i Wisła która na wyjeździe od dłuższego czasu gra strasznie chaotycznie w defensywie, to samo może być w Lechu bo dla mnie kontuzja Janickiego mocno zaburzy prace środka defensywy, takich problemów nie ma w ofensywie.
Wisła to znowu dwa oblicza te u siebie i te na wyjeździe, kompletnie nie potrafią wyeliminować i to od dłuższego czasu problemów z grą na tyłach, znowu na wyjazdach najwięcej bramek straconych 12 w siedmiu spotkaniach – trzy zespoły potrafiły wbić po trzy bramki Górnik, Arka oraz Zagłębie. Sprawy nie ułatwia pauza Gonzaleza czyli w środku znowu trzeba szukać nowych rozwiązań. Na wyjeździe po prosu nie potrafią znaleźć kompletnie równowagi w destrukcji. Ofensywa też super nie wygląda ale w tym aspekcie są poprawy i bardzo mocne fragmenty, plus indywidualności których tutaj nie brakuje a taki Carlitos potrafi robić różnicę, jak już szukać gdzieś atutów Białej Gwiazdy to na pewno w ofensywie gdzie i tak rezerwy jeszcze są spore. To spotkanie powinno pójść w stronę bramek, widać że ostatnio pod formą w defensywie obie ekipy, przy taki ścisku też strata trzech punktów aż tak mocni nie zaboli a trzy punkty dadzą komfort i psychologiczna przewagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom