>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.10-30.10.2017)

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech powyżej 5.5 rzutów rożnych
1.65 milenium

Lech u siebie w tym sezonie: 8, 12, 6, 6, 6, 10 cornerów. Czyli do tej pory ta linia za każdym razem pokryta.
Nie spodziewam się łatwego meczu dla lidera, więc tym bardziej typ zdaje się być do gry.
Skład Lecha Poznań blisko optymalnego:
Matus Putnocky - Robert Gumny, Lasse Nielsen, Emir Dilaver, Volodymyr Kostevych - Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Radosław Majewski - Maciej Makuszewski, Christian Gytkjaer, Darko Jevtić
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Wygrana Lecha/Poniżej 3,5 bramki⛔100
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Oba zespoły bywały już w lepszej formie w tym sezonie.
Lech po dwóch bramkowych remisach z Lechią i Jagiellonią wraca do siebie,
gdzie w tym sezonie nie przegrał meczu w lidze.
Krakowska Wisła po zdobyciu Wrocławia nie obroniła Krakowa przed Legią.
Kolejorz jak już wcześniej wspomniałem w meczach w poznaniu gra bardzo dobrze.
W 6 meczach strzelił 13 bramek (z 22 łącznie) w tym w połowie trafiał 3 lub więcej bramki.
Tylko raz, grając u siebie nie zdobył bramki, co jest wyraźnie lepszy wynikiem niż na wyjazdach.
Tam miało to miejsce trzykrotnie (43% meczów). Obrona u siebie wyśmienita, tylko w dwóch meczach
nie zachował czystego konta, a jeśli rywale zdobywali bramkę to tylko jedną.
Seria bez straconego gola zbliża się do 300 minut.
Biała Gwiazda nie prezentuje jakiegoś wielkiego rozstrzału pomiędzy zdobyczami punktowymi
u siebie czy na wyjeździe. Stosunek wynosi 55:45. Ofensywa tutaj lepiej gra na wyjazdach.
Średnia bramek zdobytych jest wyższa o 29%. Za to wyraźnie gorsza jest defensywa.
Zespół traci aż ponad trzykrotnie więcej bramek na wyjazdach niż u siebie.
Absencje, gospodarze bez Nicki Bille Nielsena i Mario Situma.
Ich wpływ na grę w meczach ligowych był następujący. Nielsen 1 bramka i asysta,
podczas jego obecności na boisku bilans bramkowy + 8. Situm 2 bramki i asysty bilans bramkowy + 10.
Goście bez Ivana Gonzaleza, podstawowego gracza, rozegrał on blisko komplet w lidze (1154 z 1170 minut),
Patryka Małeckiego i Pawła Brożka statystycznie ich zdobycze bramkowe i asyst nie są spore,
ale po odejściu Petara Brleka ofensywa to głównie Carlitos (udział w 8 bramkach),
potem właśnie Małecki i jeszcze Sadlok (udział w 2 bramkach). Na mój typ miała wspływ dobra postawa
obronna Lecha w meczach u siebie oraz wyraźna poprawa formy defensywnej Wisły w ostatnim czasie.
Spodziewam się mocnego fizycznie meczu, z duża ilością nieewidencjonowanej boiskowej czarnej roboty,
meczu podobnego choćby do starcia podopiecznych Nenada Bjelicy z Koroną Kielce lub Sandecją.
No i po co się sugeruję. Pewnie nikt mi nie uwierzy, ale pierwotnie wystawiłem typy under 2 i 2,5, ostatnie dwa zdania mojej analizy o tym mówią. Potem przeczytałem typy z forum innych graczy i zwątpiłem w swoje umiejętności. GŁUPI JA GŁUPI!
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Slask - Pogon 1 @2.25
Betstars
Tutaj zdecydowanie kurs i bet kolejki.Do Wroclawia przyjezdza zamykajaca tabele Pogon,ktora ma ostatnio powazne problemy i czeka ja ciezki mecz na goracym terenie Slaska.Mysle,ze frustracja po ostatnim spotkaniu wysoko przegranym z Wisla Plock jest duza u gospodarzy i napewno Janek Urban wjedzie troche chlopakom na ambicje.Pilkarze ze Szczecina sa wyzywani wulgarnie przez swoich &#39;&#39;kibicow&#39;&#39; co pewnie tez nie pozwala im na spokojne przygotowania a wedle mojej opinii raczej demotywuje do gry. Stawiam tutaj na zwyciestwo Wroclawian po dobrym kursie,ktory zapewne spadnie do czasu spotkania, ja wjezdzam dosc grubo, pozdrawiam z fartem!
MVP spotkania zdecydowanie Kuba Wrabel, Pogon nie zagrala zle, po prostu gora byl wroclawski bramkarz, szkoda ludzi,ktorzy grali bts bo pogoni sie ten gol nalezal zwyczajnie, no ale pilka jest okragla a dzis 3-0 i liczyma kase ???? ))) ja 600zl + na tym typie
finalnie zlapane po 2.45 ???? )
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
@up zgadzam się z Tobą, ale nie do końca, Pogoń miała sytuacje , ale nic 100%, Skorża się pogubił, zastanawiam się kogo teraz zwolnią może jakąś sprzątaczkę, bo Maciek jest cacy?
Obrona Pogoni dno, pierwszy gol Robaka, to nawet ciężko określić obroncy stoją i się patrzą.
Kolejne efektem świetnej Pogoni jest wejście Zwolińskiego, wchodzi bodaj w 75 minucie, wylatuje z boiska w 90 minucie, wszyscy pseudo eksperci zrobili mu krzywdę, bo było, że jest nie wiadomo jaki dobry, poczuł się gwiazdą i jest jak jest. Nic dobre w tej ekipie już nie będzie. Skorża do widzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dno to mało powiedziane. Spójrzcie sami:


Skorża chyba dostał czas do końca rundy aby naprawić wszystko co jest możliwe w grze Pogoni. No chyba, że ktoś w Szczecinie jest ślepy i udaje, że nic poważnego się nie dzieje...

edit: Patrząc na to zdjęcie ja się zastanawiam czy może piłkarze Pogoni nie rozróżniają białego od zielonego, bo Robak idealnie jako stoper się ustawił ???? , a może wtopił się w tło - Robson1416
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
@up zgadzam się z Tobą, ale nie do końca, Pogoń miała sytuacje , ale nic 100%, Skorża się pogubił, zastanawiam się kogo teraz zwolnią może jakąś sprzątaczkę, bo Maciek jest cacy?
Obrona Pogoni dno, pierwszy gol Robaka, to nawet ciężko określić obroncy stoją i się patrzą.
Kolejne efektem świetnej Pogoni jest wejście Zwolińskiego, wchodzi bodaj w 75 minucie, wylatuje z boiska w 90 minucie, wszyscy pseudo eksperci zrobili mu krzywdę, bo było, że jest nie wiadomo jaki dobry, poczuł się gwiazdą i jest jak jest. Nic dobre w tej ekipie już nie będzie. Skorża do widzenia.
Po tym jak kibice od dawna już oskarżają piłkarzy oraz Stolarczyka za wyniki Pogoni, broniąc przy tym Skorże, Ci po prostu chcą się go pozbyć. I jak kiedyś usłyszałem w CF od Hajty, że piłkarze chcą umierać za trenerów to omal nie wdupiłem zęby w blat stołu.
Mój post z przed tygodnia. Zobaczycie co się stanie kiedy Skorże zwolnią.

edit: Pana Hajto to nie przedstawiajmy jako eksperta, dajmy spokój, wyciągneli śmieszka z podziemia, jakby sądy działały normalnie, to siedział by sobie grzecznie w więzieniu, ale to tak na marginesie. Piłkarze jedyne za co umierają to za dodatkowe premie, które mogą dostać, nic więcej - Robson1416
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Sobota 28.10.17
Sandencja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
Godz: 20:45
Bukmacher: STS
Typ: 2-2 ( podwójna szansa )
Kurs ~ 1.9

O Górniku i jego formie za wiele pisać nie trzeba ale dla formalności, wspomnę że jest to drużyna która aktualnie znajduje sie na pozycjii wice lidera Lotto Ekstraklasy, mloda druzyna pelna ambicji, swoją grę opiera na stałych fragmentach oraz kontratakach co w połączeniu z hiszpańskim napastnikiem na szpicy daje bardzo dobre rezultaty a przede wszystkim swietne widowisko. W ostatnim meczu obie druzyny spotkaly sie w 1/8 Pucharu Polski w której to Górnik na swoim boisku zdołał wyeliminować Sandencje w dogrywce wynikiem końcowym 3-2 (2-2 do 90 min ). Sandencja ostatnio znajduje się w lekkim dołku, bilans ostatnich 5 spotkań tej drużyny to 0-3-2. Górnik za to po wpadce w Lublinie, w Chojnicach potwierdził że był to wypadek i nadal idą po swoje ich bilans to 3-1-1. Nie zwracam uwagi na H2H gdyż w tamtych &quot; czasach &quot; Górnik nie był tą samą drużyną co teraz, mówiąc krótko zwięźle i na temat, średnio grająca Sandencja nie ma zbyt wielu argumentów do tego by zatrzymać lokomotywę jaką jest Górnik i uważam że w tym spotkaniu to Górnik wywiezie 3 pkt, jednakże z tyłu głowy nadal mam myśl ze Górnik we Wtorek grał ciężki mecz z Chojniczanką w PP wiec może zabraknać sił na koniec spotkania dlatego celuje w podwojna szanse gdyż mozliwe iz Gornik szybko bedzie chcial przejac inicjatywe a potem to spotkanie juz tylko kontrolowac. Pozdrawiam.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze 28.10.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 1.5 bramki Górnik Zabrze / Kurs: 2.30 / Buk: 1xbet
Sandecja bardzo mi się podobała w starciu z Cracovia, dostali dość szybki cios po którym jednak się nie załamali i naprawdę ta piłka w ataku chodziła im bardzo fajnie, mnóstwo akcji granych z polotem z pierwszej piłki, nie zawsze ta piłka dochodziła do adresatów ale pomysły mieli świetnie. Widać ze coraz lepiej czują się w Ekstraklasie i moim zdaniem grają coraz odważniejsza piłkę, to nie jest ta Sandecja z początku sezonu która zdecydowanie badała, czekała teraz ta piłka częściej gości pod polem karnych rywali. Myślę że na tle drugiej beniaminka nie zagrają defensywnej piłki, zresztą już taką lekcję przerabiali w pucharze Polski gdzie przegrywali z Górnikiem 2:0 i byli zmuszenia do ataku i to się opłaciło bo udało się wywalczyć dogrywkę, pójście na warunki gry Górnika czyli otwarta piłka to wcale nie jest zła taktyka.
Górnik może i po raz kolejny raz się powtórzę ale gra swoje, nic nie zmienia i dalej jest świetny w ataku, skuteczny. Ostatni dwa mecze ligowe pod względem zdobytych punktów nie były dobre bo do swojego konta dopisali tylko jedno oczko ale o tym zadecydowała zdecydowanie słabsza dyspozycja defensywa bo jak się remisu 3:3 z Koroną, czy przegrywa z Zagłębiem 3:2 to zastrzeżeń do ataku mieć nie można. Tak jak wspomniałem Górnik nie zagra niczego nowego, będzie agresywny, wysoko ustawiony i jak zwykle bardzo szybko wyprowadzający piłkę z linia obrony. Nie dość że ten atak tak gra to mega siła tej ekipy jest w stałych fragmentach gry, każdy dośrodkowanie ze stojące piłki do sytuacja bramkowa nie ma lepszej ekipy pod tym względem w naszej lidze. Na pewno przyjezdni trochę gorzej wyglądają na wyjeździe ale ten bilans i tak jest świetny w 6 spotkaniach 11 bramek zdobytych na tym terenie już raz grali z bardzo defensywną Termalica wygrywając 1:2 dziś tej otwartej piłki ze strony rywala moim zdaniem będzie więcej. Sandecją też już gościli u siebie w Pucharze Polski gdzie po 90 minutach było 2:2.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Moim zdaniem, Lech nie miał żadnego farta. Mecz zremisował na własne życzenie, ale miałeś racje lepiej można takie mecze omijać. Wisła jednak żadnego postępu nie widać, obrona strzelonej bramki, świadczy raczej o słabości drużyny. To jest jednak słabość polskiej ligi. W tak atletycznych czasach, gość pokroju Głowackiego powinien zakończyć karierę, a on stanowi trzon obrony w każdej kolejce. Gra regularnie 90 minut. Szczęśliwy remis. Jak tak dalej pójdzie, Legia po tej kolejce będzie przed Lechem, a być może będzie liderem, pomimo najgorszego od lat startu w lidze.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
28.10.2017
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Piast w ciężkiej sytuacji, zaczyna punktować. Według mnie jednak nic nie wskóra przeciw Wiśle. Płocczan widziałem w Kielcach, gdzie pomimo porażki, zagrali bardzo dobre spotkanie. Furman, Merabaszwili, Varela w bardzo dobrej dyspozycji. Poprowadzą Wisłę do kolejnego zwycięstwa. Piast zremisował z Zagłębiem, jest to jednak wynik słabości Lubinian, co wczoraj wykorzystała Korona. Płock w spotkaniu ze Śląskiem pokazał jak wykorzystywać słabość bojaźliwych drużyn. Piast nie będzie bojaźliwy, bo już najwyższa pora zacząć punktować, ale spotkanie przegra zdecydowanie. Nie będą mieli tyle szczęścia co z Koroną. Płock był najlepszą drużyną jaką widziałem w tym sezonie w Kielcach. Tabela formy (5 ostatnich spotkań) Wisła Płock - lider, Piast Gliwice - 15 miejsce.
28.10.2017
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Termalica Bruk-Bet
Typ: 2
Kurs: 3.15
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Trener Bartoszek poprawił wyniki Termalici. Drużyna już wcześniej grała dobrze. Brak było wyników. W Kielcach zagrali poprawnie, przegrali bo pozwolili grać Koronie. Sami cofnęli się. przy otwartej grze mogli ten mecz wygrać. Korona jeszcze nie była drużyną wtedy. Po zmianie trenera Termalica zaczęła punktować. Cracovia niestety już chyba trzeci sezon broni się przed spadkiem. Od feralnej gry w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej i odpadnięciu z Macedończykami drużyna nie może osiągnąć dobrego wyniku. Trener Probierz poprawił trochę grę, ale potrzebuje trochę bardziej wartościowych piłkarzy by walczyć o wyższe cele. Termalica trochę przypadkiem zajmuje miejsce które zajmuje w tabeli ligowej. Drużyna będzie coraz wyżej w tabeli. Rozpocznie się walka o ósemkę, poza zasięgiem Cracovii. Kadra Cracovii cieniutka, Probierz bał się ryzykować kontuzji by zagrać sparing z Koroną w przerwie na mecze reprezentacji, co świadczy raczej o kryzysie drużyny, choć tak jak mówię wyniki są już lepsze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Wisła
over 2,5 @1,96
fortuna ✅
obie strzelą @1,69 fortuna ✅
Sobotę w Ekstraklasie rozpoczynamy w Gliwicach, gdzie miejscowy Piast podejmie płocką Wisłę. Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to over, bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy, ale patrząc na ostatnie wyniki i formę obu drużyn to powinna zwyciężyć ekipa gości, ja jednak nie będę się tutaj &quot;bawił&quot; w typowanie zwycięscy, bo wynik może być w obie strony. Piast ostatnio zaczyna wreszcie punktować, w dwóch ostatnich meczach walcząc do końca odrobił straty i oba mecze zremisował, natomiast Wisła gra ostatnio na prawdę bardzo fajną i przyjemną dla oka piłkę, nie licząc przegranej w Kielcach, gdzie byli zdecydowanie lepsi od gospodarzy to zanotowali 4 zwycięstwa i remis w Lubinie, gdzie ze stanu 0:2 wyciągnęli na 2:2 i właśnie głównie w formie Nafciarzy upatruję głównie szansy na over, myślę, że Piastunki również u siebie powalczą o pełną pulę, bo remis za wiele im nie daje w obecnej sytuacji. Patrząc na bezpośrednie H2H to ostatnie 3 mecze w Gliwicach wygrali gospodarze, chociaż nie ma za bardzo sensu brać tego pod uwagę, bo Piast z obecnego sezonu, a z poprzednich to dwie różne drużyny, podobnie jak Wisła. Podsumowując liczę, że będzie to otwarty, ciekawy mecz z kilkoma bramkami po obu stronach. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
Typ: Wygrana Piasta (Zakład bez remisu)✅80
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBET
Od październikowej przerwy na kadrę Piast zaczyna powoli dawać radę.
Dwukrotnie padł remis 2:2, jednak w obu tych meczach podopieczni
Waldemara Fornalika musieli gonić wynik z 2:1. Wyrównujące gole padały w doliczonym czasie.
Jest to sygnał, że zdobywanie bramek i to pod presją jest coraz łatwiejsze.
Obrona wymaga większej koncentracji, trzy ostatnie mecze z rzędu zespół z Gliwic
dawał dwukrotnie rywalom zdobyć gola. Jeśli utrzyma formę strzelecką a poprawi
obronę to szansa na pokonanie dzisiejszego rywala Wisły Płock rośnie,
która imponuje. W 4 z ostatnich 5 wygrała, miała też miejsce jedna niefartowna porażka,
gdzie Nafciarze strzelali, strzelali i strzelić nie mogli.
Warto dodać, że w 3 z 4 wygranych spotkań strzelali 3 lub więcej bramek.
Dosyć rzadko obydwu zespołom udaje się zachować czyste konto ma to miejsce w około 20% meczów.
Gościom z Płocka udało się to zrobić trzy mecze temu a gospodarzom dawno,
bo pod koniec sierpnia, ale za to w dwóch meczach z rzędu (oba to jedyne wygrane w tym sezonie).
Jedyny wynik jakiego w Gliwicach Waldemar Fornalik nie osiągnął to wygrana,
jeśli zespół ruszy do ataku jak w końcówkach ostatnich dwóch meczów oraz skoncentruje się
lepiej na obronie to szanse na pierwsze zwycięstwo rosną.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Termalica
Cracovia @ 2.18
Buk: Bah
-100


W ubiegły weekend piłkarze Pasów zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 1-1, a tak naprawdę powinni odnieść zwycięstwo w tamtym spotkaniu. Cracovia może nie była stroną dominującą ale miała wszystko pod kontrolą. Jak widać powrót niektórych graczy do składu po kontuzji zaczyna przynosić powoli efekt. Teraz tylko potrzeba zwycięstw, a te powinny nadejść. Dzisiaj trener Probierz ma wszystkich graczy do dyspozycji oprócz Damiana Dąbrowskiego. Ekipa Macieja Bartoszka podejdzie do dzisiejszego starcia podbudowana wygraną z Pogonią Szczecin. Bartoszek w ostatnim spotkaniu przeprowadził kluczowe zmiany, które dała pożądany efekt. Dalej uważam, że zespół Niecieczy to niewygodny rywal, a zespół Pasów wie o tym najlepiej gdyż nie potrafi wygrać ze Słonikami od czterech spotkań. Goście dzisiaj bez Vladislavsa Gutkovskisa niezdolni do gry są Przemysław Szarek i Bartłomiej Smuczyński. Dla gospodarzy to spotkanie nie będzie należało do łatwych, ale uważam, że powinni sobie poradzić. Cracovia ma słaby bilans spotkań u siebie, lecz niema to znaczenia. Zespół ten zaczyna wracać do żywych, a powrót podstawowych graczy do składu są dla Probierza jak respirator.

20:30 Sandecja - Górnik
BTS @ 1.70
buk: Bah
+70


Zacznijmy od tego, że jeśli Zabrzanie dzisiaj odniosą zwycięstwo to po raz kolejny wskoczą na fotel lidera przeskakując w tabeli Lecha, który wczoraj zremisował. A więc motywacja ze strony gości na to spotkanie jest podwójna. Zabrzanie nadal są w niezłej formie i choć ostatnio tracili punkty grali w tych meczach dobrze podobnie jak ich rywale. Obie drużyny mają problemy w defensywie i to jest widoczne gołym okiem w każdym ligowym spotkaniu. Oba zespoły potrzebują już przerwy zimowej aby naprawić tą słabą grę w defensywie, która pod koniec sezonu może być kluczowa. Sandecja jak i Górnik natomiast mogą się pochwalić tym, że w ofensywie wyglądają bardzo dobrze. W spotkaniach Górnika pada najwięcej bramek w tym sezonie, a liderami zespołu stali się Angulo i Kądzior. Nie można zapominać o Żurkowskim, który wyrasta nam na gwiazdę. Sandecja również nie próżnuje, a w ostatnich czterech spotkaniach strzelali minimum po jedną bramkę, dlatego dzisiaj spodziewam się przynajmniej po jednej bramce dla każdej z drużyn. Co do absencji, to pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca Sandecji – Aleksandara Koleva. Po stronie gości zabraknie Wolsztyńskiego oraz nie wiadomo co z Tomkiem Loską. Do składu powróci Suarez. Na koniec chcę dodać, że Zabrzanie do tego starcia podejdą natomiast nieco zmęczeni. We wtorek rozegrali bowiem pierwsze spotkanie w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.​
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Sandecja NS - Górnik Zabrze
ilość fauli - powyżej 30.5 kurs 1.85

Totolotek

Dziś o 20.30 w Niecieczy Sandecja podejmie Górnika i mam przeczucie, że będzie to spotkanie, gdzie nikt nie odstawi nogi. Goście w przypadku zwycięstwa mogą objąć fotel lidera. Teraz garść statystyk dotyczących mojego typu. Ekipa z Nowego Sącza notuje u siebie średnio prawie 17 fauli na mecz a ich przeciwnik w delegacjach tą średnią ma na poziomie 15 fauli. Wartym dodania jest, że Górnikowi statystykę zaniża mecz z Niecieczy przeciwko Termalice, gdzie Zabrzanie faulowali tylko 6 razy. &quot;Sączersi&quot; chcąc dziś coś ugrać będą musieli zagrać twardo, fizycznie i na pograniczu faulu żeby zabrać Górnikowi chęć do szybkiej gry. Inna sprawa, że Zabrzanie większość sezonu grają 13-14 zawodnikami więc z upływem czasu zmęczenie w ich przypadku powinno odgrywać coraz większą rolę. Powodzenia
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Płock (sobota 15:30)
Typ: Wisła Płock ⛔
Kurs: 2.87 (fortuna)
Wczoraj się nie udało jak zwykle wytypować mi poprawnie, jednak dziś widzę, że buki wystawiają podobne kursy na gospodarzy jak i gości. Po pierwsze wielkie brawa za walkę do końca dla piłkarzy z Gliwic. Dzięki temu nie przegrali 2 ostatnich spotkań a jedynie je zremisowali. Gdybym miał wskazać czy Piastunki są w &quot;gronie faworytów&quot; do spadku to pewnie bym wskazał. Jedynie co się podoba mi w ich grze to Valencia. Pisałem w ostatniej analizie spotkania Piasta, że on daje radę. I tak było z Zagłębiem. Koledzy z defensywy nie chcą pomóc za bardzo w wygraniu meczu, więc ktoś z przodu musi ciągnąć grę na tyle, by chociaż punktować za 1 punkt. Co do nieobecnych to nadal bez Badii, Vasiljeva czy Zivca. Fajnie że Bukata wrócił bo on też według mnie daje rade. A, i ten Gojko też niezły kozak się wydaję. Tylko szkoda że wchodzi z ławki póki co.
Trener Brzęczek musi być dumny ze swoich zawodników po ostatnim meczu ze Śląskiem. Nie miałem niestety możliwości obejrzeć tego spotkania jednak wynik chyba mówi wszystko. Świetnie to wygląda w Płocku, porównałbym to do Śląska Wrocław z ostatnich meczy. Początek nie za dobry, jednak im dalej w las tym lepiej. Widać jak wiele jakości wniósł Varela, Merba robi swoje i powoli Dominik Furman już nie musi być pępkiem zespołu. W takim sensie, że on musiał wszystko robić, aby drużyna wygrywała mecze. Z dzisiejszego meczu wylatuje Igor Łasicki , ale to nie powinna być odczuwalny brak tego zawodnika. Jedynie z kim może przegrać dziś Wisła to ona sama. Mają na ten moment lepszy moment, gra w obronie się poprawiła, atak najmocniejszym punktem zespołu. 11 bramek strzelonych w 5 ostatnich meczach to potwierdza.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Termalica
podwójna szansa 1-1 @1,81
fortuna ⛔
powyżej 2,5 gola @1,85 fortuna ⛔
W drugim sobotnim spotkaniu Pasy podejmą Słoników z Niecieczy, według bukmacherów lekkim faworytem tej konfrontacji jest zespół Michała Probierza i ja też tak uważam, Cracvia po tragicznym początku sezonu powoli wraca do żywych, głowny czynnik to za pewne powrót do gry wielu kontuzjowanych graczy, na chwilę obecną trener nie może już &quot;tylko&quot; skorzystać z Dąbrowskiego, Pasy w dwóch ostatnich meczach nie przegrali najpierw ograli u siebie pewnie Pogoń 3:0, następnie dość pechowo zremisowali w Niecieczy z rozgrywającą tam swoje mecze Sandecją, prowadząc praktycznie przez cały mecz, gola na wagę straty 2 punktów stracili na 3 minuty przed końcem, natomiast drużyna trenera Bartoszka też ostatnio złapała wiatr w żagle i po serii porażek w dwóch ostatnich meczach także zainkasowała 4 pkt remisując u siebie z Arką Gdynia oraz wygrywając w Szczecinie z Pogonią, gdzie w końcówce odwrócili losy spotkania ze stanu 2:1 na 2:3. Patrząc na bezpośrednie H2H obu ekip odnosi się wrażenie, że Słoniki mają patent na Pasy, bowiem na 6 rozegranych spotkań wygrali 4, ram padł remis, a raz zwycięsko wyszła Cracovia. To głównej mierze skusiło mnie, żeby nie grać czystej jedynki, a jedynie podwójną szansę, mimo, że uważam, że Cracovia powinna ten mecz wygrać, ale zasłaniam się taką asekuracją, drugi typ na over bramkowy poparty jest raczej przeczuciem, bowiem ostatnie mecze obu drużyn wychodzą w tym aspekcie średnio, w meczach Cracovii na ostatnie 5 meczy pokryty został 3 krotnie, natomiast w meczach Bruk-Betu na ostatnie 5 tylko 2 krotnie, jednak liczę na zwycięstwo gospodarzy 2:1.

Sandecja - Górnik
podwójna szansa 2-2 @2,07
fortuna✅
Angulo strzeli @2,2
fortuna ✅
Na zakończenie sobotniej serii gier spotkają się beniaminkowie Ekstraklasy, do Niecieczy na mecz z Sandecją przyjeżdża Górnik, najbardziej ofensywna ekipa z całej ligi, możemy spodziewać się ciekawego widowiska, w tym sezonie obie ekipy spotkały się już raz w ramach Pucharu Polski, w tamtym meczu górą był Górnik, który wygrał 3:2 po dogrywce. Mimo, że liczę w tym spotkaniu na wygraną gości tak samo jak przy pierwszym spotkaniu asekuruję się podwójną szansą, głównie z racji, że zabrzanie grali w tygodniu mecz pucharowy, a gospodarze mieli cały tydzień na regenerację, dodatkowo u nich wracają praktycznie wszyscy nie obecni zawodnicy, którzy z różnych powodów nie mogli zagrać w ostatnim meczu z Cracovią. Patrząc na H2H bezpośrednich pojedynków można zauważyć, że Górnik jeszcze nigdy nie wygrał z Sandecją na ich terenie, ale po pierwsze tamte mecze były rozgrywane w Nowym Sączu i były to zupełnie inne ekipy, teraz gospodarze z racji wymogów licencyjnych muszą swoje mecze rozgrywać na stadionie Słoników z Niecieczy, chociaż na tych wyjazdowych meczach u siebie idzie im całkiem dobrze, gdzie na 6 meczy wygrali 2, 3 zremisowali i tylko doznali 1 porażki, natomiast Górnik w delegacji na 6 meczy ugrał całkowity remis notując po 2 rzwycięstwa, remisy i porażki, nawet bramki mają na remis 8:8. Jednak dzisiaj liczę, że pokażą sportową złość i będą chcieli wrócić na zwycięską scieżkę, bo nie wygrali w lidze od 2 kolejek, najpierw przegrali w Lubinie 2:3, następnie u siebie zremisowali 3:3 z Koroną, mimo prowadzenia 3:1. Drugi mój typ na strzelca bramki, stawiam tutaj, że co najmniej raz najlepszy strzelec ligi trafi do bramki Sandecji. Angulo w dotychczasowych 12 kolejkach 13 razy pokonał bramkarzy rywali.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Płock
Piast wygra (DNB) @ 1,8 ✅
powyżej 2,5 spalonych @ 1,55 ⛔
Totolotek
Powoli widać w grze gospodarzy rękę trenera Fornalika. Ostatnie dwa mecze zremisowane po 2:2 gdzie Piast do końca walczył i gonił wynik i tym razem w samej końcówce doprowadzał do remisu. Sytuacja się odwraca bo do tej pory to Piast często tracił bramki w końcówce przez co tracił cenne punkty. Na remisach jednak daleko nie zajadą i potrzeba szybko zdobyć komplet punktów.
Mimo, że 3 ostatnie mecze w Gliwicach to same wygrane gospodarzy z Wisłą dzisiaj o kolejną wygraną może być trudno, goście ostatnio prezentują się bardzo dobrze, w lidze zajmują 5 miejsce dlatego odstawiam bezpiecznie na zwrot w razie remisu.
Do składu wraca już po pauzie za kartki Korun. Ostatnio zagrał też Bukata a więc środek pola wyglądać zaczyna coraz lepiej i wygrane w końcu przyjdą.
Co do spalonych nie jest to jakaś wygórowana linia. Obie drużyny podobnie jeżeli chodzi o łapanie na spalone przeciwnika, równo po 19 razy. Piast z kolei dawał się łapać też 19 razy przez przeciwnika, goście już tylko 8 razy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Bruk-Bet
Cracovia wygra @ 2,25 ⛔
powyżej 2,5 goli @ 1,9 ⛔
Totolotek

Gospodarze w końcu wygrali pierwszy mecz u siebie 3-0 z Pogonią, dzisiaj powinni pójść za ciosem i zgarnąć kolejną wygraną. Przeciwnik znowu nie za bardzo wymagający bo Bruk-Bet jak na razie na wyjazdach spisuje się słabo 1-1-4. W Ekstraklasie co ciekawe Cracovia jeszcze nie wygrała z Bruk-Betem więc pora dzisiaj na przełamanie tej serii. Jak Cracovia ma punktować za 3 pkt. to właśnie w takich meczach. W tabeli obie drużyny sąsiadują ze sobą, wygrana gospodarzy pozwoli im trochę oddalić się od strefy spadkowej.
Pasy tylko w meczu z Lechem nie zdobyły u siebie bramki, także z ich strony możemy dzisiaj być spokojnie o jakąś bramkę lub dwie. Z gośćmi różnie to bywa ale po przejęciu drużyny przez Bartoszka zdecydowanie lepiej spisują się w ofensywie.
Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami też sprzyja overowi, dotychczas obie ekipy zagrały ze sobą na poziomie ekstraklasy 4 krotnie, gdzie padały następujące wyniki: 1:3*, 3:2, 1:1, 2:3*
*mecze w Krakowie.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: Wygrana Cracovii (Zakład bez remisu)▶
Kurs: 1,5
Bukmacher: forBET
Typ:
Poniżej 2,5 bramki✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna

Cracovia wreszcie się przełamała. Atak został, obrona uległe poprawie, co zaowocowało od razu najlepszą formą w sezonie. Dzisiejszy rywal Termalica również osiągnął szczyt formy sezonu. Od momentu przejęcia zespołu przez Macieja Bartoszka obrona co prawda została bez zmian, ale atak uległ wyraźniej poprawie.
Bramki są zdobywane regularnie i przebity został szklany sufit jakim było zdobycie max jednej bramki w meczu.
Oba zespoły niezbyt często trafiają do siatki rywala więcej niż jeden raz. Gospodarze czynili ot trzykrotnie w tym sezonie, goście dwukrotnie i to w ostatnim czasie. Rosnąca forma defensywy podopiecznych Michał Probierza,
fakt, że zespoły niezbyt często a jeśli już to nie pod rząd zdobywają więcej niż jedną bramkę w meczu
(forma Bruk-Betu rośnie, ale nie jest jeszcze na tyle dobra by seryjnie grać w ataku na poziomie + 1,5 bramki),
sprawia, że niski wynik 1:0, 1:1 czy 0:0 jest dziś możliwy. Kryzys w Krakowie chyba powoli mija, ale nie mam 100% pewności, dziś że wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom