>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.10-30.10.2017)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Sandecja - Górnik
Górnik DNB @1,73 Fortuna ✅ ✅

Spotkanie beniaminków. Niedawno obie druzyny mierzyły się w Pucharze Polski. Górnik wygrał po dogrywce, ale powinien zrobić to już w regulaminowym czasie gry. Końcowe błędy w obronie, samobój zaważyły o dogrywce. W tym spotkaniu Sandecja jest gospodarzem, ale oczywiście gra na stadionie Bruk-Betu. Trzeba zauważyć że jednak idzie im tu gorzej niż na wyjeździe. Ogółem od 4 spotkań drużyna z Nowego Sącza nie wygrała meczu. Górnik natomiast po porażce 2-3 z Zagłębiem i remisie 3-3 z Koroną wygrał w PP z Chojniczanką Chojnice 3-1. Trzeba przyznać że obie drużyny w obronie spisują słabo, ale jednak trochę bardziej Górnik. Sandecja często strzela mało, ale traci trochę mniej (dotychczas 13 goli) natomiast Górnik stracił już 20. Jednak Zabrzanie to zdecydowanie ofensywa, Kurzawa,Angulo,Wolsztyński, dodatkowo bardzo dobrze spisują się Zurkowski czy Kądzior. Loska w bramce też potrafi wybronić nie jeden trudny strzał przeciwnika. Myślę że z czasem tył w Górniku poprawi się i będzie to wyglądało lepiej, bo z przodu jest znakomicie. Sandecja trochę się pogubiła i po bardzo dobrym początku, zaczęła kuleć trochę z wynikami i pozycja drużyny w tabeli jest coraz niższa. Na pewno Górnik czuję sie o wiele swobodniej ponieważ jest na szczycie i w ostatnich kolejkach jest w takiej sytuacji że jak wygra to obejmuje fotel lidera, a to na pewno daje to poczucie pewności że nawet jak zremisują i stracą te 2 punkty to i tak przewaga nad dołem tabeli jest spora i jak na beniaminka trzeba przyznać robi wrażenie. Dzisiaj faworytem jest Górnik, przynajmniej ja tak sądze i jeżeli nie popełnią znaczących błędów w defensywie to powinni wygrać to spotkanie.
E: Po golu Sandecji na 1-0 powiem szczerze że trochę się obawiałem, ale jednak Górnik łamaka zrobił.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
powyżej 30,5 fauli @ 1,9 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,7 ✅
Totolotek
W tym meczu moim głównym typem jest ilość fauli. Obie drużyny bardzo często przerywają grę przeciwnika właśnie faulem i plasują się w czołówce jeżeli chodzi o ten element gry.
Gospodarze do tej pory popełnili 207 faule (śr. 15,9), goście niewiele mniej bo 203 (śr. 15,6).
Sandecja zapewne będzie chciała zrewanżować się Zabrzanom za przegrany mecz w 1/8 PP po dogrywce gdzie wcale nie byli gorsi od rywali. Zapowiada nam się zatem mecz pełen walki i spięć na boisku.
Goście grają cały czas wąską kadrą i w końcu z meczu na mecz zacznie być u nich widoczny brak sił co może przełożyć się właśnie na zwiększoną ilość przewinień.
Dodatkowo przy wygranej Górnik może wrócić na fotel lidera więc pojawia się dodatkowa motywacja u zawodników gości do walki i zwycięstwa za wszelką cenę.
Skoro ma być mecz walki ze sporą ilością przewinień to w parze z tym powinny pojawić się karteczki.
Tutaj również statystyki wyglądają obiecująco, Sandecja 28 kartek (śr. 2,15), Górnik 32 kartki (śr. 2,46).
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Spotkanie lidera strzelców ligi Igora Angulo (13 bramek w 12 meczach) oraz
najlepszego bramkarza Michała Gliwy (obronione 59 z 72 strzałów) a także
rewanż za mecz Pucharu Polski (3:2 dla Górnika po dogrywce w Zabrzu).
Myślę, że jedynym sposobem na to by urwać punkty Górnikowi to postawienie silnej defensywy.
w 3 z 4 meczów gdy nie zdobywał więcej niż jednej bramki oddawał punkty rywalowi (2 remisy i porażka).
Sandecja nie broni źle, średnio traci jedną bramkę w meczu a na stadionie w Niecieczy
jeszcze mniej, bo 0,67 bramki w meczu, nie tracą więcej niż jeden gola w meczu.
W meczach z &quot;czołówką&quot;, czyli Legia, Zagłębie, Lech, Lechia, Jagiellonia podopieczni
Radosława Mroczkowskiego zdobyli 7 punktów, ogrywając Lechię, Jagę i remisując z Lechem.
Potyczki z Legią (2:0) i Zagłębiem (1:0) mimo, że przegrane to nie było wstydu.
Z Legią, grając w &quot;10&quot; bramki stracili dopiero po godzinie a z Zagłębiem gola padł w końcówce.
Tak, więc zespół wyraźnie mobilizuję się na silnego rywala i gram mu się lepiej gdy
nie jest w roli faworyta. Z pewnością będą też czerpać z niedawnej konfrontacji w ramach Pucharu Polski.
Należy wziąć pod uwagę to, że podopieczni Marcina Brosza po trudnym meczu z Koroną
zagrali w podstawowym składzie mecz Pucharze Polski cztery dni temu.
Kumulacja wysiłku może wpłynąć na &quot;świeżość&quot; graczy. Powyższe fakty skłaniają mnie to do tego,
że może dzisiaj tylko jeden punkt może po dzisiejszym meczu pojechać do Zabrza, ale Górnik to w końcu Górnik.
Nie raz już wygrywał, choć też były wątpliwości. Dlatego dla mnie dziś nobet.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Korci mnie strasznie postawienie na Arkę.Ostatnie dwie wizyty Śledzi w Stolycy to zwycięski remis po karnych w superpucharze i zeszłoroczna wygrana 3:1. Legia nie przekonuje. Legia ma jeden z najsłabszych ataków w lidze. Gorzej tylko Pogoń i Nieciecza, tyle samo co Sandencja. 14 bramek w 13 meczach to dramat. Sprzedali za marne 3 mln euro Nikolicia do Chicago, a ten na luzie został królem strzelców MLS z 24 bramkami. Polityka transferowa Legii to jakiś dramat. zamiast młócić kasę z LM czy LE, to oddają Ofoe i przegrywają z jakże groźnym mistrzem Kazachstanu czy Mołdawii... Echhhh... Arka Ojrzyńskiego, to całkiem sensowny zespół, a ostatnia wygrana 4:1 z Jagielonią wywarła na mnie ogromne wrażenie. Jest ekipa, jest &quot;team spirit&quot;. Za drobne próbuje:
Arka DNB @ 4,4 Fortuna
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Korci mnie strasznie postawienie na Arkę.Ostatnie dwie wizyty Śledzi w Stolycy to zwycięski remis po karnych w superpucharze i zeszłoroczna wygrana 3:1. Legia nie przekonuje. Legia ma jeden z najsłabszych ataków w lidze. Gorzej tylko Pogoń i Nieciecza, tyle samo co Sandencja. 14 bramek w 13 meczach to dramat. Sprzedali za marne 3 mln euro Nikolicia do Chicago, a ten na luzie został królem strzelców MLS z 24 bramkami. Polityka transferowa Legii to jakiś dramat. zamiast młócić kasę z LM czy LE, to oddają Ofoe i przegrywają z jakże groźnym mistrzem Kazachstanu czy Mołdawii... Echhhh... Arka Ojrzyńskiego, to całkiem sensowny zespół, a ostatnia wygrana 4:1 z Jagielonią wywarła na mnie ogromne wrażenie. Jest ekipa, jest &quot;team spirit&quot;. Za drobne próbuje:
Arka DNB @ 4,4 Fortuna
Niby masz racje ale mi się wydaje że Legia pomału wraca na właściwe tory. Arka wygrała z Jagą 4:1 tylko przez nieudolność defensywy Jagiellonii (brak Runje) bo piłkarsko w tym meczu wyglądali dużo gorzej od gości.
Jako kibica Jagielloni dziwi mnie jedna rzecz w tym sezonie. W meczach w których gramy piach wygrywamy natomiast w tych których jesteśmy zdecydowanie lepsi od rywali tracimy punkty.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Legia - 1,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Totolotek
Do stolicy przyjeżdża Arka, które ma ostatnio dobre wspomnienia ze spotkań tu rozgrywanych. Na początku sezonu wygrała na Łazienkowskiej SuperPuchar a w poprzednim meczu ligowym pokonała Legię 3-1. Ja dziś jednak stawiam na przełamanie tej serii i zwycięstwo Legionistów co najmniej dwoma bramkami. Po pierwsze Legia gra co raz bardziej skrupulatnie w obronie, nie tracąc głupich bramek, lepiej zachowując się przy stałych fragmentach gry. Do tego bardzo dobrą formę prezentuje Arkadiusz Malarz, który ratuje kolegów w razie potrzeby. Ofensywa nie jest tak dobra, jednak również można zauważyć progres. Trener Jozak powoli wprowadza swoją filozofię gry, który musi zaszczepić się w graczy stołecznych. Legia na własnym obiekcie nie wygrała różnicą dwóch bramek od początku sierpnia i meczu z Piastem Gliwice, uważam że mimo wszystko tak mocna kadrowo drużyna musi w końcu wygrać u siebie wysoko ze średniakiem ligowym. Do tego dochodzi ambicjonalna chęć rewanżu za poprzednie dwa mecze z Arką u siebie. Kurs jest wysoki więc jak dla mnie warto zaryzykować.
Wynik 2:0
Typ :✅
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Jagiellonia - Zagłębie
Zagłębie DNB @ 2.63
over 2.5 gola 2.06
buk: Bah
+6

Spotkanie gdzie spodziewam się goli. Jagiellonia do dzisiejszego rywala traci zaledwie tylko trzy punkty, wygraną w dzisiejszym spotkaniu pozwoliła by doskoczyć do przodujących rywali. Liczę na bramki ponieważ tylko w jednym z meczów domowych w tym sezonie Jagiellonia nie strzeliła gola. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów ponieważ powtórzenie sukcesu z poprzedniego sezonu będzie coraz bardziej się oddalać. Lubinianie w każdym spotkaniu wyjazdowym prócz jednego tracili też przynajmniej jedną bramkę. Ten zespół jednak bardzo dobrze wygląda w ofensywie, a to dzięki świetnej formie Świerczoka, który ma już na koncie osiem trafień. Do kolegi z klubu można dołączyć Pawłowskiego, który się odrodził w naszej lidze czy też Jagiełło. Goście dzisiaj po raz kolejny przystąpią do tego spotkania bez Filipa Starzyńskiego i Daniela Dziwniela (kontuzje). Zabraknie też Konrada Forenca. Jagiellonia pomimo tych braków dalej sobie świetnie radzi. Przed nami świetnie zapowiadające się widowisko, które powinno przynieść trochę goli.

18:00 Legia - Arka
over 2.5 gola @ 1.85
Arka DNB @ 3.98
buk: Bah

Legia w spotkaniu z Wisłą jakoś nie zachwyciła. Dwa celne strzały i skromne zwycięstwo 1:0 jakoś mnie nie przekonują aby dziś zagrać ich zwycięstwo dlatego idę w stronę goli. Arka jest niepokonana od sierpnia a zespół dość niespodziewanie notuje zwyżkę formy. Swój pokazał siły pokazali w ostatnim spotkaniu z Jagiellonią, a od kilku tygodni kroczą od remisów po zwycięstwa. Arka do dzisiejszego spotkania przystąpi bez żadnych kontuzji, a więc jest to kolejna dobra wiadomość dla trenera Ojrzyńskiego. Legia nadal w ofensywie nie gra najlepiej, a dowodem tego są skromne wygrane i porażka z Lechem 3:0. Do składu mistrza Polski powrócili już Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec i Maciej Dąbrowski. Jednak te powroty nie przemawiają za Legią. Wojskowi dalej grają słabo i dziś będą mieli sporo problemów aby pokonać Arkę, która jest w stanie sprawić niespodziankę w Warszawie.​
 
K 169

kameneq

:)
Data i godzina : 29.10.2017 godz 15:30
Dyscyplina : Piłka nożna
Rozgrywki : Polska Ekstraklasa
bukmacher ▶ : eFortuna

Jagiellonia vs Zagłebie Lubin
----------------------------------------------------------------------------

Spotkanie dwóch ekip, grających żywiołowy futbol. Do Białegostoku zawita dziś 3 w tabeli Zagłębie Lubin. Faworytem wg. kursów są tu gospodarze i muszę przyznać, że się z tym zgadzam. Jagiellonia obecny sezon poniżej oczekiwań i muszą zacząć szukać punktów. Nie będzie to dziś łatwe, bo jak wiadomo Lubinianie notują dobre wyniki, jednak w ostatnim czasie nie zachwycają. Szczególnie w spotkaniach wyjazdowych radzą sobie słabo. Z drugiej strony Jaga, która u siebie bardzo mizernie, natomiast w delegacjach najwięcej punktów w lidze. Bardzo potrzebują zwycięstw na własnym stadionie i dziś powinni sięgnąć po 3 pkt.
TYP : ▶ Jagiellonia Białystok @2.10 ✅
TYP : ▶ powyżej 3.5 @3.25 ✅
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Typ: Bez bramek do 30 minuty⛔100
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1XBET
Bez wątpienia mecz o wysoką stawkę. Oba zespoły notują pewną zniżkę formy.
W lidze drużyny dzieli różnica trzech punktów na korzyść KGHMu,
więc poziom koncentracji i sportowej złości będzie dziś spory, jednym słowem zapowiada się mocny mecz. Forma strzelecka gospodarzy ostatnio się pogorszyła, ostatni mecz ze zdobyczą powyżej jednej bramki miał miejsce 16 września w Gdańsku (3:3 z Lechią). Forma obrony gości także uległa widocznemu pogorszeniu. Pierwsze sześć kolejek grali świetnie,
zachowywali czyste konto lub nie tracili więcej niż jedną bramkę.
Od meczu z Legią tylko raz w lidze zagrali na zero z tyłu a w ponad połowie
meczów dawali rywalom trafić po dwa razy. Osłabieniem zespołu z Lubina może być to,
że grali w środku tygodnia mecz Pucharu Polski. Trener Stokowiec starał się oszczędzać
graczy i rotować składem. Zawodnicy trzonu drużyny w ostatnich dwóch meczach zagrali:
Polacek 180min, Todorovski 16min, Jach 135min, Guldan 90min, Kopacz 175min,
Jagiełło 164min, Woźniak 45min, Świerczok 90min. Na pewno ten fakt sprawił,
że z Piastem zespół nie osiągnął oczekiwanego wyniku. Po tym jak Jagiellonia została rozjechana
przez Arkę w Gdyni 4:1, dziś skupi się bardziej na obronie. Zagłębie po nieoczekiwanej,
bolesnej porażce u siebie z Koroną 0:1 w Pucharze Polski będzie chciało się odkuć, ale nie ma pewności,
że zagra agresywnie już w pierwszej połowie tak jak bywa to w meczach gdy gra u siebie.
Myślę, że w drugiej części zobaczymy więcej skutecznych akcji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz; 18:00
Spotkanie Legia-Arka
typ: 1/1
Kurs 2.23
Buk Fortuna
Analiza: Legia na własnym stadionie w tej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Gdyńskiej Arki, gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie tym bardziej iż widać że ostatnio Legioniści poprawili swoją grę i znowu zaczęli punktować w meczach ligowych, Arka jest na pewno zespołem niewygodnym potrafiącym narobić problemu dobrym zespołom, tym bardziej że na chwilę obecną ma tylko kilka punktów mnie od Legii, lepsze wyniki osiąga na wyjazdach niż w spotkaniach domowych, co może tutaj również mieć odniesienie. Ja jednak idę tutaj w kierunku wygranej zespołu gospodarzy , którzy moim zdaniem i tak wysoko zakończą ten sezon, nie wiem czy uda im się zdobyc tytuł mistrza kraju , Arka natomiast moim zdaniem zakończy sezon w górnej połowie ligowej klasyfikacji . Legia w spotkaniu z Arką ma coś do udowodnienia bo ostatnich 3 spotkań na własnym stadionie nie wygrała , więc pewnie tutaj zagra zdeterminowana , stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście pomimo tego że kilka sytuacji zdołają sobie stworzyć to bramki nie strzelą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 7,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu idzie dziś mała masówka na zwycięstwo Legi ale przy takich kursach wolę spróbować zagrać na Arkę. Owszem Legia ostatnio w formie, dwie wygrane w lidze u siebie z Lechią 1-0 i w Krakowie z Wisłą 1-0, a także w Pucharze Polski w Bytowie z Bytovią 3-1. Jednak Arka w ostatnim czasie pokazała, że umie grać z Legią i się jej skutecznie przeciwstawić. Do tego goście też są w formie i od 8 spotkań nie doznali porażki (6 meczy w Esktraklasie i 2 w Pucharze Polski). To nie będzie łatwy mecz dla mistrzów Polski i po takich kursach wolę sobie zaryzykować i zagrać na Arkę. Zespół z Gdyni jest nieobliczalny i panuje tam fajna atmosfera. Wiadomo, że faworytem jest Legia ale kursy przesadzone jak dla mnie, bo Arka ma ciekawy i wyrównany zespół, no i przede wszystkim pokazała na przestrzeni ostatniego roku, że gra z Legią im wychodzi. Próbuję tutaj niespodzianki, zobaczymy jak to będzie.
Absencje w Legi:
Radovic i Czerwiński
Absencje w Arce:
Kosut, Żebrakowski
⛔ 2-0
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Typ: Remis/Poniżej 2,5 bramki⛔100
Kurs: 4,55
Bukmacher: Fortuna
Legia pozwoli wychodzi z kryzysu, ale wygrywa bardzo skromnie 1:0. Arka jest w niesamowitym gazie ich niesamowita bez porażki trwa. Atak i obrona mniej więcej średnio podobnie, więc nie ma się co rozpisywać. Wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy, ale podopieczni Leszka Ojrzyńskiego ciągle udowadniają, że stać ich na wiele.
Oba zespoły grały mecze w Pucharze Polski, co je może dzisiaj spowolnić Zespół z Gdyni potrafi stawić opór teoretycznie mocniejszym drużyn. Słaba forma strzelecka Wojskowych, waleczność Arkowców skłania mnie do remisu. Kolejny mecz, gdzie będzie dużo boiskowej &quot;czarnej roboty&quot;.
Atak poza tym to czas na remis Legii pod wodzą Romeo Jozaka.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Legia wygra i powyżej 2,5 goli w meczu @ 2,35 ⛔
Totolotek
powyżej 9,5 rzutów rożnych @ 1,6 ✅
STS

Piłkarze Legii muszą mocna skupić się na lidze i nie dać odjechać drużynom z czołówki. Wygrana dzisiaj pozwoli im zbliżyć się do lidera na 1 punkt. U siebie Legioniści legitymują się bardzo dobrym bilansem 5-1-0 bramki 10:3, Arkowcy na wyjazdach średnio 1-3-1 bramki 3:5.
Nie przewiduję dzisiaj jakiejś sensacji czym byłoby zwycięstwo gości, którzy mimo jak wspomniał ktoś wcześniej mają ostatnio bardzo udany okres za sobą - 8 spotkań bez porażki. W końcu trzeba przegrać i przewiduję, że stanie się to dzisiaj w stolicy. Taki wynik 2:1 mi się widzi.
Co do rożnych to gospodarze zapewne zaatakują od początku i rożne powinny być tylko kwestią czasu. Arka też powinna swoje dołożyć bo w tym elemencie gry spisuje się bardzo dobrze i do tej pory uzyskała we wcześniejszych kolejkach 77 rożne co daje im 2 miejsce w tym elemencie, tylko piłkarze Górnika do tej pory wywalczyli więcej rożnych. Legia o 10 mniej do tej pory bo 67 ale u siebie będą stroną dominującą i dzisiaj powinni poprawić sobie te statystyki.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Typ: Lechia wygra/Poniżej 3,5 bramki⛔100 Szok i pogrom to dobre określenie na ten mecz.
Kurs: 2,57
Bukmacher: Fortuna

Do drużyny gospodarzy wraca Romario Balde. Zagrał do tej pory tylko trzykrotnie (114 minut),
wchodząc z ławki. Gdy grał bilans bramkowy zespołu wynosi 4:0 a on sam brał udział w połowie bramek.
To bardzo duży atut, który przemawia na korzyść zespołu z Gdańska. Kolejnym jest fakt,
że nie grali w środku tygodnia meczu pucharowego.
Liczba zdobytych punktów przez Lechię na własnym stadionie (6 na 18 możliwych)
nie jest zadowalająca, ale forma strzelecka stoi zupełnie nieźle (10 bramek na 6 meczów,
3 z nich ze zdobyczą powyżej jednego gola). Obrona wygląda gorzej tutaj goście
mają lepsze statystyki. Korona to zespół swojego stadionu i tam głównie punktuje.
Dosyć często, bo w prawie 1/3 ligowych meczów a na wyjazdach w 2/3 nie strzela bramki.
Jednak ostatnie dwa mecze to przełamanie tego trendu, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Po kanonadach w ostatnich meczach ligowych (oba zespoły zremisowały mecze po 3:3)
ciężko bezie o powtórkę, takie wyniki nie zdarzają się często. Podsumowując idę w stronę Lechii, ale bez szału bramkowego lekki over, czyli trzy bramki możliwy.
 
K 169

kameneq

:)
Data i godzina : 30.10.2017 godz 18:00
Dyscyplina : Piłka nożna
Rozgrywki : Polska Ekstraklasa
bukmacher ▶ : eFortuna

Lechia Gdańsk vs Korona Kielce
----------------------------------------------------------------------------

Bardzo lubię poniedziałkowe typowanie, szczególnie w Lotto Ekstraklasie. Dzisiaj w ostatnim meczu 14 kolejki zmierzy się Lechia Gdańsk i Korona Kielce. Lepsze wyniki oraz wyższe miejsce w tabeli na chwile obecną zajmuje ekipa z województwa Świętokrzyskiego co na pewno jest zaskoczeniem. Lechia Gdańsk drużyna budowana na puchary, dopiero na 12 pozycji i bliżej jej do spadku niż gry w Europie. Dlaczego tak się dzieje? Niewątpliwie gospodarze mają sporego pecha, często tracą bramki w końcówce spotkań, ostatecznie ja przegrywając bądź remisując. Na dobrą sprawę przy odrobinie farta, to Lechia powinna zdobyć z 10 pkt więcej i być w czołówce tabeli. Dziś zagrają z ekipą Korony Kielce, która od pewnego czasu prezentuję bardzo dobrą piłkę. Włoski trener wprowadził w tym sezonie wiele świeżości i póki co kielczanie są pozytywnym zaskoczeniem. Dziś czeka ich jednak bardzo ciężkie wyjazdowe spotkanie w Gdańsku. Po meczu w Pucharze Polski chodzą słuchy o pewnych brakach kadrowych na dzisiejsze spotkanie, jednak może to być tylko gra psychologiczna włoskiego szkoleniowca. Wydaje mi się, że dziś Korona polegnie, gra wyjazdowa jest ich mankamentem, a na Lechii każdej drużynie gra się trudno. Według mnie 3 punkty zostają dzisiaj w Gdańsku, a ja spróbuje zagrać bardziej ofensywnie i typuje, że Lechia wygra 2ma bramkami. Dodatkowo jak to w meczu Lechii Gdańsk spodziewam się dużej ilości fauli/kartek oraz kilku bramek.
TYP : ▶ Lechia Gdańsk -1.5 @3.45
TYP : ▶ 2 połowa over 2.5 @4.25​
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zapomniałeś napisać, że samej Lechii gra się u siebie trudno ????
W tym sezonie ligowym wygrali tylko 1 mecz u siebie.
Warto wspomnieć, że tracili po 3 gole z Jagiellonią, Sandecją czy ostatnio z Lechem.
Korona zagrała dobry mecz w Zabrzu oraz fajną pierwszą połowę w Lubinie mimo kilku braków w zespole.
Dla mnie w tym meczu padną minimum trzy bramki, nawet biorąc pod uwagę, że w ostatnim meczu wyjazdowym Korony padło więcej goli niż we wcześniejszym pięciu łącznie.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Ktoś sie oreintuje dlaczego kurs na Lechie dzis od rana tak urósł ?
Dla mnie ten kurs oscylujacy kolo 1.8 to byla kpina, pewnie po prostu ludzie zaczęli grac w stronę Korony, przez co automatycznie kurs w stronę gospodarzy zaczął rosnąć.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Lechia - Korona 1 @2.00
Dla mnie niewatpliwie promocyjny kurs, ktory pobieram bez wahania. Lechia pogra dzisiaj na przelamanie w mojej opinii, ciezki teren na ktory zawita kielecka Korona,ktora ostatnimi czasy gra dobry futbol, lecz mysle ze dzis polegna w Gdansku. W Lechie wpompowane jest troszke pieniazkow, wiem ze kasa nie gra ale kiedys musi sie zaczac ten kredyt splacac na boisku i mysle, ze juz najwyzsza pora zgarnac komplet punktow u siebie, na papierze wyglada to fajnie i dzis powinno odpalic, polecam wszystkim czysta jedyneczke.
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Lechia Gdansk vs. Korona Kielce
Witam bardzo po dlugiej przerwie ,na dzis po lupe z mojej strony padly 2 spotkania. Pierwszy z Ekstraklasy , gdzie Lechia podejmie dobrze spisujaca sie w ostatnim czasie Korone.
Rozne typy bralem pod uwage. Lecz patrzac na sytuacje zespolu z Wybrzeza to najbardziej trafionym zdaja sie byc gole, gole gospodarzy +1.5. Korona nie gra zle , ba nawet dobrze to wyglada lecz mysle ze po powrotach w szeregach Lechii w tym spotkaniu straca minimum 2 gole co da nam (mi) zwyciestwo typu.
Lechia Gdansk vs. Korona Kielce
Typ: Lechia Gdansk over 1.5gola +
Kurs: 1.95
Bukmacher: BetWay
Godzina meczu: 18:00
Coz.... patrzac jak wyglada gra Lechii to zenada , brawa dla Korony.
Najemnicy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom