>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.10-30.10.2017)

Status
Zamknięty.
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ:
remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Cieszę się, iż coraz więcej osób uważa Koronę za ogarniętą drużynę. Jednak przykłady Wisły Płock i Bruk-Betu - obok Korony zespołów wg mnie najbardziej niedocenianych w lidze - dowodzą, iż drużyny te nie są w stanie grać przez kilka meczy na wysokim poziomie. Obawiam się, iż ostatnie boje z Zagłębiem i Górnikiem też pozostawiły rysę na Koronie. Drużyna jest już przemęczona. Grali przez kilka ostatnich meczy faktycznie na maksa. Dziś mogą wyciągnąć remis a i to nie jest pewne. W ciągu kilku dni Korona jest w rozjazdach: Lubin, Zabrze teraz Gdańsk. Nawet nie wiem w między czasie byli w Kielcach. Zmęczenie da znać o sobie. Na pewno Lettieri chłopakom nie odpuści, ale wygrać nie dadzą rady. Stawiam dziś na remis. Lechia owszem nie gra rewelacji ale remis dziś powinien być w zasięgu drużyny gdańskiej. Przy planowanej reorganizacji rozgrywek ligowych Koronie spadek nie grozi. Uważam, iż maksa zagrają z Zagłębiem Puchar Polski. Będą chcieli powalczyć o to trofeum, otwierające drogę do Europy. Dziś Korona zapewne powalczy ale zadowoli się remisem.

Lechia tragedia, na każdej pozycji zawodnik wolniejszy, nawet bramkarz. Lepiej było wystawić drużynę juniorów. Współczucie dla kibiców Lechii. W Kielcach Korona czasami gra słabo ale nigdy bez ambicji. Lechia tragedia, może zagrali przeciwko komuś ? Nie wiem, nie mam pojęcia.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Miejsce
Gracz
Wynik
Punkty
1.​
Waldi1979​
373
100​
2.​
jack13​
145
80​
3.​
xbrajanx​
134
60​
4.​
duckland​
103
50​
5.​
KaMeNeQ​
-65
40​
6.​
seba23​
-135
30​
7.​
Ajayinho​
-200
20​
7.​
Chudy_71​
-200
20​
[TBODY] [/tbody]
Wszelkie wątpliwości do wyjaśnienia na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom