>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka Premier League (30.11 - 2.12.2018)

Status
Zamknięty.
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Co ty taka cisza?? brodaty-zolw kiks-lfc żyjecie?
Takiej biedy przed kolejką Premier League dawno nie było.
Ode mnie kilka propozycji:
Manchester City- Bournemouth
Typ: City wygra obie połowy
Kurs: 1,77
Fortuna 7/10

City po słabym meczu w Lyonie wraca na krajowe podwórko i swój stadion gdzie spisują się znakomicie. Nie sądzę aby ofensywne Bournemouth uniknęło straty minimum 3-4 bramek z tyłu. Obywatele na Etihad są niezwykle skuteczni i nie powinni mieć problemów z dzisiejszym dosyć przeciętnym rywalem.
Alternatywnie:
City + BTS @ 2,36 Fortuna 6/10
City (-1) HT @ 1,81 Pinnacle 6/10

Cr. Palace- Burnley
Typ: 1 + under 3,5
Kurs: 2,08
Fortuna 5/10

Palace 8 spotkań bez zwycięstwa, wielokrotnie brakowało szczęścia, potrafili urwać punkt Arsenalowi oraz minimalnie przegrali z Tottkami, dziś podejmują mega słabe Burnley. Uważam że to idealny rywal na przełamanie.
Newcastle- West Ham
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,78
Fortuna 5/10

Oba zespoły ze sporym potencjałem w ofensywie i przeciętną obroną, ciężko tutaj wskazać zwycięzcę bo zespoły o podobnym potencjałem, jednak uważam że zobaczymy w tym spotkaniu bramki z obu stron.​
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Crystal Palace - Burnley 1 @1.57 Fortuna

Orły razem ze Świętymi to jedyne ekipy które nie mają jeszcze u siebie wygranej w tym sezonie. Dziś nadarza się realna szansa na przełamanie tej serii, w starciu z Burnley, które jest jedynie cieniem drużyny z poprzedniego sezonu. Orły nie grają tak źle jakby na to mogła wskazywać ich sytuacja w tabeli, często brakuje im szczęścia, jak choćby w meczach z Tottenhamem, Evertonem czy Newcastle. Brakuje im wykończenia, ale przede wszystkim brakuje lisa pola karnego, dziewiątki z prawdziwego zdarzenia. Jednak mimo to z Zahą na przodzie w obecnej dyspozycji drużyny to powinno starczyć na niestablinych The Clarets. Ja widzę w tej drużynie potencjał i uważam że dzisiaj na Selhurst Park gospodarze się przełamią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Chelsea-Fulham
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Derbowe spotkanie pomiędzy ekipami Londyńskiej Chelsey oraz Fulham Londyn. Gospodarze sa oczywiście zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Chelsea nie wygrała dwóch poprzednich spotkań w Premier League dzięki czemu spadła na 4 pozycję w ligowej klasyfikacji do City traci już 7 punktów natomiast do 2 w tabeli Liverpoolu 5 oczek. Gospodarze w tym spotkaniu nie mają innego wyboru aniżeli zdobyć komplet oczek w starciu z jednym z najsłabszych zespołów w lidze jakim jest beniaminek z Fulham, który po 13 rozegranych spotkaniach zajmuje ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 8 oczek na swoim koncie, z czego na wyjeździe ugrał tylko 1 punkt. gospodarze natomiast na swoim stadionie porażki jeszcze nie zaznali i mają bilans 4 wygranych oraz 3 remisów . Chelsea ostatni mecz u siebie przegrała w sierpniu tego roku z zespołem Manchesteru City 0:2 i od tamtej pory są to praktycznie same wygrane oraz podziały punktów, goście ostatnio zanotowali 5 porażkę z rzędu w których stracili 12 bramek strzelając tylko 2. Gospodarze spokojnie powinni tutaj wygrać i liczę iż będzie to wysokie zwyciestwo co na pewno powiększy ich morale a że bramki u siebie strzelać potrafią pokazywali w ostatnich spotkaniach. W chelsea nie zagra Van Ginkel, a pod znakiem zapytania stoi występ Hazarda oraz Mosesa, u gości natomiast Nie wiadomo czy wystąpią Mcdonald oraz Zambo Andre-Frank
Mój typ to wynik 4:0.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Manchester City - Bournemouth
Bournemouth over 3,5
rożnych @2,19 1xbet ✅
Bournemouth over 4,5 rożnych @3,54 1xbet ⛔
Lina 3,5 jest bardzo niska jak na zespół Bournemouth, pokrywali ją we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie. Taka linia jest determinowana zapewne tym, że w meczach domowych City nie pozwala rywalom na dużo rożnych (przyjezdni pokrywali linię 3,5 w 2 na 7 meczy). Przebieg meczu może wyglądać tak, że City będzie dominowało mecz, a wiśnie będą grały z kontry, co sprzyja rożnym. Dodatkowo przyjezdni będą chcieli przerwać nie najlepszą serię ostatnich spotkań, dlatego też spodziewam się odważnych ataków z ich strony.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Myślę, że dziś jest dużo mniej do grania niż będzie jutro, ale dzięki temu, że nadal korzystam z bonusiku na forbecie to udało mi się tam znaleźć ciekawe propozycję na dzisiejsze spotkania.
City - Bournemouth
Powyżej 2 goli, powyżej 1 kartki oraz powyżej 8 rzutów rożnych - 2/forbet

Nie będę się rozczulał na tym, że City w lidze zmiata wszystkich, bo każdy kto śledzi Premier League to wie. W Lidze Mistrzów idzie troszeczkę gorzej, ale 1 miejsce jest już pewne, a to najważniejsze. Rzadko próbuję grać cokolwiek w spotkaniach City na własnym stadionie, bo kursy wydają się śmieszne jednak ten specjal wydaję się bardzo ciekawy. Dwie ofensywne ekipy, które chcą grać w piłkę, więc tak naprawdę wszystkiego powinno być dużo. Wiśnie biją sporo rzutów rożnych nawet na wyjazdach, a City to po prostu maszyna do nabijania RR. Linia bramkowa 3 to powinna zostać pokryta przez samą ekipę gospodarzy, a przecież Ederson w ostatnim czasie popełnia tyle błędów, że gol Wiśni nie powinien nas zdziwić. Do tego minimum dwie kartki, które powinny być pewniakiem, bo frustracja powinna wyjść z ekipy gości kiedy będą ciągle rozklepywani przez ekipę Pepa. Do tego dochodzą kontry z obu stron, które często są przerywane faulem, a takie coś zawsze kończy się karteczką.
United - 2.05/unibet
United DNB - 1.42/unibet

W tym sezonie gram głównie przeciwko United, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obok. Ja rozumiem, że to jest wrak drużyny, która nie gra do przodu, gra na 1-0, minimalizm, Mourinho dzban itd. Jednak czy ktoś z was widział ekipę Marka Hughesa? Na ten moment po delikatnej zwyżce formy Huddersfield i Cardiff to właśnie Święci wydają się głównym kandydatem do spadku. Tragiczna obrona idealnie podkreślona na Craven Cottage, gdzie dostali 3 bramki od ostatniej ekipy ligi oraz tak naprawdę brak lidera. Po odejściu Tadica wydaję się, że w środku brakuję jakości, a tą przecież ma ekipa Mourinho. Wszyscy chcieli zwolnienia Mou, a tak naprawdę ten sezon nie musi być wcale stracony. Starczy wygrać dzisiaj spotkanie i jutro patrzeć na co się stanie w 3 derbowych spotkaniach, gdyż przynajmniej 2 drużyny potracą punkty. Plan wydaję się prosty, ale czy do zrealizowania? To okażę się dziś jednak ten kurs na United to obowiązek w dzisiejszym dniu.
 
M 5

marixon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
16
Spotkanie: Crystal Palace vs Burnley
Typ: -2,5 gola
Kurs: 1.76
Bukmacher:
Etoto
Analiza:
Spotkanie w ramach 14 kolejki Premier League.W tym sezonie obu drużynom na pewno nie idze po ich myśli.Zarówno The Glaziers jak i The Clarets zebrali na swoim koncie zaledwie po 9 punktów i plasują się odpowiednio na 17 i 18 miejscu w tabeli.Spotaknie ważne dla obu ekip aby odbić się od dna i zacząć punktować.Ostatni remis Crystal Palace przeciwko Man Utd na pewno da; nadzieje kibicom że jeszcze nie wszystko stracone i uda się wrócić na właściwe tory.Burnley natomiast przegrało ostatnio z Newcastle po wyrównanej dość walce i po pechowym golu samobójczym już na samym początku.
Ostatnie mecze obu tych ekip trzykrotnie kończyły się odpowiednio 1:0 , 0:1 , 0:2.Dlatego mój idę tutaj w typ under 2,5 gola.Moim zdaniem spotkanie zakończy sie remisem lub minimalną wygrana 1;0 dla Crystal Palce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Co ty taka cisza?? brodaty-zolw kiks-lfc żyjecie?
Takiej biedy przed kolejką Premier League dawno nie było.
Ode mnie kilka propozycji:
Manchester City- Bournemouth
Typ: City wygra obie połowy
Kurs: 1,77
Fortuna 7/10

City po słabym meczu w Lyonie wraca na krajowe podwórko i swój stadion gdzie spisują się znakomicie. Nie sądzę aby ofensywne Bournemouth uniknęło straty minimum 3-4 bramek z tyłu. Obywatele na Etihad są niezwykle skuteczni i nie powinni mieć problemów z dzisiejszym dosyć przeciętnym rywalem.
Alternatywnie:
City + BTS @ 2,36 Fortuna 6/10
City (-1) HT @ 1,81 Pinnacle 6/10

Cr. Palace- Burnley
Typ: 1 + under 3,5
Kurs: 2,08
Fortuna 5/10

Palace 8 spotkań bez zwycięstwa, wielokrotnie brakowało szczęścia, potrafili urwać punkt Arsenalowi oraz minimalnie przegrali z Tottkami, dziś podejmują mega słabe Burnley. Uważam że to idealny rywal na przełamanie.
Newcastle- West Ham
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,78
Fortuna 5/10

Oba zespoły ze sporym potencjałem w ofensywie i przeciętną obroną, ciężko tutaj wskazać zwycięzcę bo zespoły o podobnym potencjałem, jednak uważam że zobaczymy w tym spotkaniu bramki z obu stron.​
Przepraszam szefie ???? kurde nie mam czasu na pisanie analiz. Popieram prawie wszystkie Twoje dzisiejsze typy.
Chciałem iść lekko w kierunku Watfordu dzisiaj, ale kursy poleciały i chyba odpuszczę. CPalace win ✅ @1.57 ooo tak, chyba najpewniejszy dzisiaj. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że będzie underowo, no oprócz Obywateli, dlatego nie pcham się w stałe stawki, bo lubię grać overki. Man City - Bournemouth BTTS ✅ @2 wygląda bardzo spoko i jeszcze spróbuję upolować remis, jeśli wejdzie 1 z 2 to będzie git, także remis w Huddersfield ⛔ @2.90 i remis w Newcastle ⛔ @3.40. Jutro zagramy mocniej ???? powodzenia
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
LEICESTER kontra WATFORD
Dziś upatruję wysokie prawdopodobieństwo rożnych ekipy gości, a linia wystawiona przez Totolotek jest całkiem niska - powyżej 4,5 rożnego Watfordu - kurs 1,80. Jakkolwiek, nie powinno się patrzeć na twarde dane statystyczne poprzednich meczów, albowiem każdy nowy mecz to inna historia, tak przyjezdni potrafią je nabijać. W ekipie gospodarzy nie zagra kontuzjowany Maguire, który znany jest z tego, że wygrywa większość pojedynków powietrznych. Liczę na to, iż defensywa gospodarzy nie będzie się tak dobrze spisywać jak ze swoim liderem. Brak opadów nad miastem, które mogłyby (przy ulewie) zniszczyć kompletnie typ. Liczę na dość otwarte spotkanie z akcjami po obu stronach.
✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Arsenal - Tottenham
Typ: X2 - Tottenham lub remis
Kurs: 1.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Pierwsza analiza w dziale przeznaczona na spotkanie pomiędzy Arsenalem i Tottenhamem. Derby zawsze niosą ze sobą wiele emocji i tym razem nie powinno być inaczej. Tottenham powoli wraca na dobre tory po gorszym okresie gry we wrześniu. W kilku spotkaniach października również nie prezentowali poziomu zbliżonego do ich najlepszej dyspozycji. Teraz Spurs czeka wyjazd do sąsiedniego klubu, a mianowicie do Arsenalu. Trzeba przyznać, że Emirates nie jest aż tak ciężką twierdzą jak wielu mogłoby się wydawać. Tottenham często tam remisuje i rozgrywa dobre zawody. Ponadto Koguty prezentowali równą formę w listopadzie, która powinna się przełożyć na grudzień. Jestem ciekawy ustawienia Tottenhamu w środku pola - czy ostatecznie Pochettino postawi na fizyczność w środku pola czy jednak kreatywność w postaci Winksa. Wydaję mi się jednak, że zobaczymy parę Dier-Sissokho, aby utrzymać prawidłowy balans przeciwko Torreirze i Xhace. To pozwoli gościom na odpowiedni pressing i utrzymywanie się w środkowej strefie boiska. Arsenal wciąż nie potrafi odnosić zwycięstw z najlepszymi. Rozegrali świetny mecz przeciwko Liverpoolowi i pomimo tego, nie zdołali zdobyć trzech punktów. Tottenham ma większe pole do manewru w ataku niż Liverpool i nie bazuje głównie na kontrach. Oni starają się utrzymywać się przy piłce i tak widzę dzisiejsze spotkanie. Środek pola powinien należeć do Kogutów, ale nie jestem w stu procentach przekonany o ich zwycięstwie i dlatego remis też biorę w ciemno.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No i doczekaliśmy się tej magicznej niedzieli ????
Arsenal - Tottenham
Tottenham draw no bet @2.04 ⛔
E: wow :eek:
Popieram davidsona, ale idę krok dalej, bo kurs bardzo mi się podoba i jestem przekonany, że Kanonierzy nie zgarną kompletu punktów. Teoria i statystyki przemawiają lekko za gospodarzami, ale ja im nie zaufam. W tym sezonie idą jak burza, jednak w meczach przeciw gigantom zgarnęli tylko 1pkt z 9 możliwych (przeciw kulejącym ostatnio the reds) i myślę, że dzisiaj świetna passa czerwonej części Londynu po prostu się zakończy. Spurs mają lepszą kadrę i zagrali fenomenalnie przeciwko Chelsea, gdzie mogło być 5-1. Nie ma co więcej pisać, to są derby panowie i panie... Śledzimy premier league od kilku/nastu/dziesięciu lat i przy takich meczach trzeba użyć czujki opartej na pasji, także odradzam tutaj obstawianie na podstawie tabelek, jeśli ktoś już chce się pchać w to bagienko to niech lepiej zaufa takim pseudoekspertom jak my ???? smacznego chmielu i powodzenia!
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Liverpool - Everton podwójna szansa 0-0 @2.08 Fortuna ✅

Drużyna z Anfield ostatnio zawodzi, męczy się i gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nastroje w szatni też pewnie nie są najlepsze po porażce w Paryżu. Everton natomiast gra dość solidnie, nieraz już w tym sezonie pokazali że potrafią grać w piłkę i trzeba się namęczyć żeby ich pokonać. Oczywiście Liverpool to wciąż groźna drużyna (zwłaszcza u siebie), być może będą chcieli sobie odbić porażkę w Lidze Mistrzów na derbowym rywalu, lecz kurs na ich zwycięstwo przy tak średniej formie (@1.43) nie zachwyca, tym bardziej że rywal wcale nie jest słaby. H2H w potyczkach pomiędzy tymi zespołami na Anfield miażdzące na korzyść gospodarzy i dziś myślę że Liverpool na pewno nie straci aż 3 pkt, lecz The Toffees na pewno powalczą i być może urwą 1 punkt. Bardziej liczę na to że do przerwy zobaczymy bezbramkowy remis, ale remis na koniec nie wydaje się niemożliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie kupuje waszej gry w stronę Tottenhamu Panowie. Mimo, że Koguty w ostatnim czasie weszły na swój optymalny poziom, a podkreślić to mogą wygrane z Chelsea oraz przedłużenie szans w LM dzięki wygranej na Wembley. Kursy są jednak wystawione bardzo dobrze, bo to typowe spotkanie w, którym może stać się wszystko. Patrząc na składy to rzuca się w oczy brak Lacazette i Ozila po stronie gospodarzy jednak brak Dembele może również zaboleć ekipę gości. Widać, że obaj trenerzy chcą strzelać gole, bo ustawienia ultraofensywne z najlepszymi ofensywnymi zawodnikami. Mi do głowy od razu przychodzi becik na BTTS, bo taki jest obowiązkiem w graniu między drużynami Top6 w szczególności takimi, które nie potrafią bronić za dobrze.
BTTS - 1.4/unibet ✅
Nie neguje typu przeciwko Liverpoolowi, ale mówienie, że są bez formy jest chyba troszeczkę przesadzone. Jeżeli ktoś oczekiwał, że The Reds będą grali tak ultraofensywnie jak w poprzednim to po prostu musi się przestawić, że dodanie do drużyny Van Dijka i mocno defensywny środek pola spowoduje, że mecz The Reds będą nudniejsze. Spójrzmy na to jak Liverpool gra w tym sezonie na Anfield i zastanówmy się dlaczego kursy są takie a nie inne. Anfield to twierdza i wydaję się, że jeżeli City tutaj nie wygrało i Liverpool ma 14:1 w bramkach to nawet ekipa Evertonu może mieć problem żeby tutaj cokolwiek ugrać. Do tego gospodarze uwielbiają grać z drużynami, które chcą grać w piłkę, a taką niewątpliwie jest ekipa Silvy. Dla mnie wymiana ciosów = wygrana Liverpoolu, a takie spotkania dziś się spodziewam.
Liverpool - 1.44/unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Everton
Everton strzeli w przedziale 1,72
Kurs: 2,22
Stawka 5/10
Fortuna

Derby Liverpoolu, a jak wiemy takie spotkania rządzą się swoimi prawami. Liverpool klasę wyżej od rywala zza miedzy ale goście dokonali ciekawych wzmocnień przed sezonem i uważam że są w stanie powalczyć z The Reds. Kurs na gola Evertonu do 72 minuty ciekawy, więc pobieram zakład że Richarlison i spółka rozmontują defensywę zespołu JK.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom