>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka Seria A [1.12 - 3.12.2018]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Nie ma drugiej tak irytujacej i nieobliczalnej druzyny we Wloszech jak Ac Milan....jak Fiorentina oczywiscie tez.
Zawsze kiedy gralem na nich w roli faworyta, meczyli sie strasznie, jesli jednak skazywalem ich na pozarcie, to dawali mocny odpor i czesto krzyzowali moje plany.
Juve gdzies kiedys te punkty znowu straci i ten mecz wydaje sie mocno prawdopodobny, stad taki kurs.
Sportowo 1:3, ale Juve slynie juz z tego, ze jesli nawet zbierze gonga na poczatek, to pozniej potrafi taki wynik dogonic. Vallencia nie zmeczyla ich nadto(Juve 3 faule wiecej), a lawke maja chyba obecnie najsilniejsza w Europie(wraz z City), wiec 1.60 to value nieco ruletkowe.
Moim zdaniem jednak passa zostanie podtrzymana i Juventus FC strzeli tego jednego gola wiecej
Juventus 1.66
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Sampdoria - Bologna 1 @1.99
✅:cash:
Sampdoria zawsze słynęła z dobrych rezultatów na własnym boisku. Bilans w tym roku 2-2-2 czyli kiepsko. Uważam, że dziś po takim kursie warto i podreperują bilans u siebie. Bologna bez formy, gospodarze też, jednak przewaga własnego boiska odegra tu kluczową rolę oraz H2H między nimi na korzyść gospodarzy. Na ostanich 5 spotkań, 4 to wygrane &quot;Sampy&quot;. Ja to pobrałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atalanta-Napoli
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 14 kolejki piłkarskiej ligi włoskiej. Ekipa Atalanty na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Napoli. Gospodarze po 4 zwycięstwach w rzędu w serie a w końcu zostali zatrzymani przez Empoli , co nie oznacza że nie mogą tutaj sprawić trudności zespołowi z Neapolu. Przekonał się o tym całkiem niedawno Inter Mediolan który stracił tu sporo bramek. Gospodarze po 13 seriach spotkań zajmują 10 miejsce z dorobkiem 18 oczek na swoim koncie i chociaż w tym spotkaniu faworytem nie są moim zdaniem Neapol nie przebrnie przez to spotkanie bez straconego gola, bowiem na wyjazdach bardzo często bramki traci a do tego Atalanta jest ostatnio w niezłej formie strzeleckiej więc powinna coś ustrzelić. Goście są na chwilę obecną wiceliderem klasyfikacji i do Juventusu tracą aż 11 punktów z tym że stara dama ma jedno spotkanie więcej na swoim koncie. Ogólnie moim zdaniem tu zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie i nie ma w nim jednoznacznego faworyta. Mój typ na ten mecz to dużo bramek i remis po 90 minutach. Myślę że taki remis po 2 będzie jak najbardziej możliwy, bowiem oba zespoły raczej preferują grę do przodu aniżeli bronienie swojej bramki. W ekipie Atalanty nie zobaczymy takich zawodników jak: Varnier,Ilcic,Barrow, natomiast nie wiadomo czy zagra Toloi. Natomiast u gości nie zagra Chiriches oraz pod znakiem zapytania stoi występ Verdiego.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Być może mnie pamięć myli,ale jak zaglądałem tu kilka lat temu to było wpisów na dwie strony przed każda kolejką,a teraz jak są trzy posty to już powód do radości,a jakichś bardziej merytorycznych wpisów jak na lekarstwo.A szkoda,bo liga moim zdaniem bardzo ciekawa z wielu powodów,zwłaszcza gdy mamy tylu rodaków w Seria A.
Pamiętam wyniki włoskiej ligi sprzed 10 czy 20 lat,0:0,1:0,0:1, over raz na trzy kolejki,ale sporo się pozmieniało w tym względzie na plus.
Na Juve rzadko obserwujemy taki kurs jak wczoraj ,ale było to zasługą dobrej postawy Fiorentiny na swoim stadionie,no ale ta passa została już przerwana.
Kolega pisze o &quot;nieobliczalności&quot; Milanu - trzeba pamiętać,że to nie jest już ta drużyna z poprzedniego sezonu i zrobili porządny krok naprzód pod wodzą Gatusso i biorąc pod uwagę,że nie mają na plecach Ligi Mistrzów powiedziałbym,że to jedna z najrówniej grających drużyn ligi(oprócz oczywiście Juventusu).
Spójrzmy na porażki z tego sezonu :
- Napoli 2:3 z 2:0
- derby 0:1
- Juvenus 0:2 (dzięki Higuainowi)
ciężko powiedzieć,żeby byli faworytem w którymś z tych spotkań.
Remisy :
- 1:1 z Lazio ( w okrojonym składzie w ostatniej minucie stracona bramka)
oraz trzy remisy we wrześniu które tak naprawdę rzutują na pozycję w tabeli i być może postrzeganie drużyny
z Atalantą,Cagliari i Empoli (jak to w ogóle możliwe ?).
Milan w żadnym meczu które oglądałem w tym sezonie nie wyglądał słabo,wręcz przeciwnie,ma tylko czasami dziwne przestoje i gubi się pod wysokim pressingiem,moim zdaniem LM w tym sezonie dla Milanu.
Jednak początkowo wystawione kursy poniżej @1,3 na wygraną z sąsiadem w tabeli były niewarte uwagi,w chwili obecnej widzę już jednak kursy w okolicy @1,55 i to jest już warte ryzyka.
Więc zaproponuję taki właśnie typ na to spotkanie zaznaczając,że nie jest to kursowy hit kolejki,a jedynie dodatek do niedzielnego obiadu.
Milan - Parma : 1 @ 1,55 np Fortuna. ✅(2:1)
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
ROMA VS. INTER
Nie mogę przejść obojętnie obok tego meczu. Sytuacja wygląda tak, że Rzymianie są zdziesiątkowani kontuzjami - właściwie cała ich dostępna przednia desygnowana formacja to dość młodzi piłkarze, bez jakiegoś wielkiego doświadczenia w meczach na takim poziomie, w meczach na szczycie ( brak Dżeko ). Sam Di Fransesco mówił, iż jego drużyna mogła nawet wygrać mecz z Realem, jednak zabrakło im cwaniactwa, doświadczenia boiskowego, sugerując połowę składu rezerwowego. Inter to ekipa doświadczona i dobrze radzi sobie w tym sezonie, także na wyjazdach. W mojej opinii goście wywiozą z Rzymu trzy punkty, a głównym ich atutem będzie właśnie wyrachowanie pochodzące z doświadczenia ( jakby mecz kalka Viola-Juve) - kurs 2,70 - Inter zwycięży --&gt; remis 2-2!
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atalanta-Napoli
Typ: BTTS✅✅✅
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
W spotkaniu zamykającym 14 kolejkę zmagań Serie A zmierzą się ze sobą drużyny Atalanty oraz Napoli. Gospodarze przyzwyczaili do ponadprzeciętnych wyników swoich kibiców na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów, lecz w tej kampanii dotychczas prezentują się chyba poniżej oczekiwań. Jedenasta pozycja w tabeli oraz porażka w ubiegłej kolejce z Empoli nie napawają ich fanów optymizmem. Dzisiejszego wieczoru przed nimi arcytrudne zadanie, gdyż przyjdzie im stanąć oko w oko z ubiegłorocznym wicemistrzem, a więc drużyną SSC Napoli. Objęcie posady szkoleniowca popularnych Azzurich przez Carlo Ancelottiego wydawało się znakomitym ruchem, pozwalającym skrócić do minimum dystans dzielący rok w rok Neapolitańczyków do graczy z Turynu. Jak widać gołym okiem na niewiele się to zdało, a zakup CR7 jeszcze tą przewagę wydłużył. Niespodziewany remis z Chievo oraz wymęczone zwycięstwo z Genoą,daje promyk nadziei podopiecznym Gian Piero Gasperiniego na osiągnięcie korzystnego rezultatu w dzisiejszym pojedynku. Choć pojedynek Papu Gomeza z rosłymi obrońcami Napoli nie będzie należał do najłatwiejszych wierzę, iż graczy z Bergamo stać dzisiejszego wieczoru na sprawienie niespodzianki, a my będziemy świadkami choć w połowie tak ciekawego pojedynku jak wczorajszego wieczoru na Stadio Olimpico.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W ubiegłym sezonie Napoli poświęciło Ligę Mistrzów aby wygrać Serie A,no i dużo nie brakowało,aby się udało.
W tym sezonie wygląda na to,że sprawa mistrzostwa jest pozamiatana już w grudniu,a w LM nadchodzi bardzo ważny mecz.
W poprzedniej kolejce chcąc oszczędzić niektórych zawodników przed LM,oraz dać odpocząć po meczach reprezentacyjnych,Ancelotti wystawił skład eksperymentalny i okazało się to co w końcówce poprzedniego sezonu przesądziło o porażce w wyścigu z Juventusem czyli brak ławki.
Taki Diawara półtora roku temu z Realem rozegrał mecz życia,a potem tylko regres,Zielinski to temat na cale wypracowanie,już w tamtym roku miał wysłać Hamsika na emeryturę,nie udało się,w tym sezonie po meczu z Milanem wydawało się,że to właśnie teraz nastąpi,a tu klops,bliżej wyjściowego składu od Piotrka jest nie tylko Hamsik,ale także świetnie wprowadzający się do drużyny Ruiz,biorąc pod uwagę niepodważalną pozycję Allana,gdy do zdrowia powróci Verdi, Zieliński będzie grał już tylko w meczach gdy inni będą się oszczędzać.
Przechodząc do meritum ,w środku tego tygodnia nie ma LM,mecz z Liverpoolem w następny wtorek,a w sobotę starcie z Frosinone i to tam wyjdzie skład nazwijmy go &quot;rezerwowy&quot;
Dzisiaj ponieważ nie jest to polska ekstraklapa gdzie Saganowski był zmęczony po tym jak jego koledzy grali 3 mecze w 12 dni,ani nikt nie jest jeszcze wyeksploatowany sezonem prognozuję ,że wyjdzie najsilniejszy skład,a najbardziej chodzi mi o linię pomocy:
- Allan - hegemon środka pola,najlepszy zawodnik Napoli i jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji nie tylko w Serie ,ale i na świecie,wreszcie zagrał w reprezentacji i powinien dzisiaj zapewnić spokój w środkowej strefie boiska.
Ruiz - młody Hiszpan nie ma może takiej techniki jak Zieliński i broni równie słabo,ale ma dynamikę,nieszablonowość,przyspieszenie i parcie na bramkę.
Kursy na Napoli z wyjściowego @ 2,00 poszły do @ 2,35 ,ale myślę,że jeśli okaże się,że skład środka pola będzie taki jak przewiduję(może nawet cały skład taki jak z Crveną Zvezdą) to nieco spadnie.
Jeśli nie przydarzy się jakaś historia jak z Sampdorią (Zieliński i Diawara w pierwszym składzie) to Napoli powinno zgarnąć pełną pulę.Należy pamiętać jednak,że nie jest to mecz &quot;must win&quot; jeśli Napoli walczy już tylko o miejsca 2-4,a Ancelotti miewa czasami zaskakujące pomysły na skład i taktykę.
Jednak ja zaryzykuję i pobieram Atalanta - Napoli: 2 @ 2,35 ✅ (1:2) w fortunie i liczę na dobry mecz.
E:Może nie takiej gry się spodziewałem,ale wynik jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Być może mnie pamięć myli,ale jak zaglądałem tu kilka lat temu to było wpisów na dwie strony przed każda kolejką,a teraz jak są trzy posty to już powód do radości,a jakichś bardziej merytorycznych wpisów jak na lekarstwo.
Może tak być bo z biegiem czasu to forum upada. Nowa administracja, starych userow którzy z pasją podchodzili co tydzień już nie ma, tu każdy temat żył ale byli moderatorzy którzy mieli wiedzę, chęci, zapał, zwykli forumowicze na poziomie. Zobacz w archiwum kto się udzielał. A teraz? Pamiętam jeszcze czasy kiedy hokej tu wyglądał mocno ale stara gwardia z różnych przyczyn się wykruszyla. Jak napisze Vader, fox71 to dla większości pewnie będą no name. Inne działy to samo. JuanRoman08, kacmon, robsonUnited, Roxanne itd. Nie chcę umniejszac obecnym zielonym czy userom z ranga ale porównując to do tego co było jakiś czas temu no to nie jest już ta sama liga. Takie moje zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom