>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Serie A [25-27 listopada 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Czeka nas wyjątkowa kolejka pod względem rozkładu gier. 4 mecze w sobotę, 5 w niedzielę + 1 w poniedziałek. Nie gramy o 12:30 co jest na pewno plusem. Niestety następna kolejka wraca do swoich tradycji i będzie jak do tej pory.
Wszystkie 10 spotkań bez specjalnego hitu.
W tym przypadku takim trzeba nazwać Milan - Torino i Lazio - Fiorentina, oba w niedzielę.
Juventus/Atalanta/Napoli do jednej bramki. Roma trochę trudniejsze zadanie, bo Genoa w debiucie Ballardiniego zgarnęła 3 punkty z Crotone, choć samy styl wygranej trzeba zostawić w spokoju.
W sobotę w sumie ciekawy wyjazd dla Sampodrii. Będą mogli sobie odpowiedzieć na pytanie, czy formę z grania na Stadio Ferarris są wstanie przełożyć na zwycięstwa poza domem. Na razie na wyjazdach bilans średni 2-2-2 w tym zwycięstwo derbowe na &quot;swoim&quot; stadionie.
Na Sardynię do Cagliari przyjeżdża w końcu ktoś z czuba tabeli. Szykuje się dobre widowisko i atmosfera bo to będzie w końcu mecz przy jupiterach i wypełnionym stadionie fajnie dopingujących Sardyńczyków. Cagliari 9 punktów w 4 meczach w tym przełamanie na wyjeździe z Udinese. Dobry prognostyk przed Interem.

Transmisje Eleven: (9 na 10 spotkań na żywo w TV ????)
Bologna - Sampdoria
Chievo - Spal
Cagliari - Inter
Udinese - Napoli
Genoa - Roma
Milan - Torino
Lazio - Fiorentina
Juventus - Crotone
Atalanta - Benevento

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam fanów cali o
Dawno mnie tu nie było z racji zmiany pracy oraz dostępu do lapka ( z tel się złe pisze ) to tak na usprawiedliwienie mojej nieobecności w ramach rekompensaty
Milan -Torino podwójna szansa 0-0 @1.75
Dwa słowa dosłownie zanim telefon odmówi posłuszeństwa Milan dedykowany do mistrzostwa przed sezonem obecnie ekipa z Mediolanu musiała by pomnóżyc swoje 19pkt by być liderem z półwyspu Apenińskiego ale do rzeczy obie drużyny ostatnio poniżej oczekiwać tak samo drużyna z Turynu (jak nawet Bellotti marnuje 11stki) do tego h2h do połowy wyglada w tym kierunku bardzo fajnie i pamietajmy ze Milan ma No nie oszukujmy się nudne mecze i to on będzie dyktował tempo
Drugim meczem to mecz na czuja
Cagriali -Inter typ x rzadko gram remisy ale „kratkowa” dyspozycja Interu i brak Icardiego (nie wiem czy to potwierdzone info jeśli nie to proszę mnie wybić z błędu może przyczynić się do podziału punktów. Chociaż h2h na to nie wskazuje wieże w „rosnąca” formę drużyny z Sardynii urwie punkty Mediolanczykom
 
P 0

pandamonium

Użytkownik
Lazio - Fiorentina
Zastanawiam się jak ugryźć te spotkanie.
Z jednej strony myślę nad zwycięstem Lazio, a z drugiej strony myślę nad BTTS albo over 2.5
Nie ma co ukrywać, że obie drużyny potrafią strzelać, w obecnym sezonie Lazio na 12 meczy - 11 było overowych, a Fiorentina na 12 - 10 overowych. Które, według was z tych typów jest najbardziej prawdopodobnym?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lazio - Fiorentina
Zastanawiam się jak ugryźć te spotkanie.
Z jednej strony myślę nad zwycięstem Lazio, a z drugiej strony myślę nad BTTS albo over 2.5
Nie ma co ukrywać, że obie drużyny potrafią strzelać, w obecnym sezonie Lazio na 12 meczy - 11 było overowych, a Fiorentina na 12 - 10 overowych. Które, według was z tych typów jest najbardziej prawdopodobnym?
Rzutów rożnych nie gram, nie analizuję tego typu statystycznych rozwiązań. Wiadomo skrzydła niby są u jednych i drugich kluczowe w graniu,ale mecze róznie układają się.
Co do opcji na ten mecz, to lepsza wydaje się według mnie BTS. Ale tutaj też zastrzeżenie, że Fiorentina nie gra jeszcze jakoś wybitnie. Federico Chiesa ostatnio fajnie ukłuł brameczkę, ale VIola zawiodła ze Spal. Lazio gra zachwycająco, mecz z Vitesse w LE odpuścili bo mieli tam już awans. W Serie A po porażce w derbach, gdzie byli bez sztycha, Roma ich zajechała i zdecydowanie wygrała zasłużenie. Głupie zachowanie Manolasa sprawiło, że było nerwowo przy 2-1, ale Roma kontrolowała przebieg meczu. Niemniej jednak Inzaghi z Lazio robi roboty kawał! Musi to się podobać. Immobile nie może się zaciąć, seriami gol za golem. Luis Alberto ma już wsparcie, bo jest Nani i Milinković Savić, więc jest komu napędzać akcje. A i ja bym na miejscu Simone postawił na Jordana Lukaku na lewej stronie. Jego rajdy to miodzio! Super się tak przebojowego gracza ogląda, czasami chaotyczny, ale Lulić to już nie ten poziom i nie ten błysk.
Lazio strzeli, to raczej pewne. Pytanie co na to Viola? Bastos w derbach dramat miał. Fiorentina to zagadka, nie funkcjonuje to odpowiednio. Czasu im trzeba.
Bardziej bym chyba szukał wygranej Lazio w tym meczu niż opcji na BTS, choć z wyboru BTS /over to opcja z BTS często przy dobrych zespołach lepsza. Takie 2:0 dla Lazio widzę. Ale kurs trochę nie zachęca...

VS

Chievo - Spal
Typ; Chievo @ 1,85 Totolotek✅2:1
Według mnie dobra opcja. Chievo swoje punkty gromadzi jak zawsze spokojnie. Ostatnio dobre wyniki, remisy z Torino na wyjeździe i u siebie z Napoli, to bardzo cenne punkt, wcześniej wysokie porazki z Sampą i Milanem. Czas na przełamanie serii. A mecz u siebie, a i Spal osłabione przyjedzie do Werony. Na Bentegodi nie zagrają Salamon, Boriello, Oikonomou, Viviani, Costa, Meret i Antenucci. Trójka zawieszonych za kartki, a reszta kontuzje.
Chievo bez Lucasa Castro i Radovanovica. Jest Birsa, będzie Inglese, Meggiorini. Dobrze, że Puccia na ławce, bo wtedy atak byłby bezzębny jednak :p Spal na wyjazdach fatalne. Bez wygranej, z jednym remisem w Bergamo ostatnio. A wcześniej to bramkarz Gomis ich przy życiu utrzymywał wiele razy i przed wysokimi porażkami. Ja widzę przełamanie Chievo i wygraną ich jutro.
VS

Milan - Torino
Typ; Obie strzelą gola? TAK @ 1,60 Totolotek ⛔0:0
W niedzielę bardzo ciekawe mecze na rozkładzie. Takie Milan - Torino to moze być sztosik. Rossoneri i Bonucci, chcecie o tym podyskutować? Jak to możliwe, że Bonu tak gra? Przecież ta jego interwencja wczoraj w meczu z Austrią Wiedeń, to jakiś kabaret haha
933799966304239618
Mecz z Torino może być obfity w bramki tak coś czuję. Belotti zdrowy, z meczu na mecz powinna forma rosnąć. Ostatnio karny nie strzelony... ajj jak słyszy Milan to pewnie karne im się nie kojarzą zbyt dobrze. Im, bo Belotti i Ljajić przegrywali ostatnio z Donnarummą pojedynki oko w oko z jedenastu metrów.
Mecz ten ma tak wiele smaczków i podtekstów, że można by o nim pisać i pisać! Sinisa Mihajlović jest jedną z takich osób, która łączy te zespoły. A mecze bezpośrednie są niezwykle ciekawe. Milan traci na potęgę bramek, jak widać wyżej Bonucci nie jest sobą, ale ofensywa jakiś tam potencjał ma choć czasami logikę Montelli ogarnąć graniczy z cudem...
Byle nie grał regista Biglia, błagam! Ale La Gazetta dello Sport przewiduje Kessie, Montolivo w środku jednak. A o dziwo Montolivo przeciwko Napoli zagrał najlepiej z całego zespołu, tak wiem jak to brzmi, ale takie fakty, miał spokój, rozgrywał pod pressingiem. Może akcji z tego Milan nie miał,ale był jedynym który nie bał się. Takie miałem przynajmniej ja wrażenie.
Torino ma w przodzie świetnych graczy, Belotti wspominałem, ale i Ljajić, Falque czy Niang potrafią pokręcić trochę rywalami jak się rozpędzą. A jak kojarzę w tamtym sezonie w oba mecze na San Siro to były spektakle, dwa bo jeszcze w Coppa Italia grali ze sobą. Milan wygrywał 3:2 w lidze i 2:1 w Coppa na własnym terenie, a to wtedy był ten przestrzelony karny Belottiego w 94 minucie na inaugurację sezonu.
W Turynie tez niezła jazda bez trzymanki była, 2-0 dla Toro do przerwy + zmanrowany karny Ljajica, a po przerwie Bertolcci i Bacca i się skończyło cudem 2:2
Sinisa Milanowi nie odpuści, za szybko go zwolnili, a Montella wizjonerem nie jest żadnym i trzymanie go nadal na posadzie to moim zdaniem błąd. Ja widzę tutaj meczycho i bramki.

Ponadto w tej kolejce wiadomo, Juventus + Atalanta = pewniaki. tak mówi papier przynajmniej.
A Wy jakie już macie przygotowane typy? Coś pograne? Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Witam.
Ja tam pobiore z lekkim &#39;strachem&#39; DNB Sampdorii po 1.80. Bologona slabo gra u siebie (tylko 5pkt zdobytych na 18 mozliwych) a Sampa na wyjazdach (8pkt na 18 mozliwych). Jak dla mnie mecz 60/40 dla Sampdorii, ze wzgledu na osatania gre i wygrana z Juve. Wiem ,ze grali u siebie jednak z Juve byle ogory nie wygrywaja.
Do tego WIN Interu po 1.62 ktory po prostu musi wygrywac takie mecze jesli mysli o mistrzostwie. Na ta chwile druzyna z Mediolanu jest po prostu lepsza jakosciwo i tak jak wspomnialem wygrywania takich meczy jest obowiazkiem.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Również biorę Sampdorię, ale czysty win po kursie 3.0 . Drużyna która potrafi Juve wcisnąć 3 bramki w ostatnim meczu, wydaje mi się że będzie to samo potrafiła wrzucić Bolonii ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
robson mnie uprzedził z typem na Chievo.
Dodam tylko, że to dobry moment na przełamanie. Gospodarze w sumie nie wygrali od 4 spotkań, w tym u siebie od 2 spotkań. Goście natomiast ostatnio zdobyli ważne punkty bo zanotowali 2 remisy i wygraną. Ja to już pograłem. Spal na wyjeździe słabiutkie wyniki, tylko 3 bramki strzelone. ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Ciekawi mnie to Chievo, bo kursy wiruja w strone x2, Gospodarze podejmuja Verone za 4 dni w Pucharze Wloch, tam bedzie ostra walka w derbach, wiec moze dzis byc jakis under lub brak bts? Co sadzicie o nastawieniu? Wiadomo , ze Spal gra kazdy mecz o zycie.
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Akurat mimo zbliżających się derbów dj_jones nie ma co patrzeć moim zdaniem. Na tak wczesnym etapie nie pamiętam, by zespoły z Serie A traktowały Coppa Italia poważnie. Wyjdzie drugi garnitur zapewne.
Mecz oczywiście dziś nie zachwyci poziomem, ale Chievo u siebie się postawi i wg mnie powalczy o tryumf. Takie 1:0/ 2:0 widzę.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Bologna-Sampdoria gol gosci w 2 polowie 1,80 forbet

Gole Sampy gram z mila checia bo to ofensywna ekipa zdobywajaca sporo bramek w 6 ostatnich meczach gole w 2 polowach. Bologna sporo traci i dostaja bramki od druzyn ktore na papierze sa slabsze od ekipy dzisiejszych gospodarzy. O pilkarzach ofebstwnych Sampy pisalem przy okazji meczu z Juve
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Lazio - Fiorentina
Zastanawiam się jak ugryźć te spotkanie.
Z jednej strony myślę nad zwycięstem Lazio, a z drugiej strony myślę nad BTTS albo over 2.5
Nie ma co ukrywać, że obie drużyny potrafią strzelać, w obecnym sezonie Lazio na 12 meczy - 11 było overowych, a Fiorentina na 12 - 10 overowych. Które, według was z tych typów jest najbardziej prawdopodobnym?
Dużo osób twierdzi, że to Napoli gra najładniejszą piłkę we Włoszech, ale jak dla mnie Rzymianie są bardziej widowiskową drużyną. W tym sezonie bardzo mocni, a ostatnia porażka z Romą i to, że sąsiedzi wyprzedzili ich w tabeli, na pewno podziała na nich motywująco. W czwartek trener Inzaghi dał odpocząć swoim najlepszym zawodnikom i wystawił rezerwy w Lidze Europy. Zawodnicy będą wypoczęci, więc powinni sobie bez problemu poradzić ze średnio grającą Fiorentiną, która traciła w ostatnim czasie dwie bramki z Cagliari, w ostatniej kolejce ze słabym Spal, a także cztery bramki na swoim boisku z Romą. Jeżeli podane drużyny potrafiły strzelić tyle bramek ekipie z Florencji, moim zdaniem Lazio również powinno. Obstawiam tutaj wynik 3:0, albo 3:1.
Typ: Lazio wygra mecz i w meczu będzie więcej niż 2,5 bramki z kursem 2,3
Totolotek.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik

Cagliari
- Inter
25.11.2017 20:45
Proponuję pochylic się nad meczem Serie A pomiędzy Cagliari, a Interem.
Analiza będzie krótka, bo nie ma potrzeby się rozpisywac. Dzisiejszy kurs liczony bez podatku w forBet z okazji Black Friday zaliczam jako okazję.
Poprzednie 9 meczy wyjazdowych Interu to kolejno 2 remisy i 7 zwycięstw. W domu podobnie. Dwa ostatnie wyjazdy do Cagliari to także zwycięstwa z czego ostatnie 1-5.
Cagliari w ostatnich 6 meczach 3 razy zwyciężało- z najsłabszymi w lidze i trzy razy przegrywało z drużynami ze środka tabeli m.in Chievo czy Genuą.
Przy remisie lub porażce Napoli, Inter wygrywając wskoczy na pierwsze miejsce w tabeli i najprawdopodobniej tak się stanie. Składy, forma i wszystkie znaki na niebie i Ziemi są za Interem dlatego proponuję czystą 2 1.70 forBet ✅ 1:3
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
UDINESE - NAPOLI
Stadio Friuli-Dacia, godz. 15:00
Dziś piekielnie trudne zadanie przed gospodarzami, bowiem gościć będą aktualnego wicelidera ,a zarazem najlepszą ekipę wyjazdową.Udinese nie notuję remisów ,a na tapecie mają Sampdorię czy Atalantę.Zauważyłem też ,iż ich spotkania (a raczej porażki) obfitują w gole w liczbie powyżej 3,4,5 ,czy nawet 8 jak z Juventusem.Smaczku dodaję fakt,że często są to mecze z drużynami z czołówki czy górnej połowy tabeli.
Co do Napoli ,to dodam jeszcze,że na wyjeździe tylko raz zremisowali ,a ich spotkania również obfitują w bramki ,a i z tyłu nie zawsze są na zero_Ostatni mecz pucharowy (3:0) ,załatwił im miejsce co najmniej na play offy ligi europejskiej , to i spokoju więcej w teamie.

Kontuzje : Hallfredsson,Behrami(?),Larsen(?) / Milik , Ghoulam
Kartki : Bizzarri / -
Typ: obie strzelą ,a ilość będzie &gt;2.5 za 2.24 @ Fortuna ⛔
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Atalanta - Benevento, -1.5 Atalanta @1.99, Bet365
Benevento przyjeżdża do Atalanty jeszcze bez zwycięstwa i chociażby remisu. Notują niefortunną serię 14 porażek z rzędu! Wiem, że nadejdzie czas kiedy w końcu zdobędą jakieś punkty ale na pewno nie będzie to w ich najbliższym spotkaniu.
Atalanta jest glodna zwycięstw. Ostanie mecze mieli ciężkie. Inter na wyjeździe + 2 wyjazdy w LE do Grecji i Anglii. Na pewno jest to drużyna, która ma ambicje i potencjał na wyższą pozycję w tabeli niż 12. Defensywa spisije się bardzo dobrze, w ataku też jest kim postraszyć, także -1.5 powinno być pokryte na luzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom