>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 Kolejka Serie A (27-28.11.2010)

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Myślę, że warto zainwestować w wygraną Interu Mediolan. Taki kurs na drużynę Beniteza w meczach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami już może się nie zdarzyć.
Wszyscy wiemy o wielkich problemach kadrowych Interu. Co prawda w meczu z Parmą nie zagra zawieszony Eto&#39;o, ale do składu powracają Stanković, Cambiasso, którzy grali już w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Twente.
Momentami gra Interu wyglądała w tym meczu bardzo dobrze, oddali w nim ponad 20 strzałów, ale mieli również przestoje, przez które o mały włos mecz nie zakończył się remisem.
Parma poza własnym stadionem nie gra tak skutecznie. Po serii zwycięstw nad słabszymi, która wywindowała zespół ze strefy spadkowej w okolice środka tabeli czas na pojedynek z Interem. Podrażniona drużyna Beniteza moim zdaniem zbierze się w pełni i mimo wielu absencji, zdobędzie w tym meczu trzy punkty.
Inter Mediolan - 1,68
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja osobiście po ostatnich spotkaniach, myślałem sobie, żeby postawić na przeciwników Interu, w chwili kiedy Eto&#39;o nie będzie mógł zagrać, bo w niejednym meczu ewidentnie robił różnicę. Milito to nie ten sam co w zeszłym sezonie, Pandev nic szczególnego nie grywał w Interze także może być ciężko.
Z drugiej strony istotni gracze wracają do drużyny, Parma w tym sezonie to nic wielkiego, ale jak dla mnie kurs zachęca na x2 bardzo delikatnie.
Z ciekawszych meczy to Lazio powinno dać radę z wyjazdową Catanią, która poza własnym boiskiem nigdy za dobrze nie grywała. Do tego inne homewin&#39;y typu Sampdoria, Bari, Palermo ciekawie się zapowiadają.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zgodze sie z typem SimonSa na Lazio, Catania jak to Catania punkty zdobywa glownie na swoim terenie, za typem przemawia tez absencja Maxi Lopeza ktory nie zagra za kartki. Duet atakujacych Floccari - Zarate w dobrej formie tak jak kurs na Lazio :p
Bardzo ciekawy mecz bedacego w dolku Interu z Parma ktora znalazla sie na lekko wznoszacej fali ???? To jak poradzi sobie mistrz bez Samuela Eto&#39;o jest dla mnie wielka zagadka. Parma ma jedna z najlepszych defensyw w lidze na czele z Zaccardo i moga byc trudnym orzechem do zgryzienia dla Beniteza. Jesli Inter wygra to zapewne minimalnie, stawiam na under 2.5 goli // 1,63 Expekt
Trudny mecz takze dla Juventusu ktory zmierzy sie oko w oko z Arturem Borucem ;) Juve zdobywa punkt za punktem i zaskakujaco znajduje sie w scislej czolowce tabeli. Wiadomo juz ze w druzynie z Florencji nie zagraja obroncy Kroldrup i Natali. jesli kontuzja wykluczy Gamberiniego mozna z czystym sercem sprobowac Juve, poki co przychylam sie ku underze 2.5 // 1,77 Expekt
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bari - Cesena under 2.5 @ 1.65 bwin
Patrząc m. in. na składy nasuwa mi się ten typ. Bari bez swoich najlepszych ofensywnych graczy - Kutuzov, Ghezzal, Barreto. Z kolei Cesena na wyjazdach na ogół marnie gra. Bari potrafi się skutecznie bronić chociaż trzeba wziąć pod uwagę osłabiona defensywe. No mi i tak wychodzi underek ????
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Palermo-Roma
7 drużyna zmierzy się z 5, 2pkt różnicy oba kluby radzą sobie coraz lepiej Palermo wygrana z Cesseną wcześniej w derbach Sycylii.Roma wygrana z Bayernem 3:2 gdzie przegrywali 0:2 do pierwszej połowy pokazał że mają charakter.
Oba zespoły mają w swoich szeregach świetnych piłkarzy i zarazem bramkostrzelnych w Palermo Pastore 7bramek Ilicić 5bramek i tak dalej w drużynie przeciwnej Borriello 9bramek dalej Totti Vucinic
Mój typ to obie drużyny strzelą po kursie z betsafe 1.65✅
 
kamil1991 0

kamil1991

Użytkownik
Sampdoria - AC Milan
Lider Serie A zagra na wyjeździe z drużyną Sampdorii. Milan ostatnie pięć meczy wygrał, Sampdoria z kolei z ostatnich pięciu meczy wygrała tylko 2 - w ostatniej kolejce z Lecce i parę kolejek wcześniej z Cesseną. W drużynie Sampdorii nie dzieje się najlepiej problemy z Cassano i całe zamieszanie związane z jego osobą. Dodatkowo nie zagra kilku zawodników m.in. Palombo czy Padalino. Milan wydaje mi się być zdecydowanym faworytem tego spotkanie i stawiam przy tym meczu 2. Do gry na wygrana Milanu zachęca kurs 2.20
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Sampdoria - AC Milan
Typ : Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs : 1.80
Bukmacher : Expekt
Analiza :

Dzisiaj o godzinie 18:00 Sampdoria zagra mecz na swoim stadionie z Milanem , który jest niepokonany od pięciu meczy. Na boisku AC Milan spisuje się świetnie , zawodnicy Milanu tacy jak Z.Ibrahimovic , Pato , Inzaghi czy Robinho , którzy strzelili już w tym sezonie łącznie 24 bramki , w czym 11 sam Zlatan. Średnia strzelonych bramek na mecz w Milanie wynosi 1.61. AC Milan na 100% strzeli w tym spotkaniu przynajmniej jedną bramkę.
Sampdoria jest na 8 miejscu w tabeli Serie A. Jej zawodnicy strzelili już 14 bramek. Sądzę , że Sampdoria strzeli bramkę , ponieważ grają u siebie na boisku , ich średnia zdobytych bramek na mecz wynosi 1.08. Już w pierwszej kolejce Sampdoria pokonała Lazio , które teraz utrzymuje się na 2 miejscu w Serie A z 26 punktami. Słynnemu Juventusowi Sampdoria Genua strzeliła aż 3 bramki remisując z nim.
Sądzę , że obie drużyny strzelą minimum 1 bramkę w tym meczu. Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 1:2 lub 1:3.
:grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
INTER MEDIOLAN - AC PARMA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,67 Tobet⛔5:2
Dwa główne powody dlaczego tak, a nie inaczej. Po pierwsze i w zasadzie najwazniejsze to absencja Samuela Eto&#39;o. Kameruńczyk zdobył 9 z 14 strzelonych przez Inter bramek w tym sezonie! Niejednokrotnie indywidualną akcją przesądzał losy meczu urywając się po lewej stronie rywalom. Inter, a raczej Benitez z nożem na gardle, muszą wygrac, ale Parme wcale łatwo nie będzie ograc bo ta dobrze spisuje się w defensywie. POtrafi ustawic zasieki szczelnie. Ponadto statystyka under/over w ich wykonaniu w tym sezonie to 12-1. Co prawda zawsze jest gdzieś ten margines błędu, ale wobec braku Eto&#39;o chyba nie dzisiaj. Na szpicy ma zagrac Pandev bo nie będzie też Diego Milito. Ponadto brak Coutinho więc z graczy ofensywnych i grających z polotem będzie tylko Sneijder! Biabiany to jeszcze chimeryczny gracz dla mnie. A reszta zawodnicy od destrukcji. Zatem mi jak nic wychodzi under i tak gram.
---------------------------------
Z innych spotkań zastanawiałem się jeszcze nad postawieniem na Lazio, a to ze względu na słabą dyspozycje Catanią. Dodatkowo osłabioną brakiem Maxi Lopeza. Jednak spasowałem.
Oczywistym wydaje sie też jakieś BTS w spotkaniu na Sycylii gdzie Palermo zagra z Roma. Ale to ewentualnie rozważe wieczorem;) Póki co gram tylko under na San Siro.
Warto odnotowac, że Boruc wczoraj zagrał niezłe zawody. Kilka razy ratował Fiorentine przed utratą bramki. Niestety puścił strzał Pepe z wolnego, który przypominał mi trafienie Obraniaka z meczu z WKS tyle, że z przeciwległej strony było trafienie Włocha.

Składy , absencje na dzisiejsze mecze -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
INTER - PARMA
Kadra Interu na mecz z Parmą:
Bramkarze: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;
Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 34 Cristiano Biraghi, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;
Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 40 Obiora Nwankwo;
Napastnicy: 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany
Ostatnie mecze Interu:
24/11/2010 Liga Mistrzów, Grupa A Inter Mediolan vs. Twente Enschede Z - 1:0
21/11/2010 Serie A Chievo Werona vs. Inter Mediolan P - 2:1
14/11/2010 Serie A Inter Mediolan vs. Milan P - 0:1
10/11/2010 Serie A US Lecce vs. Inter Mediolan R - 1:1
06/11/2010 Serie A Inter Mediolan vs. Brescia R - 1:1
02/11/2010 Liga Mistrzów, Grupa A Tottenham vs. Inter Mediolan P - 3:1
Inter traci już 10 punktów do lidera. Ostatnie mecze ligowe to kolejne straty punktów. Wiele osób liczy dziś na dobry występ piłkarzy Beniteza, który broni swojej posady w Interze. Czy przedłuży swoją pracę? Czy Inter pokona dziś 14. w tabeli ligowej Serie A Parmę? Bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami przemawia na korzyść Interu, którzy wygrali 10 spotkań, 6 razy padł remis, a 3-krotnie wygrali gracze Parmy.
Za Interem przemawia przede wszystkim atut własnego boiska.
Ostatni mecz ligowy w roli gospodarza -
14/11/2010 Serie A Inter Mediolan vs. Milan P - 0:1
Ostatni mecz ligowy w roli gospodarza WYGRANY!!! -
22/09/2010 Serie A Inter Mediolan vs. AS Bari Z - 4:0
Inter nie rozpieszcza w tym sezonie swoich kibiców, ostatni wygrany mecz przed własną publicznością rozegrali ponad dwa miesiące temu!!! Czy nie muszą dziś tego wygrać?
Fatalna passa kiedyś przemija. Liczę na to że będzie to dzisiaj!!
Powodzenia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bari - Cesena under 2.5 @ 1.65 bwin ✅
Palermo - Roma 1 DNB @ 1.70 Tobet ✅
Jak dla mnie bardzo fajny kurs. Roma niby ma formę, wygrane derby, ładnie w LM nadrobili 0-2 na 3-2 ... ale były to mecze na własnym stadionie. Na wyjeździe nie wygrali ani jednego spotkania. Palermo do słabych drużyn nie należy, tym bardziej na Renzo Barbera gdzie przegrali tylko z Interem i Lazio (z Lazio należało się im zwycięstwo, ale wiadomo jak to w piłce bywa). Jedyne co mnie powstrzymuje przed czystą jedynką to dobra forma gości i możliwość przełamania się na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom