>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

15. kolejka Bundesligi (14.12 - 16.12.2018)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover-Bayern
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hannover będący obecnie w strefie spadkowej niemieckiej bundesligi piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie trzecią siłę niemieckiej ligi czyli drużynę Monachijskiego Bayernu. Faworytem naturalnie są bawarczycy, którzy traca już 9 punktów do będącej liderem ekipy Borussi Dortmund. Bayern myślę że w tym meczu będzie chciał podtrzymać passę zwycięstw i dopisze kolejne 3 punkty w starciu ze znacznie słabszym rywalem, który ma jedne z najgorszych statystyk defensywnych w całej lidze , ale bramek już kilka zdobył więc myślę że i w tym meczu będzie w stanie strzelić minimum jednego gola ekipie Bayernu. Goście na wyjeździe zdobyli o 3 punkty więcej niż w meczach domowych więc Hannover nie może się tutaj poczuć pewnie pomimo atutu własnego stadionu. Wiadomo że w drużynie Bayernu nie zagrają Tolisso oraz Rodriguez a niepewny jest występ Robbena. Natomiast u gospodarzy absencji jest trochę wiecej nie wystąpią; Bebou,Hubers, Prib oraz Sorg, nie wiadomo natomiast czy zagra Sarenren-Bazee , Felipe oraz Elez. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu przyjezdnych, oraz ty iż obie drużyny strzelą bramki. Stawiam 1:3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom