>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka I ligi (29.10-30.10.2016)

Status
Zamknięty.
maniek12431 0

maniek12431

Użytkownik
Pogoń Siedlce vs Wisła Puławy
Typ:1 @2.15 STS✅
Pogoń na swoim stadionie wygrała 4 ostatnie mecze i nie straciła nawet bramki widać ze ta drużyna jest dobrze poukladana taktycznie. Do składu po kontuzji wrócił Bukhart który wnosi dużo spokoju który przekazuje pozostałym zawodnikom na boisku. Dodatkowo w niesamowitej formie jest Konrad Wrzesiński który jest motorem napędowym pogoni i ma spora łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Wisła radzi sobie przyzwoicie w lidze i ma kilku graczy którzy maja doświadczenie w 1 lidze takich jak Patejuk Darmochwal Hiszpański. Wygrali ostatnio z GKS Tychy 2-1 mimo to spodziewam się w Siedlcach wygranej pogoni. Dodatkowo warto zagrać
Under2.5 @1.6 STS⛔
2 drużyna strzeli gola. Nie @ 2.45 STS⛔

Dla odważnych handicap Pogoń (-1) vs Wisła typ 1 @ 4.15 STS⛔
(niestety głupi karny i nie pyklo)
Stal Mielec vs Zagłębie Sosnowiec typ: 2 @ 2.0 STS⛔
Olimpia Grudziądz vs Stomil Olsztyn typ:1 @2.05 STS⛔
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Pogoń Siedlce- Wisła Puławy 1 2,2 ✅ 2-1
Popieram typ poprzednika.
Pogoń daje radę w tym sezonie, zwłaszcza u siebie w 4 ostatnich meczach u siebie zwycięstwo. Fakt, że wraca główny architekt gry dodatkowo duży plus. Puławy co prawda wygrały 2 mecze ostatnie, ale ze słabymi drużynami z: Mielca i Tych (Tyszanie na wyjazdach słabiutko,).

Olimpia Grudziądz- Stomil 1 2,0
⛔ 0-0
Olimpia przeplata słabe mecze lepszymi, czas na ten drugi mecz, po porażce z Chojniczanką. Stomil słabo, a na wyjazdach to już bardzo..Trener Łopatko niedawno był już trenerem Oponiarzy, scenariusz zaczyna się powtarzać....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maniek12431 0

maniek12431

Użytkownik
nie mogę odpisać na wiadomosci bo mam mniej jak 10 postów ale myślę ze handi na Siedlce grał bym nie wysoko ale stawiam ze na 75% wygrają. Pozostałe typy tez nie za wysoko ale Olimpia powinna u siebie wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom