>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. kolejka La Liga [7.12 - 10.12.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Espanyol -:- Barcelona
obie strzelą gola @ 1.68
powyżej 6.5 żółtej kartki @ 2.08
gospodarze powyżej 3.5 żółtej kartki @ 1.98
Unibet

Trzy propozycje do jednego spotkania nie zawsze wyglądają zielono, ale czemu by nie spróbować. Espanyol jeszcze kilkanaście dni temu wyglądał na drużynę, która może rywalizować z każdym i można by było się wtedy zastanawiać czy nie zagrać niespodzianki. Niestety ostatni dni pokazują, że w drużynie nastąpił mały kryzys. Gospodarze przegrali ostatnie trzy spotkania ligowe, a złą serię przerwali zwycięstwem 1:0 z Cadiz w Pucharze Króla. Zmierzam jednak do tego, że Espanyol w tym sezonie w spotkaniach domowych w każdym spotkaniu strzelił minimum jednego gola, a gościł u siebie min Athletic, Valencię czy Villarreal. Jak dobrze wiemy jest to pojedynek derbowy, czyli bardzo dobra opcja aby sprawić tutaj sensacje, zostawić serce na boisku i być dobrze zapamiętanym. Na dodatek dobrze wiemy, że Barcelona od początku sezonu ma problemy w obronie i regularnie traci gole. Na dodatek w składzie gości jest sporo kontuzji. Nie zagrają: Umtiti, Roberto, Rafinha, Vermaelen, Malcom, nie wiadomo co z Suarezem i Arthurem. Valverde ma mocny ból głowy przed tym spotkaniem, a limit wpadek w tym sezonie został już chyba wyczerpany. Jestem zdania, że opcja BTS jest tutaj najbezpieczniejsza, gdyż Espanyol udowodnił w tym sezonie, że jest drużyną groźną i mocną w ataku. Goście również powinni strzelić minimum jednego gola, a jak będzie naprawdę?.
Kolejnymi typami są kartki. Spotkanie derbowe, Espanyol jest małą sensacją tego sezonu w pozytywnym tego słowa znaczeniu, chęć pokazania się kibicom, zostawienie serca na polu bitwy. Obie ekipy nie zawsze darzyły się sympatią w pojedynkach derbowych, a świadczy o tym ilość fauli w ostatnich spotkaniach oraz żółte kartki. W ostatnich spotkaniach padły aż 34 żółte kartki co daje nam średnią 6,8 kartki na mecz!. Na dodatek Espanyol w każdym z ostatnich czterech meczy pokrywał linię powyżej 3.5 kartki na mecz. Sędzią tego widowiska będzie Carlos Del Cerro Grande, człowiek, który w obecnie trwającym sezonie ma niską średnią 3 kartki na mecz. Chce się jednak napisać, że sędzia zaczyna się rozkręcać bowiem w pierwszych trzech spotkaniach ligowych pokazał zaledwie 2 kartki na mecz, a w ostatnich trzech 5,6,6. Tak słaba średnia sędziego nie odstrasza mnie do zagrania dwóch typów na kartki.
 
suchyrl9 13

suchyrl9

Użytkownik
Espanyol - Barcelona
Leo Messi powyżej 3.5 celnego strzału kurs 2.75 ✅
Leo Messi gol z poza pola karnego kurs 5.50✅
etoto

Derby Barcelony czyli mecz walki w który nie koniecznie zobaczymy masę bramek. Espanyol gra bardzo dobrze w obronie i traci mało bramek. Dzisiaj skupiam się na Leo Messim, który za pewne będzie miał dużo okazji do strzałów chociażby z rzutów wolnych gdyż fauli w meczu na pewno będzie sporo, dodatkowo Leo podchodzi też do karnych a liczę również że dołoży coś z gry, może jaki gol spoza pola karnego gdyż z taką drużyna jak Espanyol z piłką do bramki raczej nie wejdą. Espanyol rewelacja tego sezonu, Barcelona potrzebuje Messiego by zdobyć tutaj 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Huesca-Real M
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jest to niezwykle ważne spotkanie dla zespołu ze stolicy Hiszpanii , po wpadce wyjazdowej z Eibarem Real wygrał 3 spotkania, jedno w pucharze jedno w lidze i bardzo ważne wyjazdowe z Romą. W starciu z beniaminkiem jest również zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , beniaminek nie wygrał żadnego z ostatnich 16 swoich spotkań ligowych jak i pucharowych , w lidze zdobył zaledwie 7 punktów i zajmuje ostatnią pozycję , co w tej sytuacji robi z niego najpoważniejszego kandydata do spadku z La Liga. Real natomiast nie gra za dobrze, gra nierówno i jest dopiero na 5 miejscu co jest po prostu niedopuszczalne jak na klub z takimi tradycjami i pozycją. Wiadomo że goście będą się teraz pieli w górę ligowej klasyfikacji i takie spotkania jak te po prostu muszą wygrywać , tym bardziej że Huesca kilka dni temu na swoim stadionie została rozbita przez Bilbao w pucharowym spotkaniu aż 0:4 . Nie sądzę że gospodarze będą w stanie zdobyć tutaj chociażby jednego gola , nie w obecnej formie. Real niestety w tym meczu będzie musiał sobie poradzić bez Nacho, a nie wiadomo czy na boisku się pojawią Bale, Casemiro, Diaz oraz Kroos. Gospodarze na pewno nie postawią na Akapo, Luisinho, Semedo, nie wiadomo natomiast czy gotowi do gry będzie Gallar oraz Musto. Mój typ to pewna wygrana Madryckiego klubo oraz dokładny wynik 0:4.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real Madryt -1 @1.68
uni

Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki. Ja wiem, że Real bez Ronaldo i Zidane to zupełnie inna drużyna. Doskonale wiem, że przegrywali w lidze z takimi &quot;potęgami&quot; jak: Eibar, Levante czy Alaves. Dziś Królewscy zagrają w wyjazdowym spotkaniu z ostatnią drużyną w lidze. Z drużyną, która do tej pory wygrała jeden mecz. Huesca to zupełnie inny poziom niż ekipy, z którymi przegrywał Real w tym sezonie. Jest to mecz do jednej bramki, i będę bardzo zadziwiony, jeśli Królewscy będą mieć problemy w tym spotkaniu.
Real w tym sezonie zbyt dużo stracił punktów, żeby pozwolić sobie na kolejne straty. Nie z takim przeciwnikiem jak Huesca.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Real Madryt -1 @1.68
uni

Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki. Ja wiem, że Real bez Ronaldo i Zidane to zupełnie inna drużyna. Doskonale wiem, że przegrywali w lidze z takimi &quot;potęgami&quot; jak: Eibar, Levante czy Alaves. Dziś Królewscy zagrają w wyjazdowym spotkaniu z ostatnią drużyną w lidze. Z drużyną, która do tej pory wygrała jeden mecz. Huesca to zupełnie inny poziom niż ekipy, z którymi przegrywał Real w tym sezonie. Jest to mecz do jednej bramki, i będę bardzo zadziwiony, jeśli Królewscy będą mieć problemy w tym spotkaniu.
Real w tym sezonie zbyt dużo stracił punktów, żeby pozwolić sobie na kolejne straty. Nie z takim przeciwnikiem jak Huesca.
Również popieram ten typ. W fortunie handi -1 jest po kursie 1.79 ????
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Myślę, że warto pograć na podbicie kuponu dzisiaj zwycięstwo Realu. Relatywnie ciekawy kurs, spowodowany trochę formą i meczem wyjazdowym. Kiedyś trzeba gonić czołówkę. Dzisiaj jest idealna sytuacja i idealny rywal. W środku tygodnia postrzelały sobie rezerwowi w Pucharze Króla. Oczywiście Real już miał kilka takich meczów na wyjeździe, które &quot;musiał&quot; wygrać a kończyło się przeważnie porażkami. Ale dzisiaj rywal jest wybitnie słaby. Beniaminek sezonu gra fatalnie. Nic nie można powiedzieć pozytywnego o tej ekipie. Jedno zwycięstwo w 1. kolejce, potem same porażki i remisy. Porażka w środku tygodnia ze słabym w tym sezonie Atlhetic aż 0-4 . Real musi to wygrać, ale oczywiście boisko zweryfikuje.
Kadra Realu na dzisiejszy mecz:
Bramkarze: Navas, Casilla i Courtois
Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Ramos, Varane, Odriozola i Javi Sánchez
Pomocnicy: Modrić, Llorente, Valverde, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Benzema, Bale, Lucas Vázquez i Vinícius
Nieobecni:
Kontuzjowani: Nacho, Marcelo, Reguilón, Casemiro, Kroos i Mariano.
źródło: realmadryt.pl
Kilka kontuzji w Realu, ale nawet częściowo rezerwowy skład Realu powinien z łatwością pokonać fatalną Huesca. Zobaczymy jak to będzie o 18.00. Jak dzisiaj Real nie wygra to będzie wg. ogromna sensacja. U wszystkich bukmacherów kursy na Real oscylują na poziomie 1,30. Powodzenia
Real Madryt @ 1,30 Fortuna
 
suchyrl9 13

suchyrl9

Użytkownik
SD Huesca - Real Madryt
więcej niż 10.5 celnych strzałów 2.05
etoto

Ostatnia drużyna w lidze podejmuje na własnym stadionie ekipę &quot;Królewskich&quot; i mimo ostatniego miejsca w lidze to trzeba jej oddać to że gra ofensywny futbol i nie muruje za wszelką cenę swojej bramki, co jest tylko wodą na młyn dla lepszych drużyn. W ostatnich 2 meczach ligowych u siebie gospodarze sami oddali 12 oraz 7 celnych strzałów. Dzisiaj również spodziewam się tego że kilka razy zagrożą bramce gości. Real ostatnie 2 mecze w lidze to 3 oraz 5 celnych strzałów także te liczby nie imponują, natomiast trzeba brać pod uwagę z jak zorganizowaną defensywą będą dzisiaj grać i moim zdanie może to być bardzo overove spotkanie. Zazwyczaj linie na liczbę celnych strzałów przy takim faworycie są wystawione na 11.5 lub na 10.5 ale z dużo niższym kursem dlatego ja dzisiaj pobieram ten typ, powodzenia.
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Moze ktoś cos powiedzieć na temat spotkania Ath. Bilbao - Girona? Jak dla mnie czysta 2 i bardzo dobry kurs co mnie dziwi... Jakieś opinie, informację na temat tego spotkania?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Moze ktoś cos powiedzieć na temat spotkania Ath. Bilbao - Girona? Jak dla mnie czysta 2 i bardzo dobry kurs co mnie dziwi... Jakieś opinie, informację na temat tego spotkania?
W Bilbao zwolniono trenera Eduardo Berizzo. Jego następcą został były szkoleniowiec Eibar Gaizka Garritano. Efekt nowej miotły zadziała?
Na dodatek u gospodarzy nie zobaczymy: Inigo Martineza, Nolaskoina, Yuri, Rico Moreno (tylko 3 występy), Balenziaga (4 występy)
U gości zabraknie: podstawowego bramkarza Bounou - w jego miejsce wskoczy Iraizos. Nie zobaczymy Robertsa, Caraballo, Planas (4 występy), Muniesa.
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
W Bilbao zwolniono trenera Eduardo Berizzo. Jego następcą został były szkoleniowiec Eibar Gaizka Garritano. Efekt nowej miotły zadziała?
Na dodatek u gospodarzy nie zobaczymy: Inigo Martineza, Nolaskoina, Yuri, Rico Moreno (tylko 3 występy), Balenziaga (4 występy)
U gości zabraknie: podstawowego bramkarza Bounou - w jego miejsce wskoczy Iraizos. Nie zobaczymy Robertsa, Caraballo, Planas (4 występy), Muniesa.
Co do bramkarza okej.... Zgodzę się ... Ale nie sądzisz ze jednak wiecej argumentow jednak i tak ma Girona?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom