>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.11-05.11.2017)

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Górnik Zabrze over 1 1,909 pinnacle
Nie wiem dlaczego Lech jest faworytem w Zabrzu skoro gospodarze w tym sezonie maja u siebie bilans 4-3-0 w lidze.
Jakieś głupki grały na Termalikę i Pogoń u siebie w meczach z liderem i teraz myślą, że do 3 razy sztuką i coś wygrają grając na gości.
Gospodarze u siebie strzelili mnóstwo goli, więc nie przejdę obok tej linii obojętnie.
Lechia która dostała dziś 0-5 u siebie z Koroną strzeliła 3 gole Lechitom to najlepszy strzelec Angulo nie da rady ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

gubernator95

Użytkownik
Pogoń Szczecin spotkanie bez remisu 2,12 Fortuna
Pogoń jak to zwykle bywa z każdym zespołem po zmianie trenera zagra na 100% i to w dodatku przed własną publicznością. Nie widzę innej opcji jak zdobycie przez Portowców min. 1 punktu choć na pewno będą walczyli o pełną pulę. W ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław nie można powiedzieć, że byli zespołem lepszym bo przegrali 3:0 jednak mieli dogodne okazje na strzelenie goli np. Murawski gdy miał tylko dołożyć nogę a nie wiem jakim cudem nie trafił do bramki co poźniej się zemściło na gola na 2:0. Słabo weszli w mecz bo stracili gola na początku i przez co trochę zeszła z nich para a poźniej Śląsk dobrze i skutecznie grał z kontry. Ten mecz jednak pokazał, że Portowcy potrafią dochodzić do sytuacji strzeleckich i wystarczy że w końcu zaczną je wykorzystywać. Legia w tym sezonie nie gra na takim poziomie jak w poprzednim i po stracie kluczowych graczy (Odidja i kontuzja Rado) męczy się niesamowicie w ataku a obrona również nie wygląda dobrze. Dodatkową motywacją Pogoni będą wkurzeni na maxa kibice którzy otwarcie grozili juz piłkarzom po meczu z Cracovia więc mam nadzieje na skupienie obrońców Pogoni i ciągłą walkę w przednich formacjach.
Dobrym typem będzie również to że obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1,64 na fortunie.
Pozdro i z farcikiem!
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Rafal Janas kolejny asystent, ktory przejmuje druzyne ;d To raczej trener tymczasowy cudow raczej nie bedzie, lepiej lapac ten kurs 2.30 na Legie bo raczej spadnie
 
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1
Myślę że &quot;popisie&quot; jaki dała Lechia w poniedziałek warto przyjrzeć się kursowi na Arkę. W Gdańsku zaczyna się powoli chyba wszystko sypać i nie widzę za bardzo żadnych przesłanek do tego by sytuacja tam miała się poprawiać. Z drugiej strony znając wolę walki, zaangażowanie i determinację w grze drużyny z Gdyni to dla mnie wynik może być tylko jeden.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . W obecnej kolejce polecilbym o3.5 w Zabrzu @3.5 Marathon bet . Wiadomo Gornik duzo strzela,traci. Lech tez ma spory potencjal w ofensywie tylko musza te swoje sytuacje zaczac wykorzystywac ... Dla mniej odwaznych o2.5 @1.8
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1
Myślę że &quot;popisie&quot; jaki dała Lechia w poniedziałek warto przyjrzeć się kursowi na Arkę. W Gdańsku zaczyna się powoli chyba wszystko sypać i nie widzę za bardzo żadnych przesłanek do tego by sytuacja tam miała się poprawiać. Z drugiej strony znając wolę walki, zaangażowanie i determinację w grze drużyny z Gdyni to dla mnie wynik może być tylko jeden.
Uważał bym w tym meczu na remis. Lechia bedzie chciała zmazać plame i zostawią troche zdrowia na boisku.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Śląsk Wrocław 03.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.85 / Buk: fortuna
Z tego pewnie zaraz zrobi się masówka, ale faktycznie ten mecz powinien być bardzo otwartym widowiskiem bo obie ekipy nie dość ze ostatnio skuteczne to po prostu lubią grać ofensywną piłkę.
Zapewne wiele osób zdziwiło wysokie zwycięstwo Korony w Gdańsku ale mi ta ekipa od samego początku sezonu się podobała, ma fajny pomysł na swoją grę w ofensywie a te próby prostopadłych podań są świetnie, ogólnie ten zespół szuka dużo, szybkiej kombinacyjne gry. Niemal we wszystkich spotkaniach starali się tak grać problemem w wielu spotkaniach była skuteczność z którą ostatnio naprawdę się uporali bo remisie z Górnikiem 3:3 piątkę wbili Lechii i oba mecze przecież na wyjeździe gdzie zawsze grali słabiej i mniej pewnie niż u siebie gdzie ten ciąg na bramkę maja jeszcze większy, zresztą wygrali cztery spotkania z rzędu w domu. Potrafią grać solidnie na tyłach ale tam są błędy wynikając z problemów przy wyprowadzeniu piłki i to też świadczy o tym że nie ma w tej grze chaosu.
Śląsk po dobrym okresie się zaciął ale potrafił szybko zareagować wygrywając z Pogonią 3:0, oczywiście każdy wie jak wygląda ekipa ze Szczecina ale reakcja zespołu to było najważniejsze. Zresztą w tym słabszych meczach brakowało Śląskowi tej skuteczności z którą do tej pory nie mieli problemów, sporo sytuacji zmarnowanych szczególnie u siebie w starciu z Wisłą Kraków. Śląsk gra ofensywna piłkę a nie ma co ukrywać ma kim grać w przodzie, widzę tutaj Śląsk bardzo mocno skupiający się na ofensywie bo to ich broń, no i te problemy kadrowe w defensywie sprawiają że to ataku będzie potrzebny do zdobycia punktów dotychczas w każdym meczu tracili przynajmniej bramkę w delegacji i jako jedyni pozostali w lidze bez zwycięstwa wyjazdowego to ich zmusi tez do otwarte gry i dużego ryzyka.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7 ✅
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,55 ⛔
Totolotek
Gospodarze u siebie bardzo dobry bilans 5-0-2, goście z kolei to już ostatnia ekipa która jeszcze nie wygrała na obcym boisku. Teoretycznie wygrać powinna Korona ale wiadomo to tylko nasza Ekstraklasa i jak wygra Śląsk to nikt nie powinien się dziwić bo w końcu kiedyś na wyjeździe muszą wygrać. Nie podejmuję się typowania 1X2 ale skupię się na innym aspekcie gry a mianowicie rzutach rożnych i żółtych kartkach.
Jutro powinniśmy oglądać bardzo ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Korona po ostatnim zwycięstwie w PP w Lubinie i rozgromieniu 5-0 w Gdańsku Lechii zapewne będzie chciała podtrzymać swoją dobrą serię, Śląsk przyjedzie z zamiarem wygrania tego pierwszego meczu na wyjeździe.
Akcje powinny przenosić z jednej strony na drugą i w takim układzie rzuty rożne powinny być tylko kwestią czasu.
Co do kartek, to spodziewam się twardej gry zarówno z jednej jak i drugiej strony. Co prawda Korona dotychczas obejrzała najmniej żółtych kartek w lidze bo tylko 23 ale jutro powinni te statystyki poprawić. Sędziuje Zbigniew Dobrynin, który głównie gwiżdże na zapleczu Ekstraklasy. W tym sezonie prowadził jednak 3 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej gdzie pokazał odpowiednio 5 6 i 4 żółte kartki także typ na jutrzejszy mecz na 4 kartki wydaje się w miarę bezpieczny.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
powyżej 33,5 fauli @ 1,9 ✅
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7 ⛔
Totolotek
Przed nami derby Trójmiasta. O dziwo w nadchodzącym meczu więcej szans daje się gospodarzom niż gościom, chociaż patrząc na ostatnie wyniki i miejsce w tabeli nie powinno to nikogo dziwić.
Dlaczego typ na faule? Parę powodów, które przedstawię poniżej wydaje mi się wystarczających aby zagrać właśnie taki typ:
- piłkarze Arki popełniają najwięcej fauli w lidze, do tej pory 256 co daje średnią 18,3 fauli na na mecz,
- zawodnicy Lechii niewiele gorzej, 219 fauli, średnia 15,6,
- po ostatniej kompromitacji 0-5 z Koroną u siebie Lechia musi zagrać przynajmniej na 200% inaczej maja przej... u kibiców, mobilizacja pełna,
- Arka, która spisuje się ostatnio bardzo dobrze może upokorzyć rywala za miedzy i zapewne zrobi wszystko aby tak się stało, kibice w &quot;siódmym niebie&quot;,
- po powrocie Arki do Ekstraklasy oba kluby spotkały się 2 razy w poprzednim sezonie. Skończyło się na 17-17 w faulach w Gdyni i 17-25 w Gdańsku.
Co do rożnych to obie ekipy powinny dążyć do wygranej i atakować bramkę rywali raz za razem. Statystyki obu ekip są obiecujące w tym elemencie gry, Arka do tej pory 84 rożne (średnio 6 na mecz), Lechia 71 rożnych (średnio 5 na mecz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Arka - Lechia
Typ: Arka więcej ŻK
Kurs: 2,25 w STS
Wynik: 4:3 ✅

Analiza:
Zacznę może od tego, że paradoksalnie nie spodziewam się w tym meczu dużej ilości kartek. Parę razy zdarzało mi się typować na kartki w meczach derbowych, czy to Krakowa, czy Dolnego Śląska i zazwyczaj brakowało tej jednej kartki, choć zdarzały się wyjątki. Mecz sędziuje Daniel Stefański, w tym sezonie prowadził już Derby, ale Krakowa, gdzie pokazał 4ŻK i 1CK. W tym sezonie Stefański ma średnią 3,4ŻK/mecz, więc niezbyt wygórowaną, a sędziował już 10 spotkań. Statystyki fauli też nie mają może wielkiego odzwierciedlenia w moim typie, bo następowały one z innymi drużynami, ale Arka jest drużyną zdecydowanie najczęściej faulującą, bo zanotowali już 256 fauli (ostatnia w tej klasyfikacji Jagiellonia ma ich dla porównania 169). Lechia z kolei jest druga w klasyfikacji najczęściej faulowanych drużyn z liczbą 219 fauli, ustępując tylko Kielczanom. Ma na to wpływ zapewne bardziej techniczny styl gry Lechistów, a typowo fizyczny Arkowców, co moim zdaniem znajdzie odzwierciedlenie też i w jutrzejszym meczu. Coś się popsuło w Lechii, ale piłkarze nie reagują na całą sytuację sportową złością, a popadają w ligową szarzyznę. Arka będzie niesiona dopingiem kibiców, Ojrzyński na odprawie przed meczem ich odpowiednio nakręci i nie będą odstawiać nogi. Myślałem o zakładzie na under 4,5 ŻK, kurs w Fortunie całkiem przystępny, bo 2,15, ale szukając jeszcze wyższego u innego bukmachera natrafiłem na ten zakład i myślę, że jest nawet rozsądniejszy niż ten under.
EDIT:
Jednak dobrze, że odpuściłem pomysł z underem kartkowym, a typ, że Arka zgarnie więcej kartek wszedł elegancko ✅ ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona - Śląsk
over 2.5 gola @ 1.81
buk: Bah
+81


W ostatniej kolejce obie drużyny rozstrzelały swoich rywali i zasłużenie odniosły zwycięstwa. Śląsk u siebie pozbawił punktów Pogoń wygrywając 3:0, natomiast Korona, która przyzwyczaiła nas do efektownej gry w spotkaniach domowych dość niespodziewanie rozbiła na wyjeździe Lechię 5:0. Dzisiaj również spodziewam się goli, bowiem obie ekipy dość nieźle wyglądają w ofensywie. Korona u siebie na pewno spisuje się lepiej niż w spotkaniach wyjazdowych, na dodatek ich bilans bramkowy w meczach domowych również jest korzystny. Śląsk natomiast ma problemy w spotkaniach wyjazdowych i obecnie jest najsłabszą ekipą pod tym względem. Wrocławianie tracą bardzo dużo goli, a na dodatek mało ich strzelają. W ostatniej kolejce po raz kolejny przebudził się Robak i dziś również liczę, że Marcin pokaże swój kunszt strzelecki. W zdobywaniu goli na pewno pomagać mu będą Kosecki, Piech czy też Chrapek. W ekipie gości nie zagrają min. Boban Jovic, Adam Kokoszka, Kamil Dankowski. Nie wystąpi również Sito Riera (kontuzja). Zagadką pozostaje obecność Roberta Picha (grypa). U gospodarzy od dłuższego czasu z kontuzja zmaga się Radek Dejmek oraz Nabil Aankour . Zagrać powinni za to Ivan Jukić z Jackiem Kiełbem. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i obie prezentują podobny poziom piłkarski. Brakuje tylko systematyczności w postaci zwycięstw, dlatego myślę, że dziś z pewnością nie zabraknie zaangażowania i przede wszystkim goli.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk nie przegra/Poniżej 4,5 bramki⛔100 Masakra...
Kurs: 1.94
Bukmacher: 1xbet

Gospodarze znajdują się w najwyższej formie w sezonie,
niepokonani w lidze od 5 meczów a z Pucharem Polski od 7 spotkań.
U siebie szczególnie groźni bilans (5-0-2) i obecnie seria 4 wygranych z rzędu,
strzelając w większości meczów więcej niż jedną bramkę.
Atak coraz lepszy wahania formy, czyli przeplatanie meczów z zerową zdobyczą
z meczami &quot;bramkowymi&quot; w ostatnim czasie zostały zażegnane.
Defensywa tu tez widać poprawę, znakomitą większość ostatnich meczów niezależnie czy ligowych,
czy pucharowych grają na zero z tyłu. W zespole na dzisiejszy mecz nie ma jakiś znacznych absencji.
Teoretycznie jest nawet jeszcze mocniejszy.
Goście po serii 8 ligowych meczów bez porażki, podczas której pokonali Lecha i Legię,
zaliczyli pewną zniżkę formy, ale ostatnie zwycięstwo daję nadzieję na powrót do lepszej dyspozycji.
Na wyjazdach pod tym względem są najsłabsi w lidze, jako jedyni jeszcze bez wygranej, bilans (0-4-2).
W ataku patrząc na średnią ligowa gra nieco słabiej niż dzisiejszy rywal,
ale rzadziej kończyli mecz bez zdobyczy bramkowej. W obronie bolączką jest częstotliwość traconych goli.
Jedynie w 2 z 14 meczach ligowych udało się zachować czyste konto i były to tylko mecze we Wrocławiu.
W kadrze na mecz niepewny jest udział Roberta Picha (G:2 A:2 +/-:+1)*.
Przed tym meczem nasuwa mi się jedno pytanie. Ile kielecka sielanka będzie jeszcze trwać?
Znajdująca się w podobnych okolicznościach Arka, Górnik czy Śląsk w końcu po tych 6-8 meczach
znajdowali pogromcę. Kusi aby postawić przeciw podopiecznym Gino Lettieriego. Przed każdym meczem
ogłaszał On, że sytuacja jest dramatyczna i nie ma komu grać a potem jak się to kończyło każdy wie.
Może tak być, że teoretycznie lepsza sytuacja kadrowa nie wpłynie pozytywnie na wynik.
Wygrana może dać pozycję na podium na czas przerwy na mecze reprezentacji, więc stawka rośnie.
Nie wiadomo też jakie będzie ustawienie cytując wypowiedź trenera:
Niewykluczone więc, że na środek obrony będzie trzeba przesunąć Bartosza Rymaniaka
albo wykorzystać oba miejsce dla zawodnika spoza Unii Europejskiej właśnie na tej pozycji.
Przyprawia nam to bólu głowy. Te pytania zadajemy sobie praktycznie od pierwszego dnia odkąd tu jesteśmy.
Zobaczymy, ile chcemy zaryzykować tym razem.
Rywale po tym, co zdarzyło się w Płocku (bolesna porażka 4:1 z Wisłą)
na pewno będą skoncentrowani i nastawieni na to by wreszcie wygrać na wyjeździe.
W wypowiedziach piłkarzy słychać niedosyt, ze liczyli na więcej.
* G - gole A - asysty +/- - klasyfikacja plus/minus, czyli bilans bramkowy w czasie pobytu zawodnika na boisku
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: Korona
Kurs: 2.13
Bukmacher: LVBet
Analiza: Biorąc pod uwagę formę Korony i Śląska, raczej zdecydowanym faworytem powinna być Korona. jedynym mankamentem może być wąska ławka przy serii kontuzji a raczej zmęczeniu piłkarzy kalendarzem. By grać z takim natężeniem jednak ławka musi być szersza. Bardzo fajnie wkomponował siew zespół obecnie Dejmek. Jest kapitanem drużyny i przetrwał początek sezonu na ławie. Od kiedy się pojawia w podstawowej jedenastce Korona nie traci bramek. W ofensywie nie mam pojęcia kto dziś zagra, ale Korona coś powinna zdobyć. Śląsk w porównaniu do Korony jest bardzo nierównym zespołem. Wystarczy przypomnieć mecz z Wisłą Płock. Zagrali wtedy jak Lechia w poniedziałek z Koroną - dno. Dziś może tak nie być ale Korona jest na fali, meczu nie przegra, a kursy na Koronę jeszcze są wysokie także gram czystą jedynkę. zobaczymy o 18 na stadionie jaki będzie skład i gra Korony, po Śląsku niczego wielkiego się nie spodziewam. Jana Urbana uważam za stanowczo przereklamowanego trenera. Piłkarzem był dobrym, a zdobyć mistrza z Legia to nic wielkiego w polskiej piłce. Lettieri natomiast był wyśmiewany w miesiącach letnich. Wyliczano mu spadki z niższych lig niemieckich a nie wspomniano, iż miał dużo więcej awansów, a spadki były z drużynami słabymi często beniaminkami, którymi awansował sezon wcześniej. Po grze Korony widać myśl trenerską, drużyna powinna być wzmacniana, ale dużym sukcesem Lettieriego jest to, iż z niedocenianych piłkarzy stworzył drużynę, która będzie walczyła przed własną publicznością. Byłem na meczu z Wisłą Płock, gdzie zupełnie goście zdominowali Koronę, ale prawdziwą drużynę poznaje się po zwycięstwach, gdy gra się nie klei. Porażka nie wchodzi w grę przed swoimi kibicami. Myślę, iż kiedyś przyjdzie zimny prysznic dla zespołu, ale oby to nie było dziś i w Kielcach. Śląsk jest za słaby, brak dobrego trenera. To jest niestety problem większości polskich klubów. Bardzo kibicuję Jurkowi Brzęczkowi w Płocku i Bartoszkowi w Niecieczy (chociaż nie lubię tej drużyny grają bardzo fajnie już w zeszłym sezonie fajnie byli ustawiani w meczach). Dla chętnych polecam wywiad na facebooku Roman Kołtonia z Lettierim. Opowiada tam o swojej kareirze piłkarskiej przyczynach jej przerwania, związkach z Burdenskim, konflikcie z Palancą i swoich celach i planach.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Korona - Śląsk
obie strzelą @1,63
fortuna ⛔
podwójna szansa 0-0 @1,69 fortuna ⛔
Na otwarcie 15 kolejki ciekawy mecz w Kielcach, gdzie miejscowa Korona po sensacyjnej wygranej w Gdańsku (sama wygrana może nie budzi aż takiego poklasku, jednak już jej rozmiary na pewno tak) podejmie Śląsk, który w ostatniej kolejce również zanotował cenne zwycięstwo 3:0 z Pogonią. Jednak Śląs u siebie, a Śląsk w delegacjach to dwa różne zespoły. Wrocławianie jako jedyni nie zdołali jeszcze wygrać na wyjezdzie, w 7 mechach zanotowali 4 remisy i 3 razy wracali do Wrocławia bez punktów. Natomiast Korona u siebie jest bardzo mocna, na 7 meczy 5 wygrała i doznała 2 porażek, obecnie notuje passę 4 kolejnych zwycięstw z rzędu u siebie, dzisiaj na pewno jest faworytem, ale osobiście nie jestem aż tak pewny jej wygranej ze Śląskiem, bardziej skłaniałbym się w tym meczu ku remisowi, ale dla bezpieczeństwa dam &quot;tylko&quot; podwójną szansę, czyli, że remis będzie albo do przerwy albo na koniec, drugi mój typ to obie strzelą, Korona nie licząc inaugurującego meczu z Zagłebiem w tym sezonie w każdym spotkaniu u siebie strzelała minimum gola, natomiast Śląsk w delegacjach też zawsze strzela, ostatni raz nie zdobył gola na wyjezdzie w przegranych derbach z Zagłębiem w lipcu, dodatkowo na 5 ostatnich meczy w Kielcach pomiędzy tymi zespołami w każdym obie strzeliły minimum po golu i 3 z 5 meczy zakończyły się remisami.

Arka - Lechia
obie strzelą @1,69
fortuna ⛔
podwójna szansa 0-0 @1,65 fortuna ✅
W drugim dzisiejszym meczu Arka zagra z Lechią, oba zespoły w ostatniej kolejce doznały porażek, o ile przegrana Arki na Łazienkowskiej nie rozeszła się większym echem tak już przegraną Lechii u siebie z Koroną 0:5 można z czystym sumieniem nazwać kompromitacją. Uważam, że po poniedziałkowym laniu Lechia zagra ultra defensywnie, żeby uniknąć kolejnej porażki. Arka na swoim stadionie przegrała ostatni raz w sierpniu w innych derbach pomorza z Pogonią, od tego czasu grała w Gdyni 4 razy notując 2 wygrane i 2 remisy, natomiast Lechia na wyjazdach w ostatnich 5 meczach zanotowała jedną wygraną oraz 2 remisy i 2 porażki w swoich 2 ostatnich delegacjach. Do mojego typu skłoniło mnie, po pierwsze to, że są to derby, po drugie, dwie ostatnie porażki Lechii na wyjazdach, więc będą chcieli co najmniej zremisować, żeby chociaż minimalnie uspokoić kibiców, po trzecie Arka oprócz Cracovii ma najwięcej remisów na swoim stadionie 4, z kolei Lechia na wyjazdach zanotowała 2 podziały punktów. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy prawdopodobnie nie zagra kontuzjowany Kosut, a u gości również kontuzjowani Peszko i Haraslin, nie jest także pewny występ Wojtokowiaka.Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pogoń przegrywa mecz za meczem, zwolniony został ich trener w ostatnich dniach. Z drugiej strony mamy mistrza Polski, który ciuła punkt za punktem i kwestią czasu jest ich wskoczenie na fotel lidera. Pytanie zatem, skąd kurs @2.40 na win Legii? Coś mi tu śmierdzi... Za brak porażki Pogoni dają @1.57⛔ w Fortunie i ja w to wjeżdżam.
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
ARKA- LECHIA
TYP :
obie strzela w drugiej polowie
Fortuna : 3,1

Arka lubila swojego czasu konczyc pierwsze polowy bez bramek i licze ze tu tak bedzie i mecz zacznie sie po przerwie bo kazda z drużyn bedzie chciala wygrac te derby. Mysle ze typ jak najbardziej mozliwy☺
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Robak strzeli - tak
STS - 2,5
Duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Robak rozpędzony, a dośc często piłkarze strzelają bramki swoi byłym klubom.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
M.Paixao strzeli a jego drużyna wygra - tak
STS - 4,5
Derby trójmiasta, czyli zapowiada się na zacięty mecz. Lechia po blamażu z Koroną Kielce i po wizycie swoich fanów na treningu powinna się otrząsnąc i zagrac dobry mecz. Zmotywowani groźbami karalnymi pewnie wezmą się za siebie, tak jak to zrobili Legioniści (choc nikt nie dostał z liścia ).
Paixao jest napastnikiem, strzelał już Arce, liczę na Dejavu.
 
giqs 0

giqs

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Kacharava strzeli @2.85 iforbet
O ile tylko wystąpi w podstawowym składzie... A prawdopodobnie wystąpi
Będzie chciał udowodnić trenerowi swoją wartość, podczas drugiej zdobytej bramki &quot;dziękował&quot; trenerowi za przywrócenie go w końcu w wyjściowej 11. Warunki na bramki ma - wysoki, dobrze się ustawia, &quot;pazerny&quot;. Zmieniony w przerwie - więc może trener go oszczędzał/nie ryzykował kontuzją by mógł grać ze Śląskiem? Jakby nie patrzeć - w Koronie nie ma typowego snajpera, Soriano 2 bramki w lidze, 1 ostatnio na pustaka...
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Korona - Śląsk
Korona po świetnym meczu w Gdańsku będzie podejmować u siebie Śląsk Wrocław, który ostatnimi czasy gra w kratkę. Zastanawiając się nad typem na to spotkanie w oko wpadła mi jedna rzecz. W 5 ostatnich spotkaniach między tymi ekipami zawsze padał BTS. I tak szczerze mówiąc są przesłanki, że teraz takowy też wpadnie.
Śląsk z przodu wygląda bardzo dobrze. Robak, Piech, Pich, Vacek czy Kosecki - to musi robić wrażenie. Tak więc dlaczego tak słabo punktują? Problemy Śląska zaczynają się gdy spojrzymy dalej, w defensywę. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, Urban wystawiając na pozycji defensywnego pomocnika Chrapka daje sygnał, że interesuje go ofensywna piłka.
Z drugiej strony Korona, która rozbiła Lechię. Fakt, było tam dużo błędów Lechistów, ale jestem pewny, że takie błędy i w Śląsku się pojawią (może nie aż tyle i nie takie tragiczne). U siebie zachowali czyste konto tylko z Sandecją i Wisłą Płock, a na przykład taka Jagiellonia potrafiła im wbić 3 bramki. Podsumowując, kurs może nie jest zachwycający, ale jest duże prawdopodobieństwo, że wejdzie ????
Obie strzelą @1.6 Efortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom