>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.11-05.11.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń - Legia
Legia DNB @ 1.63
buk: BaH
+63


O tym, że piłkarze Pogoni mają problemy ze zdobywaniem goli jak i punktów piszemy co tydzień. Czy teraz po zmianie trenera coś w końcu ruszy w Szczecinie?. Ciężko powiedzieć bowiem do większych zmian personalnych nie doszło, a drużynę poprowadzi asystent Rafał Janas. Często jednak bywa tak, że nowa miotła potrafi podziałać cuda, ale na dzień dzisiejszy nowy trener nie miał zbyt dużo czasu na wprowadzenie nowych zmian w taktyce czy przy stałych fragmentach gry. Legia jest tu wyraźnym faworytem, a zespół choć nie wydaje się być jeszcze w pełni formy, to zdobywa bramki i punktuje. Po średnim początku, Legia zaczyna powoli wracać do żywych, a to dzięki bramkom Niezgody, który zdecydowanie wygrywa rywalizację z Armando Sadiku. Do formy wracają Guillerme (nie zagra w z powodu zawieszenia) oraz Krzysztof Mączyński z Michałem Kucharczykiem. W dobrej dyspozycji wydaje się też być Malarz, który staje się pewnym punktem w bramce Legii. Dzisiaj zagram ostrożnie, bowiem tak jak wspomniałem wyżej, nowa miotła w postaci trenera potrafi zdziałać cuda, lecz Legia, która się odradza powinna i tak to spotkanie wygrać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Też dzisiaj gram na Legie i poważnie zastanawiam sie nad handicapem -1. Wyniki Pogoni są fatalne, jedyne co lekko może sugerować na niespodziankę to odejście Skorży. Nie wiadomo czy drużyna specjalnie nie grała na jego zwolnienie i dziś jak już go nie ma to mogą zaskoczyć. Są to jednak przemyślenia mało prawdopodobne i na Legie postawie. Oby weszło - pozdro.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: Liczba kartek +4,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Lvbet
Pogoń kompletnie bez formy w ostatnim czasie co doprowadziło do zmiany trenera (Maciej Skorża -&gt; Rafał Janas). Podobno trener Janas ma poprawdzić Portowców tylko dziś, mimo wszystko uważam że efekt nowego rozdania podziała mobilizująco i piłkarze ze Szczecina będą walczyć i napewno nie odstawią nóg. Poza tym sytuacja na linii kibice - piłkarze bardzo napięta i jeśli dziś nie wygrają może dojść do indywidualnych rozliczeń...
Jeśli chodzi o statystyki to Pogoń w ostatnich 3 meczach w lidze to 5,6,2 kartek, natomiast Legia 2,6,5.
Legia natomiast wychodzi na prostą konsekwentnie punktując, jednak nie uważam aby dzisiejszy mecz był dla nich spacerkiem. Poza tym w obronie regularnie zdarzają im się błędy, a w konsekwencji kartki. Ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną, więc trzeba dać z siebie 100% aby w spokoju udać się na krótkie ładowanie baterii bądź zgrupowanie kadry.
Uważam, że mecz powinien być wyrównany, pełny walki co powinno zaowocować kartkami. Duża presja ciążąca na piłkarzach Pogoni z jednej strony na pewno zmobilizuje ale również może plątać nogi i powodować proste straty, błędy a co za tym idzie kartki.
Pomogłem - daj reputke;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet - Piast Gliwice
Piast wygra DNB @ 2,2 ⛔
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Spotykają się sąsiedzi z dołu tabeli, obie drużyny identyczny dorobek punktowy, po 13.
Reszta stawki powoli zaczyna odjeżdżać, zrobiła się 4 punktowa luka także dzisiaj zarówno jednej jak i drugiej drużynie powinno zależeć na zgarnięciu 3 punktów.
Piast w ostatniej kolejce w końcu przerwał serię bez wygranej i dzisiaj mogą pokusić się o kolejną wygraną. Patrząc tylko na ostatnie 3 mecze z przodu to jakoś wygląda (po 2 bramki strzelone), Papadopulos zaczął znowu trafiać, wrócił do linii środkowej Bukata, jeszcze jakby Jankowski się przełamał i coś strzelił to byłoby super. Z drugiej strony w obronie dalej są problemy i zespół traci te bramki. W bramce ponownie Rusov, który dalej zastępuje pauzującego za czerwoną kartkę Szmatułę. Ciekawe co zrobi Fornalik jak dzisiaj np. Piast ponownie nie przegra z Rusovem w bramce, czy zdecyduje się mimo wszystko na następny mecz z Cracovią wpuścić z powrotem między słupki Szmatułę.
Gospodarze u siebie bilans 2-2-3 więc szału nie ma.
Na poziomie Ekstraklasy zespoły mierzyły się ze sobą 4-krotnie i ani razu nie zanotowano remisu, 3 wygrane Piasta i 1 wygrana Bruk-Betu.
Nie spodziewam się dzisiaj po grze obu drużyn jakiejś ekstra piłki, raczej dużo walki w środkowej strefie boiska stąd też typ na ilość fauli. Dotychczasowe statystyki też wskazują, że dzisiaj sędzie może być zmuszony do częstego używania gwizdka:
*39
43
*31
36
*mecze w Niecieczy
EDIT: niech wyznaczą do wykonywania karnych kogoś z trybun, jestem pewien że efekt byłby zdecydowanie lepszy :mad:
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Legia wygra i obie drużyny strzelą gola @3,95 Fortuna ✅
E: Pogoń znów całkiem niezły mecz i znów porażka ...

Myślę że Legia wygra to spotkanie i podtrzymuję stronę że drużyna z Warszawy jest tu faworytem ale nie sądzę że będzie to łatwe zwycięstwo. Pogoń może i ma problemy, jest w dołku to widać gołym okiem, wyniki są fatalne i ostatnie miejsce, Skorża zwolniony, dzisiaj Janas poprowadzi Portowców. Jednak nie wszyscy wiedzą, a być może nie pamiętają że Pogoń w każdym z ostatnich spotkań miała 2-3 a nawet więcej dogodnych, a i stuprocentowych sytuacji. Śląsk przed tym jak zaczął prowadzić 1-0 mógł przegrywać 0-1, nawet jak wygrywali 2-0 Pogoń miała sytuacje, ale fenomenalnie spisał się Wrąbel. Z Bruk-Betem wszyscy wiedzą jak było i przegrali na własne życzenie, z Cracovią też było 2-3 idealne okazje do zdobycia gole. Nieskuteczność i jeszcze raz nieskuteczność to jest ogromną bolączką Pogoni od dawna. Może to działo się specjalnie na zwolnienie Skorży, nikt tego nie wie ale przypuszczenia takie były i są, chociaż teraz to mało ważne, to jednak gdyby Portowcy wykorzystywali te wszystkie zmarnowane sytuacje to wyniki mogłyby być trochę a nawet o wiele więcej lepsze. Do Szczecina przyjedzie Legia która za trenera Jozaka zaczyna punktować i robi to nieźle, bo od 3 spotkań zdobyli 9 punktów i bilans to 4-0. Dzisiaj znów może kluczową rolę odegrać Niezgoda, bo to on w ostatnich zwycięstwach strzelił aż 3 gole czyli prawie wszystkie. Fakt było to albo dostawienie nogi, albo sam na sam ale Jarek potrafi nieźle się ustawić, znaleźć się między obrońcami albo wykorzystać dośrodkowanie a obrona Pogoni spisuje się fatalnie i robi ogromną ilość błędów co mecz, ostatnio ze Śląskiem mieli takich kilka, co może być ich samobójstwem. Trzeba przyznać że Malarz zachował ostatnio 3 czyste konta i razem z obroną pilnują bramki, ale Pogoń tak jak pisałem z każdym potrafiła stworzyć sobie sytuacje i tylko potrzeba wykończenia, ofensywa nie funkcjonuje źle i dzisiaj Legii z tyłu nie będzie wcale łatwo. Stąd mój typ że Legia wygra a obie drużyny strzelą gola, nie będzie to łatwe spotkanie dla Warszawskiej drużyny, myślę że Portowcy dzisiaj powalczą ale co najwyżej zdobędą gola a nie punkt.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Cracovia
Zagłębie @1,75
fortuna ⛔
Zagłębie strzeli w obu połowach @2,65 fortuna ⛔
Faworytem w tym meczu są gospodarze i ja również tak uważam, dlatego postanowiłem pójść w tym kierunku, pierwszy mój typ to czysta wygrana Zagłębia, po pierwsze w tym sezonie jeszcze nie doznali porażki u siebie, na 7 meczy 5 wygrali i zanotowali 2 remisy, bramki 15:6, po drugie w lidze nie wygrali od 2 spotkań i uważam, że wyjdą dzisiaj podwójnie zmobilizowani, żeby udowodnić, że ten 1 punkt zdobyty w 2 ostatnich meczach to tylko wypadek przy pracy, a nie oznaka większego kryzysu, po trzecie dwóch zawodników z Lubina Jach i Świerczok dostało powołania od Adama Nawałki do reprezentacji i też pewnie będą chcieli udowodnić, że zasłużyli na nie i wyjdą na boisko jeszcze bardziej zmobilizowani. Przy okazji myślę, że dobrym typem też był by bet na to, że Świerczok strzeli @2,3 w fortuna. Mój drugi typ, że Zagłębie strzeli w obu połowach argumentuję tym, że tak jak napisałem wcześniej Zagłębie będzie chciało zmazać plamę po ostatnich meczach ligowych oraz pucharowym z Koroną, więc od początku zaatakują i mam nadzieję, że coś ustrzelą jeszcze w pierwszej połowie, natomiast jeśli chodzi o drugą połowę to po pierwsze Zagłębie większość swoich bramek strzela po przerwie, natomiast Cracovia praktycznie w każdym meczu traci bramkę w drugiej odsłonie i liczę, że tą tendencję dzisiaj podtrzyma. Jeśli chodzi o zespół gości to w ostatnim czasie Pasy zaczęły punktować w Ekstraklasie, nie przegrali w lidze od 4 kolejek, ale z tych meczy wygrali tylko jedno z najsłabszą drużyną ligi, czyli Pogonią, a w pozostałych odnieśli 3 remisy, dwukrotnie wypuszczając zwycięstwa w ostatnich minutach meczów. Podsumowując liczę na pewne zwycięstwo ekipy z Lubina 3:1, może 2:0.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Legia wygra DNB @ 1,65 ✅
Totolotek
Pogoń więcej żółtych kartek @ 2,0 ✅
STS
Gospodarze pod ścianą, ostatnie miejsce w tabeli i nawet ewentualna wygrana tego nie zmieni, dodatkowo pozostają ostatnią drużyną, która nie wygrała meczu u siebie.
Goście na wyjeździe też bez szału, bilans 2-0-5. Jak Legia chce zachować dystans do uciekającego Górnika musi dzisiaj wygrać i w następnej kolejce znowu mamy mecz o fotel lidera.
Nie wydaje mi się aby Pogoń po tych wszystkich ostatnich wydarzeniach (wizyta kibiców, zmiana trenera, ostatnie miejsce w tabeli) była w stanie dzisiaj wywalczyć komplet punktów. Patrząc na skład Legii mają o wiele więcej jakości, która powinna pozwolić zgarnąć im komplet punktów. Zabezpieczam się na zwrot w razie remisu bo w końcu Legia też kiedyś zremisuje ten mecz na wyjeździe.
Moim zdaniem jedyne co mogą dzisiaj zaprezentować piłkarze gospodarzy to ambicję i wolę walki stąd typ na więcej kartek po ich stronie. To Legioniści będą prowadzić grę i dłużej utrzymywać się przy piłce co wymusi na zawodnikach Pogoni przerywanie gry poprzez faule.
Na razie Portowcy zobaczyli 35 żółtych kartek, Legioniści tylko 25.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Miejsce
Gracz
Wynik
Punkty
1.​
ibis​
299
100​
2.​
MrDziubas​
280
80​
3.​
jack13​
266
60​
4.​
zibi16​
136
50​
5.​
seba23​
95
40​
6.​
Ajayinho​
25
30​
7.​
Waldi1979​
-67
20​
8.​
robek13​
-400
10​
[TBODY] [/tbody]
Wszelkie niezgodności, które mogą mieć miejsce czy uwagi do wyjaśnienia na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom