>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Premier League (02.12 - 03.12.2017)

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
03.12.2017 g. 17.00 Manchester City- West Ham
Typ: 2 (+3)✅✅✅
Kurs: 1,75
Bet 365
Stawka 7j


Konsekwentnie idę przeciwko City, które w końcu zgubi punkty, a kursy nawet na wysokie handicapy są fajne, tak jak wczoraj gładko siadło ze świętymi. West Ham co prawda zawodzi w lidze, ale miewają przebłyski jak na przykład odpalili Tottenham w pucharze. City wczoraj mimo znaczącej przewagi w sytuacjach i posiadaniu piłki dopiero w 96 minucie po fenomenalnym strzale Sterlinga zapewnili sobie 3 pkt. Obecna dyspozycja City sprawia że zespoły przyjeżdzające na Etihad murują bramkę i czekają na swoją szansę. Takiego też twardego meczu spodziewam się w niedziele.
Alternatywnie:
Under 1,5 HT @ 2,15 Unibet 5/10✅✅✅
Under 4 @ 1,90 Marthon 5/10✅✅✅
2 (+2) @ 3,00 Bet 365 4/10✅✅✅

X2 @ 7,50 Unibet 2/10⛔
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Sam się czaje na grę przeciw City, ale widziałem WHU i oni będą przegrywać już po 1. połowie. Ten zespół nie broni - wyleciał Reid i w 1 akcji Rice puścił Williamsa (padł gol). Może się skończyć różnie, defensywa to szwajcarski ser.
WHU to obecnie poza Swansea i Huddersfielfd najgorszy zespół w lidze. Everton wczoraj wygrał 4:0 grając słabo (jak zawsze w tym sezonie, bo ich gra nie powala i po tym 4:0 pewnie się ludzie rzuca na ich wygraną w kolejnym meczu a ja Evertonowi dalej nie ufam).
Ciekawy kurs na wygraną Southampton (punktuje ten zespół dobrze z dołem tabeli i póki co tylko, Bournemouth do takich drużyn należy i gra średnio z tyłu). Myślę, że starcie na dole WBA - Palace kroi się BTTS. Obie drużyny szukają punktów. WBA musi wygrać kiedyś (a ich gra ostatnio jest lepsza z przodu, nadal słaba z tyłu). Crystal Palace z kolei z przodu jest żałosne pod względem skuteczności. Kiedyś jednak powinno odpalić (typ na przełamanie typowo).
Omijałbym Liverpool. Zespół gra ostatnio bardzo dobrze i teraz jedzie do niby słabego zespołu. The Reds lubią gubic punkty w takich oczywistych sytuacjach, dlatego rzadko na nich gram. Klasyk Arsenal-United nie do stawiania (w kościach czuje under). Chelsea wydaje się pewna, ale kurs 1.2 w Premier League to żaden kurs do gry - chyba tylko dla tasiemkowcow.
Dla mnie Southampton wygra i WBA-Palace BTTS. Ale poczekam do soboty i składów, raczej nie powinno być tu niespodzianek.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Kolejne spotkanie, które biorę pod uwagę to szlagier pomiędzy &quot;Kanonierami&quot; Wengera a &quot;Czerwonymi Diabłami&quot; Mourinho.
02.12.2017 g. 18.30 Arsenal- Manchester United
Typ: 2 DNB✅✅✅
Kurs: 1,97
BAH
Stawka 5j

Arsenal, mimo całkiem niezłych rezultatów nie zachwyca grą, wczorajszy wynik 5-0 z Huddersfield to bardziej zasługa zdrewniałych obrońców gości niż fenomenalnej formy Arsenalu. Manchester ma w ostatnich latach kiepski bilans z Arsenalem, bo tylko jedno zwycięstwo na 6 spotkań. Jednak nie ma się co oszukiwać United od odejścia Sir Alexa przeżywali marazm, dopiero obecny sezon pokazuje wzrost formy i wartości sportowej zespołu. Wzmocnili się kilkoma znaczącymi zawodnikami: Lukaku, Matić, wracający Ibra, czy świetnie rozwijający się młodzi zawodnicy jak Martial i Rashford.
Kanonierzy, mają potencjał, i w końcu klasowego snajpera Lacazette`a. Jednak nie wiadomo jakie zmiany zjadą w zespole już w styczniu bo nie od dziś mówi się o odejściu Ozila i Alexisa, którym kończą się kontrakty.
Przechodząc do samego spotkania uważam że zespół Mourinho jest lepiej poukładany pod kątem taktycznym, Mou potrafi dostosować ustawienie i grę pod konkretnego rywala i uważam że to ogromy plus w takim spotkaniu.
Dlatego zdecydowanie pobieram 2 DNB licząc na zacięty pojedynek.​
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zastanawiam się mocno nad zagraniem na West Brom.
Dlaczego? Ano czysta statystyka. W tym sezonie meczu jeszcze nie wygrali, a więc zwyciestwo jest coraz bliżej. To już 14 spotkań. Druga sprawa: po meczu z Palace mają ciężki wyjazd (obie ekipy będą walczyły o utrzymanie pewnie do końca) do Swensea, potem wyjazd do Liverpoolu i u siebie z United. Gdzie jak nie teraz zdobyć w końcu komplet punktów?
Crystal Palace to idealny rywal na przełamanie. Nie strzelili jeszcze gola, zdobyli tylko jeden punkt na wyjazdach po bezbramkowym remisie z Brighton i oczywiście pod względem wyjazdów są najgorsza ekipa w Premier League.
Wiem, że to ryzykowne stawiać tak na przełamanie, ale Pardew za sterami West Bromu i to będzie jego pierwszy mecz. Liczę, że efekt nowej miotły zadziała i wyjdą mega naładowani na ten mecz.
West Bromwich Albion @2.50
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
WHU to drużyna która spada z ligi w tym sezonie. Skoro Everton im pakuje 4 gole, to uważasz że MC nie właduje więcej ?
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Zastanawiam się nad fenomenem drużyny Burnley. W zeszłym sezonie uczynili ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia. Punkty gubili tam możni angielskiego futbolu. W tym sezonie sytuacja wygląda na zgoła odmienną. Do tej pory na wyjazdach są gorsi tylko od Chelsea i City. Wiem, że to tylko statystyki, ale za każdą statystyką coś się kryje. I wcale nie przywiązywałbym tak dużej uwagi do zwycięstwa Lisów nad Kogutami. Tottenham się zaciął. Nie zdziwię się jak zgubią punkty na Vicarage Road z Szerszeniami. Wracając jednak do meczu Leicester - Burnley, zwycięstwo przyjezdnych jest prawdopodobne albo chociaż to, że nie przegrają.
Leicester - Burnley X2 @1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Kursy z Fortuny

Kupon na łączny kurs 23.41

Hoffenheim – Leipzig : Więcej niż 3,5 – 2.46
Arsenal - Man. United : 1 – 2.50
Bilbao – Real Madryt (handicap 1-0): 2 – 2.08
Getafe -Valencia : Więcej niż 2,5 – 1.83

kupon na łączny kurs 2.13
Malaga – Levante : 1 strzeli – 1.15
Chelsea – Newcastle : 1 – 1.25
Brighton – Liverpool : 2 strzeli – 1.08
Watford – Tottenham : 2 strzeli – 1.10
Man City – West Ham : Więcej niż 2,5 – 1.25
Choć temat tyczy się ligi angielskiej to pozwoliłem sobie na podanie całych kuponów jakie widzę na ten weekend. Moim zdaniem faworyci w tej kolejce nie zawiodą, ale tu zaznaczam, że za takiego już nie widzę Tottenhamu. Jednak Watford ostatnio też mnie zawiódł nagłym rozprężeniem po stracie 1 gola z Man U. Jeśli potrafią nagle tak oddać pole rywalowi to nawet słabiej grające Totki coś wcisną. Przy czym widzę wynik końcowy w okolicy 2-2 z naciskiem na Watford, ale jeśli będą nieskuteczni to znowu polegną. Młoty lecą ostatnio w dół niczym... młot zrzucony z wieżowca. A taki młot lecący z góry jest niebezpieczny ???? . Jak ktoś wspomniał wcześniej piłka nie działa tak, że jak ktoś traci 4 bramki z kimś słabym to z liderem musi stracić więcej. Najlogiczniejsze oczywiście jest tu pewne zwycięstwo gospodarzy, ale czy o wiele inne były przewidywania przed meczem z Southampton? Obstawiam 3-0 lub 2-1 ale nie zdziwi mnie tu sensacyjne 2-2 itp. Liverpool ma podobne zadanie jak w ostatnią środę ze Stoke. Drugi mecz pod rząd na wyjeździe u nich bez straty gola jest wątpliwy, ale z przodu czuje, że nie zawiodą. Ostatnio odpoczął ponad pół meczu Salah i kilku innych zawodników. Teraz pewnie zagra mocniejszy i świeższy skład. Brighton jest solidne w obronie i Liverpool może się nadziać na kontrę i bezpośrednio z niej stracić gola lub to co częstsze, wpierw sfaulować w miejscu idealnym na centre i stracić dopiero ze stałego fragmentu (nie wiem czy wy polubicie mój post ale Moreno na pewno polubi). Mimo wszystko sądzę, że przy tej sile ofensywy coś strzelą, choć ja liczę na 2-3 gole. Chelsea ostatnio nie strzela w lidze tyle, co powinna ale nadrabia to defensywą i zwykle nawet 1 gol starcza na wygraną a w dodatku teraz mają przed sobą Newcastle w dołku i powinni trafić 2-4 bramki. Na koniec hit kolejki. Arsenal w ostatnich latach większość spotkań z zespołami z top 6 nie wygrywał czy nawet nie remisował. Ale widać poprawę zwłaszcza w grze obronnej bo strzelać zawsze potrafili, wygrana w ładnym stylu z Tottenhamem, potem pokazanie, że umieją wygrać na terenie Burnley walcząc do samego końca no i ostatnie wysokie zwycięstwo podczas gdy reszta czołówki się męczyła i choć przez chwilę czuła zagrożenie utraty puntów w swoich meczach. Dlatego obstawiam, że tym razem uda się im pokonać United. Wreszcie najlepsi gracze są zdrowi dłużej niż kilka tygodni. Tudzież mają spokojniejszą głowę bo od września trochę minęło i nie myślą tyle o tym gdzie mogli odejść tylko postanowili robić swoje bo to najlepsze dla nich samych. United potrafiło mimo swoich błędów w obronie i pudeł z przodu wygrać z Watfordem czy Brighton, ale tym razem bez szczęścia czy indywidualnych błędów rywali lub sędziów może być im ciężko nawet o 1 bramkę.
 
dzindzer 25

dzindzer

Użytkownik
Ładny kurs jest na +2,5 gola w drugiej połowie meczu Arsenalu z Manchesterem United 4.45
Myślę, że po pierwszej połowie i zachowawczej grze obu zespołów w drugiej części śmielej ruszą do ataków i wpadnie kilka bramek.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Panowie, warto pograć dzisiaj Everton w jakims AKO? Po ostatnim zwycięstwie z West Hamem powinnni pójść za ciosem i wygrac z beznadziejnym na wyjazdach Huddersfieldem.
Co sądzicie o tym spotkaniu?
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Tak po 5 kartkach jest jeden mecz zawieszenia, termin to 31 grudnia. Potem dopiero 10 kartka to dwa mecze zawieszenia.
Dlatego Pepp boi się aby na mecz derbowy z Manchesterem United nie wypadł Sane, Kompany czy Fernandinho - wszyscy mają po 4. Stąd można się spodziewać znów jakiś rotacji, ewentualnie zagrają (np. Sane) w ograniczonym wymiarze
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ West Brom 1X +
✅ Chelsea - Newcastle over 1,5 +
✅ Watford - Tottenham over 1,5 =
✅ @2.02

Tripel grubiej.
O West Bromie nie bede pisal, bo analiza bylaby bardzo podobna. Lecz w tej kolejce widze dla nich jeszcze wieksze szanse. Dlaczego? Alan Pardew + przyszly terminarz WBA + wyjazdowa forma CPalace. Chlopaki nie spadajcie z PL, bo fajnie sie obstawia wasze mecze ;) Chyba lekko puszcze jeszcze czysty win.
Do Londynu przyjezdza overowe Newcastle. Od razu na mysl przyszlo mi że Sroki moga tutaj strzelic gola, a wtedy juz sie nie martwie... Watpie że bedzie 1-0 dla kogos, bo jesli ta bramka na 1-0 padlaby przed 70 minuta to po tym golu zrobi sie krwawa jadka ;) Tak wiec zakladam że 1szy gol padnie do 70 min :p
Oj Tottki... Co Wy odwalacie ostatnio w lidze? W ogole nie strzelacie na wyjazdach jak to zwykle bywalo. W tygodniu mecz u siebie o frytki wiec tutaj pojdzie cala naprzód! Duzo bramek pada na stadionie Watfordu, szczegolnie jesli pierwsza padnie w 1 polowie. Tottenham na pewno dzisiaj ukłuje, to walenie glową w sciane trwa juz za dlugo. Przewiduje otwarty mecz i delikatny overek, a i hokej też moze tutaj sie zrobic. Myslalem nad over 1,5 samych Spurs, ale 1.60 to za malo.
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Zastanawiam się mocno nad zagraniem na West Brom.
Dlaczego? Ano czysta statystyka. W tym sezonie meczu jeszcze nie wygrali, a więc zwyciestwo jest coraz bliżej.
Nie wygrali meczu? Wygrali dwa, jeden u siebie z (Bournemouth 1:0), jeden na wyjeździe z Burnley (0:1). W ogóle to wszystkie drużyny z BPL wygrały minimum dwa mecze, nie wiem z którą drużyną mogłeś ich pomylić.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brighton vs Lpool. Lpool wygra. 1.5 Fortuna
Nie lubie grac na Liverpool, bo potrafia zagrac piach z sredniakami ligii. Dzis trudny mecz na wyjeździe. Ale ostatnie mecze Brighton nie napawają optymizmem. Dziury w obronie, cos tam czasem strzelą, ale braki wlasnie w defensywie mieli koszmarne grajac u siebie ze Stoke. Potem juz lepiej bo MU wbil im tylko jedna bramkę a Crystal nie strzeliło żadnej. Liverpool w formie, optymalny skład, grają The Reds chyba swój najlepszy futbol w ostatnim czasie, dlatego powinni ograć Brighton na wyjeździe.
1:5 Liverpool.
Everton vs Huddersfield. Everton z remisem 1.2 Fortuna.
Huddersfield w dołku, sromotne porazki na wyjeździe z Bournemouth 0:4 i z Arsenalem 0:5. Everton u siebie cos tam potrafi sklecić. Zniszczenie WHU 4:0 budzi respekt. Ale Everton potrafi tez zagrać kaszane, wiec nie jestem przekonany do tego zespołu i polecam wziąć z podpórką w razie Wu. Przegrac z Huddersfield w tej formie bylo by wstydem i niespodzianką.
2:0 Everton.
Watford vs Tottenham. Under 2.5 gola 2.29 Fortuna.
Totki nie zagraja tak ofensywnie jak MU wiec bramek z obu stron za wiele byc nie powinno. Spodziewam sie meczu , gdzie duzo walki bedzie w srodku pola. Totki w koncu jakies punkty muszą zdobyć. Idę w under goli i moze skromną wygraną gości.
1:1. Under pokryty.
Arsenal vs MU. Under 2.5 gola. 1.9 Fortuna. lub MU z remisem 1.64 Fortuna.
Tutaj MU wg mnie bedzie faworytem. Ostatnio w obronie grają naprawdę solidnie. Arsenal bez Lacazetta, zagrozeniem najwiekszym Sanchez. Myslę, ze Mou cos wymysli na ten mecz. Z Wengerem nie lubi przegrywać i gra MU po prostu równiej ostatnio. Bramkowy remis lub skromna wygrana MU przeczuwam w hicie kolejki.
1:3. MU. Bardzo brzydki faul Pogby popsul ten mecz.
Underu nie bedzie na pewno. W drugiej jakąś bramkę zobaczymy, moze Arsenal w koncu honorowego gola zdobedzie. MU tego meczu nie powinien juz przegrac. Arsenal dał sie zaskoczyc w pierwszych 10 minutach i po dwóch stratach obrońców dwa gole stracili. Poźniej to juz dominacja Arsenalu ale co z tego , jak tyle setek marnują londyńczycy ?? MOU ma autobus opanowany do perfekcji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Leicester - Burnley
Leicester @ 1.87
buk: Bah


Drużyna Claude&#39;a Puela rozegrała bardzo dobre 45 minut przeciwko Tottenhamowi. Te 45 minut wystarczyło żeby sprawić małą niespodziankę i wygrać 2:1. Lisy teraz muszą potwierdzić swoją dobrą dyspozycję, lecz nie będzie to takie łatwe gdyż przyjeżdża do nich Burnley. Goście w ostatnich tygodniach spisuje się naprawdę nieźle. Cztery zwycięstwa w ostatnich pięciu spotkaniach i porażka z Arsenalem robi wrażenie. Zespół ten na dodatek ma dobry bilans w spotkaniach wyjazdowych gdzie spisuje się lepiej niż przed własną publicznością. Pomimo tego idę w stronę Lisów. Do formy strzeleckiej wrócili trzej panowie Vardy-Mahrez-Okazaki. Z tą siłą ofensywną Leicester jest w stanie dziś zgarnąć trzy punkty, tym bardziej, że w składzie zabraknie tylko Maathew Jamesa i Roberta Huth. Na koniec chcę dodać, że od czasu zatrudnienia Puela Leicester u siebie straciło punkty tylko z Manchesterem City.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal vs MU. Under 2.5 gola. 1.9 Fortuna. lub MU z remisem 1.64 Fortuna.
Tutaj MU wg mnie bedzie faworytem. Ostatnio w obronie grają naprawdę solidnie. Arsenal bez Lacazetta, zagrozeniem najwiekszym Sanchez. Myslę, ze Mou cos wymysli na ten mecz. Z Wengerem nie lubi przegrywać i gra MU po prostu równiej ostatnio. Bramkowy remis lub skromna wygrana MU przeczuwam w hicie kolejki.
Tu nie ma żadnych argumentów, pod te typy. Owszem under może być, ale ja myślę trochę inaczej i w przeciwieństwie do kolegi rzucę parę argumentów czemu tak a nie inaczej. Wydaje mi się, że obie ekipy strzelą gola.
Arsenal w naprawdę fajnej formie. W Burnley co prawda wymęczone zwycięstwo, ale z Huddersfield to akurat świetnie grali. Teraz po raz kolejny mecz odbędzie się na Emirates. Twierdzy niezdobytej od 21 meczów (mecze o &quot;coś&quot;). United wygrali na Emirates raz w przeciągu ostatnich 5 lat. Ostatnie dwie wizyty to 3:0 i 2:0 na korzyść Arsenalu, dodatkowo wygrana z beniaminkiem w takim wymiarze na pewno wpłynęła na morale drużyny, więc stricte do tego meczu Kanonierzy mogą podchodzić w dobrych nastrojach.
Manchester zaczął znowu ostatnio strzelać, ale dali wbić Szerszeniom 2 gole w 7 minut i mało brakło od wyrównania. Obrona więc trochę kulawa w tym meczu. Jednak uważam, że United dobrze się wzmocniło przed tym sezonem i aby walczyć o mistrzostwo muszą nawiązać walkę zarówno z City w lidze jak i dziś z Arsenalem a nie murować bramkę, bo remis nic im nie da, tym bardziej gdy City wygra u siebie z Młotami.
Gunners prawdopodobnie bez Alexa, ale może Oli wystąpi od początku, bo ostatnio w fajnej formie i cały czas pod grą. Z Hudders np. dwa gole. W United może zabraknąć Matica, Fellainie i Bailly&#39;ego ale trzeba czekać do składów tak naprawdę.
Dodatkowo tercet Monreal - Kościelny - Mustafi w 6 meczach nie stracił bramki, bilans 15:0, zdobyte 16 z 18 możliwych punktów, wydaje mi się, że w końcu stracą tę bramkę, bo ofensywa MU jest potężna. Kanonierzy u siebie powinni strzelić na spokojnie. Strzelają w praktycznie każdym spotkaniu i to zazwyczaj więcej niż bramkę, a w przeciągu 10 lat na Emirates zaledwie raz nie strzelili gola ekipie Czerwonych Diabłów.
Unikałbym grania w stronę United mimo wszystko, Mourinho na wyjeździe nie wygrał ani jednego spotkania z drużynami z TOP6, a Arsenal na Emirates stracił tylko 4 bramki dotychczas, w tym 3 z Lisami, więc po pierwszym spotkaniu mocno ustabilizowała się obrona w północnym Londynie. A United nie wygrało dwóch ligowych meczy na wyjazdach od kwietnia. Dlatego uważam, że będzie to zacięte spotkanie, ale z delikatnym wskazaniem na Arsenal, jednak najlepszym typem wg mnie odnośnie tego meczu jest BTS.

Arsenal - Man United / BTS @1,75 1xbet ✅

Oprócz tego, do minitaśmy biorę Arsenal ov 4,5 RR @1,48, taką linię pokrywali w każdym spotkaniu u siebie, dodatkowo jeśli mecz ułoży się tak, że będą gonili wynik to tym powinien wpaść jeszcze łatwiej. A gdy strzelą bramkę mam nadzieję, że pójdą za ciosem a nie będą stać na swojej połowie i czekać na ruch United. Każdy wie jak grają Kanonierzy w tym sezonie. Konsekwentnie 3-4-3, a z roli wahadłowych dobrze wywiązują się Kola i Hector. Do tego Monreal fajnie wchodzi lewą flanką a tam jest Alexis + Sead to zawsze jest młyn. Taka linia na Arsenal po tym kursie to mimo wszystko delikatne promo i do jakiegoś dubla bądź tasiemki spokojnie można brać. ;)
Arsenal over 4,5 RR @1,48 1xbet ✅
Czysto 4fun :
1X + BTS @2,36
DW 1:1 @6
Obydwa 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom