>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Premier League (4.12 - 5.12.2018)

Status
Zamknięty.
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Arsenal DNB @ 2,17 unibet ZWROT
Manchester nie strzeli @ 4,90 unibet ⛔
Aubameyang 2 lub więcej @ 12,00 unibet ⛔

Fellaini kartka @ 3,00 unibet zwrot
Święta tuż tuż więc i buki postanowiły nam sprawić prezent, z którego nic tylko się cieszyć. Taki kurs powinien być na zwycięstwo Kanonierów a nie na bezpieczna opcję. Tak tak...wielu uważa, że szkoda się pchać w Arsenal bo &quot;wszyscy grają&quot; i osobiście jeśli słyszę słowo &quot;masówka&quot; to zastanawiam się dwa razy i przeważnie unikam, lecz nie w tym wypadku. Nie daję żadnych a to żadnych szans na zwycięstwo czerwonych przeciętniaków. Można lać wodę i pisać, że po Fergusonie każdy kolejny trener ściągał ten klub na dno, że Mouringo kolejny raz jak choć by w Realu myśli, że jest bogiem i jest nietykalny, choć tutaj to trochę tak wygląda, ponieważ gość jest...żałosny to mało powiedziane, lecz gdyby na jego miejscu był kto inny to na pewno na Old Trafford by już nie gościł. W Manchesterze szpital, lecz mogło by być inaczej bo kurs na pewno był by lepszy na Kanonierów a w moim odczuciu by to nic nie zmieniło w grze tych przeciętniaków z OT. Od początku możemy zobaczyć Dalota prawdopodobnie też Darmiana. W środku na pewno nadal będą grały jedne z największych &quot;kłod&quot; w PL, oczywiście chodzi tutaj o Fellainiego i Maticia. Na Old Trafford przyjeżdżało słabiutkie Crystal Palace i wywoziło punkt nie tracą przy tym bramki, słabiutka obecnie Valencia podobnie, Young Boys, które było również bardzo a to bardzo bliskie. Kanonierzy są w gazie, wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku, można powiedzieć, oczywiście można też się doszukiwać minusów, ale każdy minus w ekipie z Emirates przyćmiewa ten z Manchesteru. Kurs na to, że &quot;dziady&quot; nie strzelą dziś bramki jest jednym wielkim nieporozumieniem i biorę bez jakiegokolwiek zastanowienia. Auba na pewno będzie miał nie jedną okazję do pokonania dziś Hiszpana, strzela karne, który jest nie do wykluczenia dziś, dla mnie 12 na jego dwie bramki to spore value. Kartka Fellainiego wydaje się bardzo prawdopodobna, będzie zostawiany na tym środku w tyle nie raz i również nie raz będzie przerywał to nie przepisowo.
BRAWO WILKI!
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Manchester United - Arsenal
Manchester United over 1.5 ŻK @1.68 fortuna ✅

Klasyk Premier League, który jest dla mnie dzisiaj strasznie enigmatyczny. Dopuszczam praktycznie każdą możliwość i do tego niektóre się wykluczają. Jedni jak i drudzy mogą wygrać, przy czym prędzej mi do &quot;nieprzegranej&quot; United. Może być wysoki wynik jak również jakieś 1:0 czy 1:1. Mogą strzelić obydwie a może będzie 0:0. Za dużo niewiadomych dla mnie jeżeli chodzi o wynik/bramki. Jednym z moich ulubionych typów są kartki, więc skłoniłem się w ich kierunku. Przede wszystkim pan Andre Marriner, czyli sędzia tego meczui. Nie należy do moich faworytów odnośnie kartek, sprawdziłem statystyki i wręcza około 2,5 kartki na mecz. Waga tego spotkania na pewno cięższa po stronie Manchesteru. Drużyny nie pałają do siebie sympatią, wręcz przeciwnie, nie trzeba sięgać daleko pamięcią do przepychanek między Fergusonem a Wengerem, które były przez tyle lat ozdobą. Tam jest dużo złej krwi w kibicach co przenosi się na drużynę. Manchester jak zawsze problemy ze składem. Obrona od początku sezonu jakaś lepiona na prędce, nie to co kiedyś Ferdinand/Vidic i wiedziałeś o co chodzi. Nie gra Young więc tutaj trochę spada potencjał kartkowy, ale gra Fellaini i faktycznie ostatnio jakoś był potulny, tutaj jak już wspomnieli poprzednicy może mu coś odpalić do głowy. Jeżeli zagra Herrera to jest dla mnie celem na kartkę. Ktoś z United powinien jeszcze się wykartkować. Nie wiem czy będzie dużo kartek, ale jeżeli jakieś będą to bardziej ze strony Manchesteru, bo oni ciągle walczą o udowodnienie czegoś, a rywal przyjeżdża taki, którym kibice nie darują a to się udzieli Manchesterowi. A już zupełnie jeżeli gospodarze będą musieli gonić wynik, do czego przyzwyczaili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Haha ale poszła dzisiaj masówka na Chelsea i proszę bardzo z 1:0 na 1:2 hahah
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
@up
Takie stwierdzenia (jeżeli piszesz to na serio, a myślę że dużo ludzi na forum wierzy w takie coś) opiera się na błędach poznawczych takich jak efekty wyniku czy przekonania.
Masówka nie ma tu nic do rzeczy (Korelacja nie oznaczy przyczynowości). Tak samo jak to, że ktoś pogra jakiś bet, a on nie wejdzie tylko dlatego, że został przez niego zagrany (myślenie magiczne).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom