>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Primera Division 19-20 grudnia 2009r.

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 19.12.09

[18:00] Athletic Bilbao - Osasuna 2.05 3.35 3.50
[20:00] Sevilla - Getafe 1.55 3.75 6.25
[22:00] Real Madrid - Zaragoza 1.20 6.00 13.50

Niedziela 20.12.09

[17:00] Real Valladolid - Sporting Gijón 2.15 3.30 3.30
[17:00] Villarreal - Racing Santander 1.60 3.70 5.70
[17:00] Espanyol - Almeria 2.05 3.35 3.50
[17:00] Málaga - Mallorca 2.55 3.25 2.70
[19:00] Tenerife - Atletico Madrid 3.00 3.30 2.30
[21:00] Dep La Coruña - Valencia 2.80 3.25 2.45


Ostatnia tegoroczna kolejka spotkań w Primera Division. Dziewięć spotkań bez Barcy i Xerez które mecz rozegrały awansem, ale myślę jest kilka ciekawych pojedynków. Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
G 0

gp303

Użytkownik
[19:00] Tenerife - Atletico Madrid 3.00 3.30 2.30
TYP: 2

Po pierwsze kusząca stawka po drugie Atletico musi walczyć ma do tego naprawde niezłych zawodników.Dodatkowo miało wolny tydzień wiec będą wypoczęci a potencjał o wiele Większy.
 
travism 190

travism

Forum VIP
[19:00] Tenerife - Atletico Madrid 3.00 3.30 2.30
TYP: 2

Po pierwsze kusząca stawka po drugie Atletico musi walczyć ma do tego naprawde niezłych zawodników.Dodatkowo miało wolny tydzień wiec będą wypoczęci a potencjał o wiele Większy.
Potencjał potencjałem, tylko ze Teneryfa tez miala tydzien wolnego a Atletico na wyjazdach gra gorzej niz tragicznie na wyjeździe zdobyli raptem 4 pkt a Teneryfa u siebie już 10pkt. nie bylbym taki pewny zwyciestwa.



PS. jak masz zamiar pisac takie analizy to lepiej nie pisz wcale... ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Athletic Bilbao - Osasuna
Kolejny mecz Basków i kolejny moim zdaniem prezent ze strony buków. Kurs 2,10 jest moim zdaniem bardzo zawyżony i po prostu trzeba to wykorzystać. Podobnie było tydzień temu, kiedy Athletic grał z Zaragozą na wjeździe a kursy na nich oscylowały w granicach 3,0. W poprzedniej kolejce zachęcałem do grania na Basków, co okazało się dobrą radę. Zachęcam takę dzisiaj. Naprawdę nie mogę zrozumieć czym kierowali się bukmacherzy wystawiając taki kurs na gospodarzy. No ale przejdźmy do sedna sprawy. Na początek liczby ;) Gospodarze na dobrym siódmym miejscu w tabeli z dwudziestoma trzema punktami na koncie. W hiszpańskiej lidze powoli klaruje się czołówka tabeli i chyba kończy się ona właśnie na Baskach. Jeśli wygrają oni to spotkanie a Getafe przegra z Sevillą, wówczas zwiększą przewagę nad Getafe do pięciu punktów i będzie można mówić o czołowej siódemce ligowej tabeli. Goście na miejscu jedenastym w tabeli i na koncie szesnaście punktów, czyli o 6 mniej niż ich dzisiejszy rywal. Nie są w najlepszej formie, zaledwie sześć punktów w ostatnich siedmiu ligowych meczach. W drużynie gospodarzy nie zagrają: Yeste, Exteberia i Aitor Ocio. Niepewny jest też występ Markel Susaety i Fernando Amorebietty. Goście jednak też będą osłabieni. W ich szeregach zabraknie dwóch najlepszych napastników: Javiera Portillo i Waltera Pandianiego, kontuzjowany jest też Nacho Monreal. Gospodarze od kilku sezonów regularnie czynią postępy i widać to w ich grze. Jeszcze nie mogą rywalizować na dłuższą metę z najmocniejszymi, lale stają się liderem w grupie pościgowej. Praca Joaquina Caparrosa przynosi spodziewane efekty co widać gołym okiem. W ekipie Osasuny przede wszystkim widoczny będzie brak czołowych napastników, a defensywa Basków jest naprawdę solidną formacją. Biorąc pod uwagę kursy na to spotkanie, a także formy obydwu zespołów, stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Mój typ:
Bilbao 2,10
✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[19:00] Tenerife - Atletico Madrid 3.00 3.30 2.30
TYP: 2

Po pierwsze kusząca stawka po drugie Atletico musi walczyć ma do tego naprawde niezłych zawodników.Dodatkowo miało wolny tydzień wiec będą wypoczęci a potencjał o wiele Większy.
Atletico rozczarowuje na całej linii. Po wygranych z Espanyolem i Xerez myślałem, że czeka ich seria zwycięstw, ale wszystko porzkyżowała porażka z Villarreal. W związku z tym nie jestem pewien czy ponownie uwierzą w swoje siły Los Rojiblancos. Na Kanarach o punkty łatwo nie jest więc nie jestem przekonany co do tego typu.

Typów szukałbym w dzisiejszych spotkaniach. Tak jak pisze kudłaty089 ciekawie wygląda Bilbao wobec osłabień w ofensywie Osasuny. Ja także szukałbym typu na under 2,5 w tym meczu.

O 20:00 Sevilla podejmuje Getafe. Przez moment wydawało mi się, że podopieczni Manolo Jimeneza będa w stanie rywalizowac z Realem i Barcą o mistrzostwo, ale to były tylko moje złudzenia. Sevilla zaczęła gubić punkty ze słabszymi przeciwnikami i raczej pozostanie walka &#39;tylko&#39; o trzecie miejsce. Getafe to drużyna, która potrafi błysnąć formą. Soldado w bardzo dobrej dyspozycji w tym sezonie, drużyna ogólnie potrafi strzelać sporo bramek. Sevillę czeka ciężka przeprawa. Myślę, że goście łatwo się nie poddadzą i zanotujemy wynik overowy.
Mój typ: over 2,5

Mecz dnia to Real Madryt - Real Saragossa. Co ciekawe beniaminek w każdym z dotychczasowych wyjazdowych spotkań strzelał minimum jedną bramkę. A gościl już m.in na Mestalla czy Camp Nou. Co prawda przegrywał tam wysoko 1:3 i 1:6, ale bramki strzelał. Dziś sytuacja może się powtórzyć. Real strzela 3 gole lub więcej, Saragossa coś dokłada i mamy over 3,5.
Propozycja: over 3,5 lub Real z handi -1,5 lub -2,5 dla odważnych.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Athletic Bilbao - Osasuna Pampeluna
Typ : Bilbao @ 2,00
Bet365 ✅2:0​

Bilbao miałem okazje wdziec w LE. Tam owszem nie pokazali się z dobrej strony. Bo przegrali 0:3. Jednak trener Caparros oszczędzał wielu zawodników na mecz ligowy z Osasuną właśńie. We wspomnianym meczu z Werderem i tak spodobala mi się postawa graczy z kraju Basków w drugiej polowie meczu. Szczególnie jestem pod wrażeniem talentu Inakiego Muniaina! Ten chłopak to przyszłośc piłki Hiszpańskiej. Już teraz mija rywali z dużą łatwością a ma przeciez raptem 17 lat. Kilku pozostałych piłkarzy równiez znamienuje wysokie umiejętności. Chociażby Susaeta, Etxeberria( istna ikona klubu) czy Llorente. Oebcne 7 msc w tabeli Prmiera Divuision sądze że to nei przypadek. Potencjał zawodniczy w zespole jest. Walki nie brakuje w meczach na San Mames. W dodatku stadion będzie 12 zawodnikiem Bilbao w tym spotkaniu. Baskowie są w naprawde dobrej dyspozycji. Mimo porażki z Valencią gdzie prezentowali się dobrze, potem wygrali z Saragossą.
Osasuna co rok walczy o utrzymanie. Poki co są w środku tabeli, ale ich gra nie może się podobac. Potencjał zawodniczy Osasuny jest słabszy od tego jakim dysponują Baskowie. Ja pobieram typ na wygraną Bilbao i licze na powodzenie chociaż wiem że mecz do łatwych należał nie będzie ;)



Owszem Sevilla do dzisiejszego mezcu podejdzie bez Luisa Fabiano , ale to nie oznaka aby nie stawiac na ich zwycięstwo. Wiem że potrafią zawiesc nawet w meczach kiedy są dużymi faworytami, ale ponownie pobieram typ na ich zwycięstwo. Są Kanoute i Negredo w ataku. Getafe potrafi grac ciekawie. z Tym faktem nie będe polemizował jednak głownie robią to u siebie! Soldado wtedy gra pierwsze skrzypce. Na wyjazdach już jest ciężej. Getafe co ciekawe to jedyny zespoł który na koncie nie ma żadnego remisu! W poprzednim sezonie taką passe notował Sporting Gijon, a zatem patrząc przez ten pryzmat jeżeli ktoś ma wygrac w tym meczu nie biorąc pod uwage remisu to bardziej skłaniam się ku Sevilli chociaż takie rozumowanie jest z przymrużeniem oka oczywiście ;)
Typ : Sevilla @ 1,60 Bet365⛔1:2
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: Tenerife - Atlético Madrid (1:0)
Typ: 2
Kurs: 4.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Kto by się spodziewał, że po 14 kolejkach Primera Division zespół z Teneryfy będzie w ligowej tabeli wyprzedzał Atletico? Drużyna ze stolicy miała walczyć o czołowe lokaty, jednak ich cele szybko się zmieniły, choć ostatnio po zmianie trenera z Abela Resino na Quique Sanchez Flores widać wreszcie jakiś progres w ich formie. Choć trudno powiedzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, bowiem Atletico po dwóch zwycięstwach z rzędu, ostatnio znów przegrało dwa kolejne mecze i jeśli już teraz nie zaczną seryjnie wygrywać to o europejskich pucharach w sezonie 2010/2011 mogą zapomnieć. Co warto wziąć pod uwagę typując wynik tego meczu? Tenerife ma obronę dziurawą jak szwajcarski ser. W obecnych rozgrywkach jedynie Zaragoza i Xerez straciły więcej goli. Istotne jest też to, że Atletico zawsze było drużyną ofensywnie usposobioną, która bardziej stawiała na atak niż obronę. Dlatego też jeśli dalej marzą o wysokiej lokacie, czy choćby oddaleniu się od strefy spadkowej muszą poprawić skuteczność w meczach wyjazdowych idealnym rywalem do tego jest właśnie beniaminek z Teneryfy. A jeśli już wygrają to zapewne nie 1:0, stąd myślę, że warto spróbować gry na Los Rojiblancos z handicapem po bardzo wysokim kursie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Malaga - Mallorka​

W ciekawie zapowiadającym się meczu Malaga podejmie rewelację obecnych rozgrywek, czyli ekipę Mallorki. Tradycyjnie zacznijmy od garści liczb. Gospodarze plasuję się na przedostatnim miejscu w tabeli, wyprzedzając jedynie beniaminka z Xerez. Sprawia to, że obok czerwonej latarni są na chwilę obecną głównym kandydatem do opuszczenia Primera Division. Ostatni raz wygrali 28 sierpnia, pokonując w inauguracyjnej kolejce Atletico Madryt. Było to jak dotąd jedyne zwycięstwo w obecnym sezonie. Poza tym Malaga zanotowała 6 remisów i 7 porażek. Liczby te najdobitniej pokazują jak słabo w obecnym sezonie grają gospodarze. Gra gości to istne przeciwieństwo wobec tego co prezentuje Malaga. Mallorca jest rewelacją obecnych rozgrywek. Zajmuje znakomite piąte miejsce, mając na koncie 27 punktów. Zwłaszcza ostatnio goście znajdują się w kapitalnej formie. W ostatnich pięciu meczach zdobyli aż 13 punktów. Jeszcze słowo o nieobecnych w jutrzejszym spotkaniu w obydwu zespołach. Gospodarze zagrają bez narzekających na urazy Ivana Cuardado oraz Patricka Mtlingi. W szeregach gości zabraknie jedynie kontuzjowanego Fernando Vareli. Malaga nie ma za bardzo kim straszyć w tym meczu. Napastnicy są w słabej formie, wystarczy powiedzieć, że najlepszym strzelcem jak na razie jest portugalski pomocnik - Duda, z trzema bramkami na koncie. Wśród gości bryluje Aduriz, który zdobył 7 bramek w 11 meczach. Dzisiaj w analizie meczu Basków wspomniałem o postępach jakie czynią oni w ostatnich latach. Podobną progresję da się zauważyć w poczynaniach Mallorki. Ekipa Manzano z sezonu na sezon to zespół dojrzalszy, grający coraz lepiej. Kto wie może w tym sezonie powalczą nawet o Ligę Mistrzów? Zespół jest budowany naprawdę mądrze. Moim zdaniem to właśnie Mallorka i Bilbao mogą w tym sezonie sprawić największe psikusy. Uwzględniają formę obydwu zespołów stawiam zdecydowanie na gości, którzy ten mecz powinni wygrać.

Mój typ:
Mallorka 2,70
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Villareal - Racing Santander
Typ : Villareal @ 1,60
Bet365✅2:0​

Na El Madrigal odzyskują wigor. Żółta Łódź Podwodna wkońcu znowu zaczęła wygrywac. Do tego wrócil główny dyrygent zespolu tj Marcos Senna. Giuseppe Rossi z Nilmarem świetnie się uzupelniają w ataku, a więc podstawy do optymizu są jak najbardziej. Santander za to niczym dobrym się nie wyróżnia w lidze. Satystycznie porównałem 10 meczów obu zespołów w rozgrywkach w których występowali. Otóż Villareal wygrał 7 razy, a Racing ledwo 3. W dodatku przeciwnicy w postaci Xerez które na wyjazdach jest fatalne czy Salamnca w Copa dell Rey. Villarael w tym czasie pokonywał m.in Getafe czy Atletico Madryt. Wiem że Atletico jest w rozsypce, ale u siebie zawsze groźne. Dzisiaj doprawdy zdziwie się jeżeli gospdoarze tego meczu nei wygrają. Wszystkie karty są po ich stronei w mojej ocenie przedmeczowej. W LE w meczu który o niczym już nie decydował bo Villareal awansował z grupy dalej z Salzburgiem Valverde dał pograc w większosci rezerwowym. Oszczędzał się zatem na dzisiejszy mecz. Strata do czołówki jest już znaczn. Trzeba wygrywac takie mecze jak ten dzisiejszy to zostanie ona szybko zniwelowana.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom