>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. Grand Prix Korei [12-14.10.2012]

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grand Prix Korei - 14. października 2012

Wynik z sezonu 2011:

Pole position: Lewis Hamilton (1:35,820, McLaren)
Zwycięzca: Sebastian Vettel (1h38m01,994, RBR)
Najszybsze okrążenie: Sebastian Vettel (1:39,605, RBR)



Szczegóły:

Pełna nazwa: Korean Grand Prix
Lokalizacja: Yeongam, Korea Południowa
Organizowany: od 2010
Długość okrążenia: 5.615 km
Liczba okrążeń: 55
Dystans: 308.825 km​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Już jutro o 7:00 rano polskiego czasu odbędą się kwalifikację Formuły 1 do GP Korei. Faworytem do Pole Position jest Vettel i stawiam że to właśnie on wystartuję z pierwszego pola w niedzielnym wyścigu. Konstrukcja toru jest idealna dla Red Bulla, jakby nie patrzeć to jest to tor uliczny. Rozegrano tu jak na razie dwa GP, Vettel podczas obu raz wygrał, drugi raz też powinien wygrać lecz awaria silnika mu to uniemożliwiła. W kwalifikacjach zajmował tu odpowiednio pierwsze i drugie miejsce, w ubiegłym roku również podczas wyścigu ustanowił najlepszy czas okrążenia. Na tym torze również dobrze spisywał się Webber co potwierdza to że ten tor leży RBR. Drugi trening który rozegrany był dzisiaj wygrał Vettel, padać jutro nie będzie czyli powinien wygrać ten który obecnie ma najlepszy bolid i jeździ najlepiej w ostatnich wyścigach (dwie wygrane w dwóch ostatnich wyścigach) czyli Vettel.

Wygra kwalifikację: Sebastian Vettel @ 1,75 Betsson
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Button wygral druga dziesiatke
No naprawdę bardzo zabawni jesteście :roll:
Niestety nie mogłem napisać żadnych typów ze względu na brak czasu i wczesnej pory rozgrywana tego GP ale Kwal nie poszły po mojej myśli. Moim głównym typem był Glock z Piciem, ponieważ uważałem że doświadczenie Timo weźmie górę nad młodszym kierowcą który miał pierwszy raz styczność z tym torem. Rzeczywistość okazała się inna, co prawda po pierwszym wyjeździe w Q1 glock zgodnie z planem, ale później nie rozumie jak mógł się nie poprawić na supermiękkich co konsekwentnie wykorzystał młody Pic (no tak błąd Glocka w którymś zakręcie) Podobna sytuacja miała miejsce w Caterhamie Kovalainen-Petrov. No cóż trudno ogólnie Q na ⛔.
Sytuacja w dzisiejszych kwalikacjach zmieniała się jak w kalejdoskopie, już dawno nie widziałem takich zakręconych Q. Po za dwoma powyższymi przypadkami jeszcze Ham, który pokonuje Alonso na ostanim kółku no i Webber, który rzutem na taśmę minimalnie pokonuje Vettela, który był murowanym kandydatem do PP ( szczególnie po problemach Webbera w SP3).
Podsumowując ten tor należy do RedBulla i myślę, że jutro to potwierdzą wygraywając wyścig. Jedno pytanie, kto da zwycięstwo Redbullowi ? Vettel @2.10 czy Webber @4.00? Expekt
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Rzadko się udzielam w tym sezonie, ale po jednym z dzisiejszych newsów wpadł mi pewien typ do głowy. Mianowicie: Grosjean nie ukończy GP Korei @ 2.95 bwin. Dlaczego coś takiego? Każdy chyba zna sytuację w tym sezonie z Francuzem. Żarty skończyły sie po Belgii, gdzie Grosjean dostał bana na Włochy. Z ciekawością czekałem na wyścig w w Singapurze i Japonii, aby przekonać się czy coś nabroi kierowca Lotusa. No i stało się, zderzył się z Webberem.
Dziś pojawiła się informacja, że Grosjean został ostrzeżony przez sędziego. - Jeszcze jedna kolizja i będzie widzem na więcej niż jednym wyścigu - powiedział Paul Gutjahr dla gazety Blick.
Sam Grosjean jest już pod co raz większą presją i tego nie ukrywa. Młody może niestety znowu namieszać w wyścigu i jeżeli tak sie stanie, to może być dla niego koniec sezonu. Nawet z życia wiem, że im bardziej człowiek się stara żeby czegoś źle nie zrobić, to i tak stanie się coś po nie jego myśli.
Grosjean pojedzie pod presją i wydaje mi się, że znowu narozrabia na starcie, a jak nie, to sam siebie wyeliminuje z wyścigu.
Zastanowiłbym się jeszcze nad lokatą Vettel - Webber 1

Jestem pierwszy, Sebastian jest drugi. Jak chce być mistrzem świata, to niech mnie dogoni i wyprzedzi. Nie będę nikogo puszczał

Śmierdzi PR na odległość i możemy być jutro świadkami TO
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grosjean nie ukończy GP Korei @ 2.95 Bwin
Po części się z tobą zgadzam i uważam ten typ za dobry bet, ale jeśli Grosjean coś zwojuje na starcie zostanie prawdopodobnie znów zawieszony na 1 lub 2 wyścigi co skutkowało by komplikacją jego całej kariery w F1! Uważam więc, że będzie się trzymał z dala od jakilchkolwiek kłopotów, kosztem nawet kilku miejsc byle tylko nie zaliczyć żadnej kraksy ze swojej winy i spokojnie dojechać do mety. Ale na pewno na starcie będą na niego naciskać m.in Hulkenberg, Rosberg i Button.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Webber dziś minimalnie był lepszy, ale tempo wyścigowe na pewno lepsze ma Vettel, poza tym każdy dobrze wie jak startuje Kangur tak więc nie sądzę żeby Red Bull musiał stosować TO. Tak w ogóle to z tyłu jedzie Hamilton i Alonso więc może dojść do tego że po pierwszym zakręcie ktoś z tej dwójki będzie liderem, choć ja mam nadzieję na dobry start obu kierowców RBR tak żeby Vettel mógł odjechać. ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Webber dziś minimalnie był lepszy, ale tempo wyścigowe na pewno lepsze ma Vettel, poza tym każdy dobrze wie jak startuje Kangur...
Wydaje mi się, że Webber już sporo poprawił jeżeli chodzi o swoje starty. Kiedy ostatnio jakoś ewidentnie zawalił?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wydaje mi się, że Webber już sporo poprawił jeżeli chodzi o swoje starty. Kiedy ostatnio jakoś ewidentnie zawalił?
Na pewno się poprawił jeśli chodzi o straty ale to zawsze jest jednak Webber, czy ma bez zasadnie przyklejoną łatkę źle startującego? Moim zdaniem nie, zasłużył sobie na to, a to że ostatnio źle nie startował nie znaczy że jutro znowu mu się to nie przytrafi.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Grosjean nie ukończy GP Korei @ 2.95 Bwin
Odnosząc się do Twojego typu jest on jak najbardziej prawdopodobny. Jednak w Bwin jest zakład po kursie 2,30 Czy obaj kierowcy teamu Lotus zdobędą punkty w tym wyścigu? Twój typ ma ten mankament, że Grosjean może skupić się na tym by nie spowodować kolizji i tylko dojechać do mety kosztem dalszej pozycji. Wtedy Twój typ nie wchodzi. Mój typ wejdzie w czterech przypadkach:
- Grosjean awaria lub wypadek (po tym co do tej pory pokazuje jest na to szansa, tym bardziej że w wyścigu jedzie pod presją),
- Grosjean poza 10. (jeśli będzie unikał kontaktowych sytuacji i skupi się na spokojnym dojechaniu do mety)
- Kimi awaria lub wypadek,
- Kimi poza 10.
Tak więc typ ma większe szanse powodzenia, tyle że kurs niższy, ale myślę że warto zagrać. Oczywiście Grosjean może zrobić psikusa i zajmie np. 10 miejsce i obaj przegrywamy. Mam nadzieję, że nasze typy wejdą. Pozdro ????
Czy obaj kierowcy teamu Lotus zdobędą punkty w tym wyścigu? ⛔⛔⛔
Typ: NIE
Kurs: 2,30
Buk: Bwin

 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ja jednak po głębszym zastanowieniu uważam, że to Webber dzisiaj wygra. Vettel niestety startuje z brudnego pola a za nim jest Hamilton, który powinien to wykorzystać i wyprzedzić Sebastiana na starcie, a Mark zachowa pierwsze miejsce i będzie systematycznie odjeżdżał. Zobaczymy czy ten scenariusz się sprawdzi ????
Zwycięzca GP Korea:
Mark Webber @4,25⛔2 Expekt świetny start Sabastiana i wyścig pod całkowitą kontrolą Redbulla aż do mety.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Kilka moich refleksji po wyścigu:
- Webber to jest jednak gość i może nie lubić się z Vettelem, ale dzisiaj mieliśmy pokaz zespołowej współpracy na starcie, co w efekcie dało dublet.
- Brudna strona w Korei nie miała większego znaczenia ze względu na krótki dojazd do zakrętu nr 1, stąd Vettel musiał tylko trafić z refleksem i pruć przed siebie, a Webber zajął się resztą.
- Żal było patrzeć dziś na Grosjeana... przypięta łatka kozła ofiarnego z agresywnego kierowcy zrobiła z niego ciepłe kluchy. Co chwila bojaźliwe wyjazdy poza tor, byleby uniknąć kolizji... Niech się FIA zastanowi głęboko nad karaniem za takie incydenty jeszcze w seriach juniorskich, a nie dopiero w F1.
- Alonso jeśli chce wygrać tytuł, musi wygrywać kwalifikacje. Wielkiej filozofii tu nie ma, Red Bulle z pierwszej linii są nie do powstrzymania.
- McLaren wyglądał żałośnie. Pomijając już kolizję Buttona, to samo tempo wyścigowe i paniczne jęki Lewisa to po prostu śmiech na sali. O majstrze chyba trzeba zapomnieć.
- Lotusy... Ja do dzisiaj z podziwu wyjść nie mogę, jak Kimi uchowuje się na trzecim miejscu w generalce, nie prezentując nawet zbliżonego poziomu do Alonso. O Grosjeanie już wspomniałem - kompletnie zniszczony przez środowisko.

Niby można mówić, że teraz wszystko między Alonso i Vettelem... Ale Vettel może być nie do zatrzymania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom