>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. Grand Prix Rosji [28 września - 30 września 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Rosji 2018

Piątek, 28 września ▶
#1 Trening ▶ 10:00
#2 Trening ▶ 14:00
Sobota, 29 września ▶
#3 Trening ▶ 11:00
#Kwalifikacje ▶ 14:00
Niedziela, 30 września ▶

#Wyścig ▶ 13:10




Informacje o torze:
Nazwa toru: Sochi Autodrom
Lokalizacja: Soczi, Rosja
Pierwsze Grand Prix: 2014
Długość toru: 5.848 km
Liczba okrążeń: 53
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 309.745 km
Rekord okrążenia: Kimi Räikkönen (2017) - 1:36.844

Zapraszam do dyskusji!
 
P 254

pablo95

Użytkownik
No właśnie robimy coś apropo ruskiego bukmachera który nas wydymal z kasy na zakładzie z Ricciardo? ???? ktoś. Jest w stanie nam pomóc?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
No właśnie robimy coś apropo ruskiego bukmachera który nas wydymal z kasy na zakładzie z Ricciardo? ???? ktoś. Jest w stanie nam pomóc?
Napiszcie sobie na ten fanpage, jeżeli komuś innemu pomógł jeżeli chodzi o tego samego bukmachera, to i tutaj jest szansa.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Napiszcie sobie na ten fanpage, jeżeli komuś innemu pomógł jeżeli chodzi o tego samego bukmachera, to i tutaj jest szansa.
Dzieki za info. Juz opisywalem sprawe dokladnie jednemu gosciowi, ktory sie takimi tematami zajmuje wiec tylko surebetom to przekleje i zobaczymy co powiedza ;)
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Też się do nich odezwałem ???? czekam na odpowiedź ale. Jak już ranczo mu nakresli sytuację to nie będę dublowal ????
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Juz dzialam. Jak cos bede wiedzial to dam tutaj znac. Na razie prosze tutaj dyskutujmy tylko o GP Rosji. Oczywiscie podziekowania dla albuquerque za czujnosc i danie nam znac. Jak cos ustale bede sie z wami dzielil ;)
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Kwalifikacje - GP Rosji 29.09
Fernando Alonso - Stoffel Vandoorne 2 ⛔kurs 6
Buk:ruski złodziej
Uważam,że jest to kurs warty ryzyka z drobne. Jak dobrze wiemy,Fernando ze względu na wymianę komponentów silnika zostanie przesunięty na starcie na 16 miejsce (jako pierwszy wyjechał z alei serwisowej w FP1) i w tym upatruję szansy na powodzenia tego typu. W normalnej rywalizacji nie byłoby szans dla Belga ale sądzę,że Mclaren sprobuje przepchnąć Stoffela do Q2 a żeby się to stało to niezbędne jest aby Alonso uplasował się za swoim partnerem zespołowym w Q1. W wypowiedzi po dzisiejszych treningach Vandoorne potwierdza,że jest szansa jutro na próbę tzw holowania (Vandoorne złapie się w tunelu aerodynamicznym na długiej prostej za Alonso)
P.S Jeżeli będziecie próbować odzyskać pieniądze od nich to ja rownież się przyłączam
Edit:No nic,Vandoorne jest po prostu tragiczny,spróbowali holowania ale to i tak niewiele pomogło.Dobrze,że nie zobaczymy Belga w przyszłym sezonie w stawce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pięciu kierowców w ten weekend będzie startować z końca stawki z uwagi na nadprogramowe elementy jednostek napędowych.
Kierowcy Toro Rosso dostali nowe silniki spalinowe, turbosprężarki, MGU-H oraz MGU-K. Wszystko w nowej specyfikacji, która według plotek oznacza wyraźnie większą moc. Hartley dodatkowo dostał baterie i elektronikę. Plotkuje się, że poprawki Hondy są warte aż 40 KM, ale będą potrzebować dopracowania oprogramowania aby osiągnąć ten poziom, co zajmie parę tygodni. Więc początkowo będzie to mniej.
Alonso, Verstappen i Ricciardo dostali nowe silniki spalinowe, turbosprężarki, MGU-H oraz MGU-K w specyfikacji B od Renault. Alonso i Verstappen dodatkowo baterie i elektronikę.
Kolejność startowa w niedzielę: 16. Alonso, 17. Ricciardo, 18. Verstappen, 19. Gasly i 20. Hartley.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Rosji - kwalifikacje, sobota 14:00
Raikkonen - Ricciardo @ 1.13 ✅
Bottas - Verstappen @ 1.10 ✅
Alonso - Ericsson @ 1.85 ✅
Ocon TOP 10 @ 1.20 ✅
Perez TOP 10 @ 1.20 ✅
AKO: 3.31 (real 2.91) ✅
Bukmacher: Millenium

Na ten moment az 5 kierowcow dostalo grid penalty do jutrzejszego wyscigu za nadprogramowe wymiany elementow jednostki napedowej. Alonso, Ricciardo, Verstappen, Gasly i Hartley wystartuja z konca stawki dlatego w ich przypadku nie ma zadnego sensu spinanie sie w kwalifikacjach i marnowanie opon. O ile nie dokonca wiem jak zachowaja sie kierowcy Torro Rosso i Alonso o tyle Red Bull wiadomo, ze skonczy swoj udzial na Q2. Dlatego gram sobie przeciwko nim na podbicie kursu.
Do tego sprobuje rowniez wykorzystac przesuniecie Alonso do tego zeby zagrac na Ericssona. Kurs calkiem niezly a do tego tor w Rosji powinien pasowac bolidom napedzanym mocnymi silnikami. Glownym zadaniem Alonso w kwalifikacjach bedzie podciagniecie w strudze aerodynamicznej Vandoorna i wypracowanie mozliwie jak najlepszej pozycji przez niego co zreszta juz testowali podczas treningow. Zobaczymy co z tego wyjdzie natomiast jedno jest pewne. Fernando nie bedzie chcial awansowac do Q3 na starych oponach hipermiekkich. Ericsson jest juz pewny tego, ze straci fotel kierowcy w Sauberze na korzysc Giovinazziego i chyba juz troche ta presja i cisnienie z niego spadlo co widac po w miare dobrych czasach kreconych podczas piatkowych treningow.
Na koniec biore na tapete obu kierowcow Force India. Tor w Soczi bedzie im pasowal z uwagi na dlugie proste i wydaje sie, ze na ten moment sa czwarta sila w stawce. Do tego dwa miejsca w Q3 zwolnia bolidy Red Bulla wiec mamy nie 4 a 6 wolnych miejsc w finalowej czesci czasowki. Sporo wydarzen na jednym kuponie ale wydaje mi sie, ze jest on w miare bezpiecznym i optymalnym rozwiazaniem na kwalifikacje.

Bottas - Verstappen @ 1.15 ✅
Raikkonen - Ricciardo @ 1.32 ✅
AKO: 1.52 (real 1.33) ✅
Bukmacher: STS

Bez analizy moze ktos sobie podbic jakis kupon tymi zdarzeniami u tego bukmachera. Analiza wyzej odnosnie Red Bulli.

P.S. zagram sobie jeszcze za symboliczne 1 zl brak w TOP 10 powiedzmy Ricciardo i zobaczymy jak ruski zlodziej tym razem to rozliczy :]

EDIT ranczo: Dzisiaj malo bylo do stracenia to rozliczyli jako wygrany ten bet na brak Ricciardo w TOP 10.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Rosji kwalifikacje
Tak przeglądam te oferty i slabo to wygląda.
Ja proponuje taki typy do dubla
Raikkonen-Verstappen lepszy Kimi kurs 1.45✅
Raikkonen-Ricciardo lepszy Kimi kurs 1.32 spadl z 1.4✅
Oba STS
Argumentacja ano taka ze puszki raczej nie beda sie pchaly do Q3 bo i tak startują z miejsc o których wspomniał ranczo0123. Redbull wygląda tutaj bardzo dobrze ale to tylko piatek i tutaj nikt z czolowki sie nie sili by pokazywac prawdziwe tempo. Szczególnie czerwoni. Jutro moze będziemy mądrzejsi.
Drugi typ na kwale
Bottas miejsca 1-3 kurs 1.7 STS✅
Mercedes wygląda tutaj solidnie i wg mnie odrabia do Czerwonych, najgrozniejsi beda tutaj Ham i Vet bo jak wspomniałem Redbulle braczej nie będą sie tutaj pakować w Q3. I zostaje ten Kimi. Za rok będzie w Sauberze i pytanie jak będzie wyglądało jego zaangażowanie. Odniosłem wrazenie ze na Monzy Kimi chciał jeszcze pokazać ze są warto podpisac z nim kontrakt ale nie udalo sie nic osiągnąć i jakby motywacja mniejsza, niemniej jednak będzie groźny w Q3. Ale ja stawiam na drugiego fina.
Kurs na Kimiego 2.35
 
P 254

pablo95

Użytkownik
GP Rosji - kwalifikacje, sobota 14:00
Raikkonen - Ricciardo @ 1.13
Bottas - Verstappen @ 1.10
Alonso - Ericsson @ 1.85
Ocon TOP 10 @ 1.20
Perez TOP 10 @ 1.20
AKO: 3.31 (real 2.91)
Bukmacher: Millenium
Na ten moment az 5 kierowcow dostalo grid penalty do jutrzejszego wyscigu za nadprogramowe wymiany elementow jednostki napedowej. Alonso, Ricciardo, Verstappen, Gasly i Hartley wystartuja z konca stawki dlatego w ich przypadku nie ma zadnego sensu spinanie sie w kwalifikacjach i marnowanie opon. O ile nie dokonca wiem jak zachowaja sie kierowcy Torro Rosso i Alonso o tyle Red Bull wiadomo, ze skonczy swoj udzial na Q2. Dlatego gram sobie przeciwko nim na podbicie kursu.
Do tego sprobuje rowniez wykorzystac przesuniecie Alonso do tego zeby zagrac na Ericssona. Kurs calkiem niezly a do tego tor w Rosji powinien pasowac bolidom napedzanych mocnymi silnikami. Glownym zadaniem Alonso w kwalifikacjach bedzie podciagniecie w strudze aerodynamicznej Vandoorna i wypracowanie mozliwie jak najlepszej pozycji przez niego co zreszta juz testowali podczas treningow. Zobaczymy co z tego wyjdzie natomiast jedno jest pewne. Fernando nie bedzie chcial awansowac do Q3 na starych oponach hipermiekkich. Ericsson jest juz pewny tego, ze straci fotel kierowcy w Sauberze na korzysc Giovinazziego i chyba juz troche ta presja i cisnienie z niego spadlo co widac po w miare dobrych czasach kreconych podczas piatkowych treningow.
Na koniec biore na tapete obu kierowcow Force India. Tor w Soczi bedzie im pasowal z uwagi na dlugie proste i wydaje sie, ze na ten moment sa czwarta sila w stawce. Do tego dwa miejsca w Q3 zwolnia bolidy Red Bulla wiec mamy nie 4 a 6 wolnych miejsc w finalowej czesci czasowki. Sporo wydarzen na jednym kuponie ale wydaje mi sie, ze jest on w miare bezpiecznym i optymalnym rozwiazaniem na kwalifikacje.

Bottas - Verstappen @ 1.15
Raikkonen - Ricciardo @ 1.32
AKO: 1.52 (real 1.33)
Bukmacher: STS
Bez analizy moze ktos sobie podbic jakis kupon tymi zdarzeniami u tego bukmachera. Analiza wyzej odnosnie Red Bulli.

P.S. zagram sobie jeszcze za symboliczne 1 zl brak w TOP 10 powiedzmy Ricciardo i zobaczymy jak ruski zlodziej tym razem to rozliczy :]
Normalnie bo bet stoi na brak w Top 10 Q2 ricciardo około 1.50 ????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Poczytaj temat o GP Wloch i bedziesz mial sprawe jasna o co mi dokladnie chodzilo i dlaczego ja i inni tego buka nazywaja &quot;ruski zlodziej&quot; ;)
Ranczo zapomniałeś chyba że i mnie wydymali wtedy na sporą gotówkę ????
Chodzi mi o to że dziś nie wystawili kursów w okpocach 4-5 na brak Ricciardo w top10 Q2 a śmieszne 1.50
Edit ranczo: I to jest wlasnie klucz ze wtedy mieli zbyt duzo kasy do stracenia a teraz kurs jest taki ze i tak zbyt wiele nie zarobisz. Tak czy siak dam feedback jak mi w takiej samej sytuacji jak wtedy dzisiejszy kupon rozlicza :]
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Wnioskuje p wynnikach ze bedzie Alonso ciagnal kolege z druzyny do Q2 ???? czekam jesli ruski złodziej wrzuci kursy gram na Vanderrona przed Alonso
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Wnioskuje p wynnikach ze bedzie Alonso ciagnal kolege z druzyny do Q2 ???? czekam jesli ruski złodziej wrzuci kursy gram na Vanderrona przed Alonso
Patrząc realnie na wyniki, to nie ma gdzie go ciągnąć (chyba, że wszyscy z karami odpuściliby Q1), chociaż to 6,50 było dobre, teraz byłoby pewnie w granicach 3.00, jak przed III treningiem.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Sirotkin popsuł zakład na Stoffela. :p
Zrobił czas dużo lepszy od Alonso o przeszło sekundę, ale Sirotkin przed nim zaliczył spina, pojawiła się żółta flaga i czas się skasował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom