>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka Bundesligi [12.12-13.12.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16. kolejka Bundesligi

Kursy od: BaH
15. kolejka dobiega końca, a już we wtorek ruszamy na nowo. Jak myślicie czy Borussia Dortmund pod wodzą nowego trenera w końcu nabierze wiatru w żagle?. Kto dotrzyma kroku Bayernowi, który dość pewnie zmierza po mistrzostwo.
Zapraszam do dyskusji.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Freiburg- Borussia M. 2
2,1 Fortuna
Jutrzejszego wieczoru na Mage Solar Stadion będziemy świadkami spotkania 16 drużyny w ligowej tabeli, a więc graczy Freiburga z drużyną Borussi Moenchengladbach. Nastroje w ekipie gospodarzy są na pewno bojowe. Jest to pokłosie niezwykłego comebacku, jaki zapewnili swoim kibicom w ostatnim meczu z FC Koeln, kiedy to ze stanu 3-0, potrafili wyjść na 3-4. Zwycięskiego gola na sekundy przed końcem zdobył Petersen, który tym samym skompletował w meczu hattricka. Jednak jutrzejszy rywal podopiecznych Christiana Streicha,to już zespół z zupełnie innej półki. Piłkarze z Moenchengladbach w tym sezonie spisują się nadspodziewanie dobrze zajmując w tej chwili miejsce tuż za podium ze stratą zaledwie 2 pkt to RB Lipsk. Popularne Źrebaki po niezwykle udanym październiku w listopadzie złapały zadyszkę, grając od tamtej pory w przysłowiową &quot;kratkę&quot;. Nie przeszkodziło im to jednak w odniesieniu zwycięstwa nad ligowym hegemonem, a więc monachijskim Bayernem. Jeśli chcą pozostać w walce o prawo do gry w Lidze Mistrzów, mecze takie jak ten jutrzejszy muszą wygrywać z zamkniętymi oczami. Moim zdaniem goście mają więcej piłkarskiej jakości i to ona pozwoli im wyjść z jutrzejszego spotkania zwycięsko.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Leverkusen-Werder
Typ: 1/1
Kurs 2.05
Buk Fortuna
Analiza: 16 kolejka niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Bayeru Leverkusen podejmowała będzie drużynę Werderu Brema. Gospodarze oczywiście sa zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tej rywalizacji, grają na swoim stadionie z zespołem , który znajduję się w strefie spadkowej z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie, musze tutaj dodać iż 9 z tych 14 punktów wywalczył w poprzednich 4 spotkaniach w których zanotował 3 zwycięstwa oraz zaledwie 1 porażkę , ekipa przyjezdnych już w poprzedniej kolejce sprawiła wyjazdową niespodziankę bowiem pokonała drużynę Borussi Dortmund czym przyczyniła się do zwolnienia trenera w zespole żółto-czarnych. Leverkusen na pewno Werderu nie zlekceważy bowiem na swoim stadionie gra zazwyczaj dobrze i stwarza sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki. Tu na pewno będzie podobnie, bowiem wygrywając w tym meczu przy korzystnych wynikach innych zespołów ma szanse na wskoczenie na pozycję wicelidera w lidze. Leverkusen na własnym stadionie nie przegrał od 9 kolejnych spotkań gdzie zanotował 5 zwycięstw oraz 3 podziały punktów, ja stawiam w dniu jutrzejszym na ich zwycięstwo. Myślę że już po pierwszych 45 minutach bayer będzie proawdził, mój typ to wynik 3:1.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
12.12.2017 g. 20.30 Mainz- Dortmund
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 1,74
Tempobet
Stawka 7j

Mimo ostatnich wtop z udziałem BVB, idę dalej w ich kierunku bo kurs przyzwoity, przełamać się w końcu muszą. Mam nadzieję że nastąpi efekt nowej miotły, i dzisiaj BVB sięgnie po 3 punkty. Mainz w tym sezonie nie ma zbyt wiele do zaoferowania, dlatego jak nie dzisiaj to kiedy Borussia ma się przełamać. Mimo szpitala w zespole gości, oraz kiepski ostatnich wyników, gra BVB nie jest najgorsza, stwarzają sobie dużą ilość, bolączką jest skuteczność.​
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
13.12.2017 g. 20.30 Bayer Leverkusen- Werder Brema
Typ: 2 (+1)
Kurs: 2,07
Pinnacle
Stawka 6j

Bayer Leverkusen, jak do tej pory zaskoczenie in plus w tym sezonie, po odejściu Chicharito i Kampla nie spodziewałem się tak dobrych wyników. Aptekarze, od 10 spotkań nie doznali porażki, nie mają również porażki na własnym boisku w tym sezonie, poza Bayerem tylko Lipsk i Bayern nie przegrali domowego spotkania.
Werder dramatyczny początek sezonu, w pierwszych 11 kolejkach zdobyli &quot;aż&quot; 5 punktów, w kolejnych 4 już 9. Także widać w Bremie falę wznoszącą, Max Kruse zaczął ciągnąć zespół za uszy do góry ( w ostatnich 4 spotkaniach 4 gole i 3 asysty, czyli udział we wszystkich strzelonych przez Werder golach.
Uważam że rozkręcający się Werder postawi trudne warunki Aptekarzom, i zdobędzie przynajmniej 1 punkt w Leverkusen. Chociaż nie wykluczam również kompletu punktów po tym jaką mądrą grę pokazali w Dortmundzie.
Zresztą historia spotkań pokazuje że Bayer niekoniecznie lubi grać z Werderem:
10.03.17 BUN Leverkusen Bremen 1 : 1
02.03.16 BUN Leverkusen Bremen 1 : 4
09.02.16 POK Leverkusen Bremen 1 : 3
12.09.14 BUN Leverkusen Bremen 3 : 3
10.05.14 BUN Leverkusen Bremen 2 : 1
Alternatywnie:
X2 @ 2,66 Pinnacle 4/10
2 DNB @ 3,29 BAH 2/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------
13.12.2017 g. 20.30 Bayern Monachium- FC Koln
Typ: 1 (-3)
Kurs: 2,05
Pinnacle
Stawka 6j

Nie wierzę w drugi z rzędu tak słaby mecz jak ten we Frankfurcie, Bawarczycy podekscytowani wysoką wygraną z PSG, myśleli że mecz z Eintrachtem sam się wygra. Bayern miał 48% posiadania piłki i oddał aż 1 strzał, przy 3 strzałach gości. Dla porówniania Bayern w przegranym 1-2 pojedynku z M`Gladbach miał 65% posiadania i oddał 9 strzałów, czy w meczu przegranym 0-3 z PSG 60% i 6 strzałów.
Na Alianz Arena przyjeżdza najsłabsza drużyna ligi, która w poprzedniej kolejce mimo prowadzenia 3-0 ze słabym Freiburgiem przegrała u siebie 3-4 (prowadzili 3-2 do 89 minuty). Bayern u siebie rzadko traci bramki i jeszcze rzadziej traci punkty. Uważam że jeżeli Lewy i spółka podejdą do tego spotkania odpowiednio skoncentrowani skończy się hokejowym wynikiem. Koln w tym sezonie gra dramatycznie i nawet autokar we własnym polu karnym nie uchroni ich od straty 3-4 bramek.
Alternatywnie:
Bayern (-4) @ 3,52 Marthonbet

-----------------------------------------------------------------------------------------------
13.12.2017 g. 20.30 Hoffenheim- Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 2,05

Tempobet
Stawka 7j

Nieco zaskoczyły mnie kursy w tym spotkaniu, gospodarze to zespół Juliana Nagelsmanna, 30 letniego trenera, który robi świetne wyniki z zespołem wieśniaków. Dużo mówi się w Niemczech o objęciu przez niego posady trenera BVB po obecnym sezonie. Hoffenheim w obecnych rozgrywkach pokonało u siebie: Bayern, Lipsk i Schalke czyli TOP 3 ligi. Stuttgart to kolejny beniaminek, który w obecnym seoznie 16 z 17 posiadanych punktów zdobył przed własną publicznością, na wyjazdach nie mają zbyt wiele do powiedzenia, nawet z rywalami klasy: Bremy, Hannoveru czy HSV.
Uważam że będący w wysokiej formie zawodnicy Nagelsmanna bez problemu pokonają zespół ze Stuttgartu, pokuszę się tutaj również o handicap w kierunku gospodarzy:​
1 (-1) @ 2,91 Marathon 5/10
1 (-1,5) @ 3,75 Unibet 3/10

 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ciezkie te mecze bo naprawde forma zespolow wyrownana albo jednakowo slaba, oczywiscie poza para Bayern Koln w ktorej faworyt jest jeden.
Schalke no nie bede ukrywal ze cenie ta ekipe i chce zeby w koncu grala tak jak za najlepszych lat bo publika naprawde swietna i wierna. Gospodarze dzis beda miec klopoty bo Augsburg to nie jakies kasztany tylko ekipa ktora na wyjazdach zdecydowanie wypada pozytywnie. Ide tutaj w rozne gospodarzy bo Augsburgowi nabijano ich sporo a wynik bedzie cieply do samego konca ????
Leverkusen to samo tyle ze tu rozne nabija obie ekipy jakies 8,5 biore w ciemno ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hoffenhaim - Stuttgart
Z wszystkim się zgadzam z typem do góry też co do tego meczu.
Dodatkowo w Hoffenhaim bardzo dużą motywacja i chęć odegrania się po ostatnim meczu. Do tego cały stadion wyprzedany i komplet kibiców, gdyż to ostatni mecz w tym roku u siebie. Kursy poszły do góry bo najpierw miał zagrać Wagner, ale okazało się że nie zagra. Niemniej jednak już w ostatnim spotkaniu z RB Lipsk on nie grał, a i tak wygrali u siebie 4:0. Też pobieram ten kurs. Sttutgart to zupełnie inna drużyna na wyjazdach. Tylko 4 strzelone gole na wyjazdach i jeden punkcik mówi dużo. Jeśli tracą pierwsi gola to po meczu praktycznie.
Hoffenhaim @2.0
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
HOFFENHAIM - Stuttgard
HOFFENHAIM @ 2 fortuna ✅ Głowny typ siadł , jak na obecną cięzka bundeslige .
HOFFENHAIM I OVER 1.5 @ 2.27 fortuna ⛔
HOFFENHAIM HT @ 2.41 fortuna⛔


Odrazu zacznę tym , że w obecnym sezonie bundesliga jak narazie jest dość wyrównana i typ chodź wydaje się prosty może okazać sie nie wypałem , ale liczę tutaj mocno na gospodarzy plasujących się obecnie na ósmym miejscu , ale zwycięstwo automatycznie przesunie Hoffenhaim 5 oczekdo góry na 3-cie miejsce .
Stuttgard po pokonaniu Dortmundu u siebie dostał lekkiej zadyszki i w nastepnych 3 meczach zdobył jeden punkt z hannoverem strzelając jedyna bramke w tych 3 meczach orasz przegrywajac do zera z Leverkusen i cieniującym Werderem .
Gospodarze teraz juz beda sie mogli skupić wyłacznie na rodzimej lidze bo odpadli juz z LE .
u siebie Hoffenhaim jak datad prxzegrał jeden raz było to pod koniec pazdziernika i katem okazali sie zawodnicy M.Gladbach , warto odnotować ze u siebie pokonali nawet Bayern Monachium we wrzesniu .
Goście na wyjhazdach jeszcze nie wygrali , mozna im jedynie przypisać zwyciestwo w Pucharze gdzie pokonali Kaiserslautern z 2-bundesligi .
Foworyt w tym meczu jest jeden i sa nim gospodarze .

Prawdopodobne składy :
Hoffenhaim :

O. Baumann-K. Akpoguma ,K. Vogt ,B. Hübner,P.-Kadeřábek , K. Demirbay , F. Grillitsch ,N. Amiri ,N. Schulz - M. Uth , S. Gnabry


Stuttgard :
R. Zieler - H. Badstuber , M. Kamiński , T. Baumgartl - E. Insúa , S. Ascacíbar , C. Gentner , B. Pavard -

B. Özcan , A. Donis , C. Akolo .
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hoffenheim-Stuttgard.

Witam,widzę że wszyscy typują łatwe zwycięstwo gospodarzy w tym meczu,ja osobiście idę drugą stronę,uważam że goście dzisiaj nie przegrają,prawdopodobnie będzie remis 1-1.
To że Stuttgardowi nie idzie na wyjezdzie ,nie znaczy to że tak bedzie zawsze,po za tym skoro wWieśniaki to taki bity faworyt to skąd aż taki kurs na nich,cos tu śmierdzi????
A tak poza tym to myślę że chodzi wam o Hoffenheim a nie jakieś HoffenhAim,bo to nie sa te same miasta,wiem o tym bo mieszkam już długo w Niemczech.
Powodzenia
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
miszcz analizy !!
Już tyle było tutaj pięknych analiz,niektóre to same poematy ale jakoś wyniki nie pasowały potem do tych analiz.
A tak już na marginesie,ja napisałem co myślę i dlaczego,nie ma potrzeby wypisywać kto gdzie i z kim i ile strzelił a ile stracił itp,bo każdy w miare inteligętny gracz może to sobie sprawdzić,może nawet i TY bys dał sobie radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom