>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

16. kolejka I ligi (03-05.11.2017)

Status
Zamknięty.
V 40

vanguarde

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3 listopada, 20:45
BTS 1.75@Totolotek
Najpewniejszym typem jak dla mnie bramki po obu stronach choć pierwotnie over 2.5 też śmiało typowałem (kurs około 2). Obie ekipy bramkostrzelne co wynika z filozofi trenerów a po zmienie w Chorzowie na Rocho to już całkiem. Na potwierdzenie padających wyników można poczytać na stronach klubowych wypowiedzi piłkarzy i dziś spotykają się drużyny o podobnym profilu psychologiczym : atakować od pierwszej minuty, strzelić pierwszemu bramkę i na tym nie poprzestawać jak większość drużyn 1 ligi a minimum meczowe to strzelić o jedną bramkę więcej od rywala. Jest też i komu strzelać, Zagłębie ma króla strzelców sprzed 2 sezonów a w obecnym również lideruje póki co, a Ruchu po wielu ucieczkach udało się Guciowi trochę doświadczonego szrotu z Europy ściągnąć, głównie z bałkanów i taki Posinkovic z Balickim (joker wyciągnięty z juniorów i jak widać przeskok go nie przestraszył, właśnie dostał powołanie u-19) + ofensywna pomoc a także bramkostrzelna obrona to jak się okazuje wystarczająco dobra mieszanka na uratowanie ligi co staje się powoli faktem po przyjściu utytułowanego trenera z zagranicy. Bardzo podoba mi się taa jego filozofia i gra obecna Ruchu, trzeba za nich trzymać kciuki bo widać uwierzyli w siebie i złapali formę. Mecz niebawem więc na livie można coś jeszcze obstawić, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom