>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka Ligue 1 [01.12. - 03.12.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16 kolejka Ligue1

Kursy od: BaH
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Dijon-Bordeaux
Typ: 1
Kurs 2.94
Buk Fortuna
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zapoczątkuje nam 16 serię spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Dijonu podejmowała będzie ekipę Bordeaux. Ekipa gospodarzy ma na swoim konice 18 oczek oraz 12 pozycję w ligowej klasyfikacji, goście natomiast ugrali do tej pory 20 punktów i są dwie pozycję wyżej w ligowej klasyfikacji. Spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie , bowiem Dijon wygrał 3 poprzednie spotkania na własnym stadionie , dlatego Bordeaux musi się pilnować, bowiem ich mecze wyjazdowe nie szły za dobrze , zaliczyli 4 spotkania przegrane pod rząd, a w 3 ostatnich nie strzelili nawet jednej bramki. W tym spotkaniu liczę że bramki wpadną po obu stronach bowiem tak jedni jak i drudzy czasem potrafią zagrać ofensywne spotkania . Myślę że to gospodarze sa na chwilę obecną w znacznie lepszej formie a Bordeaux jest zespołem bardzo niewygodnym dla swoich rywali. Stawiam tutaj na ciekawe widowisko oraz na dokładny wynik 2:1 dla zespołu Dijon, który wygrywając przeskoczy ekipę Bordeaux w ligowej klasyfikacji. Gospodarze w takiej formie domowej w jakiej się znajdują na chwilę obecną spokojnie powinni spróbować zawalczyć z lekko wyżej notowanym rywalem, który jest do ogrania .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Ja bym zagrał na Lille. To jest aż dziwne, że Bielsa jeszcze tego nie ogarnął. Już w meczu z Lyonem przeczuwałem wtopę faworytów, ale odświeżyłem to forum niedawno i teraz zaczynam zabawę z podawaniem swoich typów. To duża frajda ???? ale do rzeczy. Lille może czuć moc po zwycięstwie nad silnym rywalem. W dodatku jest to mecz o tzw. 6 punktów. Na dole tabeli robi się ciasno i poza czerwoną latarnią ligi jeszcze jedno miejsce do bezpośredniego spadku i miejsce barażowe. Nie oglądam za często ligi francuskiej, ale wiem na co stać Bielse. Może ze zwykłego przeciętniaka zrobić solidną drużynę. W Chile na pewno za nim tęsknią ???? Toulouse z drugiej strony w minorowych nastrojach. Przegrali mecz, który powinni mieć pod kontrolą. Grając w przewadze zmarnowali jedenastkę i słono za to zapłacili w doliczonym czasie gry.
Lille - Toulouse 1 @ 2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 2o:00
Spotkanie Monaco-Angers
Typ: bts
Kurs 1.75
Buk Totolotek
Analiza: 16 kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej , ekipa Monaco na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Angers. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 miejsce w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 29 punktów na swoim koncie, do lidera PSG tracą już 12 punktów, moim zdaniem walkęo mistrza kraju już przegrali pomimo tego że zostało jeszcze wiele kolejek do końca sezonu. Monaco jednak gra słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, odpadło już w Ligi Mistrzów i w ostatnich spotkaniach ligowych byli w stanie zdobyć zaledwie 1 punkt, jak na drużynę która ma walczyć o 1 miejsce w lidze jest to zdecydowanie za mało. Goście natomiast w tym momencie mają na swoim koncie zaledwie 14 oczek, pomimo iż przegrali tylko 5 spotkań w tym sezonie , jednak ich problemem jest za duża ilośc spotkań zremisowanych , których mają na koncie aż 8 . Wynik jest bardzo słaby bowiem Angers na chwilę obecną zajmuję przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji . Myslę że w tym meczu od samego początku to gospodarze powinni poszukać akcji ofensywnych tym bardziej iż mają już tylko spotkania na podwórku ligowym , powinni być skoncentrowani aby punktować , szczególnie w spotkaniach na własnym stadionie. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy , ale myślę że obie ekipy strzelą tutaj bramki, stawiam na wynik 2:1.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Monaco - Angers
typ: Monaco
Kurs: 1,48 fortuna
Monaco bez formy, ale Angers powinno ograć. Kurs wzrósł do 1,48 w fortunie. Ligę Mistrzów grają już na luzie. Nic nie ugrali. W rodzimej lidze natomiast muszą walczyć o 2 miejsce gwarantujące grę bez eliminacji w LM w przyszłym sezonie. Nie ma tu odpuszczania, muszą zdobywać punkty. Angers jest niewygodnym rywalem. Dużo spotkań remisuje, ale Monaco dziś sobie z nimi powinno poradzić.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Tak, biedni sa i musza handlowac
Kiedys musieli przegrac, normalna rzecz, w tygodniu mecz z Bayernem, zlekcewazenie przeciwnika i wynik jak wynik. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
 
M 27

milt

Użytkownik
Niektórzy myślą że nazwiska na koszulkach i pieniądze grają i takie PSG będzie miało bilans w lidze 38-0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom