>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Ligue1 [1-3 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
aban 17

aban

Użytkownik
Poproszę opinię experta na temat meczu PSG. Od razu pytanie, czy typ na PSG (-1) ma duże szanse?
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Nantes - Lyon 0:0
Typ : X2 / Kurs : 1,32 / Bet365 ✅✅✅
Typ : Lyon DNB / Kurs : 1,53 / Bet365
ZWROT

Lyon w tym sezonie zawodzi, jeśli można tak to ująć. Wicemistrz Francji z poprzedniego sezonu. Powrótu do Ligi Mistrzów zawodnicy i kibice Lyonu nie będą miło wspominać, jeszcze przed ostatnią kolejką brak szans na awans nawet do ligi europejskiej, bilans 0-1-4. Maszyna do zdobywania goli z porzedniego sezonu (król strzlców Ligue1) Lacazette tylko 6 bramek w 15 spotkaniach, a i tak jest najskuteczniejszym graczem. Aczkolwiek jakby nie patrzeć Lyon, jest 4 w lidze, i do drugiego Cean traci tylko 3 punkty. PSG już idzie na mistrza i nic tego nie powinno zmienić, więc innym drużyną została walka o drugie miejsce i pewny awans do LM.

Po dwóch porażkach w lidze Lyon powinien w końcu zdobyć jakieś punkty, granie ich zwycięstwa jest bardzo ryzykowne i nie polecam, bardziej stawiam na remis, albo wymęczone zwycięstwo.


..........................................


Angers - PSG 0:0
Typ : Under 2,5 / Kurs : 1,80 / Bet365 ✅✅✅
Typ : Obie strzelą - Nie / Kurs : 1,60 / Bet365 ✅✅✅

Gospodarze mogą się pochawlić solidną defensywą, tylko 9 bramek straconych w lidze(u siebie w 8 spotkaniach stracili tylko 3 bramki), ale jutro ciężkie zadanie, rozpędzone PSG, które pewnie idzie po kolejnego mistrza i raczej nikt go już nie zatrzyma, w LM awans już tez wywalczony do następnej rundy, ale jak się gra u siebie z mistrzem kraju to motywacja jest podwójna. PSG też świetnie sobie radzi w defensywie, jak i również w ataku, 9 bramek strzelonych w ostatnich dwóch spotkaniach. Granie zwycięstwa po kursie w okolicach 1,30, mija się z celem, PSG w formie, dawno w lidze nie straciło punktów, a jutro rywal ciężki, więc kurs 1,30 jest mało ciekawy.

Wszystko zależy od tego jak długo Angers nie dadzą sobie wbić gola, bo naturalnie szybko strzelona bramka, może wymusić większe ryzyko w grze gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lorient-Nice over 2,5 @ 2,05 Betsson

Mecz dwóch ofensywnych ekip, więc kurs trochę zbyt wysoki moim zdaniem. Jako alternatywa dla tego typu BTS. Lorient tylko w 3 meczach w tym sezonie nie pokryło zakładu obie strzelą (w ostatnich 9 kolejkach za każdym razem BTS!). Tylko, że zakład na obie strzelą max koło 1,80. Nicea trochę ostatnio przystopowała po serii hokejowych wyników w stylu 3:1, 4:1, a nawet 6:1, ale to dalej ekipa o bardzo wysokim potencjale ofensywnym. Warto też dodać, że Lorient i Nice są odpowiednio na drugim i trzecim miejscu pod względem strzelonych bramek w tym sezonie Ligue 1. Napastnik gospodarzy Kameruńczyk Benjamin Moukandjo z 11 golami jest liderem klasyfikacji strzelców, Nicea ma wysoko Ben Arfę i Germain&#39;a. Bez większych osłabień w obu ekipach, w Lorient brak Warrisa, Gassamy i Lautoa&#39;y, u gości zabraknie bramkarza Hassena pauzującego za czerwoną kartkę z poprzedniej kolejki. Zdecydowanie powinien to być ofensywny mecz.
Na środę szykuje się kilka ciekawych betów kartkowych, na co warto zwrócić uwagę zwłaszcza po ostatnim weekendzie, gdzie niemal w każdym meczu była czerwona kartka. Jak buki wystawią linie na kartki to coś wrzucę, ale praktycznie każdy mecz środowy jest warty analizy pod tym kątem.
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Mecz: Angers - PSG
Typ: BTS i PSG wygra
Ako: 3.85
Buk: STS
Stawka: Średnia

Tutaj jest gra Dawida z Goliatem i nie widzę innego wyniku niż wygrana PSG jednak uważam iż Angers jest w stanie wbić bramkę do bramki PSG stąd mój typ na ten mecz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Nantes- Ol.Lyon
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,94 Uni.bet
⛔0:0​

To co w ostatnich dwóch meczach grał Lyon to tragedia, kwadrans meczu z Niceą był dobry, miał swoje setki Beauvue, a także Lacazette trafił w słupek, ale potem już było tylko gorzej. Defensywa to istny cyrk, Yanga-Mbiwa fatalny przeciwko Nicei, dziś zawieszony za kartki.
No, ale przeciwko Montpellier było jeszcze gorzej, Gonalons który grał tam na środku strzelił podobnie jak Yanga-Mbiwa przeciwko Nicei, swojaka. Rafael się skompromitował totalnie, występ bez komentarza po prostu, Bisevac także dawał się ogrywać jak dziecko, co powodowało niesamowite okazje dla Montpellier, gdyby nie Anthony Lopes to Montki by strzeliły z 7-8 goli spokojnie bo przecież Lopes wyjął sam na sam dwa razy, a także Boudebouz tam pudłował etc.

Dziś jak się okazuje kolejne problemy i defensywa sklejana na kolanie.
Anthony Lopes kontuzjowany i w bramce Gorgelin, Rafal ciągle gra bo Jallet jest kotnuzjowany, a gra fatalnie, wraca B.Kone i utworzy środek defensywy z Morelem, który nominalnie jest lewym obrońcą, a na lewej Bedimo. Gonalons wraca do pomocy. Mnóstwo przetasowań ponownie w tyłach OL.

Nantes : Dupé - Dubois, Vizcarrondo (ca), Cana, Sabaly - Iloki, Deaux, Ab.Touré, Lenjani - Bammou, Sigthorsson
Lyon : Gorgelin - Rafael, B.Koné, Morel, Bedimo - Gonalons (cap), Malbranque, Ferri, Valbuena - Beauvue, Lacazette


Grenier już wrócił, ale dziś decyzją trenera nie został zabrany na mecz. Podobnie jak Bisevać. Plusem w tym wszytkim na pewno posadzenie na ławce Dardera, który gra bezbarwnie, a kilka meczów w tym sezonie już widziałem i Darder nic nie daje zespołowi zupełnie.

Odrazdam grania na Lyon przy takich problemach.

Nantes też dziś bez zawieszonych za kartki Bedoya i R.Gomis. Dyspozycja Nantes też moze nie jest jakaś zachwycająca, ale graja u siebie i nie tracą tylu bramek co Lyon. Lyon potencjał z przodu nadal ma, a tyły opisałem więc co bramki? Tak mi się widzi

Typ na gole to główny bet, ale skromniej gram też na Kanarkowych. Taki kurs wypada coś zainwestować więc Nantes @ 3,50 b365.



Angers- PSG

Ciekawe ile błędów jeszcze Trapp musi popełnić by do bramki wszedł Salvatore Sirigu? Jakoś nie rozumiem tego... Sirigu przez poprzednie lata udowodnił, że jest świetnym bramkarzem przecież, a Trapp już ma z 4-5 wpuszczonych baboli w tym sezonie.
Angers wysoko w tabeli, ale nie widziałem ich prawdopodobnie ani razu na dystansie całego meczu wiec nie za dużo o nich wiem.

Angers : Butelle - Manceau, Is.Traoré, Thomas, Andreu - R.Saïss, Ndoye (cap), Mangani - Sunu, Ketkeophomphone, A.Camara
PSG : Trapp - Aurier, Thiago Silva (cap), David Luiz (ou Marquinhos), Maxwell - Thiago Motta, Rabiot, Matuidi - Di Maria, Cavani, Lucas
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Angers - PSG PSG i under 2.5 @ 3.00
Jak dla mnie realny typ obie drużyny tracą najmniej bramek w lidze, a chyba nikt nie ma wątpliwości że PSG to wygra stawiam 1:0 lub 2:0 dla gości.
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
SINGIEL MORDERCA: BTTS @ 1.72, Betadonis, 6/10j

-
: Ważny mecz dla obu ekip. Jeśli gospodarze wygrają, to zrównają się z ich dzisiejszymi przeciwnikami punktami w tabeli. OK, zabraknie Ben Hafry czy Warisa, ale to wciąż nie umniejsza tego, ze w ofensywie obie ekipy czują się jak ryby w wodzie. Do tego warto dodać, że do Lorient goście przyjadą bez podstawowego bramkarza. ???? Les Merlus za to poradzą sobie dziś bez podstawowego defensora, Gassama. Być może to przyczyni się do tego, że będziemy widzieli więcej szans na strzelenie bramek po obu stronach.
Lorient u siebie gra całkiem nieźle, ale ciągle traci bramki. Nicea na wyjazdach gra równie dobrze, bo wygrała sześć z ostatnich ośmiu meczy na boiskach rywali. Drużyny te mają naprawdę dużą moc w ofensywie, lubią atakować i strzelać. Przewiduję, że i tak będzie dziś.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wczorajszy dzień szokujący. Nie grałem nic wczoraj, bo miałem mieszane uczucia co do tego co było w ofercie. Te wyniki 0:0 wyglądają wręcz podejrzanie ????
Ostatnio trochę gorzej z formą u mnie. Staram się obserwować Ligue 1 od jakiegoś czasu bardzo uważnie. Mam wrażenie, że jest to trudny sezon do typowania. Jest PSG, które wygrywa wszystko jak leci i zdobędą Majstra. Drużyny, które są niby konkurencją dla PSG, a więc Monaco, Marsylia oraz Lyon są arcy nieprzewidywalne w tym sezonie. Na tle reszty drużyn w tym sezonie wyróżnia się z pewnością ekipa Angers oraz Caen. Przynajmniej wyróżniały się na początku sezonu. Nicea też coś gra, ale to wszystko to są takie fale. Oglądając mecze dochodzę do takiego wniosku, że wiele drużyn nie ma wcale dużego potencjału ofensywnego. Bardzo dużo goli w Ligue 1 pada po raczej nieudolności obrony niż po jakiś spektakularnych akcjach ofensywnych. Oczywiście nie mówię tutaj o PSG. Moje typy głównie opieram na golach. Wczoraj swoje mecze gra PSG, Angers, Lyon, Nice i nie pada ani jeden gol ?! Dla mnie to wręcz nieprawdopodobne. Muszę przemyśleć mocno granie typów na bramki, bo w tym momencie mam wrażenie, że dla drużyn ligi francuskiej czysta ofensywa nie jest sama w sobie tak istotna. W Hiszpanii drużyny uwielbiają strzelać gole...we Francji jakby mniej.
Macie może jakieś swoje przemyślenia na ten temat po tych już 15 kolejkach tego sezonu ?
 
G 65

grelack

Użytkownik
Wczorajszy dzień szokujący. Nie grałem nic wczoraj, bo miałem mieszane uczucia co do tego co było w ofercie. Te wyniki 0:0 wyglądają wręcz podejrzanie ????
Ostatnio trochę gorzej z formą u mnie. Staram się obserwować Ligue 1 od jakiegoś czasu bardzo uważnie. Mam wrażenie, że jest to trudny sezon do typowania. Jest PSG, które wygrywa wszystko jak leci i zdobędą Majstra. Drużyny, które są niby konkurencją dla PSG, a więc Monaco, Marsylia oraz Lyon są arcy nieprzewidywalne w tym sezonie. Na tle reszty drużyn w tym sezonie wyróżnia się z pewnością ekipa Angers oraz Caen. Przynajmniej wyróżniały się na początku sezonu. Nicea też coś gra, ale to wszystko to są takie fale. Oglądając mecze dochodzę do takiego wniosku, że wiele drużyn nie ma wcale dużego potencjału ofensywnego. Bardzo dużo goli w Ligue 1 pada po raczej nieudolności obrony niż po jakiś spektakularnych akcjach ofensywnych. Oczywiście nie mówię tutaj o PSG. Moje typy głównie opieram na golach. Wczoraj swoje mecze gra PSG, Angers, Lyon, Nice i nie pada ani jeden gol ?! Dla mnie to wręcz nieprawdopodobne. Muszę przemyśleć mocno granie typów na bramki, bo w tym momencie mam wrażenie, że dla drużyn ligi francuskiej czysta ofensywa nie jest sama w sobie tak istotna. W Hiszpanii drużyny uwielbiają strzelać gole...we Francji jakby mniej.
Macie może jakieś swoje przemyślenia na ten temat po tych już 15 kolejkach tego sezonu ?
Również obserwuje mecze ligi francuskiej i uważam, że nieprzewidywalność wyników jest podobna do tych co w lidze Polskiej. Na remis Caen czekałem do 14 kolejki. Na zwycięstwo Troyes również czyham. Mimo wszystko zgodzę się z tym, że niektóre drużyny albo wygrywają po kilka meczy z rzędu lub przegrywają. Przykład Nice oraz Reims. Lyon, który powinien walczyć o miejsce w pierwszej trójce, trochę cieniuje. Monaco podobnie, a Marseilla... no cóż. Aktualnie Montpellier jest na fali. A ich początek sezonu? Pierwsze 10 meczy? 1 wygrana, 1 remis i 8 porażek. Jedno jest pewne. Nic nie trwa wiecznie ????
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Ligue 1 i w ogóle ligi francuskie są też bardzo remisowe. Pamiętam jak kilka lat temu grałem progresję na remisy Rennes i całkiem nieźle to wychodziło. Potrzebny był tylko duży budżet, a obecnie nie gram już za takie wysokie stawki. Nie wiem z czego to zachowawcze granie wynika. Niskiej ambicji i małej chęci wygrywania? Od kilku lat irytuje i męczy mnie oglądanie Lille. Grają 3 DM, bez skrzydłowych, pchają się często środkiem i zadowalają niskim prowadzeniem. Zazwyczaj robią mało rożnych, ale buki też już o tym wiedzą. :)
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Rennes - Marsylia
Gospodarze ciężko grają u siebie, głownie remisując, ale już na kluby typu Nice i PSG to nie starcza. O dziwo Marsylia zaczęła punktować na wyjazdach i po malutku pnie się w górę tabeli. Na czyste zwycięstwo gości boję się zagrać ale typ X2 wydaje mi się pewny.
Marsylia X2 1.35
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Rennes - Marsylia
Typ: Powyżej 2 gole @ 1,746 Pinnacl

Faktycznie jak pisze @piopawlowski ostatnio Marsylii lepiej się gra w meczach wyjazdowych, to na wyjeździe właśnie przecięż zagrali świetne spotkanie z St.Etienne, gorzej w meczach u siebie gdzie remisują bądź przegrywają, ostatnio też 3:3 z Monaco w niedizelny wieczór. Mecz nie był najlepszy w wykonaniu OM, błędy popełniał Karim Rekik, to co zrobił z nim prawy obrońca Monaco Toure w jednej z akcji to dyskryminuje Rekika do gry od początku przez jakiś czas... nigdy nie byłem fanem jego talentu, już w PSV grał chaotycznie i popełniał błędy, w OM jest to samo, wolałbym kogoś innego na środku obrony.

Na pewno na plus w Maryslii formacje ofensywne, Diarra i Cabella rozgrywają świetnie piłki, skrzydła także funkcjonują bardzo dobrze, a błyszczy młody N&#39;Koudou który przebojem wskoczył do składu i strzelił już kilka ważnych goli, po kontuzji wrócił Alessandrini, dla którego w ogóle powrót do Rennes to mecz z podtekstem bo występował na tym obiekcie już.

Rennes w polskich mediach ostatnio często gości bowiem Kamil Grosicki kilka razy zagrał świetne zawody, notował asystę klatką piersiową czy strzelał kapitalne bramki. Rennes też się wsławiło fatalnymi rzutami karnymi, już nie pamiętam jak dokładnie ta statystyka wygląda, ale z magazynu ligi francuskiej pamiętam iż seria jest naprawdę karygodna, ostatnio też w meczu z Bordeaux kolejny gracz zmarnował jedenastkę (nie chce skłamać, ale 5 lub 6 z rzędu przestrzelona, jeżeli ktoś ma to info to proszę o napisanie ;) )

Rennes : Costil - S.Moreira, Mexer, S.Armand (cap), Baal - G.Fernandes, Y.Sylla - Grosicki, B.André, O.Dembélé - Boga
Marseille : S.Mandanda (cap) - Manquillo, Nkoulou, Rekik, Ben.Mendy - Isla, L.Diarra - Alessandrini, Cabella, Nkoudou - Batshuayi


Jak myślę o tym meczu i patrzę na składy to wychodzi mi spotkanie okraszone golami dziś. Póki co mało mozę w tej kolejce bramek padło, ale ten mecz wydaje się być stowrzonym do bramek. Marsylia ofensywna ekipa, Rennes z Montanierem także lubi atakować.
 
O 6

olszyn

Użytkownik
na dzis polecam i sam gram za wieksza stawke rennes - marsylia bts. obu druzynom rzadko zdarza sie mecz, w ktorym nie strzelaja bramek, marsylia w tym sezonie bardzo chimeryczna, duzo strzela, ale tez czesto traci bramki, rennes ostatnio bez formy, na pewno bedzie chcial to wykorzystac. rennes ostatnia wygrana u siebie 29 sierpnia, wiec w kazdym kolejnym meczu beda coraz bardziej zmotywowani, spokojnie powinni cos strzelic, a o bramke OM jestem rowniez spokojny. kurs na to zdarzenie wynosi 1.83, ja lacze to w dublu z zenitem -1 @ako2.61
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rennes - Marseille
Typ: BTS
Kurs: 2
Bukmacher:*Unibet

Analiza: Spotykają się dwie drużyny, które najlepiej spisują się na wyjazdach. Rennes w tym sezonie po mocnym starcie złapało lekką zadyszkę, natomiast Marsylia jest jedynie cieniem tego, co reprezentowała w zeszłym roku, można jednak dostrzec poprawę w ich grze. Mecz typowany przez bukmacherów jako underowy (na over 2.5 kurs 2.3, co jest lekko zawyżone moim zdaniem). Myślę jednak, że typ na bramkę z dwóch stron jest możliwy. Po pierwsze obie drużyny ze słabą defensywą: tracą kolejno 17 i 18 bramek w tym sezonie, strzelając jednocześnie całkiem sporo jak na underową ligę Francuską. Po drugie: Rennes strzelało w ostatnich miesiącach każdemu kto przyjeżdżał (poza PSG, które pomijam ze względu na to, że sa hegemonem tej ligi i nikt się z nimi nie może równać), a Marsylia od czasu wskoczenia na własciwe tory punktuje na wyjeździe regularnie. Dodatkowo w historii meczy na stadionie Rennes ostatni brak BTS jest notowany na Marzec 2011. Ostatnie wyniki Rennes (2:2 i 2:2) napawają optymizmem (duza tu rola Grosickiego, który ewidentnie jest w formie). Kurs 2 bardzo przyjemny, a co ważniejsze realny.
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Rennes - Marseille
Typ: Marseille -1.5
Kurs: 4.33
Data i godz: 03.12.2015 - 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz kończący 16 kolejkę spotkań we francuskiej Ligue 1 pomiędzy drużynami ze środka tabeli, ale za to z dużo większym potencjałem niż na to wskazuje miejsce w tabeli. Minimalnym faworytem według bukmacherów jest Marsylia, ale czy takim minimalnym? postaram się poniższymi argumentami udowodnić, że Marsylczycy są zdecydowanym faworytem. Obie drużyny nie lubią grać u siebie i co dziwne większość punktów zdobywają na wyjazdach, Rennes nie wygrało u siebie od 5 kolejek, ostatnie ich zwycięstwo na własnym stadionie miało miejsce 29 sierpnia, na początku sezonu. Marsylia jest na fali jeśli chodzi o grę na wyjazdach, wygrali ostatnie 3 mecze wyjazdowe: z St. Etienne 0-2, Nantes 0-1 i Lille 1-2 a jeszcze wcześniej dosyć pechowo przegrali z PSG po dwóch karnych Zlatana. Rennes nie ma w swoim zespole prawdziwego lidera, jeśli już to jest to ostatnio Kamil Grosicki, ale czy to zawodnik, który jest w Ligue 1 coś w stanie sam pociągnąć - wątpię. W Marsylii natomiast mamy obecnego wicelidera strzelców - Batshuayi, młody 22 letni napastnik, zdobył 10 bramek w 15 dotychczasowych meczach i chyba można powiedzieć że jest małym odkryciem tego sezonu. Porównałem tych 2 zawodników, ponieważ to dwóch najlepszych strzelców w obu zespołach, Grosicki strzelił 5 bramek jako pomocnik. Drużynie z Rennes brakuje snajpera, Sio i Henrique inkasują na swoim koncie więcej kartek niż bramek i na pewno nie służą zespołowi. W dzisiejszym meczu szkoleniowiec gospodarzy ma niezły ból głowy, nie może skorzystać z usług: Doucoure (11m/2g), wspomniany Sio (14m/4g), Ntep (6m/1g), Baal (12m). W kadrze Rennes nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia, dzisiaj prawdopodobnie zagra młodziutki Dembele, dla którego będzie dużym wyzwaniem zaprezentowanie się z dobrej stron. U gości brakuje tylko Pablo De Ceglie, który zagrał zaledwie 4 spotkania, można więc powiedzieć że trener Gonzalez ma do dyspozycji najmocniejszą kadrę. Według mnie Marsylia bez większych kłopotów pokona rywala i sięgnie po komplet punktów w tym meczu.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Rennes - Marseille
Mecz zamykający 16 kolejke Ligue1 według mnie najciekawszy mecz całej kolejki i ciężko wskazać zwycięzce tego meczu lecz patrząc na linie kartek którą wystawiają bukmacherzy uważam że najlepszym typem w tym meczu będzie gra na over kartek sędzią tego meczu jest Tony Chapron który lubi ustawić Sobie mecz dając sporo kartek w ostatnich czterech meczach pokazał aż 28 żółtych kartek i 1 czerwoną co mówi samo za Siebie. Obie drużyny walczą o grę w lidze europy i na pewno nikt dzisiaj nie będzie odstawiał nogi. A w obu drużynach jest kilku graczy którzy preferują grę faul typu Mendy czy Fernandes
Over 4,5 Kartek @ 1,90 (6 Kartki) ✅✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom