>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16 kolejka Plus Ligi

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: Trefl Gdańsk - SKRA Bełchatów 1:3
Typ: 1 i powyżej 184,5
Kurs: 4,60
Godz: 18:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, początek Stycznia jest całkiem dobry jeśli chodzi o typowanie więc dziś idę dużo bardziej ryzykownie i w dużo wyższy kurs...
Mecz pomiędzy Treflem Gdańsk a SKRA Bełchatów to bezsprzecznie hit tej 16 kolejki. Spotyka się 4 z 2 drużyną w lidze. Faworytem bukmacherów jest nieco zespół gości czyli vice lider z Bełchatowa.
Ja mimo wszystko idę w stronę gospodarzy z Gdańska.
Ostatnie mecz Bełchatowa to spory zjazd w dół - oczywiście można powiedzieć przecież to KMŚ to inna półka no tak ale tam nie pokazali kompletnie nic, 3 ważne mecze i 3 porażki 0:3 potem porażka 0:3 w lidze mistrzów z Novosibirsk, porażka 1:3 z ZAKSa i tylko 1 zwycięstwo 3:0 z Bielskiem. czyli 5 porażek i 1 zwycięstwo na 6 ostatnich meczy.
Gdańsk ostatnio również przegrał z ZAKSa 0:3 ale wcześniej 4 zwycięstwa - rywale dużo niżej notowani oczywiście.
W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 3:0 dla Bełchatowa ale Bełchatów u siebie wygrywa z każdym - grają tam kapitalną siatkówkę w odróżnieniu do wyjazdów.
Na wyjazdach już to wygląda trochę gorzej 5 rozegranych spotkań to 2 zwycięstwa i 3 porażki.
Gdańsk ma bardzo dobrą ale co ważne młodą kadrę, grają tam m.in. Szalpuk, Mika, Ferens, Sanders również doświadczeni Nowakowski, Grzyb oraz świetny atakujący Schulz. Myślę, że jest to kadra aby powalczyć z Bełchatowem, oczywiście nie mówię, że Gdańsk wygra to bez problemów ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
Do zwycięstwa gospodarzy dodaję over punktowy, czuje ciężki i długi pojedynek.
Powodzenia
Dodatkowo typy mniej ryzykowne:
Gdańsk +1,5 seta 1,57
Powyżej 179,5 1,64​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Zawiercie
(Handicap punktowy +20.5) kurs 1.70
typ Zawiercie Bukmacher Totolotek

Zacznę od Mistrza Polski ,który jak wiemy podtrzymuję swoją formę także w tym sezonie. Aktualnie zajmuję pierwsze miejsce z czterema punktami przewagi nad PGE Skrą Bełchatów ,która dzisiaj odniosła zwycięstwo na ciężkim terenie w Gdańsku za trzy punkty. ZAKSA ostatnio u siebie wygrała z Skrą Bełchatów w czterech setach. Zwycięstwo wyjazdowe z Treflem Gdańsk w trzech setach. Zwycięstwo w Opolu z Trentino po tie-breaku oraz dwie porażki także w Opolu z Sada Cruzeiro i Lube.
Jeśli chodzi o tegorocznego beniaminka z Zawiercia to ostatnio pokonał u siebie Kielce w czterech setach i również zwycięstwo w grudniu z Będzinem w czterech setach. Zwycięstwo z Bielsko Biała po tie-breaku i nieoczekiwanie zwycięstwo z Asseco Resovia Rzeszów w meczu wyjazdowym po tie-breaku. Porażka w meczu wyjazdowym z Espadonem Szczecin w tie-breaku. Drużyna z Zawiercia nie ma co porównywać do zespołu z Kielc,Bielska,Bydgoszczy czy Będzina jest to zespół według mnie o klasę lepszy. Pokazał to mecz u siebie z początku sezonu z ZAKSA ,kiedy to za przewodnictwem Emanuela Zaniniego przegrała z Mistrzem Polski dopiero po czterech setach. Te sety były bardzo zacięte (23-25,25-18,24-26,15-25). Jedynie ostatni set odskoczenie ZAKSY dość znacząco. Myślę ,że beniaminek jest w stanie zagrać w ZAKSIE w miarę wyrównane sety a może i nawet pokuszą się o urwanie seta. Typ siądzie nawet gdyby Zawiercianie przegrali 3-0 przy wyniku (25-18,25-18,25-19). Myślę że ten wynik jest jak najbardziej w ich zasięgu.Pozdrawiam trzymajcie się.




 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 182

szczur-89

Użytkownik
Bedzin - Cuprum Lubin
over 181,5 pkt
1,85
Totolotek
Bedzin mocny u siebie (Sosnowiec), ostatnio wygrane ze slabym na wyjazdach Olsztynem i Jastrzebskim Weglem. Cuprum solidny ligowiec, mieli troche problemow z powodu kontuzji Tahta, ale ten zawodnik juz jest zdrowy, armata na skrzydle Kaczmarek, taki sobie Puphart i wiekowy Masny. Spodziewam sie w tym spotkaniu minimum 4 setow, lekkim faworytem wedlug mnie jest jednak Bedzin.
A co myslicie o meczu Katowice - Czarni Radom??? Niby typ na gosci, graja solidna siatkowke wrocil rozgrywajacy ma byc tez juz Fornal. Katowice wszystko w plecy ale wkoncu musza zaskoczyc
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja na dziś jeśli miałbym coś grać to wybieram:
Katowice - Radom powyżej 176,5 1,50 3:1
Radom dalej bez Filipa, wraca Fornal ale Katowice u siebie grają solidnie, na setach ich napewno stać a i może jakąś niespodziankę sprawią?
Będzin - Lubin 2 1,43 bądź powyżej 175,5 1,51 1:3 Gdyby nie daremny 3 set gdzie Będzin spał to było by wszystko na plus.
Goście powinni wygrać to spotkanie ale Będzin zawsze groźny u siebie i zastanawiam się czy nie pewniejszy będzie over? To i to powinno wpaść
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Szczecin - AZS Olsztyn 2 @ 1,72 STS ✅✅✅ 0:3

Kursy dosyć wyrównane, lecz składy obu zespołów to dwa inne bieguny. Olsztyn po fantastycznym początku sezonu, ostatnio trochę przystopował, lecz takich rywali jak Szczecin muszą brać gładko jak chcą. Szczecin w środku tabeli, porobili parę ciekawych transferów, jednak ich miejsce w tabeli jest trochę ponad stan. W dzisiejszym meczu nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia. Olsztyn bardzo mocna pierwsza szóstka, na pewno będą chcieli się zrehabilitować po wpadce w Będzinie.
Składy:
Szczecin - AZS Olsztyn
atak: Kluth - Handrava
przyjęcie : Ruciak, Menzel, Wika - Rousseaux, Andringa
rozegranie : Tervaportti - Woicki
środek : Gawryszewski, Duff - Kochanowski, Pliński

Czarno na białym widać kto dysponuje jaką drużyną. Olsztyn to za wysokie progi dla Szczecina. Jak dla nie Olsztyn na spokojnie zgarnia komplet punktów.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szczecin - AZS Olsztyn 2 @ 1,72 STS

Kursy dosyć wyrównane, lecz składy obu zespołów to dwa inne bieguny. Olsztyn po fantastycznym początku sezonu, ostatnio trochę przystopował, lecz takich rywali jak Szczecin muszą brać gładko jak chcą. Szczecin w środku tabeli, porobili parę ciekawych transferów, jednak ich miejsce w tabeli jest trochę ponad stan. W dzisiejszym meczu nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia. Olsztyn bardzo mocna pierwsza szóstka, na pewno będą chcieli się zrehabilitować po wpadce w Będzinie.
Składy:
Szczecin - AZS Olsztyn
atak: Kluth - Handrava
przyjęcie : Ruciak, Menzel, Wika - Rousseaux, Andringa
rozegranie : Tervaportti - Woicki
środek : Gawryszewski, Duff - Kochanowski, Pliński

Czarno na białym widać kto dysponuje jaką drużyną. Olsztyn to za wysokie progi dla Szczecina. Jak dla nie Olsztyn na spokojnie zgarnia komplet punktów.
Nie rozumiem po co takie porównanie dajesz (już nie pierwszy raz)? Już mecz ŁKS - Chemik Ci pokazuje, że siatkarki nie grają tylko zespół .... i tutaj jest to samo, ok może i typ Ci wejdzie ale takie pisanie to o dupę rozbić... Już wczorajszy dzień w Polskiej Lidze siatkówki pokazało, jaki jest tam poziom czyli o dziwo mega wyrównany i Kielce ogrywa Resovię....iitd...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Szczecin - AZS Olsztyn
(Suma punktów w meczu over 183.5)
kurs 1.90 Bukmacher Totolotek


Zacznę od zespołu z Szczecina który ostatnio u siebie po walce przegrał w trzech setach z Resovią. Sety były wyrównane głównie pierwszy. Z Jastrzębskim Węglem zwycięstwo w meczu wyjazdowym po tie-breaku oraz u siebie po tie-breaku z Zawierciem ,który jak wiecie gra bardzo dobrze jak na beniaminka. Ostatnio zespół z Zawiercia przegrał w czterech setach z Mistrzem Polski po bardzo wyrównanych setach. Porażka w meczu wyjazdowym w czterech setach z Bełchatowem. Świetny mecz był rozegrany w Szczecinie z Kędzierzynem ,niby porażka ,ale punkt wywalczony z Mistrzem Polski. Zwycięstwo z Kielcami po trzech setach oraz w zwycięstwo z Lotosem w meczu wyjazdowym w czterech setach. Jak widać Szczecinianie spisują się bardzo dobrze u siebie jak i na wyjeździe. Myślę ,że dzisiaj powalczą.
Jeśli chodzi o Olsztyn na wyjazdach gra fatalnie. Na sześć ostatnich wszystkie przegrali. Wiadomo przełamanie kiedyś musi nadejść ,ale wyczuwam tutaj długiego meczu. Ostatnio Olsztyn przegrał w Będzinie w czterech setach. Pokonał u siebie GKS Katowice po tie-breaku. Porażka z rewelacją tych rozgrywek ONICO po czterech setach. Zwycięstwo u siebie z Bydgoszczą po tie-breaku. Porażka w Radomiu w trzech setach. Zespół z Szczecina zajmuję dziewiątą pozycję ze stratą punktu do rywala. Oba zespoły walczą o pierwszą szóstkę. Wiadomo będzie bardzo ciężko ,ale na pewno będą walczyć do samego końca. Tak jak pisałem spodziewam się długiego meczu i wyrównanego. Myślę ,że cztery wyrównane sety są jak najbardziej w zasięgu. Faworyta bym tutaj nie wskazywał. Oba zespoły grają dobra siatkówkę więc over punktowy warto zagrać. Pozdrawiam trzymajcie się.

 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja gram Espadon Szczecin, dla mnie solidna druzyna i ładny kurs.. Olsztyn jest mocny ale u siebie, liczę na 3-1 dla Espadonu
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
i co chłopie, ten twój daremny post wnosi do dyskusji? Pomyśl nad swoją glupotą i jak masz coś do napisania odnośnie meczu to się wypowiedz jak człowiek a nie szukasz jakiejś awantury...
Zwyczajnie myślałem, że to jakiś nowy zawodnik, o którym nigdy nie słyszałem.
O meczu nie mam zdania, a kolega zibi już wszystko wypunktował co mógłbym napisać.
Zluzuj trochę, bo Ci pikawa wysiądzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom