>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka Premier League [9.12.2023 - 10.12.2023]

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Luton-Manchester City TYP over 2,5/2 kurs 1,68 5/10 g. 15.00 1:2 WIN

PS: City nie wygrało 4 meczów z rzędu w lidze! Dziś gra z zespołem który ostatnio postawił się Arsenalowi (3:4) a wcześniej Liverpoolowi (1;1). Liczę na aktywność gospodarzy ale sorry, jak dziś goście nie wygrają będzie można powiedzieć o poważnym kryzysie w tym zespole.

Z innych spotkań zdecydowanie polecam:

Fulham-West Ham TYP BTS kurs 1,69 4/10 g.15.00

Tottenham-Newcastle TYP BTS kurs 1,49 4/10 g.17.30

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Luton gol 2,05 Fortuna

Dziś na szybko bo jestem w terenie. City 4 mecze bez zwycięstwa i myślę że w końcu się przełamią ale Luton to ciężki teren bo potrafili napsuć krwi Liverpoolowi czy Kanonierom. Idę w gola gospodarzy bo grają przyjemny ofensywny futbol, mają Barkleya który od zawsze miał papiery na dobrego kopacza ale zawsze mu było pod górkę w większych klubach a tutaj chyba znalazł swoje miejsce na ziemi.
City tylko jedno czyste konto na wyjeździe w lidze. Obrona popełnia masę błędów, myślę że przy takim kursie warto zaryzykować w gola beniaminka.
Poza tym nie sądzę że będzie dzisiaj taki otwarte mecz jak z Arsenalem i biorę
City i under 3,5 @ 2,11 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
versa 397,5K

versa

Typer
Evertonu - Chelsea
Remis lub Chelsea
Fortuna @1.50

Dla mnie faworytem tego spotkania jest drużyna Chelsea, która w tabeli plasuje się o 7 pozycji wyżej od drużyny Evertonu, która to wisi nad strefą spadkową zaledwie o jedną pozycje, a wybrnęła z niej dzięki dwom zwycięstwom w ostatnich dwóch kolejkach z Nottingham i odziwo z Newcastle do zera. Biorąc pod uwagę ogólną formę i potencjał obu drużyn nie wydaje mi się, żeby tym razem drużyna Evertonu wyszła zwycięska z tego pojedynku, fakt faktem ostatnimi czasy niezbyt dobrze grało się Chelsea na stadionie gospodarczy (ostatnie pięć meczy to 4 przegrane i 1 zwycięstwo) ale w tym sezonie Everton u siebie spisuje się przecietnie, bądź słabo, a Chelsea zapewne to wykrzysta. Skromny beta do dubelka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom