>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Primera Division [20-21.12.2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 16 seria spotkań hiszpańskiej Primera Division. Czy po raz kolejny będziemy świadkami wspaniałej gry Barcelony, która z meczu na mecz powiększa swoją przewagę nad rywalami ? Blaugranę czeka trudny pojedynek na El Madrigal gdzie zmierzą się z Villarreal. Żółta Łódź Podwodna w ostatnich spotkaniach zawodzi, ale przeciwko Barcelonie zazwyczaj grało się całkiem nieźle. Ostatnie dwa sezony to pewne zwycięstwa 3:1 i 2:0 a jak będzie tym razem?

Oprócz tego kilka innych ciekawych spotkań, spośród ktorych napewno mozemy wybrac ciekawe typy ;)

Oto zestaw par 16 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:

 
unique 41

unique

Użytkownik
Liga Hiszpańska, Moje Propozycje, Moje analizy.





Real Madrid-Valencia CF
Typ: Real Madrid (1,95) ✅
Dla Realu to ostatni gwizdek, jeśli marzą o włączeniu się do walki o tytuł, spotkanie z Valencią muszą wygrać. Real przed tygodniem zagrał całkiem dobre spotkania zwłaszcza z tyłu gdzie Casillas do współki z obrońcami przez ponad 80min trzymali jak dla siebie bardzo korzystny wynik, teraz na taką grę nie pozwoli ani Ramos ani sami piłkarze gdyż wiedzą, że murowanie bramki na SB nie przyniesie żadnych korzyści. Do składu Królewskich wracają zawieszeni za kartki Robben i Marcelo, ponadto lepiej wygląda sytuacja Cannavaro oraz Snejdera, którzy z lekkimi urazami opuszczali Camp Nou, jednak lekarzom uda się obu postawić na nogi przed arcyważnym spotkanie z Valencią. Nietoperze mogą również cieszyć się z powrotu rekowalnscenta – Silvy, który zagrał już przed tygodniem z Espanolem. Ostatnio Real wygrał u siebie w lidze z Huelvą 1-0 po bramce Snejdera, następnie przyszła dotkliwa porażka z Sevillą. Na wyjazdach Real grał bardzo słabo jeszcze za kadencji Schustera – porażka z Getafe czy Valladolid. Mecz z Zenitem pokazał inny Real i myślę, że jutro zobaczymy podobny i skuteczny zespół z Madrytu. Pewność typu: 8/10.

Espanol Barcelona-Atletico Madrid
Typ: Atletico Madrid (2,15) ✅
Atletico może cieszyć się z pierwszego od bodajże 5 lat wyższego miejsca nad Realem. Los Colchoneros grają z meczu na mecz coraz lepiej i skuteczniej czego świadkami mogliśmy być w spotkaniu z Betisem, Racingiem czy ze Sportingiem Gijon. Espanol w nieuniknione mknie w dół tabeli, na ostatnie 6 spotkań zanotowali 5 porażek i choć ich gra nie jest porywająca to zazwyczaj przegrywają nieznacznie(czyt. Valencia 2-1 grając w 10) Atletico na pewno będzie chciało utrzymać wysoką lokatę i na pewno wcześniej zakończony mecz da im motywację przed spotkaniem w Barcelonie. Gdyby Real stracił punkty Atletico jestem prawie pewien, że wygrałoby swoje spotkanie ale gra Realu prawdopodnie ulegnie zmianie na lepsze.. ale to tylko kalkulacje. Największą zaporą gospodarzy będzie zapewne ich bramkarz Kameni o którego walczą już kluby z Premiership, ale Atletico ma odpowiednich piłkarzy – Aguero, który ostatnio powiedział „Jesteśmy w stanie wygrać ligę” – więc jeśli Atletico naprawdę chce poważnie włączyć się do walki o tytuł to punkty z 17 drużyną ligi muszą powędrować do Madrytu. Pewność typu: 7/10.

Osasuna CA-Getafe CF
Typ: under 2,5 (1,62) ⛔
Niecały miesiąc temu obie ekipy mierzyły się ze sobą w CdR, wtedy gorą byli gospodarze wygrywając spotkanie 1-0 (mecz gdzie Getafe było gospodarzem zakończyło się bezbramkowym wynikiem) O ile gra tych 1 nie uległa od tamtego czasu sporo na plus o tyle gra gości uległa diametralnie poprawie czego świadkami jesteśmy w meczach Premiera Division. Getafe w ostatnich spotkaniach gra bardzo pewnie 4-1 z Mallorcą totalna dominacja gospodarzy, 3-3 z Villareal, 3-1 z Realem – wyniki bardzo dobre. Osasuna ustawiona na boisku jest bardzo defensywnie i jeśli nie padnie szybko bramka to powinniśmy być świadkami bardzo wyrównanego spotkania które powinno zakończyć się bądź zwycięstwem gości lub remisem bo o komplet punktów dla gospodarzy będzie nie zwykle ciężko zważywszy na to, że Getafe ma tylko i wyłącznie ligę, nie gra ani w UEFA a także pożegnali się już z CdR, Stawiam tu na 1-1 bądź 0-1 dla Getafe. Pewność typu: 6/10.

Numancia CD-Real Valladolid
Typ: over2,5 (1,95) ✅
Real jest usposobiony grać ofensywnie czego świadkami mogliśmy być w ostatnich 4 spotkaniach drużyny Mendilibar’a gdzie regularnie strzelali 3 bramki z Villareal wygrali 3-0, wygrana 3-0 z Mallorca, 3-3 z Osasuna i przed tygodniem kolejny pogrom tym razem ofiarą byli gracze Deportivo. Numancia u siebie gra również bardzo dobrze, strzela sporo goli, Valladolid będzie przez dłuższy czas będzie musiał sobie radzić bez nr1 w bramce – Asenjo. Ostatnia historia między tymi drużynami również wskazuję na bardzo ofensywą grę obu zespołów odpowiednio 2-1 i 3-2 to ostatnie wyniki z Segundy Division. Pewność typu: 7/10.

Deportivo La Coruna - Recreativo Huelva
Typ: Deportivo La Coruna (1,70) ✅
Upatruję tutaj jednego z pewniejszych typów tego weekendu lecz co nieco więcej można powiedzieć będzie w niedziele ale tak na wstępie to trzeba zaznaczyć pozycję obu zespołów w lidze, nie porównywalna oraz forma, co do Deportivo to ostatnio w lidze sprawili nie lada niespodzianke przegrywając z Valladolid aż 3-0, niemniej jednak u siebie to lepsza ekipa gdzie na ostatnie 6 spotkań (liga + UEFA) wygrali wszystko, czy to z Feynoordem czy to z Malagą, która w moim przekoniu wtedy uchodziła za cichego faworyta. Huelva przed tygodniem wymęczyła zwycięstwo z Osasuną dzięki czemu zamienili się miejscami w dole tabeli. Pewność typu: 7/10.

Racing de Santander - CF Malaga
Typ: Remis (3,20) ✅
Bez analizy.

Mallorca RCD-Sevilla FC
Typ: Sevilla FC (2,00) ⛔
Po odpadnięciu z UEFA, Sevilla na pewno będzie chciała sobie coś udowodnić, że ta wiadomość zadziała mobilizująco na piłkarzy Manolo Jimenez’a, którzy uchodzą za faworyta spotkania z Mallorcą, o której pisałem już wcześniej i powtarzać się nie będę, Sevilla przed tygodniem pokonała w bardzo ważnym meczu Villareal dzięki czemu wskoczyła na 3 lokatę w PD i ma tyle samo punktów co 2 w tabeli Valencia. Fakt, że Nietoperze grają z sobotę z Realem gdzie o punkty będzie niezmiernie ciężko, piłkarze z Pizuajn powinni sobie wziąć do serca porażkę z Sampdorią i szybko podnieść się na kolejny mecz z piłkarzami z Mallorci. Tak więc myśle, że Ono Estadi w niedziele zostanie zdobyte i Sevilla będzie samodzielnym wiceliderem BBVA. Pewność typu: 8/10.

Sporting Gijon - UD Almeria
Typ: Remis (3,10) ⛔
Tutaj stosuję swego rodzaju progresję na remis Sportingu, statystyki nie kłamią i pokazują, że ostatnie 10 spotkań Sportingu kończył się bądź zdobyczą 3-punktową bądź żadną. Almeria przed tygodniem zremisowała po bardzo wyrównanym spotkaniu mecz z Racingiem, Gijon przegrał z Atletic Bilbao 3-0 gdzie F. Llorente pokazał swoje nie przeciętne umiejętności i wyczucie. Pewność typu: 4/10.

CF Villarreal - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona (1,80) ✅
Na początek może o składach, do składu Barcelony powraca A. Iniesta, jedynym kontuzjowanym zawodnikiem jest nadal Gabby Millito, który powinnien wrócić na luty, w składzie Villareal zabraknie pauzującego za kartki: J. Llorente. Pires w ostatnim wywiadzie, zaznaczył, że dobrze mu się gra przeciwko Barcelonie i mają nadzieję, że ten mecz będzie meczem zwrotnym i ekipa z El Madrigal wróci na odpowiedni tor i znów zacznie wygrywać, bo ostatnio tendencja podopiecznych Pellegriniego jest niska – porażka z Celtami czy w lidze z Sevillą, a najtrudniejsze dopiero przed nimi bo i Real i Barca jeszcze swoich spotkań z Żółtymi Łodzami Podwodnymi nie grała. W Barcelonie panuje fantastyczna atmosfera, wszyscy czekają na to kiedy ta passa się skończy, kiedy Barca zanotuję żenującą porażke ze średniakiem, na liście Barcy został tylko Villareal a podopieczni Pepa chcą zakończyć ten rok z dobrymi humorami i na pewno skład na ELM wyjdzie bardzo silny a co godne podkreśnie ostatnia gra Villarealu w obronie to katastrofa i miejmy nadzieję, że Messi do współki z Eto’o znajdą sposób na Sennę. Pewność typu: 9/10.

Betis Sevilla-Athletic Bilbao
Typ: Betis Sevilla (2,05) ⛔
Bez analizy.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Warto dodać , że drużyna Espanyolu została ostatnio mocno osłabiona przez kontuzje - Roman , Rufete , De la Pena , Tamudo , Angel i Sergio Sanchez to zawodnicy którzy w grudniu doznali kontuzji a to napewno nie ułatwi im zadania w meczu z Atletico .
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Real Madrid - Valencia
Pierwszy mecz ostatniej kolejki w tym roku rozpocznie sie w Madrycie i zagraja zespoły Realu i Valencii. Gospodarze maja ostatnio serie 3L i co najwazniejsze dla nich przegrali tydzien temu mecz z Barcelona, który jest bardzo wazny dla nich. Obecnie piłkarze Królewskich zajmuja 6 miejsce w lidze z dorobkiem 26 pkt. Na własnym obiekcie na 7 rozegranych dotychczas meczy wygrali 5, a po raz zremisowali i przegrali. W zespole z Madrytu nie zagra w dzisiejszym meczu Snejder, natomiast do składy powrócili Torres, Robben oraz Marcelo. Zespół gości zajmuje pozycje wice-lidera z 30 pkt na koncie i strata 8 pkt do Barcelony. Na boiskach rywali piłkarze Valencii wygrali i zremisowali po 3 mecze oraz jedno spotkanie przegrali. W zespole gości nie zagraja dzisiaj: Moretti, Hugo Viana, Curru Torres, Pablo, Alexis, Miguel Angulo oraz Edu. W poprzednim sezonie w obu meczach wygrywali przyjezdni oraz padało dużo bramek. Mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu rowniez zobaczymy sporo bramek i zaciety mecz poniewaz kazda z druzyn chce dobrze zakonczyc ten rok oraz nie stracic dystansu pkt do lidera z Barcelony.
Mój typ: over 2,5 ⛔
Wynik: 1-0
-----------------
Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Drugie dzisiejsze spotkanie odbedzie sie w Barcelonie i zagraja Espanyol oraz Atletico. Gospodarze zajmuja obecnie przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 13 pkt na koncie. Na własnym obiekcie wygrali i zremisowali po 2 spotkania oraz 3 przegrali. Jak wspomniał maximus88 Espanyol zagra dzisiaj bez takich zawodników jak: Roman , Rufete , De la Pena , Tamudo , Angel i Sergio Sanchez. Moim zdaniem jest to spore osłabienie bo tacy zawodnicy jak Rufete, De la Pena czy Tamudo stanowia o sile zespołu z Barcelony i bardzo trudno ich zastapic. Atletico zajmuje 5 miejsce z 27 pkt na koncie. Na obiektach rywali wygrali oraz przegra 2 spotkania i 3 zremisowali. W przeciwienstwie do zespolu gospodarzy w szeregach gości nie ma znaczacych oslabień. W poprzednim sezonie w obu meczach wygrywali goście i wydaje mi się ze zespoł z Madrytu dopisze sobie kolejne 3 pkt na swoje konto po dzisiejszym meczu.
Mój typ: Atletico ✅
Wynik: 2-3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Real Madryt-CF Valencia
Typ : 1
Kurs : 1,82 Bwin ✅✅WYNIK 1:0


Po Gran Derbi humory w ekipie Królewskich bardzo złe. Atmosfera nerwowa, a receptą na ten stan ma byc nowy coach Juande Ramos, który już miał okazje w dwóch meczach poprowadzic nowy zespól. I o ile debiut był udany bo Real pokonał 3:0 na Santiago Bernabeu Zenit w LM, o tyle wizyta na Camp Nou utwierdziła słabośc w ofensywie i niemoc Królewskich w tym sezonie. Dobrym newsem dla kibiców Realu jest coraz mniejsza lista zawodników kontuzjowanych. Do składu drużyny powraca trzech zawodników - Miguel Torres oraz Arjen Robben i Marcelo,. Na liście nieobecnych w dzisiejszym meczu są : Ruud Van Nistelrooy, Mahamadou Diarra, Ruben De La Red, Gabriel Heinze, Wesley Sneijder, Pepe. Także nowo zakupiony Huntelaar jeszcze dzsiaij nie wystąpi. Miałem okazje oglądac skrót meczu Real-Zenit i musze przyznac że Real zaskoczyl mnie zangażowaniem w gre. Pokazali kilka naprawde na wysokim poziomie akcji. A już kombinacje Robben-Raul były wręcz palce lizać. Bramki jakie strzelali także były przedniej urody. Widac było że w formie jest Arjen Robben na którego licze w dniu dzisiejszym, nie mógl on się zaprezentowac w meczu z Barcą gdyż musiał pauzowac za kartki. Dziisaj powraca i pewnie będzie szalał na skrzydłach i ciągnał w ofensywie swój zespoł. Zenit w tamtym meczu sobie nie pograł. Chociaż miał też troche pecha bo dwukrotnie jego gracze obijali poprzeczke bramki... Dudka. W kolejnym meczu pod wodzą Juande Ramosa na Camp Nou Real miał także swoje okazje lecz nie strzelił bramki. Najlepszym zawodnikiem Królewskich w tym meczu był z pewnośćią Cassillas który wiele razy ratował swój zespół przed utratą gola broniąc nawet karnego lecz nawet to nie pomogło w wywalczeniu pkt.
Valencia w ostatnim czasie gra o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie i plasuje sie aktualnie na pozycji wicelidera tracąc 8pkt do Barcelony. Tydzień temu dośc szcześliwie pokonali oni Espanyol 2:1 strzelając bramki dopiero gdy rywal grał w osłabieniu. Wśród zawodników, których zabraknie są Pablo Hernandez, Alexis Ruano, Miguel Angulo, Edu,Curro Torres ,Hugo Viana,Emiliano Moretti. W środku tygodnia Valencia rozgrywala mecz w PUEFA zremisowany 2:2 w St. Etienne.Co prawda w tym meczu odpoczywali Villa, SIlva i Renan. W tym meczu napastnicy zespołu z Ligue1 wchodzili czasem w obrone Nietoperzy jak w masło;) A wiadomo że Real dysponuje jeszcze większą siłą ofensywną i może to się skończyc jeszcze gorzej czyli większą utratą bramek.
Historia potyczek Realu z Valencią zawsze dawała duża dawke emocji. Ostatnio spotykali się na inauguracje sezonue w Hiszpani a więc w dwumeczu o Superpuchar , który padł łupem Królewskich którzy przegrywając 2:3 na Mestalla wygrali 4:2 na Bernabeu i zdobyli trofeum. Dla Realu jest to ostatni moment na właczenie sie do walki o mistrzostwo i sądze że takiej szansy nie zaprzepaszczą bo w razie niepowodzenia nie tylko Barca im odjedzie, ale także bezpośredni rywal jakim jest przecież Valencia, a tego fani już nie wybaczą;) Początek meczu o godzinie 20.00.

Prawdopodobne składy :​


Moim zdaniem głowna siła napędowa w ostatnim czasie poczynań Królewskich czyli Arjen Robben.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mecz Real - Valencia dzisiaj typersko odpuszczam, ale liczę na ciekawe widowisko. Nie wiem zbytnio czego mozna spodziewac sie od trenera Ramosa jak on ustawi swoją druzyne, bo raczej Real nie będzie sie bronil tak jak to miało miejsce w meczu z Barcą, ale jak to będzie wygladalo w obronie czy z Ramosem na srodku czy moze z Metzelderem, ktory jak dla mnie przeciwko Blaugranie zagral niezle zawody... Tak czy siak mecz odpuszczam, bo nie zdziwi mnie zaden wynik.

Trochę środków zainwestowałem w wygraną Atletico nad Espanyolem. Rojiblancos po słabym początku sezonu gdzie tracili punkty z Barcą, Realem czy Sevillą przełamali się wyciągając remis w trudnej sytuacji w meczu z Villarreal. Potem było już tylko lepiej i jak popatrzec na kilka ostatnich spotkan to Atletico obok Barcelony odnotowuje najlepsze wyniki. Espanyol natomiast po bardzo dobrym poprzednim sezonie jest obecnie w rozsypce, druzyne meczy sporo kontuzji, nowy trener poki co nie znalazł jeszcze złotego środka na prowadzenie zespołu i mam nadzieje, ze jeszcze nie nastapi to dziś. Atletico praktycznie w najmocniejszym składzie, dobrze dysponowany jest Forlan, a i Aguero przypomnial sobie jak sie strzela bramki. Obrona rowniez prezentuje sie calkiem solidnie i o 1:6 z Barcą juz dawno zapomniano. Łatwo oczywiscie nie będzie, bo Espanyol zagra niesamowicie zdeterminowany na uzyskanie korzystnego wyniku, ale mimo to jestem zdania, ze Atletico wywiezie kolejne trzy punkty.

Mój typ: Atletico Madryt - 2,05 w Bwin
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Mallorca - Sevilla
Typ: 1X
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt


Analiza:

Spotkanie 16 kolejki Hiszpańskiej Premiery Division w którym zmierzą się będący aktualnie na 18 pozycji w tabeli zespół Mallorca z 3 Sevilla. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 spotkań przed własną publicznością w których udało im się 2x wygrac 3x zremisowac a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 13 bramek a tracąc 11 co daj nam bilans +2. Goście natomiast zdążyli orazegrac 7 spotkań wyjazdowych w których udało im się 4x wygrac 2x zremisowac a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 11 bramek a tracąc 7 co nam daje bilans +4. Patrząc na wcześniej wymienione statystyki faworyt jest tylko jeden a są nimi goście lecz moim zdaniem gospodarze muszą zacząc szukac powoli punktów aby nie walczyc do końca rozgrywek o ligowy byt. Reasumując myślę, że kurs 1.75 jaki znalazłem na Expekcie na 1X jest warty zaryzykowania. 0:0 ✅
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Spotkanie: Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Połowa czasu - 1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Expekt
Analiza: W pierwszej lidze hiszpańskiej piłki nożnej, czyli w Primira Division to już ostatnia kolejka w tym roku. Do jednych z ciekawszych spotkań dojdzie pomiędzy Espanyol Barcelona a Atletico Madryt. Takie małe debry Barcelona - Madryt, jakie miały miejsce nieco dawniej, lecz teraz zagrają dwie słabsze drużyny. Podobnie jak to było wcześniej wygrała Barcelona i dzisiaj także na nią stawiam. Widzę, że wszyscy niepodzielnie stawiają na Atletico Madryt, który ten sezon ma bardzo dobry. W lidze są na 5 miejscu zachowując szanse i aspriracje na grę w Lidze Mistrzów, w której grają także w tym sezonie, będąc już w 1/8 finału. Jak do tej pory Atletico Madryt zgromadziło na swoim koncie 27 punktów w 15 meczach, co nie jest bardzo dobrym rezultatem. Jednak jak na tak wyrównaną ligę, taki dorobek może cieszyć. Na wyjazdach drużyna ta gra tak sobie. Wygrywali tylko 2 razy oraz ponosząc 2 porażki. Najwięcej razy, czyli 3 remisowali. Ich bilans bramkowy jest równy 14:16, czyli ujemny. Wiem, że Atletico to bardzo dobra drużyna, na którą w tym meczu stawiają chyba wszyscy, ale musimy pamiętać także to, że w tamtym sezonie to Espanyol świetnie grał w Pucharze Uefa. W tym sezonie coś złego porobiło się z tą drużyną, ale jestem pewien, że ich lokata w lidze znacznie się polepszy. Jak na razie zajmują 17 miejsce i tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu nie znajdują się na pozycji spadkowej. Oni wiedzą, że grają o miejsce w I lidze i pewnie jak każdy chcą sobie zapewnić dobry prezent pod choinkę. U siebie nie grają za kolorowo. Wygrali 2 mecze, tyle samo meczy remisując oraz 3 spotkania przegrywając. Bilans bramkowy jest ujemny, 7:8. Porównując siły obydwu drużyn widzimy lekką przewagę Atletico Madryt, które zagra dzisiaj bez swojego środkowego obrońcy Czecha Ujfalusiego.
Typuje 1:0 do szatni dla Espanyol&#39;u Barcelona, który dzisiaj nas zaskoczy swoją grą ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj ładnie udało się zarobić na wygranej Atletico ;) Co prawda Espanyol pod wodzą nowego trenera zagrał całkiem niezłą piłkę, ale na Rojiblancos tego dnia okazało się za mało.

Dzień dzisiejszy z hiszpańską piłką odpuściłem. Pary jak dla mnie nieciekawe do typowania, tak więc skupię się na obejrzeniu w Canal+Sport hitowego pojedynku Villarreal - Barcelona. Warto zauwazyc, ze Barca na El Madrigal w ostatnich latach przegrywała.
 
unique 41

unique

Użytkownik
choć jestem kibicem Barcelony, w moich analizach stawiam na ich zwycięstwo to czym bliżej spotkania to mam gorsze przeczucia, tak jak TBM zaznaczył Villarealowi grało się dobrze z Barcą w ostatnich latach, ale w ostatnich latach to Barca nie grała jak gra teraz, ja dziś zaryzykowałem na Villareal strzeli gola po kursie 1,45 wątpie żeby 4 mecz z rzędu zakończył się czystym kontem Valdesa, tym bardziej, że dziś nie zagra Marquez a para stoperów Puyol Pique bądz Caceres może nie wystarczyć na Nihata, Cazorle i Piresa, najbardziej chciałbym zobaczyć wynik 2-1, 3-1 dla Barcy ;] a co będzie zobaczymy
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Betis Sevilla - Athletic Bilbao (under/over 2.5) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 21.00 na Estadio Manuel Ruiz de Lopera w Sewilli sędzia Gonzalez Vazquez rozpocznie spotkanie kończące zmagania hiszpańskich drużyn w 16. kolejce Primera Division, w którym miejscowy Betis podejmować będzie baskijskie Athletic Bilbao.
Los Verdiblancos po bardzo słabym początku sezonu w ich wykonaniu poprawili nieco swoją grę, ale, moim zdaniem, ciągle nie jest to to, na co stać tę drużynę.
W 3 ostatnich spotkaniach piłkarze Betisu wywalczyli raptem jedno oczko (porażki z Vallencią i Atletico oraz remis z Espanyolem). Czyżby kryzys powrócił?
Również podopieczni Joaquína Caparrósa zaczęli grać nieco lepiej, dzięki czemu odbili się od dna ligowej tabeli.
Drużyna Betisu w spotkaniach rozgrywanych przed własną publicznością radzi sobie dość przeciętnie. Z kolei Baskowie w meczach poza Bilbao grają jeszcze gorzej.
Postawa obu drużyn w dzisiejszym spotkaniu jest, moim zdaniem, wielką niewiadomą. Spodziewam się zaciętego spotkania i niewielu bramek.
Typuję wymęczone 1:0 dla gospodarzy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Real Betis – Athletic Bilbao
Typ: X2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Sportingbet


Analiza:

Spotkanie 16 kolejki Hiszpańskiej Premiery Division w którym zmierzą się będący aktualnie na 11 pozycji w tabeli zespół Realu Betis z 14 Athletic Bilbao. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 spotkań przed własną publicznością w których zdołali 2x wygrac 2x zremisowac a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili również 8. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 7 spotkań wyjazdowych w których udało im się 4x zremisowac a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym 8 bramek a stracili 15. Mecz ten będzie bardzo wyrównanym spotkaniem z lekką przewagą gospodarzy którzy grają przed własną publicznością lecz ja liczę tutaj na wygraną gości z ewentualnym remisem z racji tego, że Bilbao jest w lepsze dyspozycji w ostatnim czasie niż Betis. Reasumując myślę, że goście nie powinni przegrac tego meczu a kurs 1.72 jaki oferuje nam na to zdarzenie Sportingbet jest warty zaryzykowania.

0:1 ✅
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Betis - Athletic Bilbao (0:1)
Typ : Betis -1
Kurs : 3,95
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie pierwszej ligi Hiszpańskiej . Spotykają sie Real Betis , któty u siebie będzie podejmoać Athletic Bilbao . Real Betis aktualnie w lidzie zajmuje 11 pozycje i ma na swoim końcie dorobek 18 pk na własnym stadionie mają bilans 2-2-3 , a w bramkach 8-8 , a wiec czas najwyzszy zacząć grać na najlepszym poziomie przed włąsną publicznością . Athletic Bilbao aktualnie w lidze zajmuje 14 miejsce i ma na koncie 16 pk , na wyjeździe mają bardzo słaby bilans 0-4-3 , a w bramkach 8-15 , a wiec widać że na wyjazdach za bardzo sobie nie radzą . Tym bardziej że dzisiaj bedą grali przed gorącą publicznością w Betsie . Betis ostatnia zanotował słabsze wyniki przegrana na wyjeździe z Valencią 3-2 u siebie remis 1-1 z Espanyolem , oraz w ostatni Weekend porazka 2-0 z Atletico Madryt . Myśle że czas najwyższy na pewne zwycięstwo przed własną publicznością z zespołęm który nie radzi sobie w spotkaniach wyjazdowaych . Stawiam że Betis wygra pewnie 2-0 lub 3-0 dlatego gram na nich z Handicapem kurs bardzo ładny . Ostatnie zwycięstwo Betisu nad Bilbao miało miejsce 10/09 2006 r i padł wtedy wynik 3-0 myśle że czas najwyższy powturzyć ten wynik .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom