• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

16 kolejka Serie A [09-11 grudnia 2017]

Temat na forum 'Włochy' rozpoczęty przez robson United, Grudzień 4, 2017.

Więcej tematów od robson United
    1. robson United ModTeam Członek Załogi

robson United
      Polubienia:
      59

Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Nie ma ani chwili wytchnienia od wielkich emocji. Kogoś rozczarował mecz Napoli z Juventusem? No to wynagrodził pojedynek Sampdorii z Lazio. Ponadto większość meczów można było oglądać w poprzedniej kolejce. Do historii przejdzie to co wydarzyło się w meczu Benevento - AC Milan. Tutaj nie ma co komentować, to trzeba sobie przypomnieć.

INCREDIBILE!!! Ale sporo osób przekornie mówiło, że ten punkt może właśnie być z Milanem... Debiut Gattuso nieudany. Kolejną przeszkodą Rossonerich Bologna na San Siro. Jednak hitem tej serii gier Derby D'Italia! Juventus na J-Stadium podejmie lidera tabeli, Inter. Mecz zapowiada się niesamowicie. Czy Juventus wyrwie zabawki Interowi, podobnie jak to uczynili z Napoli?

Macie już swoje przemyślenia po poprzedniej serii gier? Jakieś pomysły na najbliższy tydzień? Śmiało dzielcie się i dyskutujmy o wszystkim ;)

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
      Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.

2. maly1945 Użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      4
      Ja jako wieloletni kibic Premier League i klubu z czerwonej części Manchesteru, od obecnego sezonu jak się okazało również fan Serie A, z co raz większą niecierpliwością czekam na kolejną kolejkę włoskiej ekstraklasy. Mam wielką nadzieję, że Inter nie pozwoli zabić widowiska Juventusowi, jak zrobiło to ostatnio Napoli. Liczę też na wygrane obydwu klubów ze stolicy, co jeszcze bardziej zacieśniłoby walkę w TOP5. Jeśli pozwolicie zamieszczę tu bliżej weekendu swoją bukmacherską propozycję na szlagier tej kolejki.Pozdrawiam!

robson United lubi to.
    3. Qarny Dobrze znany użytkownik

Qarny
      Polubienia:
      47
      Ale też miejcie na uwadze fakt, że Inter zabił mecz z Napoli grając na wyjeździe :)
      Ja myślę, że Inter jest mocny, ale nie zagrają jeszcze na tym etapie w otwarte karty z Juventusem. Juventus mnie nie zachwyca jak na razie, no ale oni zawsze na wiosnę włączali kolejne biegi.
      Dlatego też uważam, że będzie to mecz underowy. Jedna, góra dwie bramki i kurs na under 2.5 biorę w fortunie po 1.94, a na Uni 1.93.

Ze spotkań mniej prestiżowych to kurs warty ryzyka na Sampe. Ciekawe jak zareagują na porażkę w końcówce z Lazio. Cagliari jest spokojnie do ogrania, a widać było po piłkarzach Sampy, że byli w.k.u.r.w.i.e.n.i po ostatnim gwizdku z Rzymianami.
      Sampa co prawda gorzej sobie radzi z wyjazdami, ale Cagliari wcale nie lepsze jeśli chodzi o domowe spotkania. Mega fartownie wygrali z Benevento 2:1 i takim samym stosunkiem z Hellasem. Oba spotkania mega fartownie w końcówce. A tak to przegrali ze słabiutkim Sassuolo, z Chievo 0:2, z Genoa 2:3, z Interem 1:3.

4. mario72k Dobrze znany użytkownik

mario72k
      Polubienia:
      12
      Kurs jak najbardziej adekwatny do ryzyka, ale dla mnie zbyt duże prawodpodobieństo remisu, więc zagram zależnie od nastroju w sobotę:
      a/ remis,pre + Sampodria,live (o ile uda się złapać jeszcze fajniejszy) ale taki zestaw stawek, żeby remis dawał zwot, a wygrana Sampy - na zysk
      lub
      b/ zwykłe , normalne , bez nerwów, 2 DNB
      Ku remisowi skłania mnie H2H (ostatnia wygrana wyjazdowa Sampy - 10 lat temu / sporo remisów na rozkładzie) oraz za niska liczba remisów przez te 15 kolejek, obawiam się przełamania tej tenencji

5. maly1945 Użytkownik

maly1945
      Polubienia:
      4
      Niby ostatnia wyjazdowa wygrana na tym terenie 10 lat temu, ale powiedzmy sobie szczerze, czy przez te 10 lat w którymś sezonie grali taką fajną piłkę jak teraz? Napoli-Fiora. Tutaj skłaniam się ku obie strzelą, ewentualnie 1 drużyna nie wygra do zera. Genoa-Atalanta. Goście pewnie dzisiaj wyjdą drugim garniturem na LE, bo awans mają pewny. Niby bez wygranej na wyjeździe jeszcze w tym sezonie, ale chociażby na zakład "2 drużyna wygra dowolną połowę" warto się pokusić jak najbardziej moim skromnym zdaniem.

mario72k lubi to.
    6. komarinho81 Nowy użytkownik

komarinho81
      Polubienia:
      0
      Witam serdecznie:)
      W 16 kolejce Serie A mamy hit sezonu,czyli spotkanie Juventus-Inter ,Derby D'Italia po ktorym tak naprawde nic nie zostanie wyjasnione:)Dla mnie pewniakiem jest remis w tym meczu,obydwaj szkoleniowcy zamkna i zabija to spotkanie,nie beda ryzykowac wiec remis po kursie 3.75 jest niezla opcja.Nie widze tutaj innego wyniku jak 0-0:)pozdrawiam

7. robson United ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      robson United
      Polubienia:
      59

Mówienie, że to pewniak w takim meczu to spore nadużycie ;) Tutaj dzisiaj wszystko się może zdarzyć. Mecz zapowiada się niesamowicie. Oby tylko Inter przyjechal grać w piłkę, bo pamiętam jak na San Paolo przyjechali z takim samym nastawieniem jak Juventus w poprzedni piątek...

Spaletti wygrał tylko 1 z 21 meczów jako trener przeciwko Juvetnusowi! Miało to miejsce w tamtym sezonie, gdy Stara Dama była przed finałem w Cardiff i Allegri dał kombinowany skład...
      Inter ma jednak maszynkę, Icardi ma świetny bilans w meczach przeciwko Juve, ale teraz w bramce Szczęsny, a nie Buffon. Czy Polak go zatrzyma?

Oczywiście remis to możliwe rozwiązanie, ale chyba dobrą opcją jest też zakład na Poniżej2,5 gola.
      Wreszcie derby d'Italia nie tylko z nazwy będą elektryzować, a także z powodu miejsc w tabeli! Niech to już się zacznie!

8. Ingler Aktywny użytkownik

Ingler
      Polubienia:
      7
      JUVENTUS - INTER

Allianz Stadium, godz. 20:45
      Dzisiaj do Turynu przyjeżdża niepokonany lider Serie A – Inter.Gospodarze będą chcieli ostudzić ich zapędy i pokazać miejsce w szyku , goście powtórzyć wyczyn Lazio i wygrać .Oczywiście nie inaczej wypowiadają się trenerzy obydwu drużyn.

Allegri komplementuję wyczyny gości , aczkolwiek liczy na dobry występ i zatrzymanie 3 punktów , zauważając iż to spotkanie nie zdecyduję o mistrzostwie.

Spaletti stwierdza natomiast iż by osiągnąć cel potrzebują nadal mnóstwo punktów ,dlatego przyjeżdżają po komplet.... aczkolwiek nie zamierzają się podpalać.

Także mamy z obu stron asekurację ,ale sądzę iż jeśli któraś z drużyn zdobędzie prowadzenie to rywal nie pozostanie dłużny i spotkanie nam się otworzy.Kto wygra? , nie podejmuję się tego ,ale liczę na gole. Wyniki top 5 : Roma –Inter (1:3) , Napoli – Inter (0:0) , Juve –Lazio (1:2) , Napoli – Juve (0:1) .Widzę tu bramkowy remis ,lub wygraną 1 bramką..

Nieobecności : Buffon, Howedes, Pjaca, Lichtsteiner (kontuzja) , Dybala (forma) / Vanheusden

Typ:przedział bramek 2-3 za 1.98 @ Fortuna :minus:

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2017 o godzinie 09:21
    9. robson United ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      robson United
      Polubienia:
      59
      Faktycznie Dybala może nie jest w super formie, po fenomenalnym początku przyszedł większy dołek. Nawet wczoraj gdzieś widziałem statystykę, że w pierwszych 8 meczach 12 bramek, a kolejne 10 spotkań to ledwo 2 gole. Dołek widoczny, ale to gracz robiący różnicę.
      Wraca Mandzukić, a on na lewym skrzydle to hamulcowy, wiadomo walczy, ale kurcze marnować potencjał Douglasa Costy czy Bernardeschiego na skrzydle kosztem wystawiamia Mandzukica? To mnie zawsze irytowało w Allegrim... Odcina przez to jedno skrzydło od razu, bo Mandzu wiadomo, ze nie lata.

Na taki mecz jak dziś bedę zaskoczony jak Dybala nie wyjdzie. To crack, on takie mecze może i potrafi swoimi zagraniami rozstrzygać.

PS. Świetna okładka La Gazetta dello Sport! :spoko:

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2017 o godzinie 11:44
    10. Janekeczek Nowy użytkownik

Janekeczek
      Polubienia:
      1
      Rano kurs na Juventus był rewelacyjny (1,89 choćby w Unibecie), teraz kursy pospadały prawie u każdego buka choć się da znaleźć jeszcze powyżej 1,80, Ktoś kto po patrzy na cyferki tylko uzna że pisze głupoty, bo fakty są takie że Inter ostatni raz przegrał w połowie maja. Obecnie prowadzi w tabeli Serie A z bilansem 12-3-0 33-10, a ostatni mecz ligowy wygrał 5-0. Inter Mediolan do tego skupia się tylko na lidze, bo do pucharów Europejskich najzwyczajniej po poprzednim sezonie się nie zakwalifikował, do tego Juve grało w tygodniu mecz w LM. Więc czemu ma to wygrać Juventus?! Bo zespół z Turynu umie i lubi grać przeciwko mocnym zespołom, bo wtedy mają pełną mobilizacje na mecz, której często im brakuje gdy grają z drużynami słabszymi kadrowo. Po za Gianluigim Buffonem w Juventusie (powinien go udanie zastąpić Szczęsny) bez absencji kluczowych graczy w obu klubach. Jest jeszcze kilku kontuzjowanych, ale oni nie są ważnymi ogniwami, choć można ich wymienić; w Juventusie Howedes, Pjaca, Lichtsteiner oraz w Interze Vanheusden. Podsumowując moim subiektywnym zdaniem powinien wygrać Juventus.

Biedroo1 lubi to.
    11. Ingler Aktywny użytkownik

Ingler
      Polubienia:
      7
      Też byłem zaskoczony, lecz powielam tylko to co powiedział trener ;) .Osobiście uważam iż absencja to jakieś 30% mniej armat w ataku Juve... ale jak już wspomniałem ,,z obu stron mamy asekurację,,(wypowiedzi) , a skoro to ,,derby Włoch,, to i fake nowiny też muszą się pojawiać.

12. PropositionJoe Nowy użytkownik

PropositionJoe
      Polubienia:
      0
      Inter over 3.5 kornerów @1.48
      Inter over 4.5 kornerów @1.97

1xbet

Ciężko wskazywać tutaj faworyta i to samo ciężko wg mnie grać tutaj over na bramki dlatego idę w rzuty rożne. Inter niezła maszynka do nabijania kornerów, a wiadomo, że jest to mecz o tzw. 6 pkt i nikt tutaj nie będzie specjalnie szalał prowadząc, a spodziewam się prowadzenia Juventusu i postawienia później autobusu jak w meczu z Napoli, Juve konsekwentnie potrafi zdobywać punkty w taki sposób i dziś wydaje mi się, że może to podobnie wyglądać dlatego wybieram rogi gości. Nawet jeśli będziemy jednak mieli otwarty i ładny dla oka mecz, a nie antyfutbol to linia jest bardzo niska dla Interu.

13. Qarny Dobrze znany użytkownik

Qarny
      Polubienia:
      47
      Cagliari - Sampdoria

Tak jak pisałem wcześniej.
      Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie.
      Sampdoria ostatnie dwa spotkania przegrane. Po ostatnim meczu widać było, że są wkurzeni mega i to podziała motywująco. Zdecydowanie więcej jakości w składzie ma ekipa z Genui. Oprócz Karola w Sampdorii pełny skład. Natomiast u gospodarzy nie zagra: Barella (zawieszenie), Crosta, Melchiorri (kontuzje). Sampa słabiej sobie radzi na wyjazdach, ale na Sardynii gole strzelały tak mocarne ekipy jak Verona, Benevento czy nędzne w tym sezonie Sassuolo. h2h nie zachęca, bo Sampdoria ostatni raz tam wygrała 10 lat temu, ale kiedyś musi przyjść przełamanie. Nawet na dnb można łapać 1.98.

Sampdoria @2.87
      Sampdoria DNB @1.98

14. MadAngel Moderator

MadAngel
      Polubienia:
      12
      Juventus - Inter rzut karny @3,25 LVBET:minus: /0-0
      rezerwowy strzeli gola @4 Totolotek

Całą dzisiejsza uwaga skupiona będzie na wieczornym pojedynku w Turynie gdzie Juventus na własnym obiekcie podejmie Inter w prestiżowej potyczce określanej Derbami Włoch. Sympatycy jednej i drugiej drużyny cały sezon czekają szczególnie na te mecze.
      Faworytem wydaje się oczywiście zespól Starej Damy, zresztą w ostatnim czasie z kimkolwiek Juventus by nie grał z ligi u siebie zawsze byłby stawiony w roli faworyta. Zadanie wydaje się dzisiaj jednak wyjątkowo trudne do wykonania bo Inter pod wodzą Spalettiego jeszcze nie przegrał, od początku sezonu prezentuje się bardzo solidnie.
      Dla Juventusu który do tej pory grał trochę niemrawo ostatnie dni to taki pierwszy prawdziwy test w tym sezonie. Jak narazie zaliczają go bardzo dobrze - tydzień temu wygrali po niezłym meczu jeden z najtrudniejszych wyjazdów w sezonie w Neapolu, we wtorek zaś przypieczętowali awans z grupy LM wygrywając w Pireusie. Po fantastycznym początku sezonu w ostatnim czasie nieco słabiej wygląda Dybala. Dla odmiany Higuain który wydawał sie grać chaotycznie i zagubienie, ostatnio praktycznie mecz w mecz trafia do siatki rywala. Rozkręcił się D. Costa który myślę że powoli zaklepuje sobie miejsce w pierwszym składzie. Słabiej A. Sandro którego coraz częściej zastępuje Asamoah ale ogólnie warto podkreślić że ostatnio zdecydowanie pewniej prezentuje się linia obrony. Dzisiaj nie zagra Buffon narzekający na jakiś uraz więc w bramce stanie Szczęsny dla którego to będzie bardzo ważny sprawdzian bo jak wiemy przed sezonem przyjęto plan że Wojtek ma grać raczej w tych meczach mniej prestiżowych.
      Jeśli chodzi o Inter to ich siła to przede wszystkim Perisic i Icardi - duet który to jest w świetnej dyspozycji od początku sezonu. Jeden jak i drugi regularnie strzela/asystuje co w dużej mierze przekłada sie na dobre wyniki zespołu. Dużo też dało ściągnięcie Borja Valero do drugiej lini który to poukładał gre Nerazurrich. Dobrze wprowadził sie także Skriniar który jest mocnym ogniwem obrony. Spaletti ma także pole do manerwu bo w obwodzie pozostają gracze jak Brozovic czy chociażby Eder. Inter lideruje w tabeli, jeszcze w tym sezonie nie przegrał choć kilka wygranych pojedynków to nie były jakieś porywające widowiska z ich strony. W ostatnim meczu za to wysoko rozbili Chievo co na pewno pozytywnie nastawiło zespół.
      Scenariusz dzisiejszego meczu ciężko przewidzieć. Juventus potrafi się szczególnie zmobilizować na trudniejsze pojedynki. Pamiętam jak 2? 3? sezony temu grali jakoś pod koniec pierwszej rundy u siebie z Romą która to szła łeb w łeb z ekipą Bienconerrich i po 25 min było już po meczu. Podobnie wcześniej Juve potrafiło rozbić Napoli czy chociażby w tym sezonie Torino w derbowym pojedynku. Pierwsze połowy są ostatnio jakoś lepsze w ich wykonaniu, potem czasami przychodzi moment odprężenia. Spalletti jednak bardzo dobrze poukładał Inter i spodziewam się raczej trudnej przeprawy. Grając wyjazd z Napoli Nerazurri nastawili się raczej defensywnie i dzisiaj może być podobnie. Personalnie są praktycznie bez osłabień. W Juve tak jak wspomniałem nie zagra Buffon poza tym bez większych ubytków. Na ławce awizowany jest Dybala i Costa czyli dwaj bardzo kreatywni gracze. Allegri na duże pole manewru zobaczymy co dzisiaj wymyśli. Mecz bardzo prestiżowy dla jednych i drugich, spodziewam się dużo twardej gry i kontrowersji. W razie czego sędzia ma do dyspozycji VAR, także szanse na rzut karny czy czerwoną są. Liczę także że jeśli nie będzie szło jednym lub drugim to trenerzy wpuszczą świeżych ofensywnych graczy Dybale czy Edera którzy może coś ukują.

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2017 o godzinie 10:21
    15. Grac45 Moderator

Grac45
      Polubienia:
      180
      Juventus - Inter

Nie ma co się łudzić, dla Interu 1 punkt w obecnej sytuacji to jest bardzo dobry wynik. Główne zadanie dnia to brak 3 punktów Juventusu i to nie ulega wątpliwości. Sytuacja, gdy Juventus ogrywa przed LM Napoli i po LM Inter czyli w międzyczasie meczu z Olympiakosem o wyjście tak naprawdę z grupy to będzie najgorsza z możliwych historii pokazująca dominację kulejącej Starej Damy, ale jednak nadal dominującej.

Ja na szczęście jestem dobrej myśli, bo uważam że Inter po zeszłorocznym meczu w Turynie (1-0 w doliczonym czasie 1 połowy po bombie Cuadrado, cios do szatni. Później czerwona dla Perisicia i po meczu dla Icardiego zawieszenie na 2 albo 3 mecze i chyba dla Candrevy? Tego dokładnie nie wiem, ale całą sytuację jaka była wtedy na boisku dobrze pamiętam). To będzie dobra lekcja przed dzisiejszym meczem.

W składach, po stronie Interu tylko drobne korekty. Wraca Miranda, który specjalnie wy kartkował się na Chievo by dzisiaj grać na 100% co w połączeniu ze Skriniarem daje jedną z najlepszych par stoperów w Serie A. Tak samo Gagliardini pauzował z Chievo. Następna sprawa jak w tym sezonie rozgrywają mecze wyjazdowe. Już nie ma porażek z topem ligi. Najpierw 3-1 w Rzymie z Romą później cenny punkt w Neapolu. I naprawdę nie obchodzi mnie za nic, kto zabił kto zamurował, kto się za przeproszeniem zesrał. To jest taktyka i to trzeba szanować. Ktoś chce widowisko mogę podać streamy do 3-4 ligowych meczów i tam na trzy bramki gospodarzy gość odpowie czterema. ;)

Tak samo nie mam pretensji do postawy Juventusu w Neapolu tydzień temu, prosta sprawa.

Icardi wiadomo, mega strzelec. Ale ja bym jeszcze na równi z nim wymienił kogoś innego a mianowicie "Ivana Groźnego" Perisicia. Jak dla mnie na razie najlepszy zawodnik Interu i ogólnie najlepszy skrzydłowy tej rundy. Niesamowita forma, niesamowity gaz no i niesamowity bilans bramek +asyst, okraszony hattrickiem z Chievo. Nie chce się powtarzać z teorią z poprzedniego tygodnia tym bardziej po nie trafionym typie, ale ponownie po Lorenzo Insinge to Ivan Persić to będzie klucz do wszystkiego. Do kontrataków, do dograń do Icardiego i tak dalej.

Także propozycje od nowego kolegi, bardzo trafne.
      Oprócz Persicia do mnożenia rogów jest druga strona w postaci Antonio Candrevy. Przy ewentualnym odrabianiu strat ten typ to bajka.

Dzisiaj u mnie nie kurs a typ decyduje na którą stronę gram. Dla mnie remis ze wskazaniem na Inter. Być może nie wyciągam wniosków z 1 grudnia i meczu w Neapolu, ale wg mnie nie ogarną kolejka w kolejkę 6 punktów z czołem tabeli.

Paradoksalnie może być tak, że Juventusowi było łatwiej na wyjeździe z Napoli jak u siebie dzisiaj z Interem.

Inter +0,5 @2,06 Uni :plus: 0-0

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2017 o godzinie 09:58
    16. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      116
      Juventus - Inter
      poniżej 2.5 gola
      @1.81
      Uni:plus::plus:

W przewidywanych składach brakuje mi Costy. Gra ostatnio bardzo dobrze i szkoda jeśli dziś nie zagra od pierwszej minuty. Juventus gra, Juventus wygrywa, ale ciągle nie może wejść na właściwe tory z formą, to jeszcze nie jest ich szczyt. Mimo to potrafili piłkarze Maxa wywieźć 3 punkty z Neapolu. Od początku sezonu psioczyłem na defensywę Starej Damy, ale w końcu widać poprawę w ich grze.
      Jednego możemy być pewni. Oba zespoły nie rzucą się do gardeł, gdy sędzia zagwiżdże po raz pierwszy. Taktyka i jeszcze raz taktyka. Juventus nie może pozwolić sobie na porażkę i musi zagrać bardzo zachowawczo, wydaje mi się, że zobaczymy Juventus podobny do tego, jaki widzieliśmy w Neapolu. Dla Interu remis w tym meczu będzie sukcesem. Przewaga nad rywalem zostanie zachowana. Inter również czujny w defensywie, tylko 10 straconych bramek. Formacje defensywne będą kluczem do zwycięstwa.

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2017 o godzinie 22:41
    17. yasju Dobrze znany użytkownik

yasju
      Polubienia:
      29
      Juventus - Inter
      Typ: (Miranda, João) Otrzyma Kartkę - 3,00
      Unibet

Cześć.
      To mój pierwszy typ w tym dziale.
      Jestem wiernym kibicem Juve od dziecka. :D
      Dzisiaj mecz na szczycie w Serie A.
      Mecz bardzo trudny do wytypowania wyniku, dlatego wchodzę dzisiaj w kartki.
      Juventus z dorobkiem 37 pkt. na 3 miejscu w tabeli podejmie u siebie lidera - Inter z dorobkiem 39 pkt.
      Jest to tzw. mecz o 6 pkt, w którym nie ma kalkulacji i odkładania nóg. Będzie tu walka na całego.
      Średnia żółtych kartek z ostatnich 5 meczy (w meczach pucharowych nie liczyłem kartek z dogrywek) między tymi drużynami to: 6,2.
      Oprócz tego Miranda jest graczem, który często łapie kartki - w obecnym sezonie w 14 meczach złapał już 5 kartek.
      Obstawiam, że dzisiaj dorzuci 6stą do kolekcji. :D
      Liczę też, że Juve po walce zgarnie dzisiaj 3 pkt.
      Powodzenia

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2017 o godzinie 20:41
    18. Bejrut Dobrze znany użytkownik

Bejrut
      Polubienia:
      49
      Witam wszystkich. Mam pytanie do znawców śledzących na bieżąco Serie A. Zostało mi na kuponie Napoli 1x. Kupon za dużą stawkę i zastanawiam się czy jest sens kontrować na Fiorentine.. Nie śledzę jakoś regularnie Serie A i będę wdzięczny za jakieś opinie. Napoli nastawione w tym sezonie na scudetto, pełna mobilizacja na ligę i według mnie nie ma opcji by to przegrali. Ale jeśli ktoś ma jakieś newsy czy coś to będę wdzięczny. Kupon w Totolotku więc nie ma opcji cash out

Ostatnia edycja: Grudzień 9, 2017 o godzinie 21:59
    19. Grac45 Moderator

Grac45
      Polubienia:
      180
      A nie da rady zagrać dzisiaj X2, 02 czy jeszcze inną nomenklaturą na Fiorentinę? Cash out jest od stu lat tylko nie w takiej oficjalnej formie jak wprowadzili teraz ;) Jak to jest faktycznie spora wygrana to wybierasz z pośród 5 ziemniaków (o ile tam grasz) najwyższy możliwy kurs na Violę z podpórką i jesteś u siebie.

:D

Ale już odpowiadając na Twoje pytanie. Napoli nie przegra dwóch spotkań pod rząd na San Paulo, to można zakładać w ciemno. Gorzej jakbyś miał wygraną bo dla mnie te 1,3 to jest mina. Napoli po grze w Holandii w tygodniu i bez Lorenzo Insigne + przemęczony Hamsik, wcale sobie tak łatwo nie poradzą jak wskazują kursy.

Fiorentina "ta nowa" od tego sezonu na wyjazdach prezentuje się tragicznie. Przegrana z Crotone, zaledwie remis ze Spalem to są wyniki nie tyle słabe co po prostu wstydliwe. Albo nawet porażka z Chievo w Veronie. To nie jest przypadek, że na tyle wyjazdów jak przykładowo w tych 3 co wymieniłem zdobyli 2 punkty.

Na moje, trochę życzeniowy typ (których nigdy chyba nie zagrałem), ale Napoli wygra różnicą jednej bramki to jest taki najbliższy scenariusz jaki zakładam. Liczą się 3 punkty i nic innego. Granie coś na zasadzie jak z Milanem czy Udine.

No i tak jak się spodziewałem. Napoli niezła mina, podobnie jak Roma. Obie miały okazje i to nie jedną a nic nie chciało wpaść. Żałuje strasznie undera w Neapolu bo linia konkretnie była zawyżona a tu bez pół bramki skończyli.
      ----------------------------------
      Udinese - Benevento

Benevento wszystko fajnie i miło, że po stu kolejkach zdobyli 1 punkt i to bramkarzem w doliczonym, ale to był tylko epizod, miły akcent nic więcej. (Wypada im jeszcze Cataldi za kartki wypożyczony z Lazio, którym mocno interesuje się Fiorentina, grał 15x90 minut w tym sezonie).

Udine pod rządami Masimmo Oddo wygląda ciekawie. Najpierw przegrany mecz z Napoli, ale gra była zadowalająca i w poniedziałek pewne zwycięstwo nad Crotone 3-0. No i nie zapominajmy o hokeju jaki zagrali z Perugią w Coppa. Od dobrego miesiąca boki obrony tworzą Widmer wracający po kontuzji (którym notabene interesowało się Napoli przed sezonem, ale Udine za dużo żądało) i Ali Adnan fajny techniczny zawodnik pierwotnie ustawiany w ofensywie a teraz cofnięty na wahadło w systemie 3-5-2. Z formą ponownie wystrzelił Jakub Jankto w sumie pomijany przez Del Nerego. Samo odstawienie Rodrigo de Paula na ławkę przez Oddo pokazuje, że świętych krów nie będzie w podstawowym składzie. Z 2 kolejki temu wspominałem o samym Oddo i myślę, że jako szkoleniowiec nie patrząc przez pryzmat prowadzonej Pescary to ciekawa kandydatura.

Zdrowa rywalizacja praktycznie na każdej pozycji, od bramkarza po atak, brak znaczących kontuzji. To wszystko wpływa na pozytywny rezultat w dzisiejszym meczu. Dla mnie wygrana różnicą dwóch bramek w tym przypadku. Azjan -1 już w ogóle z mega zabezpieczeniem stawki.

Udinese -1,5 @2,30 Uni :plus: 2-0
      Udinese -1 @1,75 Uni :plus: 2-0

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2017 o godzinie 18:19
      grabarz01, Ingler i Mazek lubią to.
    20. robson United ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      robson United
      Polubienia:
      59
      Derby d'Italia na remis. Podział punktów. Inter w drugiej połowie bez sztycha. Ręka Benatii była, czy to karny? Hmm mam wątpliwości, ale słusznie Święcicki przyznał w czasie transmisji, że rok temu za takie samo zagranie De Sciglio w polu karnym Juventus dostał rzut karny w meczu z Milanem. Więc brak konsekwencji...
      Lepszy był Juventus, a Cuadrado dla mnie mvp. Pokazał się z najlepszej strony w dniu wczorajszym. Typowy Cuadradinho, kiwał aż miło. woził rywali. Mandzukić najbardziej nieskuteczny, miał tych okazji trochę, a to poprzeczka, a to upadek, a to Handanović, lub jak kto woli "Handzukić" jak stwierdzili komentatorzy Eurosportu, którzy przekraczają kolejny poziom nieudacznictwa i beznadziejności.

Dziś jednak niedziela, już za moment zaczynamy meczem Chievo - Roma. Schick od początku, Dzeko odpoczywa. Jest też Gerson, podoba mi się ten skład Romy, fajnie będzie zobaczyć te kilka nazwisk.

Co do Napoli - Fiorentina, o którym wspomniał @Grac45 to wyjazdowa forma Violi nie nakazuje być optymistą wierząc w brak wygranej Napoli. Lazio mogło mecz z nimi wygrać wyżej, a remis 1;1 po karnym w 93 minucie, Babacar wtedy strzelił gola, ale Lazio same sobie winne za brak skończenia gry wcześniej. Według mnie Napoli dziś po prostu tryumfuje. Zieliński na lewym skrzydle za Insigne. Coś czuję, że dziś Mertens przełamie swoją niemoc strzelcką, bo licznik już kilka meczów ma bez trafienia.

Milan - Bologna, możę jestem naiwny, ale po prostu dziś wychodzi mi wygrana Milanu. Jakoś wierzę, że Gattuso tchnie ducha w ten zespół. Debiut jego na San Siro, bo wcześniej grał na wyjazdach z Benevento i Rijeką. Gorszego upadku Milanu jeszcze nie było. A silną reką i charakterem musi jakoś ten zespół podnieść, niżej upaść na pysk się nie da. Skoro bramkarz Benevento im pakuje bramkę to już świat się kończy. Fanom Rossonerich trudne chwile przyszły. Mecz wieczorem, cała Italia patrzy, presja, ale Suso, Bonaventura to postaci, które powinny dziś przechylić szalę na korzyśc Milanu. No i powrót do 4-3-3 wreszcie. Bo te 3-5-2 to dramat w wykonaniu Milanu. Kessie teraz może więcej w środku pola hasać, Suso na skrzydle, czyli w swoim środowisku naturalnym, a Kalinić sam na szpicy. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Ja dziś gram Milan.

Dubel Milan + Napoli @ 2,17 Totolotek

21. DobryX Dobrze znany użytkownik

DobryX
      Polubienia:
      0

Poleć forum