>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Bundesligi (21-23.12.2018)

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Eintracht-Bayern 22.12.2018 18:30
Bayern over 1,5 żółtej kartki 2.17 uni

Ze względu na nikłe zainteresowanie tematem kilka słów ode mnie na tema hitowego meczu u naszych zachodnich sąsiadów. Z nie ukrywanym zainteresowaniem obserwuje gre gospodarzy tego meczu w ostatnich tygodniach sa maszyna która pędzi do przodu chcąc zdobywać kolejne gole, świetne przygotowanie motoryczne Jovicia Rebicia Kosticia czy da Costy to zmora rywali Eintrachtu. Połaczone z walecznościa i bałkańskim temperamentem daje świetne efekty w tym sezonie. Wydaje mi sie że Eintracht zakreci sie woķól top 4 tego sezonu.
Mobilizacji na Bayern nie powinno im zabraknąć.
Ekipa Kovaca popełnia wiele błędów, brakuje lidera środka pola dziś wypadł Sanches, sądze ze gospodarze napsuja im sporo krwi, co przy nieco wolniejszych bawarczykach może zmuszać ich do fauli.
Wiem że Bayern nie łapie tych kartek zbyt wiele ale dziś może być podobny mecz do tego z Ajaxem.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Kolejna seria gier u naszych zachodnich sąsiadów i kolejne ciekawe mecze do typowania. Ja dziś przyjrzałem się spotkaniu w Stuttgarcie, gdzie miejscowe VFB podejmować będzie wicemistrza z poprzedniej kampanii, a wiec Schalke 04. Gospodarze balansują nad miejscami spadkowymi, podobnie jak grajkowie z Veltins Areny. 16 i 14 miejsca chluby nie przynoszą jednym jak i drugim. Forma obu teamów zła żeby nie powiedzieć fatalna, a wiec kolejne punkty potrzebne są jak powietrze żeby utrzymać się na powierzchni. Tok rozumowania obrany przeze mnie jest banalnie prosty. Mecz można podpiąć pod spotkanie o &quot;6 pkt&quot;, więc przewiduję ostra gierkę ???? ost.5 spotkań obu drużyn to 14 kartek VFB i 13 Schalke. Sędziuje dziś pan Brych, a więc dobra nasza Oglądałem ostania potyczkę Schalke gdzie nie brakowało nieczystych zagrań. Oba zespoły z nożem na gardle, a to dla mnie jest wystarczający pretekst żeby pograć kartki w tym meczu! Over 3,5 z.kartek --&gt; 1,75 Totolotek. Over 4,5 z.kartek --&gt; 2,50 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom