>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
4 18

450yamaha

Użytkownik
Co to znaczy mecz przyjaźni?? Mecz przyjaźni to może byc wśród kibiców.. Piłkarzy nie obchodzi że kibice ich zespołu lubią się z tamtymi czy nie. Mogą się dziac cuda jak w każdym innym meczu.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
pamiętaj, że będzie to mecz przyjaźni a w takich to się mogą cuda dać, dla mnie no bet ja bym zaryzykował może over 3/5 po znakomitym kursie bądź coś na mało kartek!
Tylko że przyjaźnią to się kibice, piłkarze są w pracy...
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Lech Poznań - Polonia Bytom | 1 | 1.30 ✅✅✅✅✅
Lech Poznań vs. Polonia Bytom ! Trzy ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisem. Czy dziś będzie podobnie ?? Czy może Lech wygra trzema bramkami i na końcówkę rundy jesiennej wyprzedzi Legię i zostanie liderem aż do wiosny ?? Wiele pytań można zadawać ! Trzeba na nie przede wszystkim powtórce odpowiedzieć. Tak więc na pewno Lech jest faworytem i nie ma co dyskutować. Lech gra z mocnymi zespołami w Pucharze UEFA przez co zdobywa doświadczenie. Lech wygrywa w lidze, Lech gra dobrze. Podstawowym pytaniem jest Czy Kolejorz wygra z bytomską Polonią ? Ja uważam, że tak, ponieważ Lechici od samego początku sezonu zapowiadają walkę o mistrzostwo, Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. F. Smuda w jednym przedmeczowym wywiadzie powiedział, że bez walki się nie obejdzie. Na stadionie miejskim w Poznaniu w tym sezonie wygrywają tylko nieliczni i bardzo wątpię w to by Polonia Bytom mogła coś zdziałać. Mówi się o zmęczeniu Lecha, ale przecież to ostatni mecz ligowy w tej rundzie, przecież cały czas walka toczy się o mistrzostwo Polski. W moim przekonaniu Poznaniacy nie odpuszczą meczu i będą walczyć o zwycięstwo. A Polonia nie taka straszna. Na wyjazdach w ostatnich meczach przegrywała z Ruchem Chorzów, Odrą Wodzisław, Odrą Opole, Górnikiem Zabrze, Piastem Gliwice i jeszcze raz z Ruchem Chorzów. Wyjazdy podopiecznych Marka Motyki nie imponują ! Nie sądzę by dziś sprawili niespodziankę z Lechem !
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia Kraków

Typ:Mniej niż 2,5
Buk:Bwin
Kurs:1.57
Analiza:
Ostatnie spotkania polskiej ekstraklasy w tym roku kalendarzowym zostaną rozegrane na stadionach w Gdyni i Poznaniu .
Mnie bardziej zainteresował mecz w Gdyni , gdzie 9 w tabeli Arka , która zdobyła w tym sezonie już 20 punktów , zmierzy się z 15 Cracovią , ta zaś jest obok Górnika Zabrze największym rozczarowaniem jesieni i w tabeli wyprzedza właśnie tylko Zabrzan mając 14 punktów na koncie.
Swój typ opieram o słabą w tym sezonie formę strzelecką obu drużyn (poza początkiem w wykonaniu Arki).
A najbardziej do takiego właśnie typu przekonuje seria jaką ma obecnie bramkarz Arki oraz cała ta drużyna , a mianowicie już od 500 minut ta drużyna nie straciła gola !
Inna sprawa to to , że w ostatnich 6 meczach ligowych Arki zawsze padał Under 2,5 , a jeśli chodzi o mecze Cracovii to też są już 4 kolejne z Underem 2,5.
Myślę , że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom