>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Eredivisie / 20. kolejka Jupiler Pro League + załegłe (18-23.12.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W Holandii spora dawka emocji w ten weekend. A to za sprawą wielu wyrównanych spotkań. Już w piątek zaczniemy od pojedynku Vitesse z Twente, gdzie niełatwo znaleźć faworyta. Ponadto i w takich meczach jak AZ vs. Utrecht czy Heracles vs. Groningen także powinno być interesująco. Tuzy w postaci Ajaxu, PSV czy Feyenoordu nie powinni mieć kłopotu z triumfem, choć trzeba lekko uważać na Portowców.
W Belgii natomiast klasyk. W niedzielę odbędzie się mecz Clubu Brugge z Anderlechtem i na ten mecz czekam z niecierpliwością. Mistrzowie Belgii, Gent nie powinni mieć problemu z ograniem Kortrijku. Teoretycznie łatwe zadanie przed Genkiem, ale z ich rywalem nigdy nic nie wiadomo.

Zachęcam do dyskusji oraz analizy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lokeren vs. Zulte-Waregem BTS, 1.61 RedBet 2/10 ✅ 1:1
Inauguracja 20. kolejki JPL. Lokeren zagra z Zulte czyli mecz dwóch przeciętniaków. Obie ekipy jednak dzieli siedem oczek, a to za sprawą bardzo słabego startu ze strony gospodarzy. Lokeren dopiero ostatnio zaczęło łapać punkty w lidze. Od pięciu ligowych starć są niepokonani i pną się w tabeli. Zespół gra znacznie lepiej odkąd objął zespół Leekens - ex szkoleniowiec Tunezji. Widać, że porozumiał się z zawodnikami i jest progres. W ostatnim czasie odnotował tylko jedną porażkę z Clubem Brugge w pucharze. Jednak nie byli wcale słabsi od swojego rywala i niewiele brakowało do niespodzianki. Dzisiaj jednak jest mały mankament. W szeregach gospodarzy nie zobaczymy podstawowego pomocnika, kreatora sytuacji Overmeire, który zarazem jest kapitanem drużyny. Ponadto bez większych absencji. Zulte gra natomiast nawet nieźle i plasują się wysoko w tabeli. Zaskoczyli mnie niejednokrotnie, ale to w ich stylu - przynajmniej kiedyś tak też potrafili zabłysnąć. Dzisiaj przystąpią do gry po remisie z Gandawą w lidze oraz wygranej nad Waaslandem (2:1). Morale podbudowane i mogą walczyć o cenne oczka. Przed dzisiejszym meczem wiadomo, że wciąż niedostępni są Aneke oraz Jorgensen. Jednak tych kopaczy nie ma już od dłuższego czasu. Najważniejsi czyli Lepoint, Leye, Thiam czy Verboom są. Siły ofensywne bez większych zmartwień z obu stron i stąd własnie pomysł na BTS. Wydaje się to być najrozsądniejszy zakład na dzisiejszy mecz. Nie widzę faworyta, choć gdybym miał koniecznie wybierać to może minimalnie wszedłbym w ekipę gospodarzy - np. DNB. Jednak to właśnie BTS wygląda dobrze, a i kurs jest w porządku. Lokeren z nową miotłą, która obudziła zespół oraz Essevee, które ma potencjał i ponownie widać radość z gry - po poprzednim słabym sezonie. H2H korzystne dla zakładu. Polecam.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Alkmaar - Utrecht
Od kiedy pamiętam w Alkmaar zawsze gościom grało się trudno, i to bez względu na to jakie miejsca w lidze okupowały obie drużyny. Alkmaar nie ma tak szerokiej kadry aby grać na dwa fronty i jednoczesne granie w LE do tej pory odbijało im się czkawką w lidze. Ligę Europejską mają już z głowy i w moim odczuciu 5-6 miejsce będzie ich w tym roku satysfakcjonowało. Krótko mówiąc będą chwili zagrać o baraże do LE. Na nic więcej raczej już w tym sezonie nie mają co liczyć. Jeżeli swój cel chcą osiągnąć to takie mecze jak dziś trzeba wygrywać. Mecz powinien być otwarty i raczej żadnych szachów tu nie przewiduje. Nie przeceniałbym zeszłotygodniowego zwycięstwa Utrechtu nad Ajaxem. To dzisiejsze spotkanie będzie wyglądało zupełnie inaczej....
Alkmaar kurs 2,15 a dla ostrożnych DNB kurs 1,60
wynik 2:2 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Dla mnie pewniakiem jest wygrana Gentu z Kortrijk, to dwa zespoły własnego podwórka a to co wyczynia ostatnimi czasy Gent to się nie mieści w głowie nie dość że są na fali w swojej lidze to awans do 1/16 LM na pewno dodała im wiatru w żagle. Natomiast Kortrijk to tak jak powiedziałem na własnym stadionie radzą sobie świetnie natomiast na wyjazdach już im tak dobrze nie idzie tak więc gram all in na Gent ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Lokeren - Anderlecht

Długo sie zastanawiałem, ale zaryzykuje gości.
Do postawienia na &quot;dwójeczkę&quot; przekonał mnie ostatni mecz w Brugii, oraz H2H na Anderlecht. Jest to tzw. typ na czuja. Jak dzisiaj wygrają będą mieć tylko 3 pkt. straty do Gent i wskoczą na 2 miejsce w tabeli. Kurs mi odpowiada.

Anderlecht 1.62⛔ 1:1
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Lokeren - Anderlecht
Długo sie zastanawiałem, ale zaryzykuje gości.
Do postawienia na &quot;dwójeczkę&quot; przekonał mnie ostatni mecz w Brugii, oraz H2H na Anderlecht. Jest to tzw. typ na czuja. Jak dzisiaj wygrają będą mieć tylko 3 pkt. straty do Gent i wskoczą na 2 miejsce w tabeli. Kurs mi odpowiada.
Anderlecht 1.62
Typ popieram,dodatkowo zabraknie w Lokeren dwóch środkowych pomocników Persoonsa i kapitana Overmeire.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Jupiter League
Data, godzina: 27.12.2015 18-00
Spotkanie: Anderlecht - Westerlo
typ: Anderlecht -3,5
kurs: 4,10
buk: unibet
Analiza:
Uboga troche oferta na dzis w piłce, ale moim zdaniem warto dziś zagrać na Fiołki. Anderlecht ma dziś bowiem ogromną szansę zbliżyć sie na tylko dwa punkty do prowadzącego w tabeli Gentu, który wczoraj sprawił niemiłą niespodziankę bo uległ dużo niżej notowanemu Mechelen będąc zespołem dużo gorszym. Ze zdobyciem kompletu punktów nie powinno być większego kłopotu, bo do Brukseli przyjeżdża czerwona latarnia ligii, zespół Westerlo. Dziś będzie okazja zrehabilitować sie przed własną publicznością, bo ostatnio u siebie stracili punkty z silnym w tym sezonie Oostende. Co prawda póżniej potrafili ograć odwiecznego rywala z Bruggii i to na wyjeździe aż 4-1, ale w ostatniej kolejce znów stacili punkty remisując zaledwie w Lokeren. Na ich szczęście udało się utrzymać kontakt ze ścisłą czołówką, choć trzeba przyznać że więcej można się po nich spodziewac. Ważne jest to że Fiołki nie przegrywają meczy, bo w lidze dopiero przegrali dwa razy ( ze Standardem i Oostende), co obok Gentu jest zdecydowanie najlepszym wynikiem w lidze ( kolejne Oostende ma już na koncie cztery porażki, a Club Brugge aż siedem). U siebie są natomiast niepokonani, aczkolwiek za dużo zdarzyło im się remisów, bo już cztery w dziesięciu meczach. Dziś jednak nie mają prawa zaliczyć kolejnej wpadki, bo zespół gości zmierza prosto do Proximus League, czyli do drugiej ligi. W tym sezonie są najsłabszym zespołem ligi pod wszystkimi aspektami - tylko szesnaście punktów w dwudziestu meczach, zaledwie trzy wygrane mecze, najsłabsza ofensywa ( 21 strzelonych goli) i najgorsza defensywa (41 straconych goli). Do tego Bruksela, która jest ich koszmarem nie do zdobycia od 2003 roku, gdzie ponieśli dziesięć kolejnych porażek i z zaledwie trzema strzelonymi golami. Zdarzało im się wracać ze stolicy z bagażem kilku goli, jak chociażby rok temu, gdzie ulegli 0-4, a zdarzały się jeszcze gorsze wpadki. A jak patrzę na ich ostatnie dwa ligowe wyjazdy to nie wróżę im nic dobrego. O ile porażkę w Gent 0-5 &quot;można&quot; wytłumaczyć, to co powiedzieć o wizycie w Leuven, z którymi stoczą walkę o utrzymanie a ulegają tam 1-5?? Z taką formą spodziewam się niemałej kanonady ze strony gospodarzy. Nie zdziwię się jak Fiołki nie ustrzelą dziś lepszego wyniku jak w poprzednim sezonie. Stawiam na pewną i wysoką wygraną gospodarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom