>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
V 115

vindom

Forum VIP
Tako się prezentuje zestaw par na najbliższą kolejkę.

Jeśli ktoś czuje potrzebę napisania paru słów o jakimś meczu, to śmiało bez krępacji. :-D
 
V 115

vindom

Forum VIP
Bordeaux - Valenciennes
Spotkanie Dawida z Goliatem. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, jednakże Laurent Blanc może w tym spotkaniu nie wystawić najlepszych zawodników, których będzie chciał zachować na ważniejsze spotkanie z AS Roma w LM. Gdyby jednak wystawił podstawowy skład to trudno oczekiwać by Żyrondyście nie wygrali. Goście, choć w poprzednim spotkaniu urwali punkty na Stade Gerland Olympique Lyon, to trzeba pamiętać w jakich warunkach mecz ten był rozgrywany a także brak kluczowych zawodników w szeregach Lyonu oraz masowe nie wykorzystywanie okazji bramkowych. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, więc nie ważne jakim składem by zagrali rywala nie zlekceważą. Mimo to uważam że goście jakieś tam szanse, choć minimalne mają nawet na remis, dlatego w tym meczu gram, że obie drużyny zdobędą gola w tym meczu.
St. Etienne - Le Havre
Les Verts wreszcie się przełamali i zakończyli niechlubną passę porażek ligowych wygrywając na trudnym terenie w Nancy w poprzedniej kolejce. W tej podejmują Le Havre, które na wyjazdach specjalnie nie błyszczy, choć na przykład zdarzyło im się wygrać np. w Caen. Obie drużyny bronią się przed spadkiem, gościę są w strefie gospodarze tuż nad nią. Jest to zatem ważny mecz dla dolnego układu tabeli, swoisty mecz o sześć punktów. Mimo braków kadrowych drużyną leszpą są gospodarze. Skoro wygrali w Nancy to teraz powinnni pójść za ciosem i pokonać Portowców, którzy grając na wyjezdach zapomnieli chyba jak się zdobywa bramki. Wygrana St. Etienne wydaje się być niezagrożona.
Lille - Toulouse
Lille u siebie przegrali tylko raz w tym sezonie. Podopieczni Rudy&#39;ego Garcii prezentują się nieźle, nie przegrali od trzech kolejek,choć wygrali w tym czasie jedno spotkanie, mimo prowadzenia pechowo zremisowali z OM. Jednakże zaprezentowali się z dobrej strony. W ostatniej kolejce podzieli się punktami z będącym w wysokiej formie Lorient. W spotkaniu z podopiecznymi trenera Casanovy uchodzą za faworytów. Toulouse&#39;a gra ostatnio w kratkę - trzy poprzednie spotkania to remis, wygrana i porażka. Największym ich problemem nie są wahania formy a mizerna skuteczność. Toulouse&#39;a w pięciu poprzednich spotkaniach zdobyła tylko trzy gole, to stanowczo za mało by móc przeciwstawić się Lille na ich terenie. Obie drużyny mają zbliżony poziom i potencjał, to nie spodziewam się tu niespodzianki a wygranej gospodarzy.
Grenoble - Auxerre
Oba zespoły ostatnio mocno dołują. Grenoble po raz ostatni wygrało pięć kolejek temu. Podopiecznych Bazdarevica od tego czasu stać było jedynie na zdobycie tylko trzech punktów. Tyle samo punktów tzn w pięciu poprzednich meczach zodyło Grenoble grając jako gospodarz. Goście grają podobnie, zdołali zdobyć w tym samym czasie cztery punkty i nawet raz wygrać. Podobieństwem łączącym Grenoble i Auxerre jest skuteczność, a właściwie jej brak. Oba zespoły zdobyły po jednym golu. A Grenoble u siebie to ostatniego gola zdobył w 4 kolejce. W poprzedniej kolejce Grenoble pauzowało a Auxerre przegrało u siebie z Monaco, choć obiektywnie mówiąc na porażkę nie zasłużyło.Goście mają tę przewagę nad Grenoble, że ich defensywa gra zdecydowanie lepiej i atak ma teoretycznie groźniejszy. Moim zdaniem wygra Auxerre.
 
jaki 0

jaki

Użytkownik
Bordeaux - Valenciennes
W ramach dopowiedzenia. Blanc zapewnial ze mimo zblizajacego sie meczu z Roma w LM wystawi wszystkich najlepszych zawodnikow od pierwszej minuty powolujac sie na to, ze liga jest rownie wazna co europejskie puchary a wpadki ktorych ostatnio doznawali musza pojsc w zapomnienie. Yoann Gourcuff najprawdopodobniej wroci do wyjsciowej jedenastki po urazie jakim doznal w meczu z Sochaux, jego brak bylo widac ogladajac jaki futbol prezentowali Żyrondysci. Widac bylo, ze czegos brakowalo w tej ukladance co przelozylo sie na niekorzystny wynik. Potwierdzam typ, mysle ze 1 bez dwoch zdan. ????
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Paris Saint-Germain - Le Mans | Under 2.5 | 1.60 Gamebookers
Może i ostatnio nie idzie mi z under / over, może nie do końca potrafiłem odczytać losy meczu ! Dziś jednak dokładnie przemyślałem podany przeze mnie typ. Wszystkie poprzednie zakłady na liczbę goli w meczu podawałem tak na szybko, od siebie (bo tu będzie mało goli). Teraz wiem, że robiłem błąd i jak mam czas to staram się analizować zdarzenie, by się nie kompromitować w walce z bukiem, oraz by nie wprowadzać w błąd innych użytkowników forum. Do rzeczy. Dziś o 21:00 na stadionie Parc des Princes rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym PSG a drużyną Le Mans. Jak to w lidze francuskiej bramek nie należy się spodziewać. Warto dodać, że jest to wysokiej klasy liga, którą często oglądam, ale piłka w siatce znajduje się tam dość rzadko. Moim typem a raczej moim dość pewnym typem na dziś jest zagranie, że w meczu pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami nie padną 3 bramki. Oczywiście mogą paść, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Sądzę tak a nie inaczej z powodu utraty bardzo małej ilości bramek PSG na własnym stadionie. Po za tym ostatnio Paris Saint-Germain w Ligue 1 doznała porażki na wyjeździe z Rennes 0-1 co dziś przewiduje dobrą grę defensywną zespołu by pod żadnym pozorem nie stracić bramki. Na dodatek Le Mans na wyjazdach strzela mało, strzela praktycznie w co drugim meczu. Ostatnio na wyjeździe nie strzelili, ale podałem tylko średnią i to nie znaczy, że dziś trafią do siatki. Myślę, że nie ma co pisać o pozycjach i o składzie danych drużyn ponieważ stawiam na under 2.5. Można dodać najwyżej, że obydwie drużyny w tabeli po 16 kolejkach plasują się obok siebie, a to zapewnia nam przede wszystkim wyrównane spotkanie. Bukmacherzy mniejszy kurs dają na gospodarzy, jednak tak naprawdę nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta i wyłonienie zwycięzcy byłoby bardzo trudne. Podsumowując: stawiam na under 2.5 ponieważ ani PSG u siebie nie traci dużo, ani Le Mans dużo na wyjazdach nie strzela, a to jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem mało bramkowego meczu. Pozdro !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom