>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy (24.11-27.11.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Przecież to jest jakiś Cyrk i w sumie nie powinno mnie to dziwić!. Jak można zwolnić gościa po pięciu słabszych spotkaniach i po przegranych derbach?!. Stokowiec robił świetną robotę i mam nadzieje, że Zagłębiu odbije się to czkawką.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bruk Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3
x2 i poniżej 3,5
1,83 LVbet

Wyniki się tak fajnie ułożyły dla Wisły, że jeśli dziś wygrają to awansują na 3 pozycję i będą mieć tylko 2 punkty straty do lidera. Na pewno jest to motywująca informacja dla gości.
Termalica co prawda spisuje się całkiem przyzwoicie a nawet bardzo dobrze 5 meczy bez porażki - 2 zwycięstwa i 3 remisy ale te wygrane to były z drużynami z dołu tabeli, z Pogonią i z Piastem.
Po tym jak kontuzjowany jest obrońca Wisły Gonzalez spora szansa jest na to aby zadebiutował nowy nabytek Wisły M. Wasilewski, którzy grał ostatnio w sparingu i dostał całkiem niezłe noty.
Mój typ na to spotkanie to, że Wisła nie przegra a w meczu padnie mniej niż 4 gole. Nie wydaje mi się abyśmy obejrzeli festiwal goli, Wisła jest drużyną która traci najmniej goli (lepszy jest tylko Lech o 1 gola).
Jeśli chodzi o absencje obu ekip to źle to nie wygląda:
Termalica - B. Smuczyński, V. Gutkovskis, B. Szeliga i P. Szarek
Wisła - I. Gonzalez, Z. Ondrasek, M. Kolar, P. Llonch, D. Balanyuk
Reasumując, Wisła dziś jedzie po 3 punkty aby awansować na podium ... remis minimum.​
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przecież to jest jakiś Cyrk i w sumie nie powinno mnie to dziwić!. Jak można zwolnić gościa po pięciu słabszych spotkaniach i po przegranych derbach?!. Stokowiec robił świetną robotę i mam nadzieje, że Zagłębiu odbije się to czkawką.
mam całkiem odmienne zdanie, jako kibic Zagłebia oglądałem na żywo wiele meczy i niestety to nie było 5 słabszych meczy, 5 to oni nie wygrali, już przed meczem z Górnikiem w spotkaniach z Arką czy głownie z Płockiem u siebie było widać, że dzieje się coś złego, Zagłebie nie zagrało praktycznie w żadnym meczu dwóch równych połów, wiem, że się powtarzam, bo pisałem już o tym wcześniej, jak można na przykładzie Płocka prowadzić 2:0 do przerwy, a po przerwie wyjść i grać jak przestraszone juniorki i zamiast dobić przeciwnika tracą 2 bramki i remis? to samo z Gliwicami, w 60 min prowadzą 2:1 i co ...przestają grać, natomiast Piast akcja, akcja i chyba każdy na stadionie oprócz Stokowca czuł, że takim graniem nie dowiozą tego wyniku do końca, tak samo z Cracovią szybkie prowadzenie i ...koniec gry, jak się skończyło każdy wie. Tak więc to nie jest problem słabszych 5 meczy, a brak pomysłu na prowadzenie tej drużyny, błedne zmiany, brak reakcji podczas meczu, minimalizm przez który straciliśmy mnóstwo punktów, mozna by tak wymieniać, tu potrzeba trenera, który wstrząśnie szatnią, najlepiej z zagranicy, bo z tych co są aktualnie dostępni to jakoś nie widzę nikogo kto mógłby to wziąść w garść i wstrząsnąć tym towarzystwem, a żekoma zmiana na byłego zawodnika Zagłebia Mariusza Lewandowskiego jakoś do mnie nie przemawia, tu trzeba gotowego trenera, a nie kogoś kto ma się dopiero uczyć, ale nie ma co osądzać, bo może ma pomysł na lepsze Zagłebie.
 
funemanka 31

funemanka

Użytkownik
Mój pomysł na dzisiejszy mecz to remis (zwrot w przypadku wygranej Wisły)
@ 1,90 ForBet
Wszystkie statystyki przemawiają za gośćmi, stąd moja asekuracja, ale wiemy, że statystyki nie grają. Niecieczanie na swoim terenie nie są wygodnym przeciwnikiem, od końca lipca grając u siebie nawet jeśli przegrywają czy remisują to tę jedną bramkę ustrzelą, natomiast Wisła z Pogonią męczyła się u siebie do 75min, a to wszak rywal mniej wymagający niż Termalika.
Reasumując, przy solidnej grze defensywnej gospodarzy i kilku kontuzjach w obozie gości myślę, że mogą urwać punkt Białej Gwieździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Spotkanie: Bruk Bet - Wisła Kraków
Typ: remis
Kurs: 3,2
Bukmacher: LVBET

Spotkanie derbowe. Termalica pod wodzą trenera ubiegłego sezonu podejmuje Wisłę z Krakowa. Obie drużyny widziałem jesienią w Kielcach. Zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Termalica. Wisła gra konsekwentie bez fajerwerków, ale dziś Termaliki nie pokona. Spotkają się dwie drużyny o w miarę wyrównanym poziomie. Termalica po przejęciu zespołu przez Bartoszka zaczęła punktować i uważam, iż stać ten zespół na pierwszą ósemkę. Wisła mnie nie przekonuje. Nie graja źle ale też nic specjalnego. Media na siłę promują zespół i kreują gwiazdy: Sadlok, Carlitos. Doszedł teraz jeszcze szum medialny o przyjściu Wasilewskiego. Trochę kiepsko to wygląda a pseudoznawcy medialni krzyczą. Osobiście bardziej podoba mi się polityka Termalici. Typuję dziś remis. Powodzenia.
Włączę się do dyskusji. Stokowiec wg mnie już nic nie osiągnąłby w Zagłębiu. Prowadzi drużynę już kawałek czasu. Zespół gra kiepsko. Na początku Zagłębie miało wyniki. Grali między innymi ze słabą na początku sezonu Koroną. Korona jeszcze nie była zgrana. Ostatnie ich mecze m.in. z Piastem i pucharowy z Koroną były słabe w ich wykonaniu. Zagłębie ma fajnych grajków potrzeba tylko ogarniętego trenera. Nie wiem czy ktoś inny lepiej poprowadzi drużynę. Ligowy ich mecz z Korona 0:0 - bardzo kiepska gra Zagłębia. Żadnego zagrożenia, a grali przecież u siebie. Korona ich zdominował. Śląsk wygrał a jest bardzo słaby. Urban też jest kiepskim trenerem. Wydaje mi się, iż już do tego sezonu powinien ktoś inny prowadzić Zagłębie np. Bartoszek był wolny latem. Paradoksalnie zmiana mnie zasmuciła, bo w środę Korona gra rewanż z Zagłębiem i nie wiem. Jak Zagłębie poprowadzi ktoś inny możemy mieć problem. Takie zmiany mogą zmobilizować zespół.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Spotkanie derbowe. Termalica pod wodzą trenera ubiegłego sezonu podejmuje Wisłę z Krakowa. Obie drużyny widziałem jesienią w Kielcach. Zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Termalica. Wisła gra konsekwentie bez fajerwerków, ale dziś Termaliki nie pokona. Spotkają się dwie drużyny o w miarę wyrównanym poziomie.
Bardzo hucznie nazwałeś ten mecz, jednak pomijając to, nie ma sensu dla mnie porównywanie obu drużyn na podstawie ich meczu z Koroną - one były w sierpniu i wrześniu! Przez ten czas zmieniło się dużo i to, jak drużyny prezentowały się w sierpniu i wrześniu ma się nijak do obecnej formy. Popatrz choćby na Legię, czy Lecha, jak parę miesięcy potrafi zmienić w grze drużyn. Wtedy w Wiśle grał w pierwszym składzie Llonch, Gonzalez, Cywka, którzy dziś nie zagrają w pierwszym składzie, wątpliwe, czy w wyjściowej jedenastce znajdzie się Wojtkowski, czy Bałaniuk. To będzie zupełnie inny skład, chociażby z Perezem, który ostatnio złapał formę i notuje bardzo wysoki procent celnych podań. A to, jak środek pola jest ważny pokazały mecze po odejściu Brleka i Mączyńskiego, czyli m.in. Te z Koroną. W czasie meczu BBT z Koroną trenerem był jeszcze Rumak, więc dla mnie typowanie meczu dwóch drużyn na podstawie ich meczów z trzecią drużyną, które odbyły się parę miesięcy temu jest śmieszne i nielogiczne. Oczywiście, może paść tu remis, ale analiza tego remisu jest z przysłowiowej dupy ;) Ja bym tu szukał overa jak już, ale to tylko symbolicznie dla lepszego oglądania ;)
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Bardzo hucznie nazwałeś ten mecz, jednak pomijając to.....,
Oceniam mecze na podstawie meczy, które widziałem. Niestety nie mam czasu na dokładne oglądanie zbyt wielu spotkań. Także pozostaje mi to co widzę w Kielcach. według mnie zmiana Rumaka na Bartoszka wyszła na dobre drużynie z Niecieczy. Oczywiście gra Wisły poprawiła się, ale i tak mnie nie przekonują do siebie. Może zbyt mało meczy widziałem z ich udziałem. Próbuję jednak ostatnio grać wysokie kursy mające szanse wejścia. Matematycznie 33%. Nie bawię się w ilości zwycięstw, remisów, porażek itd. To nie ma sensu. Każdy mecz jest inny. W naszej lidze każdy wynik jest możliwy. Staram się oceniać aktualną formę, prestiż spotkania dla drużyn tz. derby, roszady trenerskie, zawodników pomiędzy klubami. Ostatnio obie drużyny punktują, choć nie grali z najlepszymi drużynami. Wisła ugrała remis z Lechem a TBB z Jaga. Obserwując obie drużyny jednak gra TBB bardziej mi przypadła do gustu. Wisła trochę mnie zaskoczyła swoją polityką. Mają w kadrze nienajmłodszego Głowackiego i ściągają jeszcze Wasyla. Podejście nie za bardzo. Po boiskach biega wielu lepszych i młodszych graczy na których warto stawiać i w których warto inwestować. Tego nie rozumiem, obaj powinni zająć się szkoleniem młodych piłkarzy, jeśli chcą dalej działać w piłce. Doceniam krytykę i będę starał się inaczej argumentować swoje typy. Wcześniej pisałem z pracy i trochę na mi się śpieszyło.
Odnośnie Legii po tym co widziałem w sobotę wg mnie niewiele się zmieniło. Bardziej sędziowali niż grali w Kielcach. W Legii piłkarze mają umiejętności i powinni już mieć przynajmniej 5 pkt. przewagi. Ale mają gdzieś granie i bieganie, są minimalistami. Najlepszymi graczami są: Malarz i Guilherme. Oni powinni zostać w drużynie. Nie dziwię się kibicom Legii, że sprzedali im po liściu po meczu w Poznaniu. Z takim podejściem do gry i z takim zaangażowaniem będą odpadać z pucharów meczami z drużynami Luksemburga, Macedonii itd. W dwumeczu z Astaną nie mieli najmniejszych szans. Tak wynikało z gry, wyników spotkań i zaangażowania. W sobotę oczekiwali spalonych, gdzie sytuacje były na pograniczu, a FIFA zaleca w takich sytuacjach puszczanie gry w celu uatrakcyjnienia spotkań, aby padało więcej bramek. Piłkarze Legii tylko patrzyli na sędziego. Każdy ich upadek na boisku kończył się rozkładaniem rąk. Wyglądało to trochę żałośnie.
Podobnie w Kielcach wyglądał Wisła. Po złych zagraniach piłkarze kłócili się ze sobą. Brak było prób mobilizacji, raczej były pretensje. Nie dziwię się, iż po meczu dostali burę od swoich kibiców. Zasłużyli wtedy na to. Termalica ze to w Kielcach bardzo fajnie się zaprezentowała. Chłopaki grali, biegali i walczyli. Po tym oceniam drużyny. Uważam, iż w trakcie rundy ciężko jest o diametralną zmianę gry zespołu. Ale przyznam rację, iż Wisła ma teraz lepsze wyniki. To samo jednak można powiedzieć o TBB. Wychodzi mi tu remis. Teraz nawet chyba za drobne też puszcze czystą jedynkę na TBB. Pozdrawiam i dzięki za krytykę, mam nadzieję, że da to początek aktywniejszej dyskusji na forum.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Miejsce
Gracz
Wynik
Punkty
1.
ibis​
380
100​
2.
jack13​
253
80​
3.
zibi16​
188
60​
4.
MrDziubas​
22
50​
5.
Funemanka​
0​
40​
6.
Waldi1979​
-6
30​
7.
Korbin88​
-145
20​
8.
seba23​
-193
10​
[TBODY] [/tbody]
edit: Z tego co widzę jest ok ;) Robson1416
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom