>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy (30.11-03.12.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Sosnowiec 1X + Legnica 1x ????
Jak nie teraz to kiedy??
Sosnowiec u siebie może z niewiele lepszym ale grającym beznadziejnie Lubinem.
Sosnowiec gra słabo bo to słaba drużyna no ale u siebie coś tam pokazać potrafia. Lubin od dawna pogrążony w kryzysie, wyglądają dramatycznie fizycznie. Sosnowiec jeśli chce mieć jakieś nadzieję na utrzymanie to takie mecze musi punktowac.
Legnica po dobrym początku obecnie kompletne dno ale gdzieś punktować muszą...Wisłą niby gra ok ale coraz głośniej o problemach i może się skończyć tak, że ja wiosnę zagrają tam juniorzy. Podobnie jak Sosnowiec ...jak Miedź chce to u siebie z Wisłą w obecnej sytuacji musi...
2.37 na taki dubel...widzę w tym jakiś sens.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Jako kibic Wisły nie przykładałbym wielkiej wagi do wpływu problemów finansowych na postawę piłkarzy na boisku. Powiem więcej, kibicom niezwykle podoba się podejście i zaangażowanie piłkarzy, którzy od kilku miesięcy grają za darmo. Szans dla Miedzi upatrywałbym w tym, że Wisła, na wyjeździe, od wielu lat jest idealnym wręcz rywalem na przełamanie dla drużyn w kryzysie, vide mecz z Pogonią z tego sezonu. Do tego dochodzi dziurawa defensywa, o ile jeszcze po 10 kolejce Wisła dysponowała najlepszą obroną w lidze(najmniej straconych bramek) to w ostatnich meczach widać wyraźną obniżkę formy tej formacji. Aż 13 bramek straconych w 5 ostatnich meczach!!! Wasilewski popełnia błąd za błędem(tym razem zabraknie go za kartki), Sadlok jest wolny i apatyczny, z kolei REPREZENTANT Pietrzak to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie.
Nie należy przy tym jednak zapominać, że to właśnie Wisła ma obecnie najlepszy atak w lidze, aż 29 zdobytych bramek, a powinno być ich jeszcze więcej ponieważ w ostatnich dwóch meczach Wiślacy nie grzeszyli skutecznością, zarówno z Zagłębiem jak i Arką po stronie zysków mogli, a nawet powinni zapisać na swoim koncie nawet po 5-6 bramek.
Miedź również potrafi tworzyć widowiska obfitujące w bramki, ostatnio było z tym trochę słabiej jednak wcześniej potrafiła osiągać wyniki rzędu: 2:2, 2:3, 1:4, 3:1.
Wszystkie te argumenty skłaniają mnie do poszukania na ten mecz typu łączącego bramki z końcowym rezultatem.

Miedź lub remis + powyżej 2,5 bramki @2,9 LVbet

alternatywnie,
Miedź + powyżej 2,5 bramki @3,9 lub obie strzelą + powyżej 2,5 @1,82
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań typ 2 kurs 2.50 Fortuna

Nowa miotła w Poznaniu w postaci Adama Nawałki. Lech znajduje się aktualnie na ósmym miejscu w tabeli Ekstraklasy. Jeśli chodzi o Cracovie, który boryka się z utrzymaniem w bezpiecznym miejscu w tabeli naszej Ekstraklasy. Lech Poznań ostatnio na swoim obiekcie pokonał Wisłę Płock w dość dobrym stylu. Mimo to ostatnie wyniki obu drużyn nie przemawiają zbyt optymistycznie na nadchodzące mecze. Cracovia potrzymuje kiepską formę z przed początku sezonu. Lech jeśli myśli o czymś więcej niż utrzymaniu to musi takie mecze po prostu zacząć wygrywać. Z tego co słyszałem Adam Nawałka narzucił jak na razie więcej treningów niż było to dotychczas. Forma może dopiero przyjść z czasem jaką oczekuje sam trener Adam Nawałka. Mimo wszystko to jest debiut i to taki mecz Adam na pewno będzie chciał dobrze zacząć i pokazać, że ławka trenerska mu nadal jest niezapomniana. Po takim kursie po prostu trzeba zagrac na Kolejorza. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zaraz Arka z Jagiellonia zagrają w PP ze sobą. Ja nie ruszam, mogą być różne kombinacje 3za3 etc.
Arka się prezentuje ostatnio nieźle a i pewnie chcieliby spróbować daleko znowu zajsc w PP. Nie widzę value na gospodarzy tutaj.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Lider LOTTO Ekstraklasy wybiera się do Wrocławia, by zagrać ze Śląskiem. Na trybunach mecz przyjaźni, a na boisku walka. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w 2. kolejce Lechia podzieliła się ze Śląskiem punktami remisując 1-1. Pamiętam z tamtego meczu, że Śląsk stwarzał zagrożenie pod bramką gdańszczan, sędzia nie uznał mu prawidłowo zdobytej bramki, a Lechia zmarnowała drugiego karnego za sprawą Flavio Paixao, który wtedy chciał ośmieszyć Słowika &quot;panenką&quot;, a wyszło komicznie i bramkarz gości złapał strzał &quot;w zęby&quot;. Był to mecz dosyć otwarty, piłkarze mieli sporo miejsca. Myślę, że teraz może być podobnie, ale Lechia zagra z większym wyrachowaniem. Ta drużyna po prostu dojrzała piłkarsko. Piłkarze Stokowca wiedzą, że nie wystarczy grać pięknie, by wygrywać. Tak jak miało to miejsce za Nowaka. Teraz Lechia punktuje podobnie (a nawet jeszcze lepiej) nie grając niczego specjalnego. Po prostu lechiści są do bólu skuteczni i prezentują bezczelny futbol, z którym w tym sezonie mało kto sobie poradził. Patrząc na kursy, Lechia znowu jest lekceważona. W dodatku na nowym stadionie Śląska nie zdołała jeszcze wygrać, ale jako jej kibic jestem dobrej myśli. Skoro została przełamana poznańska klątwa po tym, gdy Lechia wygrała z Lechem na jego stadionie po ponad półwiecznej przerwie, to i Śląsk nie powinien być straszny. Jednak Śląsk liderowi Ekstraklasy nie leży. Potrafi zagrać świetne spotkania na wyjazdach z Jagiellonią czy Miedzią, a potem przychodzą mecze na własnym obiekcie i Śląska nie ma. Wisła Płock, Arka czy Legia wywoziły z miasta stu mostów 3 punkty. Pora na Lechię? Obecne formy obydwu drużyn wskazują na drużynę gości i ja także pójdę w tym kierunku. Szczególnie, że w naszej Ekstraklasie nie ma co patrzeć na kursy. Wiem, że w szeregach Lechii na pewno nie zagrają Patryk Lipski i Artur Sobiech. Za kartki pauzuje Joao Nunes, no i wątpliwy jest występ Lukasa Haraslina, który w wygranym meczu z Jagiellonią został brutalnie sfaulowany przez Pospisila i raczej nie zdąży się wykurować lub Stokowiec nie będzie chciał ryzykować jego zdrowia, gdyż w następnej kolejce Lechia podejmie aktualnego mistrza Polski, czyli warszawską Legię. Po stronie gospodarzy zabraknie byłego piłkarza Lechii - Michała Chrapka, który podobnie jak Haraslin doznał kontuzji w poprzedniej kolejce, gdy wrocławianie mierzyli się przy Kałuży z Cracovią. Jeśli w Gdańsku marzymy o tym, by być na podium (najlepiej na jego najwyższym stopniu), to takie mecze musimy wygrywać. Biało-Zieloni potrafią grać nie tylko na własnym stadionie, gdzie wybudowali twierdzę, ale i na wyjazdach, gdzie w 8 spotkaniach uzbierali 14 punktów, co jest trzecim wynikiem w lidze po Legii i Jagiellonii. Będzie to także ciekawy pojedynek najlepszych strzelców obu drużyn. Lider klasyfikacji strzelców Flavio Paixao kontra dwukrotny król strzelców Ekstraklasy - Marcin Robak. Portugalczyk przewodzi w klasyfikacji, gdyż trafiał do siatki rywali w tym sezonie 11 razy. Natomiast polski snajper uzbierał 10 trafień. Kursy na Lechię są wyższe i jak już pisałem, to w jej kierunku zdecyduję się zagrać. Przy tak wyrównanym (aby nie powiedzieć słabym) poziomie naszej ligi wystarczy dużo biegać i walczyć, co Lechia robi w tym sezonie celująco. Piłkarze Śląska też nie cofną nóg, więc zapowiada się ciekawe widowisko.
Lechia wygra @3.30 ✅ 0-2 FT
Lechia strzeli w 1. połowie @2.30 ✅ 0-2 HT

Lechia powyżej 1.5 bramki @2.70 ✅ 0-2
Wszystkie kursy i zdarzenia pobrance z Forbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Bardzo trudna kolejka do wytypowania, ale ja nie zgadzam się z tym co piszą koledzy wyżej nt. meczu Miedzi z Wisłą.
Ja proponuję:
Miedź - Wisła 2 @2.50
Miedź - Wisła (1:0) 2 @4.60
forbet
Nie ma co się sugerować ostatnim meczem i porażką 1:4 w Gdyni, ani problemami finansowymi. Spodziewałem się porażki z Arką, a gdy zobaczyłem składy to byłem pewny, że skończy się to albo wynikiem 3:3 albo pogromem na korzyść gospodarzy. Wisła miała swoje okazje w tym meczu (słupek, poprzeczka, setka Boguskiego, dobre interwencje Steinborsa), ale ich nie wykorzystała. I to właśnie skuteczność jest największą bolączką Białej Gwiazdy, a nie gra - w przeciwieństwie do zespołu z Legnicy. Miedź, po dobrym początku sezonu, gra aktualnie NAJGORSZĄ piłkę w lidze. Wyglądają jak zbieranina odpadów. Nie chce mi się pastwić nad tymi wszystkimi Bartczakami, Camarami, Fernandezami, Fran Cruzami... Dramat. Ostatnie pięć meczów: bilans 0-1-4. Bramki: JEDEN do 14. Gra: TRAGICZNA. Nie spodziewam żeby przełamali się akurat na Wiśle, Nowak na pewno znów zamiesza w składzie, ale ciągle miesza składem papy i węgla. W Wiśle za kartki odpocznie Wasilewski i to chyba dobrze, nie traktowałbym tego jak osłabienie. Do składu powinni wrócić Basha, Wojtkowski, Brożek i po pauzie Bartkowski. Spodziewam się dużej ilości bramek. Jeżeli Wiślacy będą skuteczni, to typuję wynik w okolicach 1:3, 1:4. Cieszę się, że kursy na Wisłę idą w górę ????
Edit: Basha nie zagra, więc pewnie znów będzie strzelanina, ale obecnie nie ma co porównywać Miedzi do Arki, więc podtrzymuję typ i tak jak kolega niżej napisał: można się śmiało pakować w +2,5 lub +3,5 gola, BTS.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaraz Arka z Jagiellonia zagrają w PP ze sobą. Ja nie ruszam, mogą być różne kombinacje 3za3 etc.
Arka się prezentuje ostatnio nieźle a i pewnie chcieliby spróbować daleko znowu zajsc w PP. Nie widzę value na gospodarzy tutaj.
Ale jeśli nawet mieliby iść na taki układ, to właśnie warto grać na Jagę, bo jak Arka &quot;wybierze&quot; wygraną w Pucharze Polski zgodnie z myślą, że mogą zająć daleko, to dziś Jaga powinna to wziąć ;)
Odnośnie meczu Miedzi z Wisłą, to wiele tu osób stawiających w kierunku gospodarzy pisze, że Wisła nie płaci itp. Tego argumentu bym nie podnosił, bo piłkarze nie mają płacone już tyle, że mogą swobodnie rozwiązać kontrakt, a jeśli tego nie robią, to znaczy, że będą grać normalnie. Z resztą ostatnia przegrana w Gdyni aż 1:4 to nie efekt niepłacenia. Lis nie zaczął nagle wypluwać każdej piłki, tylko w tym meczu takie rzeczy zdarzyły mu się jeszcze częściej niż zwykle. Boguski nie trafiający z paru metrów do pustej bramki to też nie efekt, że &quot;oni nie płacą, ja nie strzelam&quot;, tylko taki jego urok. Wisła miała w tamtym meczu mnóstwo okazji, jak zwykle z resztą. W tym meczu tylko i wyłącznie over pasuje. Wisła lubi być zespołem pozwalającym na przełamanie rywala, więc zakładam, że na 0 z przodu Miedź nie zagra, Wisła z kolei ma kim straszyć z przodu i zespołowością też wiele mogą zdziałać. Tu będą bramki z obu stron, over 2,5 + BTS, może over 3,5 - jeszcze dam sobie czas do przemyślenia ;)
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja postawiłem że strzeli Flavio.Widac ze czuje gre a takze wykonuje rzut karny więc dzisiaj oby raz strzelil bo miałby ładna seria z jedna bramka.A i Flavio lubial strzelac Lechii a teraz lubi strzelac Slaskowi ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wks - Bks
Typ 2✅ kurs 3 + powyzej 10.5 rogow✅ kurs 2.2 = 6.6 ✅na jednym kuponie w Fortunie
Z nieznanych mi przyczyn kurs na lidera ponad 3.4 w calorocznym? Jakas pomylka. Slask cos strzeli ale ze 2 dostanie tak jak lubi u siebie robic. Na przekor ostatnio graja o niebo lepiej na wyjazdach a Lechia wszedzie sie odnajduje. Slask robi duzo szumu,sytuacji podbrmkowych maja co nie miara wiec rogow nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Na dziś proponuję typ że obie strzela w meczu Jagiellonia-Arka. Dziwi mnie to, że jeszcze nikt takiego typu nie dał. Jaga u siebie gra w kratkę ostatnio i dlatego dziś uważam, że beda chcieli za wszelką cenę zwyciężyć w tym meczu, więc na pewno coś strzela. Arka zaskakuje mnie, grają atrakcyjna i ofensywna piłkę, nie przestraszą się Jagi i na pewno będą atakować. Jedynie o co się martwię to temperatura niska podczas meczu, ale przecież to są zawodowcy, więc pilkarze nie powinni się przestraszyć niskiej temperatury. Powodzenia
BTS 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Lechia
Typ: 2
Kurs: 2,95
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
We Wrocławiu dziś mecz przyjaźni między Lechią i Śląskiem. Sportowo w tym sezonie to zespół z Gdańska wygląda dużo lepiej i dość pewnie lideruje Ekstraklasie. Lechia naprawdę imponuje swoją grą za trenera Stokowca i to jeden z nielicznych poukładanych zespołów w tej lidze. Moim zdaniem kursy są dosć niezrozumiałe, bo Śląsk to najgorzej spisujący się na własnym obiekcie klub w Ekstraklasie. Ratują ich tylko mecze wyjazdowe, gdzie punktują zaskakująco dobrze. Blisko 3,00 na Lechię w tej sytuacji to kurs obok, którego ciężko przejść obojętnie. Oby udało się zakończyć serię ostatnich gorszych typów wygraną gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk Wrocław -:- Lechia Gdańsk
obie strzelą gola @ 1.70
Unibet


Śląsk raczej nie jest zadowolony z jednego punktu jakie przywiózł z Krakowa. Najważniejsze jest jednak to, że gospodarze regularnie strzelają gole. Po ostatniej porażce z Wisłą Płock u siebie piłkarze mają coś do udowodnienia kibicom. Nie mówię, że mają wygrać i sprawić niespodziankę, ale wypadało by zostawić trochę serca i zdrowia na boisku, a Śląsk to potrafi. Trener gospodarzy będzie miał dalej do dyspozycji kluczowych graczy, a więc jestem zdania, że gole na pewno po stronie Śląsk padną. Lechia zasłużenie lideruje w ligowej tabeli bowiem trzyma dobry poziom od początku sezonu. Paixao, Haraslin, Wolski to nie tylko tra trójka robi świetną robotę w drużynie. Trzeba dodać, że trener Stokowiec świetnie rotuje bramkarzami Alomerović-Kuciak. Obaj panowie w tym sezonie robią świetną robotę i co najważniejsze ratują swój zespół od utraty goli. Lechia na pewno nie jest tak mocna w spotkaniach wyjazdowych jak w tych u siebie, lecz na Śląsk to powinno starczyć, bowiem gospodarze są jedną z najsłabszych drużyn jeśli chodzi o mecze domowe. Czy to się zmieni?. Ciężko powiedzieć, bowiem Lechia przyjeżdża tu po kolejne trzy punkty by przed przerwą umocnić się na pozycji lidera. Co do absencji toGospodarze bez Michała Chrapka (uraz) i Daniela Łuczaka (angina). Nie wiadomo co z Jakubem Słowikiem, Kamilem Dankowskim czy Jakubem Łabojko. W przypadku gości nie ujrzymy Joao Nunesa (pauza za żółte kartki), Patryka Lipskiego, Artura Sobiecha (potrzebują czasu po kontuzji) i być może Lukasa Haraslina (poobijany)
20:30 Jagiellonia -:- Arka Gdynia
powyżej 2.5 gola @ 1.88
Unibet


Arka zawsze wydawała mi się ekipa, która strzela bardzo mało goli. W ostatnich tygodniach ten zespół jednak sporo się poprawił, a tym bardziej jeśli chodzi o grę w ofensywie. W ostatnich trzech spotkaniach zaaplikowali Wiśle cztery bramki, Miedzi cztery bramki i Pogoni dwie. Dziesięć goli strzelonych w trzech spotkaniach naprawdę robi wrażenie. W zespole odżyli min. Janota, który stał się kluczowym zawodnikiem drużyny, Jankowski czy Zarandia. Atak Arki naprawdę zaczyna wyglądać groźnie. Złego słowa też nie można napisać o gospodarzach, którzy dobrze wypadli w Gdańsku, lecz zabrakło postawienia kropki nad &#39;&#39;i&#39;&#39;. Jagiellonia ma to do siebie, że w spotkaniach domowych traci bardzo dużo goli, a w tym sezonie nie potrafiła jeszcze zachować czystego konta. Przy tak dobrej dyspozycji gości będzie to po raz kolejny trudne do wykonania. Fajnie, że Jaga postawiła na ataku Świderskiego, który odnajduje się na tej pozycji. Do składu powinien wrócić Frankowski, czyli kolejna kluczowa postać tej drużyny. Obie drużyny w gazie jeśli chodzi o grę w ofensywie, a jeśli dołożymy do tego skuteczność, to gole tu muszą paść.
Absencje: W przypadku gospodarzy nie ujrzymy Guilherme (pauza za żółte kartki) i Jakuba Wójcickiego (kontuzja). Pod znakiem zapytania stoi natomiast gra Przemysława Frankowskiego i Bartosza Kwietnia. W przypadku gości mowa o Janie Łosiu (kontuzja).
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
powyżej 30,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
M. Nalepa otrzyma żółtą kartkę @ 2,35 ✅
etoto
Kontynuuje dalej typ na kartkę Nalepy. Powtórzę tylko w skrócie co pisałem przy okazji poprzedniej kolejki. Dorobek Lechii jeśli chodzi o kartki gospodarze zawdzięczają w dużej mierze Michałowi Nalepie, który obejrzał już 9 kartoników. Pauzował po jednej kolejce za 4 i 8 żółtą kartkę. Po ostatniej pauzie w meczu z Piastem, zobaczył 9 kartonik z Arką i od tamtej pory rozegrał już 4 spotkania (Lech, Cracovia i Jagiellonia w lidze, Resovia w PP) bez kartki.
Co do spotkania to dla gospodarzy to już naprawdę ostatni dzwonek aby się obudzić i zacząć gonić drużyny z pierwszej ósemki. W tej chwili strata do 9 Arki to 6pkt, do 8 Lecha 7pkt. Rywal dzisiaj bardzo trudny bowiem goście ostatnio prezentują się bardzo dobrze, 4 wygrane z rzędu i zapewne będą chcieli zbudować jak największą przewagę nad Legią czy Jagiellonią przed przerwą w rozgrywkach. Patrząc na H2H to Lechii nie idzie najlepiej w meczach we Wrocławiu. Ostatnio wygrali tutaj w 2010r., późniejszy bilans to 0-3-7.
Dzisiaj liczę na twarde spotkanie gdyż z jednej strony gospodarze bardzo potrzebują punktów, z drugiej strony goście zagrają o przerwanie tej fatalnej serii i zarazem umocnienie się na fotelu lidera. Stąd też typ na faule. Śląsk na koncie 227 (śr 14,2) faule, Lechia 250 (śr 15,6).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0:2
obie strzelą i powyżej 2,5 bramki 2,31
Kurs na to zdarzenie według mnie jest za wysoki więc spróbuję w niego pójść. Obie drużyny potrafią strzelać dużo bramek w 1 meczu. W dużo lepszej formie są oczywiście goście, którzy zajmują pozycję lidera Ekstraklasy z dość znaczącą przewagą nad 2gą Legią - 5 punktów. Mają świetną passę 4 zwycięstw z rzędu a 6 meczów bez porażki (oczywiście w lidze). Śląsk ma wzloty i upadki, wygrywają 2 - 3 mecze z rzędu by następnie przegrać 2 mecze z rzędu, teraz akurat są 3 mecze bez wygranej.
Między obiema drużynami ostatnio pada sporo bramek, liczę, że i dziś zobaczymy minimum 3 bramki bo remis nikogo ni zadowoli. Obie drużyny grają o pełną pulę.​
 
N 5

niemamczasu18

Użytkownik
Typ na dziś: Jankowski strzeli gola@3,5 oraz Janota strzeli gola@4,0.
Arka w formie strzela dużo goli a Ci dwaj to motory napędowe drużyny do tego Janota wykonuje stałe fragmenty gry. Któryś z nich musi strzelić bo na pewno Arka coś strzeli.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Odnoszę takie wrażenie, że wszystkie wygrane Wisły w lidze zostały odniesione gry rywal nie postawił wysoko poprzeczki. Legia była w drugim okresie przygotowawczym po objęciu posady przez Ricardo Sa Pinto. Lechia zmarnowała karnego oraz nie uznano jej bramki. Śląsk zagrał kompletny Piach. A Sosnowieckie Zagłębie też nie pokazało byt dużo. Jeśli podrażniony dotkliwą porażką w Kielcach Górnik zagra w ataku na swoim poziomie to nie wyjedzie z Płocka z zerem. Typy na ten mecz to Remis lub wygrana Górnika (tutaj do złapania są kursy nawet powyżej 2,00) oraz czysta wersja, czyli Remis (kursy na poziomie w granicach 3,80).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3#
15:30 Wisła Płock -:- Górnik Zabrze
Wisła @ 1.62
4#
Ricardinho strzeli @ 2.25
Unibet


Zacznijmy od tego, że to co wyrabia w tym sezonie obrona Górnika to przechodzi ludzkie pojęcie. Wystarczy spojrzeć na to zdjecie i wniosek nasuwa się sam:

Zdjecie nie jest moje tylko znalezione w internecie. Kursy na wygraną Wisły wcale mnie nie dziwią, bowiem Górnik gra słabo, nie ma pomysłu, a trener Brosz chyba robi wszystko aby zarząd po prostu z niego zrezygnował. Jutro zapewne doczekamy się kilku zmian w składzie Górnika i chciałbym zobaczyć w końcu na lewej obronie Koja oraz na prawej obronie Wolniewicza. Angulo mógłby grać z Wolsztyńskim, który zdecydowanie lepiej wygląda od Zapolnika. Dałbym szansę również Urynowiczowi. Wisła w Poznaniu nie zaprezentował się źle, a o porażce zdecydowały ostatnie minuty pierwszej połowy. Gospodarze po zmianie trener zdecydowanie odżyli i jutro mają szansę wrócić na swój dobry tor. Pytanie tylko czy z tej szansy skorzystają?. Kolejnym typem jest bramka Ricardinho. Brazylijczyk nie wpisał się co prawda w ostatniej kolejce na listę strzelców, ale w ostatnich tygodniach zanotował dobrą serię strzelając kilka bramek. Myślę, że i w tym spotkaniu pokusi się o kolejnego gola, bowiem przy tak słabej obronie gości Ricardinho na pewno wykorzysta jedną z swoich szans.

4#
20:30 Legia Warszawa -:- Korona Kielce
Legia @ 1.72
Unibet


Trener Legii mocno rotuje składem i jak widać przynosi to jak na razie korzyści w postaci goli i punktów. Gra Legii przypomina mi teraz to co prezentowali w poprzednim sezonie. Wygrane spotkania skromnie po 1:0. które przyniosły oczekiwane mistrzostwo. Mecz z Koroną nie będzie należał do łatwych bowiem zespół z Kielc ma w końcu dobre tygodnie i prezentuje ten sam dobry poziom co rok temu. Legia pomimo tego jest tu faworytem, gdyby mecz odbył się w Kielcach to poszukałbym tu niespodzianki.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom