>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Premier League (12.12 - 13.12.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17. kolejka

Kursy od: BaH
Manchester City pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczoraj pewnie pokonali United 1:2 i zrobili kolejny krok w stronę mistrzostwa. Czy w tym sezonie jest ktoś w stanie ich zatrzymać?.
Jak poradzą sobie inne ekipy?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Warto pograć WHU. Z Chelsea juz byli murem nie do przejscia. Arsenal wcale w jakies mega wysokiej formie nie jest. Giroud wyratowal przegrany mecz. Nie bylo widac takiego ducha druzyny u kanonierów. Młoty u siebie potrafia zagrac dobre spotkanie. No i jak Arsenal znow przespi pierwsza polowe bedzie po meczu. WHU bedzie gryzł piach a w Arsenalu cos ostatnio krucho z walecznościa. Reasumując, nie przekonują mnie Kanonierzy ostatnio swoją grą oraz Młoty w obronie zaczęły wyglądać solidniej,dlatego WHU z remisem po 2.34 Fortuna.
0:0. izzi ???? typowy West Ham, wzial sie za obronę, Arsenal jak mozna sie bylo spodziewac dominacja jesli chodzi o jakosc i mecz ale co z tego jak gola nie strzelili.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Burnley 1X +
✅ Watford +1,5 +
✅ Wigan win (FA Cup) =
✅ @2.05
Nie bedziemy juz grali ogorkowych spotkan pucharowych po kursie 1.28... Wigan z fartem.

Za podwojna stawke.
Konsekwentnie ide znowu w strone Bordowych. Do skladu moga dzisiaj wrocic Lowton i Brady. The Clarets traca w tym sezonie 1 bramke na 3 mecze rozgrywane u siebie WOW ???? Przyjezdza ofensywnie nastawione Stoke, a z takimi druzynami gospodarze lubia grac najbardziej, gdyz posiadaja żelazna defensywe, a kontrataki to ich zabojcza bron. Ich football w tym sezonie to przyjemnosc dla oka fanow ligi angielskiej. Taka mala wskazowka na live - Bordowi zaczynaja wolno, wyczuwaja przeciwnika zeby skonstruowac zabojcze uderzenie. Gdy traca bramke jako pierwsi - zmieniaja sie o 180 stopni i zazwyczaj nabijaja wtedy duzo kornerow.
Watford gra w krate. Ostatnie 3 mecze to marne wyniki, ale rywale z najwyzszej polki. W tym sezonie tylko raz przegrali 2 bramkami na wyjezdzie a bylo to chyba z man utd, nie jestem pewien ale z kims z top 6. CPalace ostatnio kozackie wyniki, ale licze na przebudke Watford, bo potencjal duzy i nie raz pokazywali w tym sezonie że beda bili sie o gorna czesc tabeli. Nie widze tutaj 2-bramkowego zwyciestwa Palace.
Musialem dolozyc 3-ci kurs żeby mialo to wiekszy sens i znalazlem slodziutki bet w FA Cup. Po remisie w Fylde, gdzie gospodarze strzelili gola na 1-1 w 70 min z karnego, pora na rewanz na boisku lidera L1. W zeszlej edycji Wigan doszedl do 1/16 wiec chyba im zalezy. W Fylde wyszli 1-szym skladem i zapewne zlekcewazyli rywali, ale juz dzisiaj nie bedzie czego zbierac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Crystal Palace - Watford
Crystal Palace @ 2.24
buk: BaH


Gospodarze wykaraskali się z mega dołka. Pomimo, że dalej okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli to nie przegrali od pięciu spotkań. Nie chcę pisać tego za szybko, ale wszystko wskazuje na to, że kryzys już minął. W ekipie gości dziś sporo kontuzji. Nie zagrają min. Femenia, Britos, Zeegelaar, Hughes, Okaka, Chalobah. Watford po świetnym początku nie potrafi odnieść zwycięstwa od trzech spotkań. Czyżby mała zadyszka?. Przy tych osłabieniach i formie gospodarzy mogą dziś mieć sporo problemy. GO GO Crystal Palace!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
12.12.2017 g. 21.00 Huddersfield- Chelsea
Typ: 1 (+1)
Kurs: 2,26
Marathonbet
Stawka 5 j

Chelsea będzie chciała dziś zrehabilitować się za weekendową porażkę z West Ham. Tak jak opisywałem to spotkanie derby rządzą się swoimi prawami. Ponadto moim zdaniem Chelsea złapała małą zadyszkę z początkiem grudnia. Średnie spotkanie z Atletico, wpadka w derbach.
Gospodarze to beniaminek, który gra całkiem przyjemną piłkę, i potrafi zaskoczyć silniejszego rywala.
Najpierw ograli Uniited, a później niewiele brakło by powstrzymali City, które zwycięska bramkę strzeliło kilka minut przed końcem.
Osobiście spodziewam się twardej walki i to spotkanie pachnie remisem, bo gospodarze nie podzielili się punktami od 10 spotkań, a takie serie nie trwają wiecznie. Do tego istotne braki Luiza i Moraty po stronie gości pozwalają myśleć pozytywnie zawodnikom gospodarzy.
Za drobne:
X @ 4,65 Marathonbet 2/10
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Burnley lub remis x Tottenham x Liverpool
AKO: 2/unibet
Wyszło fajne równiutkie AKO, które moim zdaniem warto spróbować. Ogólnie kurs na ekipę Seana Dyche moim zdaniem troszeczkę zawyżony. Goście ze Stoke graja bardzo przeciętnie i nieubłaganie zbliżają się do stefy spadkowej. 5 pkt w 8 spotkaniach na wyjeździe to jeden z gorszych wyników w całej lidze. Goście są za to Panami własnego boiska i na Turf Moor stracili zaledwie 3 bramki w 8 spotkaniach. Moim zdaniem Stoke nie strzeli tutaj gola i przegra po jakimś
1-0. Podpieram się jednak remisem, który moim zdaniem minimalizuje tutaj ryzyko do minimum. Do tego dwie potęgi, które graja z dużo słabszym rywalem. Brighton jak i West Brom to ekipy, które będą się biły w tym sezonie o utrzymanie. Podczas jutrzejszych spotkań zapewne od razu zamurują bramkę i tylko od tego kiedy pierwszy raz ich rywale przebija się przez ich obronę zależy jak wysoko przegrają. Wyczuwam dwie gładkie wygrane gospodarzy i wrzucam to do tego wydaje się pewnego AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Burnley -0.25 @1.94
The Clarets po Lige mistrzow! ????

Stala stawka.
No nie wytrzymalem i znowu ide w Bordowych ???? Kurs jest zawyzony, przeciez tu przyjezdza Stoke, ktore desperacko bedzie szukalo upragnionych punktow na wyjezdzie. Garncarze graja ostatnio 3-4-3 a wiec ofensywnie. Widze to w ten sposob: kilka szalonych atakow odpartych przez gospodarzy, 2 zabojcze kontry i po meczu. Korci mnie tez 1 + btts po eleganckim kursie, ale to raczej malo racjonalny bet. O gospodarzach juz sie nie rozpisuje ;) Burnley on fire
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukash 63

lukash

Użytkownik
Huddersfield - Chelsea Londyn

Ja dzisiaj mimo wszystko upatruje pewnego zwycięstwa Chelsea. Ostatnia porażka, powinna podziałać zdecydowanie mobilizująco na Londyńczyków. Huddersfield w ostatnich 5 meczach zaliczył cztery porażki i jedno zwycięstwo, tak wiec forma taka sobie. Co więcej w tych ostatnich pięciu meczach ich bilans bramkowy to 3:13. Jak wiadomo w czołówce jest bardzo ciasno, więc Chelsea powinna mierzyć w trzy punkty nie chcąc powiększać dystansu do lidera. Myślę, że po tym kursie typ jest dość atrakcyjny.

Typ:
Chelsea Londyn - 1,45✅✅✅
Wynik: 1:3​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 0

dutra

Gość
Crystal Palace - Watford
Over 2.5 @1.86 ✅
Świetny mecz CP z Bournemouth, cudem tego meczu nie wygrali - masa sytuacji, spaprany karny na sam koniec przez zmianę wykonawcy na Benteke (wtf?). Gole z wisienkami co prawda stracili bardziej po sprycie rywali niż po jakichś babolach no ale koniec końców te bramki wpadają (w końcu to praktycznie najgorsza defensywa w lidze). Nie ma co patrzeć na te ostatnie dwa wyjazdowe z 0:0 bo u siebie to zupełnie inna drużyna, staty pokazują że gole wpadają solidnie - 5/6 ostatnich meczów over.
Z drugiej strony Watford z 10 golami straconymi w 5 ostatnich wyjazdach, tam też 5/6 wyjazdowo to over. Do traconych bramek dorzucają sporo swojego bo 7/8 ostatnich wyjazdów to minimum 2 strzelone gole.
Po tym co widziałem u Crystal Palace + te liczby Watfordu ja tu biorę over 2.5
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Swansea - Manchester City
Swansea - City Typ 2 i over 1.5 @ 1.34 // fortuna
Swansea - City Typ 2 i over 2.5 1.62 // fortuna
Co tutaj dużo mówić City faworyt i nie da się tego zmienić. Jedynie pytanie ile strzelą Łabędziom. nastroje w zespole wyśmienite. Kroczą od wygranej do wygranej (przegranej w LM z Shaktarem nawet nie biorę pod uwagę, bo nie ma sensu tak naprawdę). Ogranie United dało im jeszcze pewnie wiekszego kopa. A do gry ich nie można przyczepić się w zadnym calu. Swansea dobrze wie, że musza zagrać tutaj bardzo odpowiedzialnie, ale osobiście im nie daję szans. Spokjnie trzy bramki moze nawet wbić ekipa przejezdnych patrząc na ich dyspozycję.
Manchester Utd - Bournemouth Typ 1 @ 1.28
Manchester Utd - Bournemouth BTS - NIE @ 1.95
Co tutaj dużo mówić faworytem tego pojedynku są Czerowne DIabły i nie chce mi się wierzyć, żeby tutaj mogli mieć jakieś problemy. Tym bardziej, ze grają na własnym obiekcie. Przegrali arcyważny pojedynek z City w niedzielę, wiec nie mogą sobie pozwolic na kolejną stratę punktów. United u siebie gra odpowiedzialnie przede wszystkim w defensywie, zas Bournemouth nie jest mocne w ofensywie, a w szczególności na wyjazdach wiec nie sądzę, żeby tutaj mogli strzelić bramke.

Liverpool zdaje mi się, ze też powinnien dać radę. Chociaż oni nie wiadomo kiedy oni co odwalą.
Podobnie Arsenal. Jest faworytem spotkania. Ale odwagi nad nich nie mam stawiać.
Koguty ostatnio rozbili Stoke. TTeraz mają dobrą okazję, żeby znowu dopisać komplet punktów, bo ostatnio ich trochę stracili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Swansea - Manchester City
Na pierwszy rzut oka na boisko &quot;spadkowicza&quot; przyjeżdża kombajn Pepa po to, żeby kolejny raz nabić sobie hokejowy wynik. Cóż, można grać śmieszne kursy na wynik+over jak kolega wyżej. Ja wolę jednak inaczej ugryźć ten mecz.
Z czysto sportowego punktu widzenia wszystko jest jasne. City dużo lepsze, jak grają nie trzeba mówić. Swans z kolei poniżej oczekiwań. Nieudana zamiana Sigurdssona na Sanchesa oraz oddanie Corka(którego Clement traktował jako podstawę środka pola) niestety odbiły swoje piętno. Na szczęście wrócił lubiany tam Wilfred Bony, który nie jest topowym napastnikiem ale na pewno swoje robi. Uważam, że jest to jeden z tych meczów, idealnych do zgubienia punktów przez faworyta. Dlaczego?
1) Niedzielne derby Manchesteru były kropką nad I. Mają 11 punktów przewagi nad drugą drużyną. Taką różnicę cholernie ciężko zaprzepaścić przy takiej grze i szerokości kadry.
2) Zwycięstwo w derbach było bardzo ważne dla The Citizens. By to stwierdzić nie potrzebujemy doniesień o tym, że Mou musiał ich uciszać ze względu na raban jaki robili. Nie zdziwiłbym się gdyby trochę poniosło ich świętowanie.
3) City już miewało gorsze/ratowane mecze w tym sezonie.
4) Zbliża się najgorętszy okres w Premier League. Jest to idealny moment by odsapnąć. Weźmy pod uwagę, że City myśli o Lidze Mistrzów i nie lekceważy Carabo/FA Cup. Jeszcze ogrom spotkań przed nimi. Jeśli mają gdzieś odpuścić to właśnie w PL.
5) Swansea na Liberty powalczyć może z każdym. Jest to drużyna, która rzadko gra na wyjebaniu a Clement + Makelele w sztabie trenerskim to mimo wszystko jakość. Może przemawia przeze mnie Swansea z poprzedniego sezonu ale uważam, że są w stanie tu powalczyć.
6) Zarówno Clement jak i Swansea bardzo potrzebują punktów. Spodziewam się wyjścia na murawę na pełnej.
Swansea lub remis @4.40 Fortuna, 1xbet za to samo płaci @2.9
Do kasacji - miałem na myśli forbet nie 1xbet. Coś nie mogę znaleźć przycisku do edycji ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Swansea - Manchester City
Na pierwszy rzut oka na boisko &quot;spadkowicza&quot; przyjeżdża kombajn Pepa po to, żeby kolejny raz nabić sobie hokejowy wynik. Cóż, można grać śmieszne kursy na wynik+over jak kolega wyżej. Ja wolę jednak inaczej ugryźć ten mecz.
Z czysto sportowego punktu widzenia wszystko jest jasne. City dużo lepsze, jak grają nie trzeba mówić. Swans z kolei poniżej oczekiwań. Nieudana zamiana Sigurdssona na Sanchesa oraz oddanie Corka(którego Clement traktował jako podstawę środka pola) niestety odbiły swoje piętno. Na szczęście wrócił lubiany tam Wilfred Bony, który nie jest topowym napastnikiem ale na pewno swoje robi. Uważam, że jest to jeden z tych meczów, idealnych do zgubienia punktów przez faworyta. Dlaczego?
1) Niedzielne derby Manchesteru były kropką nad I. Mają 11 punktów przewagi nad drugą drużyną. Taką różnicę cholernie ciężko zaprzepaścić przy takiej grze i szerokości kadry.
2) Zwycięstwo w derbach było bardzo ważne dla The Citizens. By to stwierdzić nie potrzebujemy doniesień o tym, że Mou musiał ich uciszać ze względu na raban jaki robili. Nie zdziwiłbym się gdyby trochę poniosło ich świętowanie.
3) City już miewało gorsze/ratowane mecze w tym sezonie.
4) Zbliża się najgorętszy okres w Premier League. Jest to idealny moment by odsapnąć. Weźmy pod uwagę, że City myśli o Lidze Mistrzów i nie lekceważy Carabo/FA Cup. Jeszcze ogrom spotkań przed nimi. Jeśli mają gdzieś odpuścić to właśnie w PL.
5) Swansea na Liberty powalczyć może z każdym. Jest to drużyna, która rzadko gra na wyjebaniu a Clement + Makelele w sztabie trenerskim to mimo wszystko jakość. Może przemawia przeze mnie Swansea z poprzedniego sezonu ale uważam, że są w stanie tu powalczyć.
6) Zarówno Clement jak i Swansea bardzo potrzebują punktów. Spodziewam się wyjścia na murawę na pełnej.
Swansea lub remis @4.40 Fortuna, 1xbet za to samo płaci @2.9
Do kasacji - miałem na myśli forbet nie 1xbet. Coś nie mogę znaleźć przycisku do edycji ^^
Argumenty z cyklu &quot;odpocząć mogą w PL&quot;, &quot;myślą o Lidze Mistrzów&quot; i te inne śmieszne teksty to po prostu masa głupot zgromadzona w jednym poście- za to brawo dla Cb kolego. A tak poważnie to przestańcie się bawić w jakieś teorie spiskowe kto gdzie odpuści, bo piszecie czasami takie rzeczy ze az żal dupe ściska. &quot;Mają 11 pkt przewagi&quot; - no i ? To znaczy ze będą sie podkladac w meczach z gowniakami ? ???? nie no nie ma co przesadzac z szukaniem niespodzianek na siłę. Są w gazie wygrywają mecz za meczem czasami fartem no ale szczęście sprzyja lepszym. Zobaczymy po meczu kto bedzie mial racje, ale dla mnie pewne zwycięstwo Gości.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Ja z kolei w 100% zgadzam się z ShakeYoBody, który ubiegł mnie z pomysłem na to spotkanie. Nazywanie postu Shake`a &quot;śmiesznymi tekstami&quot; i &quot; masą głupot&quot; uważam za dziecinadę, już poprzednia kolejka i mój post odnośnie Chelsea pokazał że to sport i nie zawsze faworyt wygra. Gdyby tak było to Barcelona czy PSG w swoich ligach mieli by na koniec sezonu komplet punktów, a jakoś nigdy się to nie zdarza. Tak jak bramkostrzelne PSG z niesamowitym trio z przodu potrafiło zgubić punkty z Montpelier czy przegrać ze Strasbourgiem, tak i City zgubi kilkanaście punktów w tym sezonie. Tak samo wydawało się że Bayern po świetnym meczu z PSG rozniesie słaby Eintracht, a oni oddali 1 strzał i wymęczyli 1-0. Wracając do ligi angielskiej wystarczy jeszcze cofnąć się do niedzielnych derbów Liverpoolu, gdzie murowany faworyt LFC, będący w świetnej formie remisuje z beznadziejnym Evertonem mimo 79% posiadania piłki i 23 sytuacji bramkowych....
Uważam że granie w kierunku Swansea w tym spotkaniu jest jak najbardziej rozsądne. Swansea mimo że nie gra wielkiego futbolu to potrafią zamurować bramkę i czekać na swoją 1-2 szanse w meczu na bramkę. Wystarczy przytoczyć pojedynek na Wembley z Tottenhamem, na który był kurs: 1,20 i skończyło się 0-0. Kto by się spodziewał ze Kane, Alli, Eriksen i spółka nie wsadzą kilku bramek Fabianowi. Kolejny przykład? 1-2 z Arsenalem, mimo że do przerwy prowadzili, 0-1 z Chelsea po bramce w 2 części spotkania. Jak widać ze strzelaniem bramek po odejściu Sigurdsona mają problem ale bronić nadal potrafią. Łabędzie mimo ostatniego miejsca w tabeli stracili mniej bramek niż 70% zespołów ligi, bardziej szczelną defensywę mają tylko City, United, Chelsea, Burnley i Tottenham.
Shake wymienił wiele argumentów, których powtarzać nie będę bo szkoda prądu, dodam jeden, którym kieruję się od kilku kolejek, grając z powodzeniem na handi przeciw zespołowi Guardioli: 14 zwycięstw z rzedu!, fenomenalna seria, ale nie będzie trwać wiecznie.

Ja jako główny zakład zagram nieco bezpieczniej za większa stawkę:
Swansea (+1,5) @ 2,27 Pinnacle 7/10
lub
under 3 @ 2,14 Marathonbet 7/10
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Oczywiście lukas88 masz w większości rację. Obserwuje Twoje typy i już od jakichś 7 kolejek grasz na to że City zgubi punkty. Zawsze to nie jest Twoj główny typ a raczej boczny za mniejszą stawkę. Teraz podlicz sobie te 7 z rzędu przegranych kuponów na City. Oczywiście że wkrótce stracą punkty ale czy tyle kuponów wartych jest tego poświęcenia? Moim zdaniem nie, Ty chyba również bo dzisiaj tego typu już nie masz. Ja osobiście dzisiaj gram w meczu Obywateli over 3,5. Kieruje się tym że City w ostatnich meczach stwarzało sobie mnóstwo sytuacji tylko ich nie wykorzystywali wiec zapewne dzisiaj worek z bramkami się otworzy.
Swansea - Man City typ over 3,5 sts kurs 2,20 ✅
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Oczywiście lukas88 masz w większości rację. Obserwuje Twoje typy i już od jakichś 7 kolejek grasz na to że City zgubi punkty. Zawsze to nie jest Twoj główny typ a raczej boczny za mniejszą stawkę. Teraz podlicz sobie te 7 z rzędu przegranych kuponów na City. Oczywiście że wkrótce stracą punkty ale czy tyle kuponów wartych jest tego poświęcenia? Moim zdaniem nie, Ty chyba również bo dzisiaj tego typu już nie masz. Ja osobiście dzisiaj gram w meczu Obywateli over 3,5. Kieruje się tym że City w ostatnich meczach stwarzało sobie mnóstwo sytuacji tylko ich nie wykorzystywali wiec zapewne dzisiaj worek z bramkami się otworzy.
Swansea - Man City typ over 3,5 sts kurs 2,20
Typy na handi gram normalnie, tak jak podaję. Natomiast na porażkę lub remis gram zawsze podwajając stawkę, także im dłużej trwa seria, tym stawka większa a co za tym idzie większa wygrana.
Odnośnie overu, to ryzykowny typ biorąc pod uwagę ultra defensywne nastawienie Swansea. Gdyby to był zespół, który choć trochę będzie chciał przejąc inicjatywę by było nieco więcej miejsca z tyłu to ok, ale Łabędzie ustawią 3 wagony węgla w polu karnym i będzie ciężko o 4 bramki.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Liverpool- WBA 1/+2,5
1,59

Na Anfield dzisiejszego grudniowego wieczoru przyjeżdża ekipa, która w ostatnim czasie przeżywa niemałe zawirowania. Po zwolnieniu Pullisa posadę trenera popularnych The Baggies zajął zaprawiony w bojach Alan Pardew.Sytuacja ta nie jest z pewnością komfortowa dla samych piłkarzy, którzy nie potrafią zwyciężyć w meczu ligowym od 19 sierpnia! Swoją drogą karuzela trenerska w Premier League od jakiegoś czasu przypomina sytuację w naszej rodzimej ekstraklasie ???? Jeśli chodzi o gospodarzy dzisiejszego spotkania, wydaje się że zaczęli wreszcie grać w taki sposób, jakiego oczekują od nich kibice oraz sam trener Jurgen Klopp. Najwięcej pochwał za swoją postawę zbiera Mohamed Salah, egipcjanin sprowadzony latem z włoskiej Romy. Prowadzi on w klasyfikacji kanadyjskiej z 13 bramkami oraz 3 asystami na koncie. Jeśli wierzyć brytyjskim mediom w dzisiejszym meczu Klopp da mu odpocząć, jednak poza jego absencją zamierza wystawić najsilniejszy możliwy skład. Formę odzyskiwać powoli zaczęli Firmino oraz Coutinho, co nie wróży na pewno nic dobrego dla defensorów WBA. Dzisiejszy mecz jest z gatunku takich w których gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę choćby punktu, gdyż stracili by w ten sposób kontakt z TOP5. Mój typ na to spotkanie to 2-1 lub 3-0.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
13.12.2017 g. 21.00 Liverpool- West Brom
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,89
Marathonbet
Stawka 5j
lub
under 3,5 @1,70

Nie byłbym takim optymistą przed meczem LFC, to zespół który lepiej spisuje się z silniejszymi rywalami niż z ogórkami. Co z tego że gnietli Everton? 79% posiadania i 23 sytuacje bramkowe. Spójrzmy na kilka wyników LFC z teoretycznie dużo słabszymi rywalami:
Watford 3-3
Cr. Palace 1-0 (73 min)
Burnley 1-1
Newcastle 0-0
Everton 1-1
West Brom z kolei nie ma zbytnio potencjału w ofensywie (tylko 12 bramek w 16 meczach) jednak potrafią nieźle bronić z silnymi zespołami:
Arsenal 0-2
City 2-3
Totttenham 1-1
Nie twierdzę że The Reds nie wygrają tego spotkania bo są zdecydowanym faworytem, ale wobec braku Salaha i ścisłego nastawienia na defensywę niie będzie to spacerek dla podopiecznych Klopa, stąd też moja propozycja na handicap +2 bramki na gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sam mam zagrany Liverpool, ale w jakieś overy czy handicapy bym się nie bawił. W szczególności, że kurs na zdarzenie, które podał kolega wyżej jest po prostu nieopłacalny. &quot;The Reds&quot; na własnym stadionie tracą bardzo mało bramek, a West Brom także mało ich strzela. 3 bramki do tej pory stracone z czego to &quot;fatfocel&quot; Williana, karny Rooneya oraz bramka Burnley, która również padła w sposób przypadkowy. Możliwe jest 3-0, bo gdy gospodarze dobrze wejdą w mecz to mogą tutaj postrzelać jak chociażby Huddersfield czy Świętym. Nie mniej jednak wybrałbym opcję LFC do 0 lub handi -1.5, bo to moim zdaniem jest dużo pewniejsze. Jeszcze co do LFC to bardzo możliwe, że nie zagra Salah. Klopp powiedział dzisiaj na konferencji, że z Evertonem zszedł poprzez dyskomfort w stawie skokowym, a nie przez zwykłą zachciankę niemieckiego trenera. Podobno jest w 100% sprawny, ale z ofensywnych zawodników to przecież właśnie Egipcjanin gra najwięcej. Myślę jednak, że Brazylijski duet dzisiaj zagra i coś strzeli.

Co do meczu City ja również szedłbym w kierunku gospodarzy ze Swansea. Nie mówię tutaj o tym, że Pep jest pewien wygranej w całym Premier League i teraz będzie odpuszczał spotkania w lidze, ale mam zasadę, że takich kursów jak 1.25 w tej lidze na wyjazdach się nie gra. Tutaj każdy może pokonać każdego co pokazuje chociażby przegrana Chelsea na Olimpijskim. City w ostatnim czasie ucieka spod topora dzięki temu, że ma indywidualności. W końcu jednak przyjdzie moment, że stracą punkty i dlaczego nie dzisiaj na Liberty Stadium? Gospodarze są po bardzo ważnej wygranej z West Bromem, która zapewne doda im skrzydeł. Oczywiście, że jakością odstają od City, ale na boisku muszą dać z siebie 110%. &quot;Obywatelom&quot; nigdy się tutaj łatwo nie grało i dzisiaj również spodziewam się, że będzie podobnie. Ja idę jeszcze bezpieczniej niż Panowie wyżej i polecam.
Swansea (+2AH) - 1.76/unibet
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Wracając do ligi angielskiej wystarczy jeszcze cofnąć się do niedzielnych derbów Liverpoolu, gdzie murowany faworyt LFC, będący w świetnej formie remisuje z beznadziejnym Evertonem mimo 79% posiadania piłki i 23 sytuacji bramkowych....
W derbach nie ma murowanych faworytów. ???? Ze statystyk, które przytoczyłeś widać, że brakowało skuteczności, lub po prostu farta.
Co do meczu City uważam, jak kolega, że za bardzo szukacie na siłę niespodzianki. Zgodzę się, że City kilka razy wygrywało w ostatnich minutach, ale właśnie to pokazuje jak silną są drużyną. Mimo, ze maja pewne miejsce lidera ze sporą przewagą i teoretycznie jakiś remis nie byłby odebrany jako koniec świata, to cisna do końca, grając zawsze o pełna pule. To charakteryzuje najlepsze drużyny.
Swansea gra fatalnie w ofensywie. Strzelili zaledwie 9 bramek w 16 meczach. Mimo, ze koledzy wcześniej wychwalają defensywę gospodarzy, ja myślę, ze będzie to mecz do jednej bramki. Oczywiście kurs 1,25 nie jest atrakcyjny, ale wielce prawdopodobny do pozytywnego zakończenia.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Sam mam zagrany Liverpool, ale w jakieś overy czy handicapy bym się nie bawił. W szczególności, że kurs na zdarzenie, które podał kolega wyżej jest po prostu nieopłacalny. &quot;The Reds&quot; na własnym stadionie tracą bardzo mało bramek, a West Brom także mało ich strzela. 3 bramki do tej pory stracone z czego to &quot;fatfocel&quot; Williana, karny Rooneya oraz bramka Burnley, która również padła w sposób przypadkowy. Możliwe jest 3-0, bo gdy gospodarze dobrze wejdą w mecz to mogą tutaj postrzelać jak chociażby Huddersfield czy Świętym. Nie mniej jednak wybrałbym opcję LFC do 0 lub handi -1.5, bo to moim zdaniem jest dużo pewniejsze. Jeszcze co do LFC to bardzo możliwe, że nie zagra Salah.
Wspomniałem o możliwej absencji w swoim poście. Podając taki a nie inny typ wziąłem pod uwagę aktualną formę drużyn,a także klasę poprzednich rywali. The Reds jeśli spotykali się z kimś z drugiej dziesiątki ligowej minumum 3 bramki zawsze padały, podobna sytuacja tyle że w straconych bramkach w przypadku WBA. Zażarta walka za plecami City w tabeli, więc wszyscy co mecz grają na maxa, dlatego też spodziewam się tu gradu bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom