>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Premier League (12.12 - 13.12.2017)

Status
Zamknięty.
borys333 278

borys333

Użytkownik
Widzę poszukiwania niespodzianek w dzisiejszych meczach PL ???? Czytałem coś o City wyżej, że jakiś remis czy możliwa przegrana. Hm.. Sam boje się stawiać na faworytów, ale City z taką skutecznością, takimi zawodnikami, mieliby zostać zatrzymani przez Swansea? Ostatnią drużynę w tabeli? To byłoby piękne, ale wątpię w to. Nie wiem jak długo uda się gospodarzą utrzymać bez straty bramki, ale choćby miała wpaść ta jedna jedyna to właśnie padnie dla City.
Patrzę sobie i myślę, że jeśli City straci w niedalekiej przyszłości jakiś punkt lub punkty, to mecz z Tottenhamem wydaje się dużo bardziej prawdopodobny.
Mam nadzieję, że Gospodarze zmęczą rywali, a Tottenham ich dojedzie w kolejnej kolejce. Bo to, że WH wygrał z Chelsea to nie znaczy, że City przegra ze Swansea :/ Chelsea mogła wygrać, ale zabrakło skuteczności w wielu akcjach. Po ostatnio oglądanym przeze mnie meczu City z United, widzę, że MC ze skutecznością nie mają problemów.
Staram się być realista bo ostatnio mam kryzys. W meczu City wypowiadam się bo oglądałem ich ostatni mecz.
Jakieś argumenty można wypisywać w stronę słabeuszy z goliatami, ale takie mecze stawiają ludzie za 2 zł ???? Można próbować.Ja jednak żadnych niespodzianek w tym meczu nie widzę. Jeśli bedzie inaczej to plunę sobie w twarz do lusterka hehe
Myślałem za to nad wygrana Newcastle i Southampton. Oczywiście wolałbym poczytac analizy osób, które ostatnio oglądali więcej meczów PL niż ja.
 
D 0

dutra

Gość
Swansea - Manchester City
Swansea under 0.5 @1.94 1xbet ✅
// trzy strzały celne, ponad normę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja to widzę inaczej, Łajbondy średnio 1.9 strzału celnego na mecz - najmniej w PL. Cztery gole w ostatnich dziewięciu meczach, co prawda potrafią władować nawet sensownym drużynom ale teraz trochę przygaśli.
H2h nie wygląda dobrze bo pokrywali BTS bardzo często jednak w tym sezonie obie drużyny to przeciwne bieguny - City walec, Swansea pływają za chlebkiem co komuś urwać punkcik. Po wygranych derbach doszły morale i dla mnie to tutaj pełna kontrola.
Kontra zdarzyć się zawsze może ale City na tą chwilę to najlepsza defensywa w lidze i bet warty ryzyka.​
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie: Southampton F.C. - Leicester City F.C.
Typ: Southampton F.C.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na mecz 17 serii gier angielskiej Premier League gdzie na St Mary&#39;s Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Southampton Football Club a w gości pojawi się ekipa Leicester City Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w 16 meczach 18 punktów co daje obecnie 11 miejsc e tabeli ligowej zaś goście plasują się na 8 pozycji w tabeli angielskiej Premier League zdobywając 23 oczka w swoich 16 rozegranych spotkaniach ligowych.
Southampton F.C. w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 11-10 natomiast Leicester City F.C. na wyjazdach 2 wygrane, 4 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 12-13.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają lepiej i zdobywają więcej ligowych oczek a goście na wyjazdach tracą dużo goli do tego nie potrafią grać na terenie gospodarzy.
⛔ 1:4
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dzisiaj robie polowanie na bramki.
Everton wyglada groznie czychajac na swoje szanse, udowodnili to z LFC. Sroki graja ofensywnie i popelniaja mase bledow w obronie stad ostatnie wyniki. Skoro The Toffees ukłuli na Anfield to dzisiaj mysle że też dadza rade. Z kolei do The Reds zawitaja rzemieslnicy WBA. Czerwoni slabiej radza sobie z defensywnymi druzynami. Goscie beda czekac na kontry i jestem zdania że ktoras bedzie skuteczna. Podobna sytuacja moze miec miejsce w Manchesterze gdzie Wisienki trafialy do siatki diabłów w ostatnich spotkaniach.
Gram troche przeciw bukom bo kursy 1.20 na win faworytow tym razem mi nie przypadly do gustu. Licze tez na dobre wystepy dogów, w koncu to premier league. Topowe zespoly mialy lige mistrzow przed weekendem, napiety terminarz moze pomoc dogom.

⛔ Newcastle - Everton BTTS @1.90 podwojna stawka
⛔ Over 2,5 @2.15 zamyka dubla za pol stawki
⛔ Liverpool - WBA BTTS @ 2.20
⛔ WBA over 1,5 @7.00 1/4
⛔ Man Utd - Bournemouth BTTS @2.10
Szkoda Wisienek i Srok, bylo blisko. Dogi daly rade, ale trzeba bylo uderzac w handicapy a nie gole. Czekamy na weekend ????
 
M 59

mixon

Użytkownik
Mało już czasu do meczu ale na szybko wspomnę o Evertonie. Jak dla mnie kurs na nich jest przesadzony i warto spróbować pograć coś w stronę gości. Widać już w ich grze rękę Big Sama, ostatnio remis w prestiżowych derbach z Live, gdzie w sumie nie grali nic wielkiego ale to jest właśnie ta umiejętność, by wywozić punkty z takich meczów. Wcześniej dwa pewne zwycięstwa. Newcastle za to fatalnie ostatnio i jak tak dalej pójdzie, to niedługo Benitez pożegna się z posadą menadżera Srok. Według mnie pojedynek wyrównany, przez to że Newcastle u siebie łatwo się nie podda, ale minimalnym faworytem jest Everton. Tak więc:
Newcastle - Everton - 2 kurs 3,4 Toto lub Everton DNB kurs 2,45 Toto
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Liverpool - WBA
WBA over 1,5 kartki @ 1,55 LVBET
WBA więcej kartek w ! połowie @ 2,45 LVBET
Liverpool liczba celnych strzałów na bramkę over 6,5 @ 1,72 LVBET

Głównym powodem takich wyników West Bromu jest złe przygotowanie do sezonu, głównie fizyczne. Początek sezonu był dość udany, ponieważ zawodnicy byli wypoczęci i dobre przygotowanie fizyczne nie miało wtedy zbyt dużego znaczenia, natomiast po rozegraniu kilku meczów przyszedł kryzys, ponieważ zawodnicy są co raz bardziej zmeczeni i nie wytrzymują trudów meczu. Nigdy nie wiadomo jak potoczy się mecz, ale wszystko na to że moje typy na ten mecz wręcz muszą wejść. Z Liverpoolem trzeba będzie biegać jeszcze wiecej z jeszcze większą intensywnością, ponieważ to raczej The Reds będą grać piłką a przyjezdni będą za nią biegać na własnej połowie. W drużynie z Anfield są tacy zawodnicy jak Sadio Mane, Mo Salah czy Roberto Firmino, którzy dysponują wielką szybkością i znakomicie grają 1 vs 1 a Coutinho czy Giorginio będą raz po raz wysyłać prostopadłe podania. A co będą robić mało zwrotni, wolni piłkarze WBA tacy jak Krychowiak, Yacob, Evans, Livermoor czy Hegazy? Ano będą uciekać się do fauli, bo nie mogą dać się ogrywać na własnej połowie. Dla mnie over 1,5 kartki z sędzią Paulem Tierneyem jest do wykonania jeszcze w 1 połowie. Kurs na singiel zbyt niski, ale do dubla jak najbardziej.
Nie zdążę napisać analiz do reszty typów, które gram, wiec napiszę bez analizy, a najwyżejw trakcie emczu edytuję i dopiszę jak zdążę
Tottenham ha -1,5 @ 1,62
Southampton - Leicester BTS @ 1,80
Manchester Utd powyżej 2.0 gola @ 1,55
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Ja z kolei w 100% zgadzam się z ShakeYoBody, który ubiegł mnie z pomysłem na to spotkanie. Nazywanie postu Shake`a &quot;śmiesznymi tekstami&quot; i &quot; masą głupot&quot; uważam za dziecinadę, już poprzednia kolejka i mój post odnośnie Chelsea pokazał że to sport i nie zawsze faworyt wygra. Gdyby tak było to Barcelona czy PSG w swoich ligach mieli by na koniec sezonu komplet punktów, a jakoś nigdy się to nie zdarza. Tak jak bramkostrzelne PSG z niesamowitym trio z przodu potrafiło zgubić punkty z Montpelier czy przegrać ze Strasbourgiem, tak i City zgubi kilkanaście punktów w tym sezonie. Tak samo wydawało się że Bayern po świetnym meczu z PSG rozniesie słaby Eintracht, a oni oddali 1 strzał i wymęczyli 1-0. Wracając do ligi angielskiej wystarczy jeszcze cofnąć się do niedzielnych derbów Liverpoolu, gdzie murowany faworyt LFC, będący w świetnej formie remisuje z beznadziejnym Evertonem mimo 79% posiadania piłki i 23 sytuacji bramkowych....
Uważam że granie w kierunku Swansea w tym spotkaniu jest jak najbardziej rozsądne. Swansea mimo że nie gra wielkiego futbolu to potrafią zamurować bramkę i czekać na swoją 1-2 szanse w meczu na bramkę. Wystarczy przytoczyć pojedynek na Wembley z Tottenhamem, na który był kurs: 1,20 i skończyło się 0-0. Kto by się spodziewał ze Kane, Alli, Eriksen i spółka nie wsadzą kilku bramek Fabianowi. Kolejny przykład? 1-2 z Arsenalem, mimo że do przerwy prowadzili, 0-1 z Chelsea po bramce w 2 części spotkania. Jak widać ze strzelaniem bramek po odejściu Sigurdsona mają problem ale bronić nadal potrafią. Łabędzie mimo ostatniego miejsca w tabeli stracili mniej bramek niż 70% zespołów ligi, bardziej szczelną defensywę mają tylko City, United, Chelsea, Burnley i Tottenham.
Shake wymienił wiele argumentów, których powtarzać nie będę bo szkoda prądu, dodam jeden, którym kieruję się od kilku kolejek, grając z powodzeniem na handi przeciw zespołowi Guardioli: 14 zwycięstw z rzedu!, fenomenalna seria, ale nie będzie trwać wiecznie.
Ja jako główny zakład zagram nieco bezpieczniej za większa stawkę:
Swansea (+1,5) @ 2,27 Pinnacle 7/10
lub
under 3 @ 2,14 Marathonbet 7/10
I jak tam nastroje po meczu &quot;poszukiwacze niespodzianek&quot; ? ???? 0:4 to wystarczająco przekonywujace zwyciestwo City czy dalej uwazacie ze beda odpoczywać w PL &quot;bo mają 11 pkt przewagi&quot; ? ;)
Oj panowie, nic na sile, jak lubicie przegrywać to dalej szukajcie teorii spiskowych !
Powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Obojetnie co by się w tabeli Premier League nie działo, to w takie dni jak te omijam szerokim łukiem Liverpool i Arsenal. Te zespoły nie są topowe, a kursy właśnie takie są na nich wystawiane, jakby był to top topów, a wiemy że nie jest... I to jest pułapka że strony bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sam mam zagrany Liverpool, ale w jakieś overy czy handicapy bym się nie bawił. W szczególności, że kurs na zdarzenie, które podał kolega wyżej jest po prostu nieopłacalny. &quot;The Reds&quot; na własnym stadionie tracą bardzo mało bramek, a West Brom także mało ich strzela. 3 bramki do tej pory stracone z czego to &quot;fatfocel&quot; Williana, karny Rooneya oraz bramka Burnley, która również padła w sposób przypadkowy. Możliwe jest 3-0, bo gdy gospodarze dobrze wejdą w mecz to mogą tutaj postrzelać jak chociażby Huddersfield czy Świętym. Nie mniej jednak wybrałbym opcję LFC do 0 lub handi -1.5, bo to moim zdaniem jest dużo pewniejsze. Jeszcze co do LFC to bardzo możliwe, że nie zagra Salah. Klopp powiedział dzisiaj na konferencji, że z Evertonem zszedł poprzez dyskomfort w stawie skokowym, a nie przez zwykłą zachciankę niemieckiego trenera. Podobno jest w 100% sprawny, ale z ofensywnych zawodników to przecież właśnie Egipcjanin gra najwięcej. Myślę jednak, że Brazylijski duet dzisiaj zagra i coś strzeli.

Co do meczu City ja również szedłbym w kierunku gospodarzy ze Swansea. Nie mówię tutaj o tym, że Pep jest pewien wygranej w całym Premier League i teraz będzie odpuszczał spotkania w lidze, ale mam zasadę, że takich kursów jak 1.25 w tej lidze na wyjazdach się nie gra. Tutaj każdy może pokonać każdego co pokazuje chociażby przegrana Chelsea na Olimpijskim. City w ostatnim czasie ucieka spod topora dzięki temu, że ma indywidualności. W końcu jednak przyjdzie moment, że stracą punkty i dlaczego nie dzisiaj na Liberty Stadium? Gospodarze są po bardzo ważnej wygranej z West Bromem, która zapewne doda im skrzydeł. Oczywiście, że jakością odstają od City, ale na boisku muszą dać z siebie 110%. &quot;Obywatelom&quot; nigdy się tutaj łatwo nie grało i dzisiaj również spodziewam się, że będzie podobnie. Ja idę jeszcze bezpieczniej niż Panowie wyżej i polecam.
Swansea (+2AH) - 1.76/unibet
Nie warto brac Liverpoolu ze 1.2 kursem. Oni zawsze dają ciała dlatego w myslach zawsze bedą Looserpoolem dla mnie choc graja nieźle , po wygranym meczu 5:0 remisuja 0:0 . Omijac Liverpool, chyba ze kurs na nich jest 2.2 to brać.
Ogólem swietna kolejka. Everton zagral jak z Liverpoolem czyli slabo ale są skuteczni a to tez trzeba docenić. Lisy dzis potwierdzily mega forme niemile mnie zaskakujac, Crystal tez fajnie wyglada, Zaha i McArthur w dobrej formie. Liverpool zawiodl ale takich kursow sie nie bierze. Bournemouth ladny pokaz z MU , wygladali dzis lepiej od diabłow ale przegrali. Młoty obrona totalna, City na mistrza, Burnley po 1:0 jak zawsze ..
W weekend Leicester vs Crystal. Lisy mimo wszystko wygladaja lepiej ale BTS mozliwy, minus : Crystal na wyjeździe gra gorzej niz u siebie a Mahrez strzela gol za golem. Z drugiej strony Zaha i Mc Arthur tez forme złapali.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ogólnie kurs 1.20 w PL to kurs ze strzałem w kolano. Dziś kolejny dowód tego dali Czerwoni ale takich rzeczy można się czasami spodziewać słabsze mecze się zdarzają i to seriami. Nie jestem psychologiem ale często aspekt psychologiczny ma znaczenie przykład dzisiejszy Młoty po zwycięstwie nad Chelsea urwali punkty kolejnej drużynie z TOP-u, spotkania nie oglądałem ale można się spodziewać że Arsenal był lepszy i coooo, w spotkaniu z Southampton też byli lepsi a remis dopiero w końcówce. Chelsea w weekend.... siedli na West Ham i bili w mur. Dziś Liverpool kolejnym przykładem, nie wiem może te drużyny nie są topowe bo mają naprawdę problemy z psychiką ?!. Kolejny przykład City po derbach.... urośli, są mocni i dobrze wiedzą że chyba nikt ich już nie zatrzyma, nabiją jakiś rekord i wpadną z jakimś Palace albo cuuuś bo jakaś porażka musi przyjść. Niespodzianek trza więc szukać tylko trzeba z nią dobrze trafić i nie bać się ryzyka. A pieprzenie typu &quot; jak tam poszukiwacze niespodzianek&quot; sory ale jest żałosne......
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja jestem bliski samobójstwa bo jeden typ na doga mi nie wszedł.
co to znaczy na doga ?
ja pobrałem Hoffenheim (męczyli sie niemiłosiernie ale wygrali ), Młoty z podporka i zamiast Evertonu albo Lisków z remisem wziąłem Southampton , bez sensu totalnie, no ale cóż. Jeszcze tak ogladalem przed meczem : Na Mahreza było 4.5 ze strzeli ale tez nie ruszalem a szkoda.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kiedy mozna cos wrzucic na 18 kolejke Premier ?? Powinno byc minimum 2 dni wczesniej a juz jutro graja i nie ma gdzie pisac..
Ja z kolei w 100% zgadzam się z ShakeYoBody, który ubiegł mnie z pomysłem na to spotkanie. Nazywanie postu Shake`a &quot;śmiesznymi tekstami&quot; i &quot; masą głupot&quot; uważam za dziecinadę, już poprzednia kolejka i mój post odnośnie Chelsea pokazał że to sport i nie zawsze faworyt wygra. Gdyby tak było to Barcelona czy PSG w swoich ligach mieli by na koniec sezonu komplet punktów, a jakoś nigdy się to nie zdarza. Tak jak bramkostrzelne PSG z niesamowitym trio z przodu potrafiło zgubić punkty z Montpelier czy przegrać ze Strasbourgiem, tak i City zgubi kilkanaście punktów w tym sezonie. Tak samo wydawało się że Bayern po świetnym meczu z PSG rozniesie słaby Eintracht, a oni oddali 1 strzał i wymęczyli 1-0. Wracając do ligi angielskiej wystarczy jeszcze cofnąć się do niedzielnych derbów Liverpoolu, gdzie murowany faworyt LFC, będący w świetnej formie remisuje z beznadziejnym Evertonem mimo 79% posiadania piłki i 23 sytuacji bramkowych....
Uważam że granie w kierunku Swansea w tym spotkaniu jest jak najbardziej rozsądne. Swansea mimo że nie gra wielkiego futbolu to potrafią zamurować bramkę i czekać na swoją 1-2 szanse w meczu na bramkę. Wystarczy przytoczyć pojedynek na Wembley z Tottenhamem, na który był kurs: 1,20 i skończyło się 0-0. Kto by się spodziewał ze Kane, Alli, Eriksen i spółka nie wsadzą kilku bramek Fabianowi. Kolejny przykład? 1-2 z Arsenalem, mimo że do przerwy prowadzili, 0-1 z Chelsea po bramce w 2 części spotkania. Jak widać ze strzelaniem bramek po odejściu Sigurdsona mają problem ale bronić nadal potrafią. Łabędzie mimo ostatniego miejsca w tabeli stracili mniej bramek niż 70% zespołów ligi, bardziej szczelną defensywę mają tylko City, United, Chelsea, Burnley i Tottenham.
Shake wymienił wiele argumentów, których powtarzać nie będę bo szkoda prądu, dodam jeden, którym kieruję się od kilku kolejek, grając z powodzeniem na handi przeciw zespołowi Guardioli: 14 zwycięstw z rzedu!, fenomenalna seria, ale nie będzie trwać wiecznie.
Ja jako główny zakład zagram nieco bezpieczniej za większa stawkę:
Swansea (+1,5) @ 2,27 Pinnacle 7/10
lub
under 3 @ 2,14 Marathonbet 7/10
Swansea to cieniasy i w tym roku tylko cud ich moze uratowac tzn. jakies solidne transfery przed spadkiem . juz rok temu byli blisko Championship ale ratowal ich gracz , ktorego sprzedali bodaj Sigurdsoon albo inny, nie pamietam teraz. City na mistrza wiec nie ma co grac przeciw nim.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Tak tylko granie kursu 1.20 na zwycięstwo City też większego sensu nie ma. Bo przy równej stawce zagranie przeciw nim a na nich może przynieść dobry pitos. To że idą na mistrza nie ulega wątpliwości ale w końcu punkty stracą, w całym tym bałaganie chodzi o to żeby trafić jakiś konkretny kurs.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tak tylko granie kursu 1.20 na zwycięstwo City też większego sensu nie ma. Bo przy równej stawce zagranie przeciw nim a na nich może przynieść dobry pitos. To że idą na mistrza nie ulega wątpliwości ale w końcu punkty stracą, w całym tym bałaganie chodzi o to żeby trafić jakiś konkretny kurs.
Konkretne kursy to był Everton ze wygra i Lisy po ponad 4.0 . Ogolnie zauwazylem,ze jak typować niespodzianki to wlaśnie kursy ponad 4 czesto wchodzą. Albo w poniedziałek taka Girona.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Konkretne kursy to był Everton ze wygra i Lisy po ponad 4.0 . Ogolnie zauwazylem,ze jak typować niespodzianki to wlaśnie kursy ponad 4 czesto wchodzą. Albo w poniedziałek taka Girona.
No właśnie czyli można i dopiero w tedy banan na gębie się pojawia jak taki razy 4 wejdzie. Już nie chce mi sie przeliczać ile to procent kursu 1.20....anyway.....zapomniałeś o West Hamie z Chelsea. ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No właśnie czyli można i dopiero w tedy banan na gębie się pojawia jak taki razy 4 wejdzie. Już nie chce mi sie przeliczać ile to procent kursu 1.20....anyway.....zapomniałeś o West Hamie z Chelsea. ????
West Ham akurat wzialem po 2.34 . chcialem wstawic mecze na weekend ale cos ta 18 kolejka sie nie pojawia.. Ogolem za duzo w ten weekend z Anglii nie ma meczow z dobrymi kursami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom