>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17. kolejka Premier League (15.12 - 16.12.2018)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Posłuchaj przyjacielu, z nas dwóch osoba która nic nie wnosi merytorycznego do dyskusji jesteś Ty... Pomijając Twoją skuteczność podanych typów spójrz na same analizy

Najpierw stwierdzasz że nie warto grać Liverpoolu, później zachwalasz Kloopa za to co powiedział 4 lata temu i stwierdzasz że United tego meczu nie wygra, później sugerujesz grać remis a na końcu stwierdzasz że każdy scenariusz jest możliwy, więc co Ty tutaj wniosłeś ciekawego?...
Jedziemy dalej...

Jeśli jesteś znawcą Premier League powinieneś wiedzieć że Pep Guardiola to trener, który nigdy nie dostosowuje się pod przeciwnika, tylko zawsze narzuca swój styl gry przeciwnikowi i przez 90 minut gra toczy się na jego warunkach, a po za tym w tym sezonie City dużo więcej gra bocznymi sektorami aniżeli środkiem, wysatrczy spojrzeć na liczbę dośrodkowań w stosunku do innych klubów PL i suche cyferki Sterlinga, Sane i Mahreza. David Silva i Bernardo również w tym sezonie bardzo często schodzą do boków (wszystkie 3 asysty Bernardo w tym sezonie były z wysokości pola karnego z prawej strony)
Nawet nie chce mi się sięgać dalej.
Pokaż mi jedno nieprawdziwe zdanie , jakie napisałem w swoim poście z typami, jestem ciekawy na co nie mogłeś aż tak patrzeć? Może na typ lekko przeciwko Liverpoolowi tak Cię zagotował? Wyobraź sobie że w tym sezonie obejrzałem 90% meczów w całości w Premier League a resztę meczów typu Cardiff - Huddersfield ( z całym szacunkiem dla drużyn) obejrzałem obszerne skróty. Dodatkowo kończyłem AWF w Poznaniu a obecnie jestem trenerem, więc nie uważam żebym nie miał zielonego pojęcia o czym mówię pisząc analizę. Być może czasami brakuje dokładniejszego wytłumaczenia czym się sugerowałem, ale to przez to że typuję na czuja, na podstawie analizy gry zespołów i poszczególnych zawodników a nie a podstawie statystyk, które nie grają... Moim zdaniem moje analizy są kilkukrotnie bardziej poczytliwe, bardziej merytoryczne i zdecydowanie mają więcej jakości i wiedzy, ale pomińmy ten fakt i skupmy się na typach. W niedzielę nie trafiłem najlepiej z typami, ale zazwyczaj na meczach PL kończy się na zielono , rzadziej na czerwono
Tak podsumowując jesli masz coś do mnie czy do moich analiz to napisz to wprost, merytorycznie się odnosząc do konretów a nie piszesz ogólnikowo za przeproszeniem pierdoły.
Pozdrawiam
Jesteś niedojrzały, bo nie potrafisz przyznać się do błędu. Urzyłem kart, które mi rozdałeś jakiś czas temu. Leję na 99% analiz na forum, w szczegolnosci na takie pomyje jak twoje, a moje komentarze do typów są z konieczności regulaminu działu, to tylko inspiracje do osobistych analiz graczy. Nie wchodzę w dalszą dyskusję, internet to nie miejsce na takie rzeczy. Jak chcesz odbijać piłeczkę to śmiało, ode mnie to już by było na tyle. Mokrego dyngusa ;)
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała prośba do uczestników dyskusji.
Proponowałbym ostudzić emocje i skupić się na merytoryce, argumentach, bo sporo tego tutaj jest i na tym trzeba się skupić. Nie wiem czemu rozmieniacie to na jakieś osobiste wycieczki, a już na pewno niedopuszczalne są obelgi czy poniżające komentarze. To nie będzie tolerowane na dłuższą metę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom