>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W tym temacie możecie wypowiadać się na temat spotkań ligowych w ramach 17. kolejki Serie A, a oto mecze jakie odbędą się w ten weekend:

Serdecznie zapraszam do analiz i komentowania!
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
VS.

AS Roma - Sampdoria

Typ: AS Roma ✅ 2-0
Kurs: 1.40 @ Bwin

Analiza: Dziś o godzinie 20:30, podopieczni Luciano Spallettiego na własnym stadionie podejmować będą drużynę, której przewodzi Walter Alfredo Novellino. Chodzi tu oczywiście o pojedynek pomiędzy drużyną AS Romy z Sampdorią Genua - do tego fascynującego mam nadzieję widowiska dojdzie na słynnym Stadio Olimpico. Aktualnie, gospodarze w ogólnej klasyfikacji ligowej plasują się na wysokim, drugim miejscu co zapewnia im występy w Lidze Mistrzów - ekipa z Rzymu traci do pierwszego Interu aż 7 punktów, także muszą oni za każdym razem starać się o komplet jeżeli chcą powalczyć jeszcze o mistrzostwo a zarazem powiększyć swoja przewagę nad Juventusem Turyn, który stale depcze im po piętach. Sampdoria z dorobkiem 21 punktów zajmuje dopiero 9 lokatę w tabeli. Jest to typowy pojedynek bardzo dobrej formacji ze średniakiem - chociaż juz nie takie niespodzianki mieliśmy okazję zobaczyć w tym sezonie. Po ostatnim kiepskim meczu na wyjeździe z Torino, gdzie padł bezbramkowy remis, AS Roma będzie chciała pokazać swoim kibicom, że nadal mogą walczyć o najwyższe trofeum - mecz z Sampdorią jest idealną okazją do nadrobienia strat. Co do dzisiejszych składów AS Romy, w pierwszej jedenastce najprawdopodobniej nie zobaczymy takich zawodników jak BRIGHI Matteo, CURCI Gianluca czy też CASSETTI Marco. Wspaniałą wiadomością jest jednak to, iż do gry powraca legenda swojego klubu i najlepszy ich strzelec - Francesco Totti. Zawodnik ten wznowił treningi i jest we wspaniałej kondycji co z pewnością ucieszyło trenera. Co do składu Sampdorii to chyba nie zobaczymy CARACCIOLO Andrea, ZIEGLER Reto. Zajrzyjmy teraz w karty historii, które zawsze bogate są w cenne informacje :) Od trzynastu lat, na Stadio Olimpico odbyło się dziesięć meczó pomiędzy obydwoma klubami. Oczywiście górą częściej byli gospodarze choć zdarzało się iż goście wywozili komplet punktów lecz działo to się bardzo rzadko. AS Roma na własnym boisku sześć razy zatrzymała trzy punkty, dwa razy wynik został nierozstrzygnięty zaś dwa razy zwycięsko z konfrontacji wyszli zawodnicy Genui. W tym roku, piętnastego kwietnia również doszło do konfrontacji pomiędzy tymi dwoma klubami, a mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla gospodarzy. Strzelcami bramek byli Ferrari, Panucci oraz dwukrotnie Totti, który dziś z pewnością będzie silnym punktem drużyny z Rzymu. Porównując występy w lidze, znacznie lepiej swą formę prezentują zawodnicy Romy, którzy mają przewagę aż dwunastu punktów nad swoim dzisiejszym rywalem. W dzisiejszym meczu można spodziewać się wielu bramek także wydaje mi się, że typ na liczbę bramek więcej niż 2,5 również jest rozsądnym typem, ale ja jednak pokuszę się na czystą jedyneczkę.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
VS.

Juventus - AC Siena
Typ: Juventus ✅ 2-0
Kurs: 1.20 @ Bwin

Analiza: Jutro o godzinie 15:00, drużyna Juventusu Turyn na własnym stadionie podejmować będzie ekipę AC Sieny. Nie ma za bardzo co analizować tego meczu bowiem jest niemal pewne, że w jutrzejszym meczu dominatorem będzie ekipa gospodarzy. Juventus w lidze radzi sobie wyśmienicie, aktualnie plasuje się na trzecim miejscu i traci tylko jeden punkt do Romy, a więc piłkarze mają duże szanse na występy w Lidze Mistrzów. Z bilansem spotkań 9 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki na liczniku mają 32 punkty zaś ekipa Ac Sieny z bilansem 2-8-6 ma punktów tylko czternaście i jest blisko strefy spadkowej - raczej nie mają co liczyć choćby i na jeden punkt w tym spotkaniu. Spójrzmy teraz, jak kończyły się spotkania obydwu klubów sprzed kilku laty. Na własnym stadionie Juventus gościł w przeciągu kilku lat Sienę cztery razy (trzy razy w ramach Serie A oraz jeden raz w ramach Coppa Italia) - za każdym razem zwycięsko z konfrontacji wychodzili gospodarze (2003 - 2:1, 2004 - 4:2, 2005 - 3:0, 2005 - 2:0). w dzisijeszym meczu nie widzę innej opcji jak gładko wygranej Juventusu, co prawda kurs jest bardzo niski, ale zawsze można sobie lekko ten kursik podbić :)
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
As Roma-Sampdoria
Typ: (hcp 0:1) 1 @ 2.14✅ 2-0 / over 2.5⛔ @ 1.75 Unibet
Kursy na czystą jedynke są w miare ale ja pokusze sie tu o coś więcej.Roma traciła punkty w dwóch ostatnich kolejkach ligowych co napewno powrażnia ich ambicje (w końcu Włosi!) i Inter ucieka .Spaletti i zawodnicy widzą cały czas jak ucieka im Inter i ten mecz z Sampą muszą wygrać.Wraca Totti,De Rossi będzie chciał pokazac że zasłużył na nowy kontrakt,Mancini to klasa sama w sobie.Obydwa zespoły grają bardzo ofensywnie i Sampdoria napewno nie będzie broniła swojej bramki bo nie taka mentalność klubu z takimi tradycjami.Roma w 3 ostatnich meczach nie zdobyła 3 pkt ale dzisiaj jestem pewien że padnie na Olimpico dzisiaj dużo bramek,Roma zwycięży różnicą conajmniej dwóch bramke.Dla mnie hcp i over warte grania
El Capitano powrócił w kapitalnym stylu...
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Inter Mediolan vs. Ac Milan ✅✅✅✅ (2-1)
Dziś na stadionie Interu zostaną rozegrane derby Mediolanu.Wg. mnie zdecydowanym faworytem jest Inter który pozostaje bez porażki w aktualnym sezonie Serie A.

Prawdopodobne składy:
Inter: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell; Zanetti, Cambiasso, Chivu; Jimenez; Cruz, Ibrahimovic.
Milan : Dida; Oddo, Nesta, Kaladze, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kaká, Seedorf; Inzaghi.
Inter w napadzie zagra najprawdopodobniej swoim najlepszym duetem.Milan z pewnością zagra w pełnej mobilizacji ale nie uważam aby dał rade Interowi który w lidze radzi sobie znakomicie. Dla mnie nie ma innego rozwiązania niż czysta 1 ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Skomentuję mecz wyżej ... Wszystko przemawia za Interem sam byłem nawet skłonny na nich postawić, ale ... no właśnie, ale analizując grę Milanu nie wygląda to już tak ciekawie ... Milan potrafi spiąć się na wyżyny umiejętności w ważnych meczach (Klubowe Mistrzostwa Świata chociażby, albo Liga Mistrzów) Może nie grają z polotem i finezją, ale skutecznie przeszkadzają .. Jak wiadomo derby to derby i one rządzą się swoimi prawami ... Zastanawia mnie bardzo ciekawy H2H w pojedynkach kiedy to &quot;gospodarzem&quot; tego meczu jest Inter ... Napisałem &quot;gospodarzem&quot; bo jak wiadomo żadnej z tych drużyn stadion ten obcy nie jest ... Wracając do H2H ... Dopiero od 2 lat Inter przerwał fatalną passę ... Wygrali 2 razy z rzędu i na pewno będą chcieli wygrać 3 raz ... Czy zrealizują swój plan ? Myślę, że Milan jest w stanie urwać chociaż by jeden punkcik ... Bo zapewne każdy zawodnik będzie &quot;gryzł&quot; murawę aby odnieść końcowy sukces ... Więc z mojego punktu widzenia odradzam ten mecz chociaż dla wielu bilans Interu u siebie jest wystarczającym argumentem do typowania ... ale i tak życzę powodzenia ...
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Udinese - FC Empoli
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam wszystkich! dzisaj po ostatnich zmaganiach na boiskach angielskiej League One postaram sie poprawnie wytypowac spotkanie rozpoczynajace 17 kolejek Serii A w ktorym spotkaja sie zespoly Udinese z Empoli. Zaczne moze od gospodarzy ktorzy w tym sezonie przed wlasna publicznoscia rozegrali 7 spotkan z czego 5x wygrali 1x zremisowali 1x poniesli porazke przyczym zdobyli 12 bramek a stracili 10. Goscie natomiast maja w tym sezonie rozegranych 8 spotkan wyjazdowych z czego tylko 1x wygrali 1x zremisowali a 6x poniesli porazke przyczym zdobyli zaledwie 2 bramki a stracili 14. Pomijajac slaba postawe gosci w meczach wyjazdowych dochodzi do tego jeszcze absencja w dzisejszym spotkaniu pomocnika Claudio Marchisio oraz najlepszego strzelca druzyny Nicola Pozzi ktory zdobyl w tym sezonie 5 bramek.
Reasumujac mysle, ze kurs 1.65 jaki znalazlem w Expekcie na to zdarzenie jest warty zagrania.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Uuu, Inter Mediolan - AC Milan to niezaprzeczalnie mecz szlagierowy tej kolejeczki. Po jednej stronie Gattuso, Ambrosini, Kaka, Inzaghi a po drugiej Ibrahimovic, Cruz, Zanetti i Chivu... bardzo mocne składy wyjdą dziś na boisko. Osobiście w tym meczu najbardziej spodziewałbym się bezbramkowego remisu, no ale według mnie dziś wszystko może się wydarzyć, ten mecz jest po prostu nie do przewidzenia. Co prawda historia jest dziś po stronie gości bowiem to oni częściej wygrywali na stadionie Milanu, ale z kolei ostatnie spotkania należały właśnie do gospodarzy... nie wiem jak wy, ale ja ten mecz omijam szerokim łukiem :)
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
UDINESE - EMPOLI Gospodarze świetnie spisują się w tym sezonie. Mnie oni wielce zaskoczyli. Nie spodziewałem się, że zespół z Udinese będzie odgrywał ważną rolę w tym sezonie Serie A. 4 miejsce to przecież el. LM. W ubiegłym sezonie zajęli 10 miejsce z 46 pkt. Teraz po 16 kolejkach mają ich już 28. Po tym spotkaniu powinni ich mieć o 3 oczka więcej. Udinese u siebie gra bardzo dobrze. 5 zwycięstw, 1 remis i porażka, którą ponieśli na początku sezonu z Napoli(0:5). Teraz również trochę przyhamowali. Porażki z Romą i Catanią na wyjazdach oraz zwycięstwo u siebie z Sampdorią to ostatnie 3 mecze Udinese. To spotkanie ze słabym Empoli powinni zwyciężyć, bo rywal niezbyt wymagający. Empoli zajmuje 18 miejsce - w strefie spadkowej. Potrafią zagrać dobrze ale tylko na własnym stadionie. W spotkaniach ich bilans wygląda tragicznie: 1-1-6 i tylko 2 strzelone gole. Pewnym typ na zwycięstwo gospodarzy.
TYP: Udinese
KURS: 1,55 SPORTINGBET
⛔

Juventus - Siena
3 zespół ligi &quot;Stara Dama&quot; w tym spotkaniu podejmować będzie szesnasty - Sienę. Faworyt jest jeden - Juventus. W spotkania z rzędu kończyli zwycięstwami: z Lazio i Atalanta. Na Stadio Delle Alpi grają bardzo dobrze: 6-1-1 i tylko 3 stracone bramki. Siena to outsider, zwłaszcza na wyjazdach. Tylko jedno zwycięstwo z Genoą przed dwoma tygodniami. Poza tym to 2 remisy i 4 porażki. Juventus aby nie stracić punktów do Interu i Romy musi ten mecz wygrać. Typuję zwycięstwo Turyńczyków dwiema bramkami...
TYP: Juventus(-1)
KURS: 1,73 SPORTINGBET
✅
 
zagdan 0

zagdan

Użytkownik
Spotkanie: Palermo v Lazio
Typ: Palermo -0.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365

Jeżeli chodzi o to spotkanie to najbardziej prawdopodobny rezultat patrząc na statystyki obu drużyn to remis, ja natomiast zdecydowałem się grać dziś na zwycięstwo Palermo. Gram na gospodarzy po pierwsze ze względu na formę ich (2 ostatnie mecze wygrane), a po drugie na obsencje w drużynie gości. Lista kontuzjowanych piłkarzy jest dość długa: Mudingayi (!!!), Pandev (!!!), Mutarelli (!!!), Zauri (!!), Stendardo, Behrami, Mauri (!!!), Meghni, Del Nero, Diakite. W zespole z Rzymu nie zagra więc 4 podstawowych graczy, w zespole Palermo nie może grać jedynie bramkarz Fontana. Tak więc uważam, że gospodarze poradzą sobie z ekipą gości.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Skomentuję mecz wyżej ... Wszystko przemawia za Interem sam byłem nawet skłonny na nich postawić, ale ... no właśnie, ale analizując grę Milanu nie wygląda to już tak ciekawie ... Milan potrafi spiąć się na wyżyny umiejętności w ważnych meczach (Klubowe Mistrzostwa Świata chociażby, albo Liga Mistrzów) Może nie grają z polotem i finezją, ale skutecznie przeszkadzają .. Jak wiadomo derby to derby i one rządzą się swoimi prawami ... Zastanawia mnie bardzo ciekawy H2H w pojedynkach kiedy to &quot;gospodarzem&quot; tego meczu jest Inter ... Napisałem &quot;gospodarzem&quot; bo jak wiadomo żadnej z tych drużyn stadion ten obcy nie jest ... Wracając do H2H ... Dopiero od 2 lat Inter przerwał fatalną passę ... Wygrali 2 razy z rzędu i na pewno będą chcieli wygrać 3 raz ... Czy zrealizują swój plan ? Myślę, że Milan jest w stanie urwać chociaż by jeden punkcik ... Bo zapewne każdy zawodnik będzie &quot;gryzł&quot; murawę aby odnieść końcowy sukces ... Więc z mojego punktu widzenia odradzam ten mecz chociaż dla wielu bilans Interu u siebie jest wystarczającym argumentem do typowania ... ale i tak życzę powodzenia ...
zgadzam sie z toba w 100%, na co licza ci, ktorzy kieruja sie statystykami (bo Milan u siebie gra tragicznie) czy gra Interu? to ejst mecz szczegolny, a na mecze szczegolne Milan potrafi sie zmobilizowac, o ile sie nie myle to jak gospodarzem jest Inter to na San Siro bedzie wiecej kibicow, a Milan gra na wyjazdach dobrze
zreszta dlaczego Milan nie wygrywa u siebie z slabymi rywalami? bo jego rywale stosuja gre destrukcyjna, bronia sie, itd.
dzisiaj pasc moze kazdy wynik, ale ja osobiscie postawilem na over 2.5, od kilku sezonow w meczach derbowych Mediolanu (poza nielicznymi wyjatkami) pada zawsze duzo bramek
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Juventus FC - AC Siena
23.12.07 godz 15:00
mój typ handicap (-1) 1
kurs 1.80
expekt
Na Stadio Olimpico w Turynie Juventus podejmować będzie Sienę.Kto jest w tym spotkaniu faworytem wiadomo.
Juve zajmuje 3 pozycję ligowej tabeli.Wygrywali 6 razy 1 raz zremisowali i 1 raz przegrali. 16 Siena 1 raz wygrala 2 razy zremisowala i 4 razy przegrala.
W lidze Stara Dama pozostaje niepokonana od siedmiu spotkań.
Ostatnie potyczki z Lazio na wyjeździe 2-3 a wczesniej u siebie z Atalantą 1-0
Ranieri do dyspozycji będzie mial praktycznie caly skład.Zabraknie prawdopodobnie Mauro Camoranesiego narzekającego na uraz uda.
Tak mają wyglądać składy:
Juventus: Buffon; Zebina, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Salihamidzic, Nocerino, Zanetti, Nedved; Del Piero, Trezeguet
Siena: Manninger; Bertotto, Portanova, Loria, De Ceglie; Vergassola, Codrea, Galloppa; Locatelli; Frick, Maccarone
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
ja dzisiaj z ligi włoskiej zagrałem na Palermo i Napoli do pierwszej połowy.
Palermo dlatego, że na własnym boisku grają dobra piłke. Bilans 3-4-0
Piłkarze Lazio w ostatnich 3 meczach wyjazdowych zdobyli tylko 1 punkt.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wyniki 17. kolejki Serie A:
Genoa 1-0 Parma
Roma 2-0 Sampdoria
Fiorentina 5-1 Cagliari
Inter 2-1 AC Milan
Juventus 2-0 Siena
Livorno 1-1 Atlanta
Napoli 1-1 Torino
Palermo 2-2 Lazio
Reggina 3-1 Catania
Udinese 2-2 Empoli
*********************​
Co sądzicie o 17. kolejce Serie A? Uważam, że było kilka rozczarowań, między innymi ze strony Palermo, które prowadząc 2-0 z Lazio, zremisowało 2-2, ale przy tym Lazio dostało dwie czerwone kartki (Siviglia oraz De Silvestri). Milan też troszkę dał ciała bo miał na prawdę dobry początek, a potem wszystko zaczęło się sypać. Livorno tak jak przypuszczałem zremisowało z dobrze dysponowaną Atalantą 1-1. Dzisiejszy najlepszy popis wędruje go zawodników Fiorentiny, którzy rozgromili Cagliari aż 5 do 1. Dużym rozczarowaniem również jest Udinese, które dało wbić sobie gola na remis 2-2 w ostatnich minutach meczu. A wy w jakich barwach to widzicie?

Analizy by me:
Analiza #1 ✅
Analiza #2 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Udinese - FC Empoli
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Witam wszystkich! dzisaj po ostatnich zmaganiach na boiskach angielskiej League One postaram sie poprawnie wytypowac spotkanie rozpoczynajace 17 kolejek Serii A w ktorym spotkaja sie zespoly Udinese z Empoli. Zaczne moze od gospodarzy ktorzy w tym sezonie przed wlasna publicznoscia rozegrali 7 spotkan z czego 5x wygrali 1x zremisowali 1x poniesli porazke przyczym zdobyli 12 bramek a stracili 10. Goscie natomiast maja w tym sezonie rozegranych 8 spotkan wyjazdowych z czego tylko 1x wygrali 1x zremisowali a 6x poniesli porazke przyczym zdobyli zaledwie 2 bramki a stracili 14. Pomijajac slaba postawe gosci w meczach wyjazdowych dochodzi do tego jeszcze absencja w dzisejszym spotkaniu pomocnika Claudio Marchisio oraz najlepszego strzelca druzyny Nicola Pozzi ktory zdobyl w tym sezonie 5 bramek.
Reasumujac mysle, ze kurs 1.65 jaki znalazlem w Expekcie na to zdarzenie jest warty zagrania.

Nie no to co zrobilo w dzisejszym meczu Udinese to przekracza wszelkie rozumowania! prowadzac 2:1 i majac przewage 1 zawodnika na boisku daja sobie strzelic bramke w 92min ?? ???? ) a moze to byla ustawka ??

2:2 ⛔
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Juventus FC - AC Siena
23.12.07 godz 15:00
mój typ handicap (-1) 1
kurs 1.80
expekt 2-0✅

Na Stadio Olimpico w Turynie Juventus podejmować będzie Sienę.Kto jest w tym spotkaniu faworytem wiadomo.
Juve zajmuje 3 pozycję ligowej tabeli.Wygrywali 6 razy 1 raz zremisowali i 1 raz przegrali. 16 Siena 1 raz wygrala 2 razy zremisowala i 4 razy przegrala.
W lidze Stara Dama pozostaje niepokonana od siedmiu spotkań.
Ostatnie potyczki z Lazio na wyjeździe 2-3 a wczesniej u siebie z Atalantą 1-0
Ranieri do dyspozycji będzie mial praktycznie caly skład.Zabraknie prawdopodobnie Mauro Camoranesiego narzekającego na uraz uda.

Tak mają wyglądać składy:

Juventus: Buffon; Zebina, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Salihamidzic, Nocerino, Zanetti, Nedved; Del Piero, Trezeguet

Siena: Manninger; Bertotto, Portanova, Loria, De Ceglie; Vergassola, Codrea, Galloppa; Locatelli; Frick, Maccarone
Handi weszlo
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja mogę jedynie ocenić mecz na szczycie, czyli Inter Mediolan - AC Milan ... Bo akurat dane mi było go obejrzeć tak więc co nie co widziałem ... Ogólnie stary Milan z poprzednich meczów z Serie A ... Przypadkowy faul ... rzut wolny no i bramka ... To bardzo wkurzyło zawodników &quot;gospodarzy&quot; którzy ostro wzięli się do roboty i ich przewaga ciągle rosła ... Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać ... Milan wyprowadzał nie liczne kontry z udziałem Kaki który brał w takich momentach ciężar gry na swoje braki i wymuszał faule ... O mało co nie wykluczył by Materazziego bo ten uparcie go faulował ... Po strzeleniu drugiej bramki Inter grał spokojnie.... Milan bił głową w mur bo ciągłe dośrodkowania i nieprzemyślane akcje nie wnosiły nic pożytecznego ... Podsumowując Inter był lepszy i to o wiele ... Milan niech się cieszy, że nie przegrał minimum 2 bramkami bo okazji było multum ... Efekt derbów ... Kontuzje Samuela i chyba Inzaghiego ... Wiele ostrych starć i zapewne lekkie urazy ... Mecz stał na dość wysokim poziomie i nie zawiódł ... Jak na Włoski futbol wyglądało to całkiem fajnie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom