>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Bundesligi [12-14.01.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18. kolejka Bundesligi

Kursy od: BaH
Po kilku tygodniowej przerwie wracamy na boiska Bundesligi. Już na start ciekawa kolejka i kilka nieźle zapowiadających się pojedynków. Mowa oczywiście o starciach Bayeru-Bayern, Borussia-Wolfsburg, Lipsk-Schalke. Emocji na pewno nie zabraknie w pozostałych spotkaniach, a już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
Na koniec chcę dodać, że Eleven Sport przeprowadzi pierwszą w historii transmisje na swoim profilu na facebooku ze spotkania Bayer-Bayern.
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Bardzo duży kurs(w porównaniu z większością) na Bayern, czy jest to spowodowane niewiadomą Lewego ? Wczorajsza męczarnia z III ligowcem na pewno dolała oliwy do ognia. Poradzą sobie czy będzie niespodzianka ?
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ogółem pewnie dlatego, że Bayern w Leverkusen wygrywał ostatnio od święta. Dość powiedzieć, że w lidze od 2009 był to raptem jeden jedyny raz (po zwycięskiej bramce w 87 minucie...).
Niektóre ekipy czy też stadiony po prostu nie leżą. Jesteśmy świeżo po przerwie zimowej w Bundeslidze, ciężko wytypować ten mecz. W jakiej formie są piłkarze? Czy wrócą już mentalnie do piątku?
Monachium w lidze ma komfortową przewagę i zbytnio się nie wysila (widać to po liczbie tych nikłych wygranych tzw. małym kosztem), Leverkusen w lidze nie przegrało od września (stosunkowo często remisują). To tylko suche statystyki (mecz pewnie zweryfikuje), ale kursy raczej są wystawione poprawnie.Ja tam bym się tego nie tykał.
edit @ Lewandowski faktycznie nie zagra - tak podają media
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Nie znalazłem nigdzie info ze Lewy nie zagra na oficjalnej stronie Bayernu piszą że dziś Lewy i Hummels z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w treningu.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Leverkusen - Bayern
Typ: Mniej niż 3,5 bramki z kursem 1,62 w Fortuna

Trudny teren dla Bayernu. W ostatnich latach nie potrafią oni wygrać na stadionie w Leverkusen, a dodatkowo strzelają mało bramek. Interesująco wygląda typ na wygraną Bayeru lub też remis, ale Bayern jak to Bayern... Mogą strzelić bramkę w 90 minucie i wygrać 1:0. Typowanie wyniku sobie odpuszczę. Zajmę się za to ilością bramek, bo i tutaj kursy wyglądają bardzo ciekawie. Wybrałem dosyć bezpieczny typ, ale taki kurs jaki widnieje przy tym zakładzie w zupełności mnie zadowala. Patrząc na historię pojedynków tych dwóch drużyn na stadionie Bayeru, ostatni raz, kiedy łączna suma bramek w meczu przekroczyła 3,5, miało to miejsce w marcu 2009 roku. Był to mecz Pucharu Niemiec, a do takich meczy bywa różne podejście, bywają różne składy. Skupiając się tylko na meczach ligowych, był to rok 2006, a więc szmat czasu. Od tamtej pory drużyny te rozegrały 10 meczów ligowych, w których gospodarzem był Bayer i ani razu nie przekroczono 3,5 bramki w meczu.
Patrząc na te wszystkie liczby, typ wydaje się być zatem pewny.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Bayer-Bayern
Typ: x/2
Kurs 5.0
Buk Fortuna
Analiza: Po przerwie powraca liga niemiecka, od razu na sam początek mamy spotkanie które swobodnie możemy nazwać hitem. Bayer Leverkusen na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Bayernu Monachium. Ekipa gospodarzy na pewno nie odpuści Bawarczykom na własnym stadionie. Gospodarze w 20 poprzednich spotkaniach zanotowali tylko 1 porażkę jest to wynik na prawdę bardzo dobry, obecnie zajmują 4 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 28 oczek na swoim koncie , ogólnie w czołówce jest kilka drużyn, które mają podobną ilość punktów. Bayern jest praktycznie poza zasięgiem bowiem ma 11 punktów przewagi nad drugim w tabeli Schalke o4 Gelsenkirchen dlatego w tym meczu to goście będą faworytem do zdobycia kompletu punktów. Spada jednak kurs na ekipę gospodarzy, bowiem wiadomo iż to oni powinni byc znacznie bardziej zdeterminowani jeśli chcą w tym sezonie wywalczyć sobie awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów . Zaryzykowałbym tutaj typ BTS po dosyć niskim kursie bowiem obie ekipy mają spory potencjał ofensywny, jednak ostatnie spotkania zakończyły się bezbramkowymi... stawiam na dokładny wynik 1:2.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Nie znalazłem nigdzie info ze Lewy nie zagra na oficjalnej stronie Bayernu piszą że dziś Lewy i Hummels z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w treningu.
obaj nie zagrają
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Zapowiada się ostra walka, więc takie coś chyba przejdzie, jak myślicie ?
forbet
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie - kurs 3.75
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer - Bayern
Typ: Bayern 1 bramka w drugiej połowie ⛔
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybieram spotkanie inaugurujące rundę rewanżową w Niemczach. Do Leverkusen zajmującego po pierwszej rundzie 4 miejsce przyjeżdża lider z Monachium. Na ten mecz przewiduję możliwe dwa scenariusze, pierwszy to taki, że szybko padnie pierwszy gol, który rozwiąże worek bramkami i zobaczymy emocjonujące widowisko z wieloma golami z obu stron, druga opcja jest taka, że obie ekipy na początku będą się &quot;badać&quot; i zamiast gradu bramek będziemy oglądać piłkarskie szachy, a mecz skończy się jednobramkową wygraną, którejść z drużyn, nie podejmuję się typowania zwycięzcy, bo w tym meczu może wygrać na prawdę każdy, faworytem jest oczywiście drużyna Lewego, który akurat dzisiaj nie wystąpi, co jest dużym osłabieniem siły rażenia gości, poza tym patrząc w bezpośrednie H2H to Bayern na ostatnie 10 meczy w Leverkusen wygrał...tylko raz i to prawie 5 lat temu! Jednak moją uwagę przykuł inny szczegół, mianowicie na ostatnie 11 meczy na stadionie Aptekarzy Bayernowi udało się zdobyć bramkę przed przerwą tylko w 3, w 8 spotkaniach Monachijczycy strzelali gola dopiero po przerwie lub w ogóle. Typ jest ryzykowny, ale ze statystycznego punktu widzenia na pewno warty uwagi, kwesti która opcja scenariusza się spełni, mi się wydaje, że jednak ta druga i jeżeli zobaczymy gole to dopiero po przerwie, bynajmniej w wykonaniu gości. Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bayer Leverkusen - Bayern Monachium
Bayer lub remis 2,00
To może zacznę od tego, że w ekipie z Monachium zabraknie dziś przede wszystkim R. Lewandowskiego, M. Hummelsa, M. Neuera, Thiago ...
Leverkusen naprawdę w bardzo dobrej formie, nie przegrali Oni meczu od 20 Września gdzie ulegli 1:2 z Hertha. Później nie dali się pokonać m.in. Schalke, M&#39;gladbach czy Dortmundowi. Ogólnie Leverkusen bardzo dobrze sobie radzi u siebie z Bayernem gdyż nie przegrali Oni już od 2013 roku, czyli od 5 meczów bez porażki.
Dziś liczę, że ta passa będzie podtrzymana dalej.
W przodzie nie wygląda to najlepiej u Bawarczyków, nowy nabytek Wagner na pewno musi zgrać się z zawodnikami, Ribery i Robben już najlepsze lata mają za sobą, są po kontuzji więc także będzie brakować tej gry... No i Muller, który jak już się zatnie to nie strzeli gola przez kilka miesięcy.
Ja liczę, że dziś Leverkusen sprawi niespodziankę sobie i własnym kibicom.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Niespodzianka w meczu Leverkusen-Bayern na pewno jest możliwa, ale pamiętajmy, że w tym sezonie &quot;Aptekarze&quot; nie wygrali z nikim z Top 6 - porażka (z Bayernem) i cztery remisy, a w swoim ostatnim meczu w Bundeslidze zaprezentowali &quot;radosną&quot; grę w obronie, tracąc 4 gole z Hanowerem (to może z Bayernem też coś stracą ???? ). To będzie ciekawy mecz - powodzenia wszystkim typującym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
12.01.2018 g. 20.30 Bayer Leverkusen- Bayern Monachium
Typ: under 3
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 7 j

Wiele ciekawych pomysłów na dzisiejsze spotkanie w Bundeslidze. Ja jednak widzę to nieco inaczej. Wobec braku kilku ważnych zawodników po stronie Bayernu uważam że Jupp rozegra na spokojnie, bardzo taktycznie, na zero z tyłu. Leverkusen mimo wysokiej pozycji, nie gra wcale nic wielkiego, uważam że to rywal na spokojnie do połknięcia przez zgrany i doświadczony zespół z Bawarii.
Spodziewam się dosyć mozolnej gry w środku pola i moim zdaniem Bayern wymęczy 1-2 bramki i wygra to spotkanie.
Alternatywnie:
2 + under 3,5@ 3,15 Efortuna 5/10
2 + NO BTTS@ 3,90 Efortuna 4/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom