>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka LOTTO Ekstraklasy (07.12-10.12.2018)

Status
Zamknięty.
R 163

rook01093

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Typ:
Poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,25
Bukmacher: Millenium

Pogoń podejmować będzie u siebie słabe Zagłębie. Tydzień temu w Sosnowcu, spotkały się zespoły, które przeżywając bardzo ciężkie czasy. A po 15 minutach było po meczu. W przeciągu 120 sekund 2 bramki zdobył Bartłomiej Pawłowski i w sumie było już wiadomo kto wygra. W pierwszej połowie jeszcze Zagłębie Lubin atakowało - potem już wyraźnie odpuścili. Mimo oddanego pola gry Zagłębie Sosnowiec nie strzeliło gola. Mecz oddany w sumie bez walki. Nie spodziewam się żeby nagle ich postawa się zmieniła czy też odmienili swoją grę, a co za tym idzie, 1 bramka to max co z ich strony spodziewam się w tym spotkaniu.
Zwłaszcza, że naprzeciwko będą mieć mających ostatnio świetną serię Portowców. Mimo, iż w spotkanie z Piastem przegrali aż 3:0 to i tak zaprezentowali się w mojej opinii lepiej niż wspomniane wyżej Zagłębie. Tutaj też szybko Piast sprowadził ich na ziemię i do końca nie pozwolił sobie odebrać zwycięstwa co potwierdził jeszcze trzecią bramką po przerwie. Warto też zwrócić uwagę, że Piast u siebie gra nad wyraz skutecznie. Wygrali do tej pory aż sześć spotkań, a tak dobrego bilansu to nie ma chyba nikt poza Lechią.
Faworyt wydaje się zatem jasny ale czy będzie w stanie tutaj strzelić sporo goli. W oczy w tym meczu rzucają się wykluczenia. W Pogoni zabraknie przede wszystkim Łukasza Załuski, który w poprzednim spotkaniu obejrzał bezpośrednią czerwoną kartę. A także Adama Buksy który wypadł z powodu urazu żeber o ile dobrze pamiętam. Ponadto dalej niezdolny do gry jest Adam Frączczak (szczęśliwie przeszedł operację) a dalej poza składem pozostają Łukasz Budziłek, Jarosław Fojut, Lasza Dwali, Ricardo Nunes i Michał Żyro. Beniaminek bez Arkadiusza Jędrycha (pauza za żółte kartki), Tomasza Nowaka, Martina Pribuli czy Juniora Torunarighy. Łącznie ta lista jest tak długa, że moglibyśmy zbudować sobie własną 11-stkę i byłaby całkiem zacna jak na polską ligę.
Na niekorzyść tego typu przemawiają jednak statystyki. Zagłębie Sosnowiec to drużyna wyraźnie overowa. Również i na meczach Pogoni w ostatnim czasie, kibice na brak goli narzekać nie mogą. Ponadto w pierwszej kolejce Zagłębie ograło Pogoń aż 3:0 i z pewności będzie bardzo dobra okazja do solidnego rewanżu.
W związku z powyższymi, uważam że we znaki może dać się tutaj spora liczba brakujących graczy i gra Pogoni może stracić na wartości, a zwycięstwo - nawet jeśli zasłużone - wcale nie musi być okazałe. Typ ten wybrałem głownie ze względu na mocno satysfakcjonujący kurs w stosnku do tego co może się zdarzyć na boisku. Takie skromne 1:0 czy 2:0 to wynik, na który tutaj liczę. A może jakaś niespodzianka i będzie 1:1? Gospodarze zaczną pewnie agresywnie aby szybko zdobyć przewagę w środku pola ale czy będą w stanie potwierdzić to bramkami - oby nie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona Kielce -:- Wisła Płock
Korona @ 2.02
Unibet

Korona w tym sezonie pokazała jak mocna jest w spotkaniach domowych, lecz dużo jej brakuje jeszcze żeby wygrywać z silniejszymi. Takiego zespołu z całym szacunkiem nie można nazwać Płocczan, którzy przegrali ostatnie spotkanie z Górnikiem 0:4. Wydawało się, że przegrana z Górnikiem była tylko wypadkiem przy pracy, lecz nic bardziej mylnego. Wisła w tygodniu rozegrała mecz Pucharowy w którym również uległ i ostatecznie odpadła z tych rozgrywek. Wydawało się, że zespół ten po zmianie trener łapie wiatru, ale rzeczywistość pokazuje coś innego...
Gospodarze po porażce z Legią mają dobrą okazję żeby jak najszybciej zamazać tamtą przegraną. Korona pokazała swoją siłę w ofensywie w spotkaniu z Górnikiem. Myślę, że teraz podobnie rzucą się na swojego rywala z chęcią strzelenia szybko bramki i kontrolowania meczu. Gospodarze bez Ivana Marqueza (pauza za czerwoną kartkę) i Pawła Sokoła (kontuzja). Przyjezdni bez Adama Dźwigały (pauza za żółte kartki) i Mateusza Szwocha (kontuzja).

20:30 Wisła Kraków -:- Jagiellonia
powyżej 2.5 gola @ 1.76
Jagiellonia @ 2.45
Unibet
Obraz to co się dzieje ostatnio w zespole z Krakowa pokazuje jak nisko upadła nasza piłka, że z dnia na dzień klub może wylądować w IV lidze. Szkoda, że tak się dzieje, bo jak pamiętacie o Wiśle pisałem ostatnio w samych superlatywach. Wydawało się, że jest kasa, klub osiąga świetne wyniki, a dzieje się całkiem inaczej. A jak się czyta, że kibice zbierają pieniądze żeby ratować swój klub to przechodzi ludzkie pojęcie. Wczoraj doszło podobno do spotkania przedstawicieli, którzy chcą kupić Wisłę, niestety nie doszli do porozumienia i rozmowy mają być dziś kontynuowane.
Przejdźmy do samego meczu. Nie wiem czego spodziewać się po gospodarzach bowiem po ostatnich wynikach jak i tym co się dzieje w okół klubu piłkarze są rozbici. Na pewno z dnia na dzień nie zapomnieli jak się gra w piłkę, a tylko zastrzyk gotówki i wypłacenie zaległych pensji sprawiło by że nastroje i chęć grania wróciłby. Jagiellonia przyjeżdża tu po trzy punkty i chęć dobicia rywala. Dla nich jest to okazja, którą muszą wykorzystać tym bardziej, że jest szans na doskoczenie rywali bowiem Lechia podejmuje Legię. Nie wierzyłem na początku w trener Mamrota, a on okazuje się solidnym trenerem, Spotkanie na pewno nie będzie należało do łatwych, ale przy dobrej dyspozycji Świderskiego, Frankowskiego, Novikovasa czy Romanchuka Jagiellonia jest w stanie zaaplikować rywalowi kilka goli i wyjść z tego pojedynku zwycięsko.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Spisek !!!!!!!!!!1111
Ps. Czyli sprawdził się mój post sprzed meczu. ????
Ciężko dziwić się oburzeniu kibicowi Piasta jeśli wszyscy zagrożeni dostają kartkę z czego co najmniej połowa z nich w sytuacjach dość błahych.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ciężko dziwić się oburzeniu kibicowi Piasta jeśli wszyscy zagrożeni dostają kartkę z czego co najmniej połowa z nich w sytuacjach dość błahych.
Nie no jasne trochę tak ale też oburzenia by nie było (byłoby mniejsze) gdyby przeczytać mój przedmeczowy post. To jest ekstraklasa i Fornalik to nie jest jakiś przypadkowy jeleń i umie kombinować także...
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Płock
Kolega ibis wszystko opisał i nie ma czego za bardzo dopowiadać. Może jednie zaznaczę, że jedyny mecz domowy, w którym to Korona u siebie zawiodła, to przegrana w słabym stylu z Cracovią 0:1. Również i wymuszona pauza Ivana Marqueza wydaje się dość poważna i nie przechodziłbym obok niej tak obojętnie. Od domowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec, w każdym meczu pełne 90&#39; tego świeżo sprowadzonego obrońcy jednak coś znaczy. Stąd i pewnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Ale i ja, podobnie jak mój poprzednik, sądzę że odniosą mimo wszystko zwycięstwo.
Jeśli ktoś szuka wyższego kursu aniżeli tego podanego wyżej, to eTOTO za to zdarzenie proponuje 2.15.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ:
1DNB
Kurs: 2,07
Bukmacher: Superbet
Typ: Poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,10
Bukmacher: eFortuna
Jak już napisałem o jednym to wypowiem się od razu i o drugim spotkaniu. Tutaj akurat typuję całkowicie odwrotnie od ibis . Zacznę może od tego, że Wisła Kraków to drużyna własnego boiska. Ostatnie mecze to w większości spotkania wyjazdowe, a tam im najzwyczajniej nie idzie. Nie tylko w tym sezonie ale już od kilku lat tak się sprawy mają. Mnie nie zaskoczyły ostatnie dwie porażki Wiślaków właśnie z ww. przyczyny. Teraz jednak sytuacja jest zgoła inna bo mamy mecz domowy. W tym sezonie tylko Kielecka Korona wywiozła z Reymonta trzy punkty, wygrywając 0:1. Ostatnie mecze jednak pokazują, że coś nie działa w grze obronnej Wiślaków tak jak powinno. 13 straconych goli w pięciu spotkaniach to bardzo kiepski bilans.
Jeśli chodzi o Jagiellonie, to dla mnie jest to zasłużenie drużyna drugiego miejsca podium. Gra solidnie trzy mecze, po czym przychodzi czwarty taki jak spotkanie np. z Lechem, Śląskiem czy Miedzią. Oczywiście wszystkie ww. spotkania to były ich mecze domowe. Oddać trzeba ponad wszystko zawodnikom z Białegostoku, że na wyjazdach prezentują się w tym sezonie znakomicie. Ulegli tylko raz - Lechii. I nawet w tym meczu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony dwukrotnie doprowadzając do wyrównania.
Jeśli chodzi o wykluczenia to w drużynie Białej Gwiazdy raczej niemożliwy jest występ Jesusa Imaza (kontuzja). Co jest sporym osłabieniem w ofensywie Wiślaków. W przypadku Gości, nie zobaczymy kontuzjowanego już od dłuższego czasu Jakuba Wójcickiego a także Romana Bezjaka (pauza czerwoną kartkę w meczu z Arką), i Ivana Runje (kontuzja). Obaj Ci gracze są bardzo ważnymi elementami w Jadze. Trudno powiedzieć co z Łukaszem Burligą i Bartoszem Kwietniem.
Nie bez znaczenia dla kondycji zawodników pozostaje na pewno też pucharowy mecz w Gdyni rozegrany 4 dni temu. W całej swojej historii gier Jagiellonia tylko raz wywiozła komplet z Krakowa. Było to 4 lata temu. Być może w dniu dzisiejszym są w stanie dokonać tego historycznego wyczynu po raz drugi, jednak uważam, że będzie im o to bardzo ciężko. Nie nastawiam się jednak na mecz ze sporą ilością goli. Wg mnie to spotkanie najprawdopodobniej zakończy się remisem 1:1 albo i nawet 0:0.
 
suchyrl9 13

suchyrl9

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
ilość rzutów rożnych : więcej niż 11 ⛔
kurs 2.60
etoto


Krótko i na temat. Ostatnie 5 meczów Pogoń nabijała kolejno : 9,8,5,5,8 cornerów. Ostanie 5 meczów Zagłębie nabiło : 8,8,6,2,6 czyli jak widzimy sporo obie drużyny rożnych nabijają i dopóki wynik będzie otwarty myślę że zobaczymy ofensywny mecz z obu stron. Zagrożeniem dla typu jest na pewno szybkie i wysokie prowadzenie jednej z drużyn (3-0, 4-0) co pewnie znacznie spowolni tempo meczu ale takiego scenariusza akurat dzisiaj nie przewiduje. Zagłębie po tej kolejce zagra domowe spotkania z Lechem i Legią i jak to często bywa w ekstraklasie to w najcięższych meczach właśnie przychodzi przełamanie i myślę że dzisiaj nie będą skoncentrowanie tylko na obronie i obejrzymy ciekawe spotkanie z dużą ilością sytuacji a co za tym idzie z dużą ilości rożnych. Powodzenia
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 2:2 Jagiellonia
W tym spotkaniu nie będę się bawił w analizowanie wyników, czy gry ponieważ moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu. Wisła Kraków jest na krawędzi bankructwa. Ostatnie informacje mówią o 30 mln długów. Ostatnia gra piłkarzy potwierdza, że oni też przestali wierzyć, że będzie dobrze. Postawmy się na ich miejscu. Grali wcześniej na 120%, bo dzięki temu mogli się wypromować i zainteresować sobą potencjalnych pracodawców. Teraz tuż przed końcem rundy nie będą umierać za umierającą Wisłę żeby narazić się na jakieś kontuzje. Czy Imaz jest naprawdę kontuzjowany? Wie tylko on sam. A co z Bashą, Wojtkowskim? To nie jest przypadek, że nie widzimy już tych zawodników.
Oczywiście nie oznacza to, że dla Jagiellonii ten mecz będzie formalnością, ale ze strony Białej Gwiazdy nie spodziewałbym się takiej walki o każdą piłkę jak na początku sezonu. Uważam, że można zaryzykować i zagrać na wygraną gości.
Moja propozycja:
Jagiellonia kurs: 2.40 buk: betsson ⛔
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tak jak te dwie ostatnie porażki (szczególnie ta w Legnicy) były dość &quot;oczywiste&quot; tak dzisiaj jakoś nie mam przekonania. Jaga po PUcharze w Gdyni teraz Kraków. Wisla na bank powalczy u siebie dla kibiców. Kurs faktycznie kuszący ale nie wiem... Coś mi podpowiada, że warto odpuścić. Szczególnie że ostatni mecz u siebie z Lubinem wygrany przez Wisłę 3-2 dla mnie dość podejrzany... Gdzieś Ci piłkarze zarabiać muszą...pamiętajcie ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Również i wymuszona pauza Ivana Marqueza wydaje się dość poważna i nie przechodziłbym obok niej tak obojętnie. Od domowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec, w każdym meczu pełne 90&#39; tego świeżo sprowadzonego obrońcy jednak coś znaczy. Stąd i pewnie tak wysoki kurs na gospodarzy.
Myślę, że brak Marqueza nie będzie tak odczuwalny bo po pauzie również za kartki wraca Kovacević czyli podstawowy zawodnik i nominalny ŚO i to on stworzy zapewne z Diawem parę stoperów, grali ze sobą razem w każdej kolejce aż do przyjścia Hiszpana
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Piłkarze grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bajki o tym , ze grają dla kibiców mogą sobie publicznie opowiadać w mediach. Naiwny łyknie. W Wiśle nie ma kasy od 4 miesięcy i prawdopodobnie to jest koniec tego klubu. Nie ma sianka nie ma granka. Każdy z tych zawodników myśli tylko o tym jak uciec z tonącej łajby, muszą szukać nowych klubów i zapewne na tym się skupiają, a nie na meczu z Jagą. Czy wygrają czy przegrają i tak żadnej kasy nikt nie dostanie. Jagiellonia to dziś bierze, nie mam żadnych wątpliwości. Nie ma kasy w hokejowej PB - wszystko w łeb, nie było kasy w Stoczni, w łeb, nie ma kasy w Wiśle - w łeb.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Piłkarze grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bajki o tym , ze grają dla kibiców mogą sobie publicznie opowiadać w mediach. Naiwny łyknie. W Wiśle nie ma kasy od 4 miesięcy i prawdopodobnie to jest koniec tego klubu. Nie ma sianka nie ma granka. Każdy z tych zawodników myśli tylko o tym jak uciec z tonącej łajby, muszą szukać nowych klubów i zapewne na tym się skupiają, a nie na meczu z Jagą. Czy wygrają czy przegrają i tak żadnej kasy nikt nie dostanie. Jagiellonia to dziś bierze, nie mam żadnych wątpliwości. Nie ma kasy w hokejowej PB - wszystko w łeb, nie było kasy w Stoczni, w łeb, nie ma kasy w Wiśle - w łeb.
Pokrętna logika, bo skoro piłkarze mają niepłacone i mieliby mieć w dupie, to już ponad miesiąc temu zerwaliby kontrakty z winy klubu i szukali nowego pracodawcy. Inna sprawa, że nic nie grając i mając w dupie raczej nie przykuliby uwagi potencjalnych pracodawców, no przecież trzeba się pokazać, żeby ktoś ich chciał zatrudnić i stwierdził, że będą wartością dodaną dla drużyny i okazją ;)
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pokrętna logika, bo skoro piłkarze mają niepłacone i mieliby mieć w dupie, to już ponad miesiąc temu zerwaliby kontrakty z winy klubu i szukali nowego pracodawcy. Inna sprawa, że nic nie grając i mając w dupie raczej nie przykuliby uwagi potencjalnych pracodawców, no przecież trzeba się pokazać, żeby ktoś ich chciał zatrudnić i stwierdził, że będą wartością dodaną dla drużyny i okazją ;)
i wlasnie dlatego uwazam, ze ten mecz to klasyczny NO BET. Kto wie co siedzi w glowach pilkarzy? Moze byc tak, ze maja juz totalnie w d i zaraz beda rozwiazywac kontrakty, a rownie dobrze moze byc tak, ze beda gryzc trawe zeby pokazac sie jak najlepiej ewentualnemu nowemu pracodawcy. Nie tykam tego meczu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
powyżej 30,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Gospodarze nadal na 8 miejscu i z coraz większymi szansami na grę w górnej połówce w rundzie dodatkowej. Goście z kolei w coraz gorszej sytuacji, jutro gra Górnik z Miedzią a więc ktoś zdobędzie punkty a przy remisie obie ekipy odskoczyć mogą od Sosnowiczan na 5pkt. jeżeli Ci dzisiaj nie zapunktują. Obie ekipy w tym sezonie popełniają sporo przewinień, Pogoń na koncie 265 (śr 15,58), Zagłębie najwięcej fauli w Ekstraklasie 294 (śr 17,29).
Ostatnio Pogoń przegrywając w Gliwicach przerwała świetną serię 4 wygranych i dzisiaj będą chcieli ponownie powrócić na zwycięską ścieżkę a okazja jest znakomita bowiem goście jako jedyna drużyna nie wygrała jeszcze na wyjeździe. Moim zdaniem zobaczymy twarde spotkanie, w którym będą mnożyły się faule i gra będzie dosyć szarpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Spisek !!!!!!!!!!1111
Ps. Czyli sprawdził się mój post sprzed meczu. ????
Może i Fornalik chciał wyczyścić zawodników z kartek jak napisałeś bo z Legią i tak nie mieliby większych szans (chociaż stadion Legii to żadna twierdza w tym sezonie) to wyglądało by to zupełnie inaczej, chyba że przepłacił ;) Stefańskiego aby za byle błahostki karać od razu kartką. Jak ktoś chce wyzerować sobie konto z kartek to robi to tak, że nie ma wtedy za wiele wątpliwości - albo za rażący faul, przerwanie kontry, ciągnie przez 5 metrów za spodenki czy celowo pyskuje z arbitrem.

Naprawdę kogo jak kogo ale przed taka potęga jak piast to trzeba załatwiać wykartkowanie pekne ze śmiechu
Zanim kolego pękniesz ze śmiechu, to popatrz na to z innej strony. Tak masz rację Piast to żadna potęga żeby 4 podstawowych zawodników (z zagrożonych tylko Czerwiński się ostał) wykartkować na mecz z Legią ale po tym spotkaniu grają u siebie z Jagiellonią, która obok Lechii jest głównym rywalem w walce o mistrzostwo. Piast u siebie gra dobrze (6-2-1) do składu wrócą wszyscy pauzujący za kartki zawodnicy i Jagiellonii będzie ciężko o jakiekolwiek punkty w Gliwicach. Ja osobiście wolałbym aby w meczu za tydzień Piast zagrał w najsilniejszym składzie, tam powalczył i dostawał kartki za przewinienia, które na to zasługiwałyby. Tylko czy wtedy te kartki by się pojawiły?, wszak Piast wtedy osłabiłby się na Jagę.
Tyle ode mnie w tym temacie, każdy to sobie zinterpretuje jak chce, pozdrawiam ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Płock typ 1 kurs 2.10 Fortuna
Korona gra bardzo stabilna piłke. Jesli chodzi o absencje to Wisle brakuje dwoch czolowych zawodnikow Szwocha i Łukowskiego. W Koronie jedynie Sokół mało znaczacy dla tej druzymy zawodnik. Korona pod wodza trenera Lettieriego gra bardzo ofesywna pilke i wedlug mnie bardzo stabilna. Korona ktorys rok z rzedu pscyluje w 1-8. Wisła aktualnie jest pod forma. Trener Wisły pewnie u wladz jest bardzo blisko opuszczenia klubu mimo iz jest w nim niedlugo. Korona jest w znacznie lepszej formie niz ich dzisiejszy rywal. Wisła odpadla z Pucharu Polski z Puszcza. Wysoka porazka z Gornikiem. Dzisiaj licze na pewne zwyciestwo Korony Kielce. Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Płock
Korona powyżej 1,5 bramek @ 1,9 ✅
Korona powyżej 5,5 celnych strzałów @ 2,2 ✅
Totolotek
Korona po ostatniej porażce z Legią będzie chciała sobie odbić tamte niepowodzenie, przeciwnik wydaje się wręcz wymarzony. Zawodnicy Wisły zapewne już najchętniej zakończyli by tą rundę. W poprzedniej kolejce porządny oklep u siebie z Górnikiem 0-4, potem w tygodniu porażka w 1/8 PP z Puszczą Niepołomice 1-3.
Liczę na taki mecz gospodarzy jak z Górnikiem gdzie w pierwszej połowie wręcz wgnietli rywala w pole karne i stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych oddając przy tym sporo strzałów prowadząc do przerwy wysoko 4-1. Mając takiego zawodnika na szpicy jak Soriano to o bramki czy strzały w światło bramki możemy być spokojni. Do tego będący w niezłej formie Rymaniak, który bardzo często gości pod bramką rywala gwarantuje dobre dogrania do kolegów z drużyny.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jak dla mnie Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok typ: 2 fortuna 2,42 ⛔
Wisła problemy ma nie od dziś lub miesiąca, ale od dłuższego czasu i dzisiejszy mecz jest meczem niezwykle ważnym i prestiżowym. Jednak problemy które medialnie wypływają są na tyle mocne, że wydaje się być koniec Wisły Kraków jaką znamy wraz z końcem kolejki nr 20. Szczerzę, liczę na coś w zimie, na jakieś rozmowy czy coś w tym rodzaju. W elementach czysto sportowych Wisła jest w kryzysie. Ostatnie 2 mecze i 6 straconych bramek. Wraca po kartkach Wasyl, ale on także nie grał zbyt specjalnie dobrze. Ogólnie, napisaliście tutaj o tym meczu bardzo dużo. Z tego co się orientuje, na Wisłę ma wstęp po nad 10 000 osób, naprawdę dużo. Każdy będzie chciał się pokazać, bo jak by to ująć, trzeba się wykazać przed możliwym nowym pracodawcą. Co do Jagi, gra wyrachowany futbol, największy ubytek to pauza Runje. Nie martwię się zbytnio o ofensywę, jednak defensywa to będzie dzisiaj jakaś tam niewiadoma. Kurs 2,42 jest mega kuszący biorąc pod uwagę ostatnie mecze Wisły i Jagiellonii.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kusi Legia jutro.
Lechia wiadomo, lider, do bólu skuteczna, co ma to strzela i wygrywa, dobrze grabu siebie 8 meczów, 6 wygranych, 2 remisy, 0 porażek. No właśnie i to 0 kusi...tak na przekór.
Legia na wyjazdach najlepiej w lidze 8 meczów, 5 wygranych, 2 remisy 1 porażka.
Legia traci 5 punktów no i to ona bardziej musi w tym meczu. Remis Lechię zapewne ucieszy bardziej.
Obie drużyny w tygodniu miały mecze, obie dość spokojnie wygrały niespecjalnie się męcząc. Obie drużyny nie zachwycają no ale piłkarsko Legia ma więcej jakości - przy takim kursie jak dla mnie warto próbować Legię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom