>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

18. kolejka LOTTO Ekstraklasy (07.12-10.12.2018)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Górnik 1:3 Miedź
Na rozgrzewkę przed meczem Lechii z Legią czeka nas pojedynek Górnika z Miedzią. Dla obu tych zespołów jest to ważny mecz ponieważ znajdują się na końcu tabeli. W ostatniej kolejce dzisiejsi rywale solidarnie wygrali. Górnik rozbił Wisłę Płock 4:0, a Miedź również wygrała z Wisłą Kraków 2:0. W czwartek Górnik awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski wygrywając po dogrywce z Rozwojem Katowice. Także Miedź grała i im również udało się awansować. Natomiast dokonali tego po 90 minutach, a ponadto grali dwa dni wcześniej więc mieli więcej czasu na regenerację. Myślę, że będzie to dziś widać na boisku. Dlatego w tym pojedynku bardziej skłaniam się do gry w stronę gości mimo że według buków faworytem jest Górnik.
Moja propozycja:
Miedź dnb kurs: 2,37 buk: betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
powyżej 28,5 fuli @ 1,85 ⛔ 28 o_O
powyżej 4,5 spalonych @ 2,25 ⛔ 4 o_O
Totolotek
Patrząc na tabelę to ciężko coś tutaj wymyślić. Tylko Zagłębie Sosnowiec jest za tymi ekipami w tabeli. Górnik u siebie bez rewelacji, tylko 1 wygrana, 5 remisów i 2 porażki. Miedź na wyjazdach 1 wygrana, 2 remisy i 5 porażek.
Jak widać spotyka się słabo spisujący się u siebie Górnik ze słabo spisującą się na wyjazdach Miedzią.
W ostatniej kolejce obie ekipy odniosły jednak zwycięstwa i do tego w tygodniu awansowały do 1/4 PP więc zawiało trochę optymizmem u jednych jak i drugich.
Bliżej mi w tym spotkaniu do zwycięstwa gospodarzy jednak to tylko nasza Ekstraklasa i zwycięstwo gości też nie powinno zdziwić. Moim zdaniem Górnik od początku rzuci się do ataków i będzie jak najszybciej chciał zdobyć bramkę, Miedź raczej cofnie się i spokojnie będzie wyczekiwała na kontry.
Sytuacja obu ekip w tabeli raczej nie sprzyja ładnej grze, najważniejsze to w tej chwili punktować nie ważne w jakim stylu. Do tego dochodzi zmęczenie po meczach pucharowych, świeżsi powinni być mimo wszystko zawodnicy gości gdyż grali 2 dni wcześniej do tego bez dogrywki. Składając to wszystko do kupy a więc pozycję w tabeli, mecze w tygodniu w PP, końcówka sezonu to typ na faule wydaje mi się dobrą propozycją tym bardziej, że linia nie jest za wysoka. Mecz powinien być twardy i zacięty bez jakiś fajerwerków. Górnik 261 (śr 15,35) fauli na koncie, Miedź 252 (śr 14,82).
Spalone to już typ bardziej ryzykowny ale podyktowany przede wszystkim stylem gry Angulo. Często wyskakuje za obrońców do prostopadłych piłek nie pilnując przy tym linii spalonego. Ostatnio z Wisłą Płock chyba z 6 razy dał się złapać na spalonym ale nie przeszkodziło mu to w zdobyciu i tak dwóch bramek.
Statystycznie Górnik 42 razy łapał na spalonym przeciwnika sam dając się złapać 46 razy, Miedź tylko 21 dała się złapać a sama łapała rywali 36 razy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
M. Nalepa otrzyma kartkę @ 2,25 ⛔
rzut karny w meczu @ 2,62 ⛔
STS
Hit kolejki, lider podejmuje wicelidera, najlepsza drużyna domowa (6-2-0) podejmuje najlepszą drużynę wyjazdową (5-2-1). Gospodarze w przypadku wygranej mają szansę zwiększyć przewagę nad Legią do 8pkt a to już spora przewaga, remisem też zapewne nie pogardzą. Od ostatniej ligowej porażki we wrześniu z Wisłą Płock zanotowali 6 wygranych i 1 remis w ledze oraz przeszli dwie rundy w PP i zameldowali się w ćwierćfinale a więc forma jest niezła. Goście też nieźle, na przestrzeni ostatnich 10 spotkań zanotowali tylko 1 porażkę w Szczecinie. I zapewne im też chodzi po głowie tylko zwycięstwo i doskoczenie do rywala.
Ciężko coś mądrego tutaj wymyślić, kursy i linie na najpewniejsze według mnie zdarzenia jak faule i sumy kartek nie do gry. Zagram ponownie ale na kartkę Nalepy, który jak wiadomo kolekcjonuje je hurtowo. Ostatnio w spotkaniu ze Śląskiem przerwał serię 4 spotkań bez kartki, następnie w PP z TBB zagrał na czysto ale dzisiaj będzie miał w defensywie sporo roboty i nieraz narazi się arbitrowi na pokazanie kartki.
Co do karnego to powinniśmy być świadkami wielu akcji pod jedna jak i drugą bramką i spięć w polu karnym nie powinno zabraknąć. Może sędziowie powoli zaczynają &quot;czuwać&quot; nad drużyną ze stolicy i dzisiaj Marciniak wyczaruje jakiegoś karnego - to taka moja teoria spiskowa ;).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina: 18 : 00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: x
Kurs: 3.22
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 18 serii spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy Gdyńskiej Arki oraz Cracovii Kraków. Gospodarze są znacznie bliżej gry w górnej częśći ligowej klasyfikacji po sezonie zasadniczym bowiem tracą tylko 3 punkty do będącego na 8 pozycji zespołu krakowskiej wisły która wiadomo że teraz notuje same wpadki i słabsze spotkania. Goście natomiast są raczej skazani na grę o utrzymanie w tym sezonie bowiem grają nierówno i do pierwszej ósemki tracą już 8 oczek. Z ich obecną formą ciężko spodziewać się czegoś innego, arka też nie gra jakoś rewelacyjnie po dwóch zwycięstwach zanotowali dwie porażki z Jagiellonią najpierw w lidze później w pucharze Polski z którego już odpadli. To spotkanie od samego początku śmierdzi mi remisem oraz podziałem punktów . Gospodarze nie odnotowali remisu w poprzednich 5 spotkaniach natomiast goście natomiast w 4 meczach nie podzielili się punktami a przecież obie ekipy wcześniej dosyć często dzieliły się punktami. W tym meczu trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Żebrakowskiego natomiast trener przyjezdnych z Olivy. Mój typ to dokładny wynik 1:1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Piłkarze grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bajki o tym , ze grają dla kibiców mogą sobie publicznie opowiadać w mediach. Naiwny łyknie. W Wiśle nie ma kasy od 4 miesięcy i prawdopodobnie to jest koniec tego klubu. Nie ma sianka nie ma granka. Każdy z tych zawodników myśli tylko o tym jak uciec z tonącej łajby, muszą szukać nowych klubów i zapewne na tym się skupiają, a nie na meczu z Jagą. Czy wygrają czy przegrają i tak żadnej kasy nikt nie dostanie. Jagiellonia to dziś bierze, nie mam żadnych wątpliwości. Nie ma kasy w hokejowej PB - wszystko w łeb, nie było kasy w Stoczni, w łeb, nie ma kasy w Wiśle - w łeb.
A tu taki Zonk ???? Nie ma kasy - jest granko. A zamiast końca klubu - nowy początek. Zamiast autorytatywnych wypowiedzi, zawsze jest lepiej wcześniej dokładnie ogarnąć dogłębnie temat, żeby później nie wyglądać z nim tak, jak Himilsbach z angielskim.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pełna zgoda z remisem w Gdyni dzisiaj. Wydaje się, że zwyczajnie oba zespoły będą zadowolone z tutaj zdobycia punktu. &quot;Lepiej dwóch rannych zabitych&quot;. Typowy ekstraklasie remisik, któremu nikomu nie powinien zaszkodzić.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia
Po dwóch porażkach z Jagiellonią w ciągu kilku dni Arka będzie mocno zmotywowana aby wygrać. Cracovia po wygranej z Lechem 1:0, która jednak nie była do końca efektem własnej dobrej gry, ale też słabszej skuteczności rywala, który w osobie Christiana Gytkjaera zmarnował kilka szans na gole, przyjedzie do Gdyni po wygraną. Niewiadomą jest kwestia czy goście wytrzymają i będą w stanie nawiązać równorzędną grę gdy gospodarze będą napierać od pierwszej minuty. Teoretycznie, ale tylko teoretycznie można rozważyć typ na bramki z obu stron. Praktycznie im bliżej meczu tym bardziej jestem za potraktowaniem tego spotkania jako no bet.

Nie ma co grać na silę.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
powyżej 30,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Wracam do typów na przewinienia, inne kombinacje nie wychodzą najlepiej.
Gospodarze tuż pod kreską na 9 miejscu ze stratą 3pkt do ósmego miejsca, goście na miejscu 13 tylko z 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Remis raczej moim zdaniem nie urządza za bardzo tutaj nikogo, przy takim rozwiązaniu ani Arka nie doskoczy do drużyn przed nią ani Cracovia nie odskoczy od drużyn znajdujących się za nią. Wydaje mi się, że jednak jedni jak i drudzy powalczą o pełną pule stąd typ na przewinienia. Nikt w tym spotkaniu nie powinien osiągnąć jakiejś znaczącej przewagi i gra powinna toczyć się głównie w środkowej strefie boiska gdzie będzie dochodziło do przerywania gry faulami. Obie ekipy w tym sezonie mają sporo przewinień na koncie, Arka 266 (śr 15,6), Cracovia 275 (śr 16,2).
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arka - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2,4
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
W Gdyni mecz przyjaźni, więc na trybunach na pewno będzie wesoło. Sportowo więcej atutów ma moim zdaniem jednak Arka, która za Smółki gra naprawdę ciekawą piłkę. Gdynianie mają pomysł na grę, a za choćby odbudowanie Janoty należy się wiele pochwał trenerowi. Środek tabeli i strata zaledwie trzech punktów do grupy mistrzowskiej to niezła sytuacja. Dziś Arka może zwrównać się punktami z innymi krakowskim zespołem. Cracovia nie wygląda już tak tragicznie jak na początku sezonu, ale nadal ma ogromne problemy na wyjazdach. Tylko Zagłębie Sosnowiec zdobyło mniej punktów na obcych boiskach. Moim zdaniem przy takim kursie można zaryzykować w stronę Arki. Zwłascza, że przy wyrównanym meczu to Arka ma graczy, którzy mogą indywidualnym zagraniem przesądzić o losach meczów. Zawodnika typu Janoty czy Zarandii w Cracovii nie widze.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Pełna zgoda z remisem w Gdyni dzisiaj. Wydaje się, że zwyczajnie oba zespoły będą zadowolone z tutaj zdobycia punktu.
No tak, bo Arkę zadowoli strata punktów u siebie z Cracovią, gdy 8-ka jest na wyciągnięcie ręki, a drużyna jest nabuzowana po ostatnich dwóch meczach z Jagiellonią... Nie neguję, że to się skończy remisem czysto piłkarsko, ale bez jaj. Cracovia jest w tym roku słaba po prostu, a jak Arce marzy się ósemka to nie ma prawa być zadowolona z remisów u siebie i to z drużynami, które nie są od niej wyraźnie lepsze. Dla Pasów remis byłby może i na rękę, patrząc na to jak punktują na wyjazdach w tym sezonie. Za Arką przemawia też historia, zarówno bezpośrednich spotkań w Gdyni, jak i tego jak Arka się w końcówce roku w poprzednich sezonach prezentowała, chociaż ja bym na to nie patrzył, każda passa się kiedyś kończy, no poza derbami w przypadku Arki.

Arka Gdynia - Cracovia

Typ: 2. drużyna over 4,5rr @2,11 Fortuna ✅
Ja standardowo wyniku w meczu Arki nie typuję, ale rzucił mi się w oko kurs na rożne dla gości. Arka gra jak gra, ale w ten sposób pozwala rywalom na nabijanie cornerów. Do tego Cracovia, która ma groźne stałe fragmenty, więc powinna szukać też rogów. Z góry mówię, że w statystyki się nie zagłębiałem, typuję bardziej na czuja.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Arka - Cracovia X
Polskie drużyny maja syndrom grania co kilka dni. Widać, że im to nie leży.
Arka po długiej przerwie rozbila Wisłę ale parę dni pozniej spuchli w Bialymstoku, wygrywajac 1:0 dali sobie w koncowce wcisnąć 3 bramki. Parę dni pozniej podobna sytuacja i Jaga im wsadziła 2 bramki w końcówce. Pytanie czy to granie dosc intensywne nie spowoduje, że i dzis Arka w drugiej połowie nie straci sił.
Cracovia wypoczęta. Wyazdy mają slabe ale remis wg mnie do wyjęcia.
Dodatkowo Arka u siebie od 5 meczy bez remisu, a ten zespół remisowac lubi.
Cracocia od 4 meczy brak remisu wyjazdowego.
Być moze 1/X FT tez warto.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zapominacie.o.jednym. Arka dzisiaj wygrywajac zrownuje sie.punktami z Wisla i w.dalekiej perspektywie to.duzo daje jesli.chodzi o.wywalenie Wisły z grupy mistrzowskiej a chyba wszystkich ludzi wokol.tych ekip.to by zadowalało.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
powyżej 30,5 fauli @ 1,85
Totolotek
Wracam do typów na przewinienia, inne kombinacje nie wychodzą najlepiej.
Gospodarze tuż pod kreską na 9 miejscu ze stratą 3pkt do ósmego miejsca, goście na miejscu 13 tylko z 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Remis raczej moim zdaniem nie urządza za bardzo tutaj nikogo, przy takim rozwiązaniu ani Arka nie doskoczy do drużyn przed nią ani Cracovia nie odskoczy od drużyn znajdujących się za nią. Wydaje mi się, że jednak jedni jak i drudzy powalczą o pełną pule stąd typ na przewinienia. Nikt w tym spotkaniu nie powinien osiągnąć jakiejś znaczącej przewagi i gra powinna toczyć się głównie w środkowej strefie boiska gdzie będzie dochodziło do przerywania gry faulami. Obie ekipy w tym sezonie mają sporo przewinień na koncie, Arka 266 (śr 15,6), Cracovia 275 (śr 16,2).
Masz zdrowie, żeby grać te faule w polskiej lidze... Też to dziś śledziłem podczas meczu. Wg flashscore (i moich wyliczeń) linia 30,5 została przekroczona już w 85. minucie. Skończyło się ostatecznie na 33 (załącznik). A po meczu w TV pokazuje się oficjalna tablica... i widnieje 16-14, czyli 30 :facepalm:
OK, zwracam honor, na stronie Ekstraklasy dodali już brakujące faule z ostatnich 10 minut gry. Swoją drogą, to chyba jedyna liga, która kilka minut po meczu podaje na tablicach w TV niepełne dane. I nie pierwszy raz. To takie trudne w XXI wieku? Rada na przyszłość - nie sugerować się absolutnie tym, co oni pokazują ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Masz zdrowie, żeby grać te faule w polskiej lidze... Też to dziś śledziłem podczas meczu. Wg flashscore (i moich wyliczeń) linia 30,5 została przekroczona już w 85. minucie. Skończyło się ostatecznie na 33 (załącznik). A po meczu w TV pokazuje się oficjalna tablica... i widnieje 16-14, czyli 30 :facepalm:
OK, zwracam honor, na stronie Ekstraklasy dodali już brakujące faule z ostatnich 10 minut gry. Swoją drogą, to chyba jedyna liga, która kilka minut po meczu podaje na tablicach w TV niepełne dane. I nie pierwszy raz. To takie trudne w XXI wieku? Rada na przyszłość - nie sugerować się absolutnie tym, co oni pokazują ;)
Nie po raz pierwszy tak się zdarza, były takie sytuacje że po meczu statystyki były na ⛔ a na koncie miałem rozliczone na ✅ i dopiero po jakimś czasie dane były korygowane.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 18. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. flamaster 100 pkt. (37)
2. waldi1979 80 pkt. (-134)
3. ajayinho 60 pkt. (-200)
4. seba23 50 pkt. (-230)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom