>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

18 kolejka PlusLigi

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
(Handicap +1.5 seta) typ 2 kurs 2.50
Witam dzisiaj jestem w pracy i mam mase roboty ,ale krotka analiza dla kolegów z forum zawsze się czas znajdzie.Skra ostatni mecz zagrała na dobrym poziomie w Moskwie wygrywając po tie-breaku. Niespodzianka w Zawierciu porażka po trzech setach. Zwycięstwo w kratkę grającą Resovią. Zwycięstwo z Treflem ,który ma problemy finansowe i kadrowe. Porażka w Kędzierzynie po czterech setach.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel to ostatnie trzy mecze to porażki. Dzisiaj prawdopodobnie wystąpi nowa miotła nasz były trener reprezentacji Polski de Giorgi. To jest duża motywacja ,aby z jak najlepszej strony zaprezentować się swojemu trenerowi oraz dla trenera zacząć dobrze od pierwsze zwycięstwa z tak okazałym rywalem. Jastrzębski przegrał te trzy ostatnie mecze ale były to mecz z godnymi rywalami Zenit,ZAKSA,ONICO. W każdym z tych meczów było sporo walki tylko z Zenitem gładko w trzech setach chociaż drugi set przegrana zaledwie dwoma punktami.Oliwa,Kampa,Muzaj myślę ,że dadzą dzisiaj popis swojej gry. Polecam również typ handicap +2.5 seta na Jastrzębski @1.45. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Mógłby ktoś się wypowiedzieć nt. meczu Trefla z Zawierciem? Nie zrozumiałe dla mnie jest 1.20 na Gdańszczan z ich problemami, a przecież Warta już pokazała że potrafi zagrać dobry mecz z faworytem. Jakieś absencje?
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
(over punktowy 173.5) kurs 1.80
Bukmacher Totolotek
ZAKSA zajmuję pierwszą pozycję w Plus Lidze ,natomiast zespół z Rzeszowa piątą z różnicą punktową siedemnastu punktów. Jeśli chodzi o formę zespołów to ZAKSA utrzymuje swoją pozycję natomiast Resovia na pięc ostatnich meczy zajmuję trzecią pozycję. Jak widać nowa miotła w Rzeszowie dobrze funkcjonuje z wyjątkiem meczu w Kielcach. ZAKSA wygrała ostatnio w trzech setach z Maaseik w Lidze Mistrzów. Zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem w meczu wyjazdowym. W Pucharze Polski zwycięstwo z Krispol Wrzesnia w trzech setach. Wygrana z Zawierciem oraz Skrą w czterech setach. Jak widać na pięc osatnich meczy ZAKSA straciła na pięć meczy trzy sety. W tym w licząc mecz w Pucharze Polski z zespołem o kilka półek niżej.
Jeśli chodzi o Resovie ostatnio zwycięstwo z Vojvodina w czterech setach. Zwycięstwo z Bielskiem w trzech setach. Porażka w trzech setach z Skrą. Porażka niespodziewana z Kielcami w czterech setach. Wygrana z Espadonem w meczu wyjazdowym w trzech setach. Pięć dalszych meczów Resovia wygrywała w trzech setach. Więc są naprawdę w coraz lepszej dyspozycji. Kursy według mnie trochę przesadzone. Myślę ,że Resovia jest w stanie wygrać przynajmniej jednego seta i zagrać dosyć wyrównane mecze. Według mnie Resovia jedzie do Kędzierzyna po punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Zawiercie
(Suma punktów w meczu over 175.5)
Bukmacher Totolotek
kurs 1.70
Zacznę od Trefla ,który jak już pisałem wiele razy ma problemy finansowe oraz kadrowe. Trefl w ostatnim spotkaniu przegrał w meczu wyjazdowym z ONICO w trzech setach. W Pucharze Polski zwycięstwo z PWSZ Nysa w trzech setach. Porażka u siebie z Skra Bełchatów w czterech setach. Porażka ,również u siebie z ZAKSA. Zwycięstwo w trzech setach z Bydgoszczą. Jeśli chodzi o kadrę to mocniejsza jest oczywiście w Gdańsku.Wyróżniającymi zawodnikami są m.in Mika,Nowakowski,Sanders,Schulz oraz Szalpuk ,ale jak wiemy warto patrzeć na formę obu zespołów a tutaj lepszą ma Beniaminek ,który pokonał niespodziewanie w trzech setach zespół z Bełchatowa. Zawiercie przegrało z ZAKSA w trzech setach. Zwycięstwo u siebie z Kielcami w czterech setach. Zwycięstwo w Bielsko-Białej po tie-breaku oraz porażka z Espadonem w meczu wyjazdowym w tie-breaku. W Zawierciu wyróżniającymi zawodnikami są m.in Bociek,Smith,Guimaraes,Koga,Pajak oraz Żuk.Naprawdę mógłbym wymieniać jeszcze kilku ,ale tutaj sa najbardziej wyróżniający się zawodnicy.Myślę że Zawiercie stać na wyrównaną walkę i ugranie przynajmniej jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.

Forma nadal jest za tydzień Puchar Polski więc myśle ,że nadal oskubiemy bukmacherów.Pozdrawiam
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Trefl Gdańsk -Aluron Virtu Warta Zawiercie
Powyżej 3,5 seta
@1.55 ✅



W poprzedniej kolejce Zawiercie pokonało u siebie Skrę Bełchatów co było ogromnym zaskoczeniem, tym bardziej że Warta dokonała tego w 3 setach. Bełchatowianom zupełnie nie siedziała zagrywka, gospodarzom za to szło bardzo dobrze, do tego ta mała hala, bardzo żywo reagująca publiczność sprawiła, że Warta dostała takich skrzydeł, mieli taki dzień konia, że praktycznie wszystko wpadało w pomarańczowe ich przeciwników. Dzis będzie inaczej mecz rozgrywany będzie w Ergo Arenie, a na przeciwko stanie znów bardzo dobra drużyna, z dużo większym potencjałem niż Aluron. Na pewno sprawy finansowe nie wpływają dobrze na Trefla, ale podobno teraz jest bardziej optymistyczniej i myślę, że to tak bardzo w głowach siatkarzom nie siedzi. Bardziej powinno interesować ich, że tabela po ostatnich przegranych ucieka czyli trzeba na takim rywalu jak Aluron nabić najlepiej te 3 punkty by znów powrócić na miejsce gwarantujące grę w play offach po mistrzostwo. Więc Gdańsk będzie na pewno bardzo zmotywowany żeby dzis wygrać za maxa punktów, mają lepszych siatkarzy, mecz u siebie, są po 3 kolejnych porażkach z topem tabeli ligi. Teraz czas na teoretycznie słabszego rywala. Mimo wszystko stawiam, że Aluron seta urwie, choć w ostatecznym rozrachunku to Gdańsk wygra. Trefl osłabiony brakiem libero Olednerka w tym meczu. Należy zauważyć, że mimo niezbyt imponującego bilansu Aluronu na wyjazdach 3-5 i 9 punktach w 8 meczach, setowo wygląda już to znacznie lepiej 14-19. Z 8 wyjazdowych meczów w 2 nie ugrali choćby seta. Miało to miejsce dosyć dawno, w połowie listopada 2017 roku przegrali do zera z Bydgoszczą i Bełchatowem. Kolejne 5 meczów wyjazdowych to już co najmniej jedno setowa zdobycz graczy z Zawiercia. Pokonali Resovię, GKS i Bielsko-Białą oraz ugrali jednego seta z ZAKSĄ oraz dwa z Espadonem. Wydaje się, że w obecnie sytuacji obu klubów, gdzie Auron jest po zwycięstwie nad Bełchatowem i ogólnie zwyżką formy i kilkoma zwycięstwami na swoim koncie jest w stanie seta wygrać przeciwko Treflowi, który nie wymiata obecnie tak jak kilka miesięcy temu, mimo wszystko Gdańszczanie i tak powinni wygrać. Strzelam, na jakieś 3:1 dla gospodarzy.
 
L 8

luk092

Użytkownik
Trefl Gdańsk vs Warta Zawiercie
Wszystko wskazuje na wyrównany mecz. Jednak to co oczywiste najczęściej się nie zdarza. Gdańsk ma coś do udowodnienia. Ten ostatni mecz z Warszawą. Totalna porażka. Po takich meczach dobre drużyny mocno się mobilizują. Myślę że będą walczyc w każdym secie i mecz moze skończyć się 3-0. Mają na to potencjał. Już to pokazali chociażby z Reska na wyjeździe. Dlatego uważałbym na granie powyżej 3,5. seta. Kurs za niski w stosunku do ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom