>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Premier League (16.12 - 18.12.2017)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Arsenal - Newcastle BTTS +
⛔ Bournemouth - Liverpool BTTS =
⛔ @3.25
E: Konsekwentnie bede probowal zlapac cos w strone Srok w najblizszym czasie bo ta czarna seria trwa juz mega dlugo.

Jeszcze jeden dubel ode mnie za stala stawke.
O Arsenalu wspomnialem wczesniej, tylko krotko o LFC. Prawie zawsze w meczu moedzy tymi zespolami stawiam bttsa. Po prostu ich mecze tak wygladaja, ze jest duzo strzalow, akcji i szybkie tempo. Czuje to w kosciach, dla mnie najpewniejszy typ tej kolejki. Goscie ostatnio 0-1 z diablami, ale gola to powinni tam ustrzelic. Statystyki rowniez przemawiaja za tym typem. Mam nadzieje, ze Czerwoni wygraja, ale po takim kursie nie warto ryzykowac lecz gole powinny tam padac z obu stron.
Udalo sie wczoraj wieczorem zlapac 2 fajne kursiwa w dwoch dublach, ktore zamyka dzisiaj zaklad Bournemouth - Liverpool BTTS, tak wiec poprawiam z podwojna stawka - kurs @1.66. ⛔
Zaryzykuje ponownie w strone WBA dzisiaj, po prostu na przelamanie:
West Brom strzeli @1.80. ✅
Defoe z 10m nie trafia w bramke 1 na 1 to boli...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj moją taśmę popsuly Lisy i Watford, o dziwo mecze z innych lig mi powchodziły, tylko ta Premier wczoraj popsuła. Szerszenie zdołowane tą porażką z Crystal Palace gdzie prowadzili do 87 minuty 1:0 i przegrali w 5 minut mecz 1:2. Z Huddersfield byli przygaszeni i zebrali lanie, Watford w kryzysie, no Zaha znow zrobil co chcial i osmieszyl denną obronę Leicester.
Dzis kolejna tasiemka.
Idę w undery tym razem w Premierleague . Under 3.5 Bournemouth vs Liverpool po 1.65 fortuna i under 3.5 WBA vs United 1.29 fortuna.
Oba mecze beda zacięte , Diabły watpie,by przegraly mimo,ze z Bournemouth tylko 1:0 . Wba wg mnie jest gorsze od Wisienek. No i wisienki tez powalczą z Liverpoolem a jak nie to sie skonczy 0:2 , 0:3 dla Liverpoolu, bo czasem grajki Kloppa potrafia odpalic. Dlatego nie biore na wygraną lecz undery.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzUxMzcxMDgwMDrDE5VH5KDFSPFTI7o=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
WBA – Man. United : 2 drużyna zdobędzie bramek - +1,5
Kurs 1.76 - fortuna
Zdecydowanie popieram ten typ, jednak mam delikatne obawy, bo MU ma tendencję do zadowalania się skromnymi zwycięstwami, a WBA też potrafi dobrze grać w defensywie. Mimo wszystko wchodzę w ten bet dzisiaj, MU co pokazuje historia lubi grać The Hawthorns i w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz nie zdołali zdobyć przynajmniej dwóch bramek w wyjazdowym meczu West Brom, a i przeważnie wywożą stamtąd pełną pulę punktów.
na Unibet 1.79
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
a ja zdecydowanie odradzam granie Manchesteru, a tym bardziej over ich bramek. Oglądałem ostatni mecz WBA z Liverpoolem i w obronie wyglądają naprawdę dobrze, są zorganizowani. Z przodu dość słabo to wygląda, ale przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz wygrać. Dzisiaj też pewnie postawią na obronę i myślę że Manchester będzie miał problem. Co do Manchesteru, to w ogóle mnie nie przekonuje ich gra i pomysły Mourinho. Na wyjazdach to oni się męczą po prostu. Zresztą w ostatnim meczu z Bournemouth u SIEBIE bardzo się męczyli...Jak na razie wyniki lepsze niż gra. Szczerze to mam nadzieję, że Mourinho niedługo się z nimi pożegna, bo żal patrzeć jak taki wielki klub muruje się po jednej strzelonej bramce...
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
a ja zdecydowanie odradzam granie Manchesteru, a tym bardziej over ich bramek. Oglądałem ostatni mecz WBA z Liverpoolem i w obronie wyglądają naprawdę dobrze, są zorganizowani. Z przodu dość słabo to wygląda, ale przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz wygrać. Dzisiaj też pewnie postawią na obronę i myślę że Manchester będzie miał problem. Co do Manchesteru, to w ogóle mnie nie przekonuje ich gra i pomysły Mourinho. Na wyjazdach to oni się męczą po prostu. Zresztą w ostatnim meczu z Bournemouth u SIEBIE bardzo się męczyli...Jak na razie wyniki lepsze niż gra. Szczerze to mam nadzieję, że Mourinho niedługo się z nimi pożegna, bo żal patrzeć jak taki wielki klub muruje się po jednej strzelonej bramce...
Jednak weszło, ale nie powiem, pierwsze minuty do momentu gola były paskudne i tylko ktoś kto ma under 2,5 mógł być zadowolony. Teraz to ich typy są mocno zagrożone, choć kto wie, może już zostanie to 2-0 bo to na serio jest mecz na poziomie ligi polskiej.
Ps. Były paskudne i przestały takie być dla kogoś z typem na Man United ???? Ogółem taki jest cały mecz do tej pory i taki pewnie będzie. Jako, że fanowi Liverpoolu nic miłego nie da oglądanie meczu Man U. w którym nie zmierzają oni ku porażce to przełączę na inny mecz. Może na Lecha. Skoro poziom ten sam albo i lepszy... akurat widzę, że gol i w dodatku komuś mówiłem, że Lech po kursie 2.97 strzeli 3 gole, i sampdoria 1 po 1.11 więc popatrzę czy i tam się uda.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Everton - Swansea
Swansea +1,5
⛔ @1.35
Pechowo. Nie w tej kolejce to w innej, Swansea tez ruszy z kopyta po dobrych kursach.

Gram to w dublu z West Ham +1,5 w pucharze.
Statystyki popierają ten bet, a nawet mozna pokusic sie o X2. Swansea przegrywa zazwyczaj 1 golem. Everton wygrywa zazwyczaj 1 golem bo sa minimalistami i zamykaja sie na wlasnej polowie po objeciu prowadzenia. Po cichu licze na przelamanie Łabedzi, a juz na pewno nie wierze w porazke roznica 2.
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Everton - Swansea : 2 drużyna strzeli gola : TAK
Kurs 1.72 - Fortuna
W dzisiejszym spotkaniu Swansea musi walczyć o wygraną i pewnie będziemy mogli to powtarzać do końca sezonu. Na dole tabeli jest naprawdę ciasno, a rywale w walce o utrzymanie coraz częściej punktują. Goście muszą zacząć grać inaczej, nie mogą liczyć na wymęczone wygrane jak ta z WBA. Taki styl da im to góra raz na 4-5 meczy a to droga do spadku bo nie wierze, że wywiną się w ten sam sposób po raz kolejny na przestrzeni kilku lat. A po nudnej grze nikt ich nie będzie żałować. Myślę, że powoli to do nich dociera i będą chcieli zadbać o to by pozostawić w pamięci swoich fanów coś dobrego niezależnie od końcowych rozstrzygnięć. W tym meczu nie sądzę by wygrali, ale bramka to coś na co ich stać, może nawet dwie. Nie słychać na tą chwilę żadnych wieści o zawodnikach, którzy by nagle wypadli z powodu urazu. To dodatkowo zachęca mnie do typu na gola Swansea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom