>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Premier League (21.12 - 23.12.2018)

Status
Zamknięty.
D 27

dzymek

Użytkownik
Wolves - Liverpool. Lubie Wolves, podoba mi sie w jakim kierunku idzie ta druzyna ale jeszcze za wczesnie by cos ugrac w tym meczu tymbardziej ze forma The Reds jakby szla w gore caly czas. Typ Liverpool
Arsenal - Burnley. Armatki po wtopie w zeszlej kolejce z pewnoscia beda chcialy sie zrehabilitowac w meczu z Burnley. Goscie to nie jest ten sam zespol co w zeszlym sezonie gdzie slynal z twardej i skutecznej defensywy. Teraz zostala im tylko twardosc. Arsenal spokojnie powinien zaaplikowac rywalom 2-3 bramki. Typ Arsenal z handi
Bournemouth - Brighton dla niektorych byc moze zaklad no bet ze wzgledu na ostatnie wyniki gospodarzy. Wisienki jednak poza meczem z Liverpoolem mimo porazek w pozostalych spotkaniach byli rownorzednym przeciwnikiem. Co do Brighton, napewno o bramke zawalcza ale nie sadze by byli w stanie ugrac cos wiec i 3 pkt zostana w Bournemouth. Typ Bournemouth
Chelsea - Leicester. Lisy lekko w dolku zas Chelsea ostatnimi czasy nie zwykla tracic bramek na wlasnym stadionie. Typ Chelsea 1 z handi
Huddersfield - Southampton. Jest to juz z pewnoscia mecz o 6 pkt mimo iz jestesmy na tym etapie rozgrywek. W Soto nowy trener. Tzw efekt nowej miotly zadzialal w wpotkaniu z Arsenalem ktory przegral ten mecz na wlasne zyczenie. Mysle ze obie druzyny przede wszystkim beda skoncentrowane na tym aby nie stracic gola. Stad tez pojde troche w innym kierunku Typ. under 2,5
Man City - Crystal. Mysle ze nie ma sensu sie rozpisywac. Typ Man City/over 2.5 w meczu
Newcastle - Fulham. W Fulham niby nowy trener ale czy bez wzmocnien jest w stanie poprawic gre wyjazdowa swojego zespolu? Newcastle tez nie prezentuje sie za dobrze na wlasnym boisku ale takie spotkanie po prostu musi wygrac. Ciezko jest mi wytypowac kto tutaj zgarnie 3 pkt. Typ: Newcastle 1x
West Ham - Watford. Po tym meczu mozemy spodziewac sie wszystkiego. West Ham z meczu na mecz prezentuje sie coraz lepiej. Anderson zaczyna stawac sie liderem zespolu. Z 2 strony Watford. Pechowo stracili pkt z Evertonem w doliczonym czasie gry. Pozniej wygrali dosc gladko z Cardiff mimo iz wynik mowi co innego. Obie ekipy jak dla mnie sa na zblizonym poziomie. Mimo to sciany powinny pomoc gospodarzom Typ. 1/obie strzela
Cardiff - Man U. Zapewne jeszcze wczoraj wieczorem gospodarze cieszyli sie na ten mecz. United gra padake, zawodnicy z naprawde duzym potencjalem byli hamowani. Jednak dzis rano nadeszla zapewne dla wiekszosci fanow united dobra wiadomomosc. Mourinho zostal zwolniony. Co to moze spowodowac. Napewno goscie beda chcieli pokazac Mou ze potrafia grac duzo lepiej bez niego. Typ. Man U
Everton - Tottenham. Troche sobie gospodarze pokpili sprawe remisujac na wlasnym stadione z Watford i Newcastle. Po porazce z City przyjdzie im teraz podjac faworyta do TOP4. Tottenham w moim odczuciu nie jest ta sama ekipa co rok temu mimo iz sklad sie nie zmienil. Sa jednak w lepszej dyspozycji niz gospodarze dlatego nie powinni przegrac tego meczu. Typ Tottenham x2

Ps. Pierwszy raz publicznie wzialem sie za analize kolejki jakiejkolwiek ligi. Nie zlinczujcie mnie na starcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

simon6

Użytkownik
Wolves - Liverpool. Lubie Wolves, podoba mi sie w jakim kierunku idzie ta druzyna ale jeszcze za wczesnie by cos ugrac w tym meczu tymbardziej ze forma The Reds jakby szla w gore caly czas. Typ Liverpool
Arsenal - Burnley. Armatki po wtopie w zeszlej kolejce z pewnoscia beda chcialy sie zrehabilitowac w meczu z Burnley. Goscie to nie jest ten sam zespol co w zeszlym sezonie gdzie slynal z twardej i skutecznej defensywy. Teraz zostala im tylko twardosc. Arsenal spokojnie powinien zaaplikowac rywalom 2-3 bramki. Typ Arsenal z handi
Bournemouth - Brighton dla niektorych byc moze zaklad no bet ze wzgledu na ostatnie wyniki gospodarzy. Wisienki jednak poza meczem z Liverpoolem mimo porazek w pozostalych spotkaniach byli rownorzednym przeciwnikiem. Co do Brighton, napewno o bramke zawalcza ale nie sadze by byli w stanie ugrac cos wiec i 3 pkt zostana w Bournemouth. Typ Bournemouth
Chelsea - Leicester. Lisy lekko w dolku zas Chelsea ostatnimi czasy nie zwykla tracic bramek na wlasnym stadionie. Typ Chelsea 1 z handi
Huddersfield - Southampton. Jest to juz z pewnoscia mecz o 6 pkt mimo iz jestesmy na tym etapie rozgrywek. W Soto nowy trener. Tzw efekt nowej miotly zadzialal w wpotkaniu z Arsenalem ktory przegral ten mecz na wlasne zyczenie. Mysle ze obie druzyny przede wszystkim beda skoncentrowane na tym aby nie stracic gola. Stad tez pojde troche w innym kierunku Typ. under 2,5
Man City - Crystal. Mysle ze nie ma sensu sie rozpisywac. Typ Man City/over 2.5 w meczu
Newcastle - Fulham. W Fulham niby nowy trener ale czy bez wzmocnien jest w stanie poprawic gre wyjazdowa swojego zespolu? Newcastle tez nie prezentuje sie za dobrze na wlasnym boisku ale takie spotkanie po prostu musi wygrac. Ciezko jest mi wytypowac kto tutaj zgarnie 3 pkt. Typ: Newcastle 1x
West Ham - Watford. Po tym meczu mozemy spodziewac sie wszystkiego. West Ham z meczu na mecz prezentuje sie coraz lepiej. Anderson zaczyna stawac sie liderem zespolu. Z 2 strony Watford. Pechowo stracili pkt z Evertonem w doliczonym czasie gry. Pozniej wygrali dosc gladko z Cardiff mimo iz wynik mowi co innego. Obie ekipy jak dla mnie sa na zblizonym poziomie. Mimo to sciany powinny pomoc gospodarzom Typ. 1/obie strzela
Cardiff - Man U. Zapewne jeszcze wczoraj wieczorem gospodarze cieszyli sie na ten mecz. United gra padake, zawodnicy z naprawde duzym potencjalem byli hamowani. Jednak dzis rano nadeszla zapewne dla wiekszosci fanow united dobra wiadomomosc. Mourinho zostal zwolniony. Co to moze spowodowac. Napewno goscie beda chcieli pokazac Mou ze potrafia grac duzo lepiej bez niego. Typ. Man U
Everton - Tottenham. Troche sobie gospodarze pokpili sprawe remisujac na wlasnym stadione z Watford i Newcastle. Po porazce z City przyjdzie im teraz podjac faworyta do TOP4. Tottenham w moim odczuciu nie jest ta sama ekipa co rok temu mimo iz sklad sie nie zmienil. Sa jednak w lepszej dyspozycji niz gospodarze dlatego nie powinni przegrac tego meczu. Typ Tottenham x2

Ps. Pierwszy raz publicznie wzialem sie za analize kolejki jakiejkolwiek ligi. Nie zlinczujcie mnie na starcie ????
Ja liczę na pierwszą porażkę Liverpoolu w tym sezonie.
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
W mojej opinii warto sobie przypomnieć zeszłoroczne wojaże:
Kolejka 18
18.12. 21:00 Everton Swansea 3 : 1
17.12. 17:30 Bournemouth Liverpool 0 : 4
17.12. 15:15 West Brom Manchester Utd 1 : 2
16.12. 18:30 Manchester City Tottenham 4 : 1
16.12. 17:00 Stoke West Ham 0 : 3
16.12. 16:00 Arsenal Newcastle 1 : 0
16.12. 16:00 Brighton Burnley 0 : 0
16.12. 16:00 Chelsea Southampton 1 : 0
16.12. 16:00 Watford Huddersfield 1 : 4
16.12. 13:30 Leicester Crystal Palace 0 : 3
Kolejka 19
23.12. 20:45 Leicester Manchester Utd 2 : 2
23.12. 18:30 Burnley Tottenham 0 : 3
23.12. 16:00 Brighton Watford 1 : 0
23.12. 16:00 Manchester City Bournemouth 4 : 0
23.12. 16:00 Southampton Huddersfield 1 : 1
23.12. 16:00 Stoke West Brom 3 : 1
23.12. 16:00 Swansea Crystal Palace 1 : 1
23.12. 16:00 West Ham Newcastle 2 : 3
23.12. 13:30 Everton Chelsea 0 : 0
22.12. 20:45 Arsenal Liverpool 3 : 3
Choć wiadomo, że przeszłość to przeszłość i przyszłości nie ma nic do zaoferowania ;)
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Wilki vs Pool
ov 2.5 @ 2,00 bet365 ⛔
mnóstwo Wilki zmarnowały
Value. Nie rozumiem troszkę tych kursów, bardziej bym widział coś koło 1,7 na ten over, ale nie ma co narzekać tylko trzeba grać. Wilki w końcu wyskoczyły z formą i nie tylko i fajnie się to ogląda, trzy spotkania z rzędu wygrane i szczerze mówiąc to nie zdziw mnie jeśli dziś The Reds będą wracać na Anfield z jednym oczkiem, choć nie podejmuję się typowania w którąś ze stron. Fakt faktem, iż Wilki to najbardziej underowa ekipa w lidze, ale to co grali kilka tygodni temu a obecnie to jest niebo a ziemia, jak w przypadku West Hamu. Liverpool tutaj nie będzie czekał na błąd tylko będą na pewno od początku przeważać i szukać bramki, Wilki również się nie zamurują i widzę tutaj na prawdę bardzo fajne spotkanie dla oka, akcja za akcję. Pool na obcym podwórku chce szybko wyjść na prowadzenie, aby nie obudzić się z ręką w nocniku w 80 minucie, wystarczy popatrzeć na ostatnie wyjazdy do Wisienek, Burlney czy Watford. Wilki nie boją się nikogo, to jest trochę taka ekipa jak Real Sociedad, który z ogórkami traci punkty, gdzie popadnie a gdy przyjeżdża Barca, Real, Atletico itd to się niesamowicie spinają i zwykle coś z tego wychodzi, oczywiście dwa inne światy, ale tutaj jest bardzo podobnie. Odważnie z Chelsea, City, Arsenalem, Kogutami, Evertonem i w każdym mocno ofensywnie. Moim zdaniem będzie na prawdę otwarty mecz i może to pójść w każdą stronę. Over najrozsądniejszą opcją na to spotkanie, jeszcze po takim kursie, tylko dziękować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Newcastle - Fulham
⛔ Newcastle win @2.03
⛔ Newcastle over 1.5 @2.00
Fulham, aby zacząć zdobywać punkty, musi strzelać min 2-3 bramki na mecz, bo ich tragiczna obrona tyle samo goli traci średnio na mecz. 24 stracone w 9 wyjazdach... Wieśniaki jadą do Newcastle, gdzie Rafa Benitez i spółka już zacierają ręce do zdobycia 3 pkt. Lepszej okazji nie będą mieli. W aktualnym sezonie Sroki tylko 2 razy wygrały przed własną publiką, ale rywali mieli solidnych. Po 2 domowych porażkach pod rząd pora na zwycięstwo. Fulham musi ryzykować i myślę, że zostanie za to ukarany kolejny raz.

Bournemouth - Brighton
✅ Bournemouth win @1.94
✅ Bournemouth over 1.5 @1.93
Wisienki w dołku, ale powtórzę kolejny raz - nie grają źle, brakuje trochę szczęścia w ostatnich meczach. Zła passa musi kiedyś zostać przerwana i ja ryzykuję, że nastąpi to właśnie jutro. Mewy zyskują powoli miano solidnej marki, która strzeże środka tabeli, ale wyjazdy nie są ich mocną stroną od początku przygody w Premier League. Trochę obawiam się tych kontuzji w szeregach defensywnych Bournemouth, ale idę za pierwszą myślą.

⛔ West Ham - Watford BTTS
✅ Cardiff - Man Utd over 1.5
⛔ :eek:Chelsea - Leicester over 1.5
@2.39
Młoty tracą bramki prawie w każdym meczu, ale sami strzelają ich sporo, a Szerszenie dostały lekkiego podmuchu i myślę, że postawią się solidnie Londyńczykom.
W Walii możemy być świadkami super widowiska, bo Diabły będą chcieli za wszelką cenę udowodnić swoje racje/zachowanie w stosunku do Mourinho i pójdą na całość, jak wściekłe psy. Ale ale ale... Panowie z Cardiff to nie chłopcy do bicia na własnym podwórku i gola powinni strzelić. Pierwsza moja myśl to BTTS, jednak idę bezpieczniej w over 1.5, bo jutro możemy zobaczyć zupełnie inny ManUtd.
Chelsea na fali wznoszącej, Lisy na fali opadającej. Goście nie świecą obroną, choć rezultaty mogą wskazywać inaczej. Wolę zagrać ten skromny overek niż win Niebieskich, bo wątpię w wynik 1-0. Po utracie pierwszej bramki, Leicester zawsze się otwiera i albo punktuje, albo traci kolejnego gola.
 
N 346,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Wolves - Liverpool
Wolves over 0,5 gola @ 1,73 Unibet ⛔⛔⛔
BTS - Tak @ 1,98 Unibet ⛔⛔⛔

Tak na szybko bo mecz się zaraz zaczyna. Kolega wyżej idzie w over i słusznie bo myślę że kilka goli zobaczymy. Dlatego uważam że goście też coś ustrzelą, o Liverpool nie ma się co martwić - jest to druga ofensywa w lidze z 37 bramkami. Wolves grają coraz lepiej, świadczą o tym 3 wygrane z rzędu, co świadczy że strzelać potrafią. Liverpool niby też świetna obrona i tylko 7 straconych goli w 17 meczach, ale 5 z tych goli stracili na wyjeździe, a Wilki u siebie w 9 meczach strzelili 12 goli,czyli średnia ponad gola na mecz. Kurs fajny więc warto iść w tym kierunku, jednego gola powinni strzelić. Myślę że będzie fajny szybki i ofensywny mecz.
Edit: Nie wiem ile trzeba mieć sytuacji żeby gola strzelić :headbang:
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Newcastle vs Fulham
over 2.5 @ 2,00 bet365 ⛔
d n o
Wczoraj Wilki nie potrafiły strzelić z kilku metrów, trafiając prosto w Alissona, natomiast dziś już jestem zdecydowanie spokojniejszy o bramki na James Park. Obie ekipy potrzebują punktów, te kursy ~1,95 na Newcastle kompletnie mnie nie przekonują, choć nawet gdyby było więcej to bym tego nie dotknął, ponieważ Fulham jeśli chce się odbić od dna to trzeba wygrywać spotkania właśnie z ekipami pokroju Newcastle itd.
Nikogo tutaj dziś remis nie satysfakcjonuje, to jest pewne. Nie zobaczymy tutaj żadnych szachów z którejś ze stron. Obie grają o trzy oczka i obie do tych bramek będą dążyć, remis w ~70 minucie i ostrożna gra? tutaj tego nie zobaczymy, widzę dziś na prawdę otwarte spotkanie z obu stron, dochodzi do tego dziurawa obrona obu ekip, Fulham to momentami niczym ser szwajcarski. James Park żadną twierdzą nie jest a wręcz przeciwnie, tracą u siebie na prawdę sporo bramek, Fulham na obcym podwórku jeszcze więcej. Jeśli goście marzą choć o realnych szansach na utrzymanie się to punktować trzeba natychmiast i doskonale to wiedzą. Na pewno mnóstwo sytuacji z obu stron, kilka na bramkę zamienią. Świetny kurs na ten over, na prawdę polecam.
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
1. Bournemouth - Brighton ------&gt; goście pow. 3,5 rożnego ---&gt; 1,55 5 ✅
2. Huddersfield - Southampton -&gt; goście pow. 4,5 rożnego ---&gt; 1,60 2 ⛔
3. West Ham - Watford -------------&gt; goście pow. 4,5 rożnego ----&gt; 1,85 4 ⛔
- razem 4,59
1. W mojej opinii bardzo niska linia wystawiona na Brighton - cztery rożne dla tej ekipy powinny być do ogarnięcia - na ostatnie ich pięć meczów na wyjazdach w PL nabijali kolejno: 2 (Newcastle), 4 (Everton), 1 (Cardiff), 6 (Huddersfield), 7 (Burnley). Gospodarze w roli faworytów, lecz ja tu widzę dość wyrównany mecz, tj. Mewy będą miały swoje sytuacje, tym bardziej że kto by nie przyjeżdżał na stadion Wisienek to pokrywa tę linię od kilku meczów.
2. Święci po sukcesie - przerwali passę Kanonierów - morale i pewność w górę, więc można spodziewać się entuzjazmu w związku z meczem, a powinni być głodni punktów, więc spodziewając się ich ataków celuję w ich linię rogów, która w mojej opinii jest w sam raz. Mimo, iż kiedy Huddersfield pełni rolę gospodarza, wcale nie traci dużo kornerów, to uważam, że dziś będzie inaczej z uwagi na to, że wszystkie bramki zdobyte w meczu z Arsenalem Święci strzelali po główkach i dośrodkowań nie powinno zabraknąć.
3. West Ham i Watford to raczej mecz od bramki do bramki, także skrzydłami, więc spodziewam się tych kilku kornerów. Gospodarze notują serię czterech zwycięstw z rzędu, w których to (prócz meczu z Fulham) za dużo nie stracili korków, jednak mówiąc szczerze to nie grali z najsilniejszymi ekipami Premier League. Szansę w powodzeniu typu widzę także w osobie Fabiańskiego, który swoją dobrą dyspozycją potrafi wybronić najtrudniejsze strzały częstokroć wybijając piłkę na aut bramkowy.
⛔



 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co sądzicie w koncu Everton wygra u siebie ? Słaby mecz w obronie z Watford i wyratowany remis 2:2 . Tottenham narazie dość solidny ale brak Diera da znac o sobie. bardziej typujecie otwarty mecz czy wynik typu 0:1 0:2 ? Kusi mnie Everton .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Co sądzicie w koncu Everton wygra u siebie ? Słaby mecz w obronie z Watford i wyratowany remis 2:2 . Tottenham narazie dość solidny ale brak Diera da znac o sobie. bardziej typujecie otwarty mecz czy wynik typu 0:1 0:2 ? Kusi mnie Everton .
Brak Diera zapewni nam lepsze widowisko ???? mi over 1.5 kończy tasiemkę także czekam zniecierpliwiony na meczyk. Przed każdą kolejką rozpisuje sobie dokładne wyniki i tutaj widnieje 2-2. Miałem grać BTTS ale poczekam na live, bo myślę, że mecz otworzy się na maxa po 1 golu, ale nie wiem jak podejdą do tego spotkania obydwie drużyny. Boję się, że Everton może chcieć zagrać przede wszystkim na 0 z tyłu, a to by zabiło widowisko. Mam nadzieję, że The Toffees zagrają jednak odważnie, trzymając piłkę od początku meczu, będą śmiało atakować słupki Tottenhamu, a jeśli tak będzie to Spurs będą wyprowadzać zabójcze kontry, bo ostatnio super im to wychodzi i overek siądzie na miękko ????
 
7 0

7xs7max7

Użytkownik
Everton-Tottenham 2 Totolotek kurs 2.32
Tottenham w bardzo dobrej formie, gonią czołówkę Premier League. Są mocno ofensywną ekipą, H2H również na ich korzyść. Myśle, że będą zdeterminowani żeby wygrać i umocnić się na 3 miejscu w tabeli.
Następnym razem prosimy napisać więcej. Tu niema żadnych argumentów, który by mogły przekonać userów do zagrania / ibis
Następne takie posty będą leciały.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
No dobra mój debiut w tym dziale:
Man U - Huddersfield 1 kurs 1,25 betsson
Kibice, zawodnicy (Pogba) odetchnęli jak możemy przeczytać na portalach. Czas grać ofensywniej (jest kim!!!) i przekonująco tym bardziej u siebie.
Totki-Boruce 1, wypada Alli, ale oni mają grajków do przodu Harry, Koreaniec, Lucas
to jak mocne są Totki teraz (awans LM), 6 bramek na Goodison wow!!!
Brighton-Arsenal 2 over 2,5 kurs 1,78
Arsenal problemy z kontuzjami w defensywie, Brighton strzelał u siebie Totką czy Chelsea
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom