>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

188bet

E 0

erni

Użytkownik
188bet.com
&lt;iframe scrolling=&quot;no&quot; style=&quot;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&quot; src=&quot;http://www.188bet.com/en-gb/?affiliateCode=60403&amp;referralUrl=aff.188bet.com&quot; frameborder=&quot;0&quot; height=&quot;60&quot; width=&quot;468&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;
Witam, co myslicie o tym buku. Jak przystało na azjatów niska marża, na zakłady live też. Czy ten buk jest na białej liście w UE, czy eurpejczycy mogą grac 100% legalnie u niego. Mam na mysli np. brytyjczyków bo u nas wiadomo jak z tą legalnością, rozdwojenie jaźni.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
188bet.com jest jak najbardziej wypłacalny. Wypłata na MB w ciągu 1 dnia (do 24h). I nie zanosi się jakoś aby miało się to zmienić ;)
Bukmacher godny polecenia, zwłaszcza dla tych którzy chcą pograć większymi stawkami.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
kwiatekskilla8 najlepiej byłoby gdybyś opisał chronologicznie jakie operacje wykonywałeś u tego buka, bo tak ciężko rozkimić z tej układanki.
Edit: Użyłeś niewłaściwego nazwiska przy depozycie kartą i wpłata została unieważniona.
Z tego co babka na czacie napisała kasa została zwrócona na twoje konto bankowe (60$ + 5$ wygranej). Jutro czy następnego dnia środki powinny dotrzeć.
 
K 0

kwiatekskilla8

Użytkownik
nie dawno gadałem z supportem i na spokojnie mi babka wytłumaczyła o co chodzi więc nic innego nie zostaje tylko czekać.Rano jak i popołudniu było trochę zamieszania bo kasa pojawiała się na koncie i znikała.Chyba sami do końca nie wiedzieli co się dzieje trochę nerwów mnie to całe zamieszanie kosztowało ehh telefony do banku itp. itd.:p jak będzie trzeba to opisze wszystko krok po kroku jak to było...nie porozumienia się zdarzają a poza tym nie wierze żeby taki bukmacher jak oni mógłby mnie oskubać na 60$ ???? Z szacunkiem składam pokłon w Twoją stronę i dziękuję za pomoc
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ktoś wie co im się stało?
188bet.com miał zawsze niską marżę.
Marża na poziomie ok. 9%.
Z mniejszą marżą przed nimi jest długa lista... Nawet taki betgun.
Edit: patrzę na ofertę piłki nożnej. Dokładniej kw. LM.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Mozliwe, ze poprosza Cie o skan dowodu osobistego i skan konta MB. Ja tak mialem ale po wyslaniu dokumentow kasa wyslana. Polecam bukmachera.
Wpłacałem przez kartę.
a) Front and back copy of your Credit/Debit Card with last 4 digit xxx6609.
b) Front and back copy of your photographic Identification Card (National IC, Driver’s License or Passport)
c) Credit/Debit Card Statement copy with name, address, Card or Account number of the Credit/Debit Card used for this deposit and statement date that is not older than 3 months
d) Copy of proof of Withdrawal Account Details which will be credited for withdrawal.
(Print screen copy of your Online Moneybookers page(s) that reflected your Name, Email address and URL bar, you may look into the summary page under “My Account” tab)
a) karta przód tył
b) dowód/prawko/paszport przód/tył
c) wyciąg z banku karty/konta lub rachunek np za gaz (wszystko nie starsze niż 3 m-c)
d) PS konta MB
Teraz zobaczymy ile im zajmie wypłata
Edit: ^^^ Wszytko na plus. Po 6h od wysłania dokumentów konto zostało w pełni aktywowane, i zlecona wypłata na MB. Po następnych 15min pieniądze na koncie.
Można grać ;)
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Chciałbym wszystkim gorąco polecić 188bet.com ! Wpłaciłem tam 50 euro, pomnożyłem kilka razy i wypłaciłem ponad 250 bez jakichkolwiek problemów. Kasę miałem po kilku godzinach na moneybookers. Nie pytali mnie o żadne skany, ani nic w tym rodzaju. Kursy dobre, szata graficzna ok - gorąco polecam!
 
Do góry Bottom