>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

188bet

michu00 86

michu00

Użytkownik
New Player offer - FREE Bet 100% up £50
www.188bet.com na stronie masz
Tylko dla Brytyjczyków:
&quot;This offer is only available for new customers residing in United Kingdom. If you are a resident of another country you are not eligible for a welcome offer&quot;,

Odnośnie buka to jeszcze tam nie grałem, ale słyszałem, że dobry.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mozliwe, ze poprosza Cie o skan dowodu osobistego i skan konta MB. Ja tak mialem ale po wyslaniu dokumentow kasa wyslana. Polecam bukmachera 188bet.com .
Ja po wpłacie depozytu od razu wysłałem dowód,prawko,zrzut z konta MB profil z adresem i nr ID,rachunek za energię.Zweryfikowali po 24 h.
Niestety przegrałem depo,więc nie doświadczyłem jeszcze wypłaty na MB.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Witam,
mam pytanie czy ktoś miał podobną sytuację u tego buka. Mianowicie wpłaciłem DO 188bet 100 euro, nie brałem żadnych bonusów, postawiłem jeden zakład na którym wygrałem 50 euro i teraz chciałem wypłacić kase na MB to mi cofneli wypłate z komunikatem &quot;Turnover criteria not met&quot;. Jest coś takiego u niektórych buków, że tak czy inaczej depozyt trzeba obrócić ileś razy, np w zależności od tego na co sie postawiło ?
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Na przyszlosc, zeby ktos sie nie wpakowal tak jak ja.
Na 188bet nawet jak sie nie bierze żadnego bonusu to trzeba obrócić przynajmniej raz cał depozyt, czyli jak wpłaciłeś 100 euro to musisz postawić 100 euro żeby wypłacić O_O
(niezależnie po jakim kursie i nie wazne na co, ale trzeba obrócić całość)
 
D 0

davidos

Użytkownik
Witam
Przechodze weryfikacje konta , wysłałem : dowód , rachunek , zrzut z netellera.
Dostałem maila , że mam im przesłac jeszcze Nationality:
Place of Birth

Może mi ktoś pomóc co to mam im jeszcze wysłać ?


Additionally, as required by our regulator, please supply us with the below personal information: Nationality:
Place of Birth


It is import_ant that we properly verify your identification document with your photo, name, birthday, address and document validity date clearly reflected on it. Rest assured that all the information that our customers supply to us are kept in high confidentiality as indicated in our Privacy Policy. Moreover, we will no longer require you to submit again documentations in the future unless the documents we have on file expire.
 
M 0

malico

Użytkownik
Nie polecam bukmachera
Wycofują się z własnych bonusów w trakcie trwania kampanii. O ile rozumiem jej wcześniejsze zakończenie, to moim zdaniem nie mogą zabrać możliwości skorzystania z bonusa użytkownikowi, który się wcześniej do promocji zapisał i w pocie czoła robi obrót.
Ustalenia na chacie nic dla nich nie znaczą i nie odpowiadają za słowa ludzi z supportu.
????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To rzeczywiście wielka lipa. Sam czasem zanim skorzystam z jakiegoś bonusa, to dopytuję się supportu o warunki. Ale takie jawne oszukiwanie klienta, że najpierw ci powiedzą że można a później się wycofają to tylko permanentny ban na zawsze!! Lepiej omijajać takie firmy szerokim łukiem.
 
K 0

kosak

Użytkownik
zapytaj się na czacie, mi typ pisał że do 3000eur KYC nie jest wymagane więc powinieneś wypłacić bez problemów.
EDIT: Nieaktualne, myślałem ze jestem w temacie Sbobet a nie 188bet . Sorry za pomyłkę.
 
P 1

psi-qtas

Użytkownik
Czy przed pierwszą wypłatą na Moneybookers albo Neteller trzeba przechodzić weryfikację.
U mnie weryfikacja była, dodatkowo jako ciekawostkę napiszę. tak jak użytkownik wyżej ,u mnie nie przyjęli dowodu osobistego ,musiałem wysłać paszport, dopiero wtedy przeszło.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dostałem od Skrill taką ofertę:



Ktoś może korzystał? Bo na ich stronie nawet nie ma info na temat tej promocji, to znaczy jest baner ale nic więcej, nawet nie wiem jaki obrót jest. Z tego co znalazłem to jest tam jedynie promocja &quot;£50 Bonus (SPORTS50)&quot;, a to chyba jest co innego.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Dopytałem na livechacie i rzeczywiście ta promocja równiez niedostępna:

&quot;Jocelyn: Please be informed that this is not available for members in Poland.&quot;
 
Do góry Bottom