>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

188bet

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Muszę pochwalić tego buka-dostałem 5 ojro na urodziny,pomnożyłem je,zleciłem wypłatę na skrill o 23,a przed północą kasa na koncie.Bez żadnych depo ani skanów,wielki ✅ dla 188bet :]
 
dope57 0

dope57

Użytkownik
momentowo, zalozylem konto w 188bet ze dwa tyogdnie temu i jak najbardziej polecam buka, wspaniala oferta live typu zolte kartki/corners a nawet handicap roznych i inne
 
forin 450

forin

Użytkownik
jestem w szoku po kliknieciu withdrawal na skrill pieniadze doszly w sekunde na moje konto. przed chwila. kiedys trwalo to kilka godzin
 
maciek-lfc 4

maciek-lfc

Użytkownik
Widzę ze 188bet daja też 10 euro przy wpłacie poprzez skrilla
można skorzystac jednoczesnie z tego i z normalnego bonusu sportowego?
i jak jest z obrotem, bo w regulaminie wyczytałem tylko, że x30 i nic więcej.
pytam tu bo czat wywala.
 
S 5

sateja

Użytkownik
Czy mógłby ktoś z grających u tego buka wypowiedzieć się czy nadal jest tam wszystko w porządku? Warto rejestrować się? Bo z daleka muszę przyznać, że wszystko wygląda bardzo zachęcająco w 188bet ...
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Czy mógłby ktoś z grających u tego buka wypowiedzieć się czy nadal jest tam wszystko w porządku? Warto rejestrować się? Bo z daleka muszę przyznać, że wszystko wygląda bardzo zachęcająco w 188bet ...
Od czasu do czasu zajrzę do nich i jak do tej pory żadnych problemów nie było. Co kolejkę English Premier League mają promocję, że jak się przegra kupon (minimum 4 zakłady własnie na EPL) poprzez 1 nietrafione zdarzenie to dają zwrot do 50€. Do tego praktycznie co weekend jakieś inne mniejsze lub większe promocje. Dobre kursy, szczególnie na HA i z limitami też jest ok ;)
 
A 205

amindada

Użytkownik
buk żenada- najpierw zapewniono mnie , ze na e-portfele wypłacają w ciągu 12 godz , 7 dni w tyg- teraz okazuje sie, ze 12 godz liczą od momentu potwierdzenia wypłaty przez dział bezpieczeństwa, która trwa do 3 dni roboczych i wypłata z piątku stale mi wisi jako &quot;pending&quot;.
OMIJAĆ⛔⛔????
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
buk żenada- najpierw zapewniono mnie , ze na e-portfele wypłacają w ciągu 12 godz , 7 dni w tyg- teraz okazuje sie, ze 12 godz liczą od momentu potwierdzenia wypłaty przez dział bezpieczeństwa, która trwa do 3 dni roboczych i wypłata z piątku stale mi wisi jako &quot;pending&quot;.
OMIJAĆ⛔⛔????
Również zleciłem wypłatę - również w piątek, w dalszym ciągu &quot;pending&quot;.
Chciałem zmienić walutę konta. Powiedzieli mi, że nie ma takiej możliwości, ale mogę zamknąć dotychczasowe (w pełni zweryfikowane) i otworzyć nowe w innej walucie. Otworzyłem. Pierwszy depozyt i cała &quot;litania&quot; dokumentów, które mam dostarczyć celem weryfikacji. Pięknie, jakby nie mogli przenieść weryfikacji, owe dokumenty już dostarczałem.
Na nowym koncie w ciągu 3 dni postawiłem dokładnie 7 zakładów. Główne ligi (absolutnie nie trzecie ligi Bangladeszu), stawki zaokrąglane do pięciu (rzędu 40-55 euro). Co więcej: połowa wygranych, mój bilans na owym koncie to 39 euro na plus. Co się okazuje? Mam limit 10 euro na każdy rynek. Żenada.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Dzięki. Dowiedziałem się, że wypłata podlega weryfikacji i mam podesłać skan konta Skrill. Szkoda, że nie poinformowano mnie o tym mailowo, wychodzi na to, że gdybym nie odbył dzisiejszej rozmowy, równie dobrze mógłbym czekać na pieniądze do Świąt Bożego Narodzenia. Śmiech, żałosne 150 euro do wypłaty, a problemów jakbym wypłacał 10 tysięcy.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
zakladac konto u nich?? polecacie jest jezyk polski?
Nie ma polskiego. Sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja czekam siódmy dzień (piąty roboczy) na wypłatę. Chcieli skanu z konta Skrill - wysłałem. Wypłaty nie ma. Ewidentnie coś im nie pasuje i szukają haka. Z tym, że konto jest na mnie, w pełni zweryfikowane, Skrill również, więc owego haka nie znajdą. Oczywiście na czacie bardzo mili, ale co z tego? Potrzebne mi są moje pieniądze, a nie miła rozmowa z panią na czacie.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Potwierdzam, że po ośmiu dniach pieniądze pojawiły się na koncie Skrill. Co prawda nie nazwałbym tego szybką wypłatą, ale dla formalności - gdyby ktoś był zainteresowany - potwierdzam, iż ostatecznie wypłacili.
 
Do góry Bottom