>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18bet

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
w jednym z gowienek uzywajacych providera delasport wyskoczyli mi przy weryfikacji (dodatkowej) z czyms takim -

" An official document issued by your mobile provider, stating your full name and mobile number used upon registration.".
spotkal sie juz ktos z czyms takim? jakies pomysly?

buk taki syf ze hue hue
ogolnie to buk nazywa sie 21.red sytuacja byla taka ze caly provider delasport dal kursy matematycznie bez sensu na jedno ze zdarzen i wszystkie buki ktore kupuja oferte delasport mialy to zdarzenie do zagrania. ogolnie ten soft delasporta ma sporo bledow (przestrzalninja o tym juz gdzies pisal) i jak na niektore zwykle mecze mieli limit po 80-100 euro na mecz, tak tutaj (to byla dlugotermiowka) limit byl 800-2000 (w zaleznosci od buka) i po kliknieciu beta przyjmowal instant cala stawke. pogralem to w dwoch roznych bukach od roznych operatorow (wlascicieli). ogolnie jak juz wczesniej mialem konto u jednego z operatorow i zakladalem nowe konto u innego buka ale z tego samego operatora to limity mi instant przechodzily na nowo utworzone konto (limit 1 euro). ogolnie zaklady mi przyjeli (sam swoimi stawkami zbijalem kurs na tym rynku, nikt inny tego nie gral), po jakos tygodniu provider ogarnal ze kursy sa bez sensu i obnizyl je w ofercie (z moimi betami nie zrobiono nic, nie bylo zadnej zmiany kursu/voida/zero rekacji po prostu sobie wisialy zapewne mieli nadzieje ze beda przegrane i nie bedzie trzeba nic robic). bety zostaly wygrane na poczatku zostaly rozliczone na plus, po 2 dniach zostaly rozliczone jako void, natepnie dostalem w obu bukach limity 1-10 euro na dyscypline w ktorej obstawilem bet oraz rozszerzoną marżę 12,5%. jedyny plus jest taki ze w jednym z bukow juz bylem po weryfikacji i wyplacilem normalnie pieniadze (konto i tak mialo bilans na minus), w przypadku 21.red po weryfikacji (lekko uciazliwej) wyplacili mi cale depo.
 
Do góry Bottom