>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19. Grand Prix Meksyku [26 października - 28 października 2018]

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Takie przemyślenie.
Wiadomo jaka jest sytuacja w Redbullu. Max faworyzowany , Daniel odchodzi. Max ma jeszcze szanse na trzecie miejsce w klasyfikacji ale Daniel nie odpuści. I co sie moze stać? Ano bum. Nie będzie to poraz pierwszy. A jezeli by do tego doszło to szanse maja czerwoni i Merc, Hamilton nie musi wygrac wystarczy P7 jezeli tak pojedzie to Vet tez moze nie miec motywacji. To kto zostajem? Ano kierowcy walczacy o P3 w klasyfikacji. Wcale nie musi tak byc ale to F1 i sa kolizje, awarie i taki scenariusz nie jest wykluczony. Zobaczcie jakie ładne kursy. Ja nic nie pisze dalej bo mam dzis pecha. Jak napisze to nie wchodzi jak siedze cicho to gra muzyka. Ale moze sie odnieni.
Sam już pogralem
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Meksyku - wyścig, niedziela 20:10
Gasly - Hartley @ 2.20 ✅
Bukmacher: Totalbet

Majac tak dobry bolid Hartley uzyskal tylko 14 pozycje w kwalifikacjach. Daje glowe, ze Gasly gdyby mogl to w kwalifikacjach awansowalby spokojnie do Q3. Na starcie wszyscy beda jechac bardzo blisko wiec to Hartley bedzie zagrozony kolizja jadac w srodku stawki. Gasly z ostatniego miejsca wiec to zagrozenie spada plus do tego dla mnie jest duzo lepszym kierowca.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
GP Meksyku - wyścig, niedziela 20:10
Gasly
- Hartley @ 2.20 ✅
Bukmacher: Totalbet
Majac tak dobry bolid Hartley uzyskal tylko 14 pozycje w kwalifikacjach. Daje glowe, ze Gasly gdyby mogl to w kwalifikacjach awansowalby spokojnie do Q3. Na starcie wszyscy beda jechac bardzo blisko wiec to Hartley bedzie zagrozony kolizja jadac w srodku stawki. Gasly z ostatniego miejsca wiec to zagrozenie spada plus do tego dla mnie jest duzo lepszym kierowca.
Już na plus? ????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Hahah sorki kopiowalem posty i plusik zostal. Mam nadzieje, ze po wyscigu bede mogl tam go jednak umiescic ????
Hehe być może jesteś prorokiem? ???? chyba się skuszę i zagram ????
E: wszystko zostało powiedziane więc bez zbędnego gadania i lania wody pogralem za drobne, że Verstappen nie ukończy wyścigu po 4.5 u ruskiego ???? być może już w pierwszym zakręcie? ????
Nie jestem w domu a żałuję więc prosiłbym jakby ktoś posiadał linka do transmisji ????
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hehe być może jesteś prorokiem? ???? chyba się skuszę i zagram ????
E: wszystko zostało powiedziane więc bez zbędnego gadania i lania wody pogralem za drobne, że Verstappen nie ukończy wyścigu po 4.5 u ruskiego ???? być może już w pierwszym zakręcie? ????
Nie jestem w domu a żałuję więc prosiłbym jakby ktoś posiadał linka do transmisji ????
http://finanse.site/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie widzę że spadl na 19 Msc bo Alonso out
Cala stawka nie chciala startowac na Hypersoftach, kazdy unika ich jak ognia? Tak to jest mysl wypuscmy Gasliego na nich. Przeciez wcale szybko sie nie koncza i wcale nie nie nadaja sie po 5 okrazeniach do niczego.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Po
GP Meksyku - wyścig, niedziela 20:10
Gasly
- Hartley @ 2.20
Bukmacher: Totalbet
Majac tak dobry bolid Hartley uzyskal tylko 14 pozycje w kwalifikacjach. Daje glowe, ze Gasly gdyby mogl to w kwalifikacjach awansowalby spokojnie do Q3. Na starcie wszyscy beda jechac bardzo blisko wiec to Hartley bedzie zagrozony kolizja jadac w srodku stawki. Gasly z ostatniego miejsca wiec to zagrozenie spada plus do tego dla mnie jest duzo lepszym kierowca.
Pograłem to tez . Hartley powinien jeszcze raz zjechac do PIT na jedzie na ultra a Gasly na SS
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Over 2.5 roznych liderow w wyscigu 1.67 1xbet
Czekam Juz godzine na rozliczenie Zakaldu. Mam Obawy jak to rozlicza. Vettel i verstappen prowadzili w wyscigu Pytanie. Jak Zalicza Riccardo ktory Na starcie Zostal od razu wyprzedzony
Edit. Rozliczony jako przegrany. Nie do wiary
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Unbelievable. Daniel Ricciardo! To juz jest po prostu kpina...
A zastanawiałem się który nie dojedzie i wybrałem nie odpowiedniego . . ????⛔:tohand:
Czekam Juz godzine na rozliczenie Zakaldu. Mam Obawy jak to rozlicza. Vettel i verstappen prowadzili w wyscigu Pytanie. Jak Zalicza Riccardo ktory Na starcie Zostal od razu wyprzedzony
Edit. Rozliczony jako przegrany. Nie do wiary
Jeśli rozliczał to ruski zbuk to nic nowego a rzekłbym nawet że to juz codzienność ????
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czekam Juz godzine na rozliczenie Zakaldu. Mam Obawy jak to rozlicza. Vettel i verstappen prowadzili w wyscigu Pytanie. Jak Zalicza Riccardo ktory Na starcie Zostal od razu wyprzedzony
Edit. Rozliczony jako przegrany. Nie do wiary
1xbet stosuje rozliczanie zakladow zyczeniowe. W sytuacji nieklarownej rozliczaja tak jak im pasuje w mysl zasady &quot;bukmacher ma zawsze racje&quot;. Kolega pablo95 moze to potwierdzic bo bylismy w takiej sytuacji, ze moj zaklad rozliczony byl na plus a jego taki sam na minus i to wcale nie byl jakis blad buka tylko swiadome dzialanie. Oczywiscie nic sie nie zmienilo i ja zostalem z plusem a on z minusem :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom