>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. Grand Prix Meksyku [28-30.10.2016]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Meksyku



Piątek – 28 października
#1 Trening 17:00 - 18:30
#2 Trening 21:00 - 22:30
Sobota – 29 października
# 3 Trening 17:00 - 18:00
Kwalifikacje 20:00
Niedziela – 30 października
Wyścig 21:00
Informacje o torze:
Nazwa toru: Autódromo Hermanos Rodríguez
Pierwsze Grand Prix: 1963
Długość toru: 4,421 km
Liczba okrążeń: 69
Całkowity dystans wyścigu: 305,049 km

Opony:

Po wyścigu w USA sytuacja Rosberga staje się bardzo klarowna, co prawda Lewis odrobił 7 oczek ale i tak przewaga Rosberga na 3 wyścigi do końca wynosi 26pktów.
Jeśli chodzi o Meksyk to Mercedesy mogą już tak nie dominować, Redbulle depczą im po piętach.

Zapraszam do podawania typów oraz dyskusji!
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Rosberg - Vettel @Vettel 4,0⛔⛔ Expekt
Mam ograniczony czas wiec krotko, Merce tak jak przewidywalem juz tak nie dominuja na tym torze, Redbull odstaje ale za to Ferrari wrocilo do formy. Jesli znow nie popelnia jakiegos glupiego bledu strategicznego to vettel moze pokusic sie o PP. Rosberg narzeka na slizgajacy sie bolid, strata prawie 0,5s po fp2 do Vettela.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Rosberg narzeka na slizgajacy sie bolid, strata prawie 0,5s po fp2 do Vettela.
Taka sytuacja w tym roku miała miejsce nie raz, Mercedesy w treningach różnie i rywale byli bardzo blisko, a nawet lepsi. I co było potem w kwalach? Mercedesy wrzucały piąty bieg i nie było co zbierać. Wydaje mi się, że dzisiaj będzie podobnie, o PP powalczy Lewis i Nico, ale to się okaże później. Powodzenia
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja proponuje jutro racjonalny kupon stworzony z moim zdaniem najpewniejszych wydarzen:
Sergio Perez - Felipe Massa @ 1.50 ⛔ gowniak Perez bolid mial potencjal na cos wiecej
Nico Huelkenberg - Daniil Kvyat @ 1.22 ✅
Max Verstappen - Fernando Alonso @ 1.09 ✅
Sebastian Vettel - Valtteri Bottas @ 1.10 ✅

AKO: 2.19 ⛔
Bukmacher: forBET/Totolotek
Perez domowy wyscig dlatego motywacja bedzie u niego 200%. Bolid Force India spisuje sie na tym torze bardzo dobrze. Massa jak zwykle miernie. Uwazam ze tutaj oba bolidy Force India beda wyzej w kwalifikacjach niz bolidy Williamsa. Przewiduje Hulka i Pereza na pozycjach 7-8. Williamsy beda mialy problemy z zakwalifikowaniem sie do Q3. O ile Bottas ma szanse wejsc o tyle Felipe tam nie widze.
Reszta typow na podbicie kursu aczkolwiek wybieralem te ktore sa moim zdaniem najpewniejsze. Nie przewiduje tutaj naglego wybuchu formy Alonso, Kvyata czy Bottasa. Na duzym spokoju powinni Ci kierowcy byc slabsi od swoich zdecydowanie wyzej notowanych konkuretow.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić na jakiej mieszance zostało przejechane dane okrążenie? Wiem że na f1.com jest taka opcja ale trzeba mieć wykupiony abonament.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeszcze przed kwalifikacjami zagrałem następująćego tripla

GP Meksyku - kwalifikacje - sobota 20:00
Sebastian Vettel - Max Verstappen 1 @1,42⛔ w Ferrari norma eh ????
Carlos Sainz - Esteban Gutierrez 1 @ 1,30✅
Valteri Bottas - Jenson Button 1 @ 1,17
✅
AKO @ 2,17 milenium

Ale teraz widzę, że kursy na Vettela już wskoczyły na bardzo wysoki poziom. No, ale Max wygrał 3 trening... Sam nie wiem co o tym mysleć bo sądziłem, że to Ferrari na tym torze będzie się lepiej spisywać. Długa prosta, szybkie zakręty i charakterystyka przypominająca Monzę. Porównywałem więc co nieco też pod kątem tego co się działo na włoskim torze, a tam Red Bullowi było cieżko...
Teraz już sam nie wiem. No, ale kupon już zargany więc czekam na rozstrzygnięćia, ale gdyby ktoś chciał to teraz na Vettela by dostał @ 2,06.

A wcześniej nie miałem jak napisać bo sam kminiłem do ostatnich chwil co tutaj wymyślić więc tak wydedukowałem.

Pary i zywcięstwa Sainza i Bottasa nie maco opisywać. Wystarczy rzucić okiem na rezultaty całego weekendu.

Jakieś porpozycje jeszcze macie przed kwalami z innych buków?

Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić na jakiej mieszance zostało przejechane dane okrążenie? Wiem że na f1.com jest taka opcja ale trzeba mieć wykupiony abonament.
Nie znalazłem, wydaje mi się, że tylko f1.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Start za niecałe 45 minut, więc na szybko:

Felipe Massa vs. Jenson Button Expekt @1.50 8/10 ✅ Nokaut
Williamsy są najszybszymi bolidami w stawce, dzisiaj poszaleli ponad 360km/h na najdłużej prostej. W Q3 przepaść między Felipe, a Jensonem ponad 1s. McLareny kontynuują struggling na supermiękkiej. Powinien być nokaut.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Sergio Perez - Felipe Massa 2.40 / Expekt 12-9 ✅

Pomimo tego, że jest to domowy wyścig dla Sergio Pereza, to widzę wartość w tym kursie. Massa we wczorajszym treningu wyciągał na prostych ponad 365 km/h (zdjęcie na potwierdzenie - http://www.fotosik.pl/zdjecie/fc3114887cb4fcd1), dużo szybciej niż Force Indie, z którymi Williamsy walczą cały czas o 4 miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Na podobnych torach, typu Monza osiągi obu teamów, jak i samego Meksykanina i Brazylijczyka są bardzo zbliżone, nawet ze wskazaniem na Williamsy, które mają dużą przewagę właśnie na tych długich prostych. Rok temu lepszy był w czasówce Felipe, tutaj na treningach spisuje się lepiej od swojego rywala, kluczowe będzie zrozumienie opon, odpowiednie ich dogrzanie, a z tym na ten moment według mnie lepiej sobie radzi Massa.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Hulkenberg 6-ty lub niżej po pierwszym okrążeniu @ 2,50 bet365

Hulkenberg startuje z piątej pozycji.Nie jest on jakimś mistrzem startow.Za plecami oba ferrari,długa prosta startowa prawie 900m i potem znow kolejna prawie pól km.Raikkonen i Vettel powinni go łyknąć,jeśli myślą po podium.Kurs zacny ;)
Pzdr
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hulkenberg 6-ty lub niżej po pierwszym okrążeniu @ 2,50 bet365
Hulkenberg startuje z piątej pozycji.Nie jest on jakimś mistrzem startow.Za plecami oba ferrari,długa prosta startowa prawie 900m i potem znow kolejna prawie pól km.Raikkonen i Vettel powinni go łyknąć,jeśli myślą po podium.Kurs zacny ;)
Pzdr
Mercedes i Ferrari wystartują do wyścigu na miękkiej mieszance, reszta czołówki na supermiękkiej takze trzeba to miec na uwadze. Typ ciekawy i mimo roznicy w strategii ja go pobralem bo kurs fajny ;)
Ustawienie na starcie:
1. Hamilton; 2. Rosberg;
3. Verstappen; 4. Ricciardo;
5. Hülkenberg; 6. Räikkönen;
7. Vettel; 8. Bottas;
9. Massa; 10. Sainz;
11. Alonso; 12. Pérez;
13. Button; 14. Magnussen;
15. Ericsson; 16. Wehrlein;
17. Gutiérrez; 18. Kwiat;
19. Nasr; 20. Ocon;
21. Grosjean; 22. Palmer.
PAMIETAJCIE WYSCIG O GODZINIE 20:00
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Massa- Button 1 1.50 ✅✅
Hamilton-Rosberg 1 1.30 ✅✅

Kolejny raz z telefonu . Oba typy Totomix. Zaczne od drugiej pary. Hamilton jeszcze zapewne wierzy w tytul i to jest tor na ktorym 7 punktow powinien odrobic minimum. Rosberg niemial spokojnego weekendu. Cos codziennie mu niepasowalo. Oczywiscie i tak starczylo na 2 miejsce ale w wyscigu moze byc roznie. Dla mnie dzis pewna wygrana Hamiltona a Rosberg zapewne drugi ale moze nawet nizej.
Pierwsza para - jezeli Massa nieodwali glupoty jakiejs to powinno spokojnie wejsc. Jezeli dojedzie do mety bez wypadkow to nie widze mozliwosci porazki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Meksyku - wyścig
Kevin Magnussen - Jolyon Palmer @⛔ 1,33 zawalona strategia
Daniil Kvyat - Carlos Sainz @✅ 1,36
Nico Hulkenberg - Sergio Perez @✅ 1,44
Ako: 2,60 betsson

Palmer startuje dzisiaj z ostatniego pola, wczoraj w kwalifikacjach ze względu na awarię nie przejechał ani jednego kółka. Ale za to Magnussen pojechał całkiem nieźle, pokazał niezłe tempo i wszedł do Q2. Różnica między nimi na starcie będzie wynosiła 8 pozycji, a więc jest to naprawdę spora przewaga Kevina. Patrząc na formę z całego weekendu, nie wydaję mi się, że Duńczyk to przegra.
W drugiej parze podobna sytuacja - problemy z samochodem u Kvyata i już nie miał szansy na wejście do Q2, a Hiszpan wykręcił świetny czas i nie tylko wszedł do Q2, ale również załapał się do Q3. Tutaj analogiczna sytuacja do poprzedniej pary - 8 miejsc przewagi na starcie, podobne tempo przez cały weekend, więc to chyba mówi wszystko. Hiszpan pewnie powalczy o jakieś punkty, a Kvyat druga dziesiątka.
Hulk vs Checo. Super czas Hulka, 5 miejsce, w tyle oba Ferrari. Szkoda, że Perez nie wszedł do Q3, bo może oba bolidy Force India byłyby wysoko, a tak to tylko Hulkenberg jest blisko czołówki. Perez traci na starcie 7 miejsc, a patrząc na to jak Hulk jeździ tutaj, to będzie mega trudno o to by go Perez wyprzedził w wyścigu. Liczę na dobrą walkę pomiędzy Hulkiem a bolidami Ferrari.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
GP Meksyku - wyścig
Kevin Magnussen - Jolyon Palmer @ 1,33
Daniil Kvyat - Carlos Sainz @ 1,36
Nico Hulkenberg - Sergio Perez @ 1,44
Ako: 2,60 betsson

Palmer startuje dzisiaj z ostatniego pola, wczoraj w kwalifikacjach ze względu na awarię nie przejechał ani jednego kółka. Ale za to Magnussen pojechał całkiem nieźle, pokazał niezłe tempo i wszedł do Q2. Różnica między nimi na starcie będzie wynosiła 8 pozycji, a więc jest to naprawdę spora przewaga Kevina. Patrząc na formę z całego weekendu, nie wydaję mi się, że Duńczyk to przegra.
W drugiej parze podobna sytuacja - problemy z samochodem u Kvyata i już nie miał szansy na wejście do Q2, a Hiszpan wykręcił świetny czas i nie tylko wszedł do Q2, ale również załapał się do Q3. Tutaj analogiczna sytuacja do poprzedniej pary - 8 miejsc przewagi na starcie, podobne tempo przez cały weekend, więc to chyba mówi wszystko. Hiszpan pewnie powalczy o jakieś punkty, a Kvyat druga dziesiątka.
Hulk vs Checo. Super czas Hulka, 5 miejsce, w tyle oba Ferrari. Szkoda, że Perez nie wszedł do Q3, bo może oba bolidy Force India byłyby wysoko, a tak to tylko Hulkenberg jest blisko czołówki. Perez traci na starcie 7 miejsc, a patrząc na to jak Hulk jeździ tutaj, to będzie mega trudno o to by go Perez wyprzedził w wyścigu. Liczę na dobrą walkę pomiędzy Hulkiem a bolidami Ferrari.
I dupa blada,Duńczyk słabo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szedłem spać ze świadomosćią, że Vettel na P3, rano patrzę a tu kolejna kara. Tylko hm, za co niby?
Przecież obrona przed Ricciardo to był manewr wyśćigowy, walka i za to coś dostał karę az 10 sekund?
A to, że Max zrujnował mu wyścig nie oddając pozycji nikt nie patrzy?
Wg mnie kary nieadekwatne do przewinień. Vettel otrzymał zbyt surową karę, a Maxa trzeba wreszcie utemperować bo zaczyna igrać z ogniem... Jeszcze te bezczelne gesty do Seba gdy przekroczył linię mety. Chociaż zobaczyć jego twarz w pokoju gdzie kierowcy szykowali się do dekoracji i mina zaskoczenia bezcenna.
Czy ktoś ma inne zdanie?
Kto nie widział sytuacji to-&gt;
https://www.youtube.com/watch?v=l6nf2UzCAAo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom